Netmap pārskats

Ļaujot filtrēt tīmekļa trafiku, izmantojot divus jūsu izvēlētus serverus, Netmap ir pakalpojumu sniedzējs, kas saviem lietotājiem piedāvā izcilu tiešsaistes privātumu - tas viss ir iespējams ar skaidru politikas neierakstīšanos un cietu šifrēšanas protokolu izvēli. Tomēr, tā kā trūkst pienācīga klientu atbalsta, augstās izmaksas un nevienmērīgā ātruma, tam ir daudz uzlabojumu.


Netmap ir VPN pakalpojums, kas paredzēts galvenokārt krieviski runājošam pūlim, un tas piedāvā virkni modernu drošības funkciju, kas ļauj gūt labumu no uzlabotas tiešsaistes privātuma. Nodrošinot cenu plānu klāstu, Netmap gūst labumu no daudziem drošiem protokoliem, tā nav’t nedrīkst glabāt visus žurnālus, un tos pat var izmantot, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus, ko ieviesuši tādi pakalpojumi kā Netflix.

Pilnīgā Netmap pārskatā mēs’Jums pateikšu visu, kas jums jāzina, ja jūs’apsver iespēju ieguldīt šajā konkrētajā pakalpojumā. Šajā procesā mēs’Nosedziet cenu, drošības elementus, ātrumu & priekšnesums un vēl daudz vairāk. Turpiniet lasīt, jo mēs sniedzam visu būtisko informāciju.

Drošība un privātums

Ja VPN to nedara’Lai datus aizsargātu, neizmantojiet cietus šifrēšanas protokolus, un tas ir gandrīz bezjēdzīgi, jo oportūnistu zagļi to var viegli pārtvert. Par laimi, jums nevajadzētu’t nav šādas problēmas ar Netmap, jo tas atbalsta kopumā 5 šifrēšanas protokolus:

 • OpenVPN
 • L2TP
 • PPTP
 • IKEv2
 • Tor mezgls

Netmap ir iekļauts arī slēdzis, kas nozīmē, ka tiek pārtraukts jūsu interneta savienojums, ja tiek pārtraukts jūsu VPN savienojums. Tas, savukārt, pasargā jūs no datu pārtveršanas potenciālajiem zagļiem vai citām ziņkārīgām acīm.

Tomēr paturiet prātā, ka nav IPv6 vai DNS noplūdes aizsardzības, kaut arī tie piedāvā savus DNS serverus. Tas nozīmē, ka jūsu dati var būt noplūdi pat tad, ja ir aktivizēts jūsu VPN savienojums. Tas var nedaudz attiekties uz visiem, kas uztraucas par viņu tiešsaistes privātumu. Ņemot to vērā, šis konkrētais VPN atbalsta stabilu 256 bitu šifrēšanu, izmantojot OpenVPN un L2TP, izmantojot IPSec..

Vai Netmap uztur žurnālus?

Netmap atrodas Krievijā, un tam ir Padomju Savienības domēns (.su). Tas izskatās mazliet aizdomīgi, ņemot vērā, ka optimāla tiešsaistes privātums ir kaut kas tāds, ko, iespējams, negarantē šis konkrētais pakalpojumu sniedzējs.

Netmap apgalvo, ka tā neglabā nevienu tā žurnālu, savukārt anonīmas maksājuma metodes tiek pieņemtas arī tad, ja rodas šaubas. Tikai jāpatur prātā, ka vietne to nedara’Nevar pieminēt jebkādu datu glabāšanas specifiku. Arī tas’Ir svarīgi atcerēties, ka Netmap atrodas Krievijā, kur ir stingri obligāti datu saglabāšanas likumi.

Ja jūs’d dod priekšroku pilnīgai caurspīdīgumam, un alternatīvs VPN, piemēram, NordVPN vai ExpressVPN, varētu būt tas, ko jūs meklējat.

Ātrums un veiktspēja

Mēs veicām pārbaudi no Eiropas ar šādu bāzes ātrumu:

Netmap ātruma testa sākumstāvoklis

Tad mēs’Es izmēģināju tuvumā esošo vietu, lai redzētu, ko’Netmap VPN ieslēgšanas ietekme:

Vācija

Netmap ātruma pārbaude 14

 • Lejupielādēt: 14 Mb / s (samazinājums par 94%)
 • Augšupielādēt: 31 Mb / s (88% kritums)

Apvienotā Karaliste

Netmap VPN ātruma pārbaude Lielbritānijā

 • Lejupielādēt: 19 Mb / s (samazinājums par 92%)
 • Augšupielādēt: 72 Mb / s (samazinājums par 72%)

Savienotās Valstis

Netmap VPN ātruma pārbaude ASV

 • Lejupielādēt: 5 Mb / s (samazinājums par 98%)
 • Augšupielādēt: 9 Mb / s (samazinājums par 97%)

Singapūra

Netmap VPN ātruma pārbaude Singapūrā

 • Lejupielādēt: 8 Mb / s (samazinājums par 97%)
 • Augšupielādēt: 14 Mb / s (samazinājums par 95%)

Netmap piedāvātie ātrumi ir ļoti lēni. Tas nozīmē, ka jūs, iespējams, uzvarējāt’t nevarētu veikt lielāko daļu tiešsaistes uzdevumu, kas ietver HD video straumēšanu, spēles un straumēšanu.

Serveri

Jūsu rīcībā esošo serveru skaits ir kaut kas tāds, kas jums jāņem vērā, plānojot ieguldīt VPN. Ar kopējo summu 32 serveri 23 valstīs, tā’Var droši teikt, ka jūs to nedarāt’Netmap VPN nevar iegūt daudz izvēles, it īpaši salīdzinot to ar NordVPN un ExpressVPN, kas katrs piedāvā attiecīgi vairāk nekā 4000 un 3000 serverus..

Lietošanas vienkāršība un daudzplatformu atbalsts

Jūs’Jūs atradīsit, ka varat iestatīt Netmap katrā no šīm platformām:

 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
 • Android
 • iOS
 • Maršrutētāji

Lietas sagatavošanai un gaitai jābūt pietiekami vieglai ikvienam, kam ir vismaz nelielas tehniskās zināšanas. Tomēr klientu atbalsta iegūšana ir daudz vieglāk pateikt nekā vairumā gadījumu. Tas tiks aplūkots tālāk mūsu Netmap pārskatā.

Netflix un citu straumēšanas platformu atbloķēšana

Ļoti populāru pakalpojumu, piemēram, Netflix, Hulu un BBC iPlayer, atbloķēšana ir viens no lielākajiem iemesliem, kāpēc varētu izmantot VPN pakalpojumu. Galu galā arvien vairāk vietņu un pakalpojumu izmanto tādu praksi, kas bloķē piekļuvi saturam, pamatojoties uz jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu.

Pašreizējā brīdī, mēs nevarējām izveidot savienojumu ar Netflix, Hulu vai BBC iPlayer ar Netmap. Lai garantēti garantētu veidu, kā apiet ģeogrāfiski bloķētus pakalpojumus, skatiet mūsu labāko Netflix VPN sarakstu.

P2P un kņada

Neveicot reģistrēšanos, iespēju maksāt anonīmi un faktu, ka pastāv nogalināšanas slēdzis, Netmap var izmantot ikviens, kurš lejupielādē straumēm, jo ​​tas nodrošina, ka jūsu darbība internetā nav’t nav apskatījusi trešā puse, ja tiek pārtraukts jūsu VPN savienojums.

Tomēr nav īpašu serveru satura lejupielādei vai straumēšanai, un aizsardzības trūkums pret noplūdi dažus cilvēkus varētu satraukt. Tāpēc noteikti iegādājieties abonementu, ja šīs ir funkcijas, kuras vēlaties izmantot.

Tiešsaistes cenzūra Ķīnā un citur

Runājot par tādām valstīm kā Ķīna, tā’Var droši teikt, ka jums ir jāpievērš īpaša piesardzība neatkarīgi no tā, vai jūs’Jūs esat pastāvīgais iedzīvotājs vai pat vienkārši apmeklējat valsti. Daudzas vietnes un pakalpojumi, piemēram, Facebook, tiek bloķēti valstī, jo tai ir ļoti stingra nostāja attiecībā uz interneta cenzūru - izmantojot kaut ko pazīstamu kā Ķīnas lielo ugunsmūri..

Runājot par Netmap VPN, viņu vietnē ir emuāra ziņa, kurā īpaši minēts, ka viņu pakalpojumus var izmantot Ķīnā. Tomēr, tā kā nav DNS vai IPv6 aizsardzības pret noplūdi, tas nozīmē, ka jums būtu daudz labāk meklēt alternatīvu VPN, lai saglabātu sevi pienācīgi aizsargātu jūsu centienos, lai izvairītos no tiešsaistes uzraudzības. Pretējā gadījumā var gadīties, ka jūs nonāksit likuma nepareizajā pusē, ja jūs pieķersit, izmantojot VPN nelikumīgiem mērķiem.

Klientu atbalsts

Runājot par klientu atbalstu, Netmap piedāvā šādas atbalsta iespējas:

 • Tiešraides Čats
 • BUJ
 • Iestatīšanas rokasgrāmatas
 • Atbalsta biļete

Kamēr viņu mājas lapā teikts, ka viņi’strādā 24/7, tas nedarbojas’Šķiet, ka tas attiecas uz tiešraides tērzēšanu, kas šī raksta rakstīšanas brīdī bija bezsaistē.

NetMap VPN tiešraide nav pieejama

Viņu īpašajās iestatīšanas rokasgrāmatās un bieži uzdotajos jautājumos šķiet, ka ekrānuzņēmumi ir tikai krievu valodā, kas, iespējams, varētu likt jums cīnīties par pakalpojuma iestatīšanu ierīcē. Tomēr zem tā ir teksta instrukcijas, kurām lielākajai daļai lietotāju jābūt pietiekami vienkāršām.

Cenu noteikšana

Tā’Var droši teikt, ka Netmap nav’t visrentablākais VPN. Tas nozīmē, ka to, iespējams, var izstumt ārpus daudzu cilvēku cenu diapazona.

Viņi piedāvā šādas cenu noteikšanas iespējas:

 • Gada: Mēnesī 10,83 USD
 • 6 mēneši: Mēnesī 11,66 USD
 • 1 mēnesis: Mēnesī 15,00 USD

Tā’Svarīgi pieminēt, ka iepriekš minētie plāni nav izstrādāti’t neko labu tiem, kam ir vairākas ierīces. Tas ir tāpēc, ka katram protokolam pakalpojumu var iestatīt tikai 1 ierīcē, un tas rada vilšanos, ņemot vērā, ka tas netiek darīts’Tas attiecas uz lielāko daļu citu VPN.

Starp citām jūsu rīcībā esošajām iespējām varat iegādāties Netmap ar Bitcoin un WebMoney. Izmantojot kredītkarti, iespējams, izmantojot Krievijas pakalpojumu ar nosaukumu InterKassa. Jebkurā gadījumā, ja jūs nolemjat iegādāties abonementu, un tas nenotiek’t laimīgs nekādā veidā, tur’s 7 dienu atgriešanas garantija. Tā nav’šķiet, ka ir pieejama bezmaksas izmēģinājuma versija.

Grunts līnija

Kopumā ir skaidrs, ka vairākas izcilas drošības funkcijas nodrošinās, ka jūsu personīgā informācija tiek turēta tālu no ziņkārīgo acīm. Tomēr šis VPN’Daudzie negatīvie momenti, piemēram, augstās ikmēneša izmaksas, viduvējais ātrums un nespēja apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus nozīmē, ka jums ir daudz citu alternatīvu, no kurām izvēlēties, kas ir pārākas vairākos veidos nekā viena..

Fakts, ka tā’s, kas atrodas Krievijā, par kuru tiek apgalvots, ka ierobežo VPN izmantošanu, nozīmē arī to, ka Netmap’s ilgmūžība tiks apšaubīta.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 − 46 =