Le VPN apskats

Le VPN ir starptautiski izplatīts VPN pakalpojums, kas lielu uzmanību pievērš Francijai. Šis konkrētais VPN, kas atrodas Honkongā, ļauj jums gūt labumu no apvienotā VPN un viedā DNS pakalpojuma neatkarīgi no jūsu izvēlētā cenu plāna..


Mūsu pilnajā pārskatā jūs’Atklājiet visu, kas jums jāzina par šo pakalpojumu, ieskaitot tā rangu ātruma, drošības, atbalsta un cita ziņā.

Tātad, bez turpmākas piebildes, šeit’s viss, kas jums jāzina.

Drošība un privātums

Le VPN ir hibrīds starp VPN un Smart DNS (Domain Name System) pakalpojumu. Tas ir lieliski, jo abas funkcijas ir pieejamas neatkarīgi no tā, kuru abonementu izvēlaties izvēlēties. Varat tos izmantot gan kombinācijā, gan atsevišķi.

Drošības ziņā Le VPN piedāvā samērā pamata funkciju kopu:

 • Militārā pakāpe AES-256-CBC un HMAC SHA256 šifrēšana
 • OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2, un PPTP protokoli
 • HibrīdsVPN uzlabotas ģeogrāfiskās atbloķēšanas protokols

Ņemiet vērā, ka IPv6 noplūde operētājsistēmā Windows un Mac OS nozīmē, ka jūs’Jums būs jābūt piesardzīgam, lai novērstu jūsu datu noplūdi pat tad, kad ir izveidots savienojums ar Le VPN serveri.

Vai Le VPN reģistrē jūsu datus?

Pat ja tā apgalvo, ka tas tā nav’t neturiet nekādus žurnālus’Es uzzināšu, ka tas faktiski saglabā savienojuma laika zīmogus blakus IP adresēm, kas varētu sagādāt bažas tiem, kuri uztraucas par savu tiešsaistes privātumu.

Ņemot to vērā, Le VPN atrodas Honkongā, kurai nav prasību attiecībā uz datu saglabāšanas likumiem.

Ātrums un veiktspēja

Ar vidējo ātruma kritumu serveros par 70%, Le VPN serveru piedāvātais ātrums ir vidējais par jūsu maksāto cenu. Protams, izmantojot VPN, vienmēr būs vērojama zināma palēnināšanās. Rezultāti mainīsies atkarībā no jūsu interneta savienojuma ātruma, kā arī no servera izvēles.

Spriežot pēc serveru vidējā ātruma, jums vajadzētu būt iespējai atbrīvoties no 4K straumēšanas Le VPN. Bet tas noteikti nebūtu’nav pārsteigums, ja notiek buferizācija. Ņemot to vērā, jūs, iespējams, labi pārraidīsit YouTube un Netflix šovus.

Serveru pārklājums

Izmantojot Le VPN, serveri atrodas 114 pasaules valstīs, kas kopā ir 800 serveri. Kaut arī tas ir mazāks par nozares labākajiem spēlētājiem, tas ir diezgan būtisks piedāvājums, salīdzinot ar lielāko daļu VPN, kas to nedara’t padarīt mūsu top 10.

Lietošanas ērtums un vairāku platformu atbalsts

Šis konkrētais VPN atbalsta visas četras galvenās platformas:

 • Windows
 • MacOS
 • iOS
 • Android

Katru pieteikumu nevarēja’t nebūs vieglāk lietojams, kas nozīmē, ka pat tie, kuriem ir ierobežotas tehniskās zināšanas, drīz vien to izmantos.

Tomēr, manuāla instalēšana ir nepieciešama maršrutētājiem un ierīcēm, kurās darbojas operētājsistēma Linux. To lielākajai daļai cilvēku, iespējams, būs nedaudz grūti izdarīt. Bet, ja jūs’tehniski domājot, jums, iespējams, būs labi, ja lietas tiks sagatavotas un darbojas. Jebkurā gadījumā jūs vienmēr varat sazināties ar atbalsta dienestu, ja jums ir kādas problēmas.

Netflix un citu straumēšanas platformu atbloķēšana

Tagad daudzi cilvēki izmanto VPN, lai izvairītos no ģeogrāfiskās ierobežošanas politikām, kuras nodrošina straumēšanas pakalpojumi. Tomēr, kā mēs jau pieskārāmies mūsu Le VPN pārskatā, šis konkrētais pakalpojums cīnās par piekļuvi tādiem pakalpojumiem kā Netflix. Tā’Ir iespējams apiet ierobežojumus citiem pakalpojumiem, piemēram, BBC iPlayer un ITV Hub. Bet, paturiet prātā, ka dažas vietnes zina, ka jūs izmantojat VPN, piemēram, ABC ASV.

P2P un kņada

Pastāvīgi palielinās to cilvēku skaits, kuriem rodas problēmas ar ar autortiesībām aizsargāta materiāla lejupielādi vai straumēšanu. Šī iemesla dēļ jums būs jāveic nepieciešamie piesardzības pasākumi, kas ļaus jums izvairīties no sazināšanās ar varas iestādēm.

Par laimi katrs Le VPN nodrošinātais serveris ļauj mocīties.

Tātad, jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu personīgā informācija tiks turēta labi prom no ziņkārīgo acīm un ka jūsu darbības internetā nevar būt saistītas ar jums. To visu ļauj veikt cietie šifrēšanas un drošības protokoli, kurus izmanto Le VPN.

Tiešsaistes cenzūra Ķīnā un citur

Tā kā Le VPN atrodas teritorijā, kurā nav datu saglabāšanas prasību, varat būt drošs’Varēsi piekļūt vietnēm un pakalpojumiem, piemēram, Facebook un YouTube, kas abas ir bloķētas Ķīnā.

Izmantojot oficiālo Le VPN vietni, jūs’Es uzzināšu, ka ir īpaša lapa, kurā padziļināti apskatīts, cik stingra ir Ķīna’Interneta cenzūras nostāja ir. Tas īpaši piemin, ka viņu pakalpojums valstī ir bloķēts - tāpat kā daudzās citās VPN pakalpojumu sniedzēju vietnēs. Tādēļ jums būs jāabonē un jālejupielādē pakalpojums pirms iebraukšanas valstī.

Klientu atbalsts

Ar mūsdienīgu un viegli orientējamu vietni jūs’Jūs atradīsit, ka nepieciešamā atbalsta iegūšana ir vienkārša un vienkārša, izmantojot Le VPN. Piedāvātajā variantā ietilpst:

 • Zināšanu pamats
 • Plaša FAQ sadaļa
 • Atbalsta biļešu sistēma
 • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

Ir pieejams tiešsaistes tērzēšanas pakalpojums, ko vienmēr ir patīkami redzēt, jo šī ir ātra un ērta metode nepieciešamo atbilžu saņemšanai. Tomēr ņemiet vērā, ka tiešraides tērzēšanas pakalpojuma pieejamība mūsu pieredzē bija nekonsekventa. Tāpēc jums, iespējams, nāksies konsultēties ar citām atbalsta metodēm.

Paturot to prātā, jūs’Es uzzināšu, ka oficiālā vietne nodrošina noderīgu resursu, kas pieejams padziļinātu zināšanu bāzes veidā. Tas sniedz atbildes uz dažādām tēmām, nodrošina iestatīšanas rokasgrāmatas, FAQ un meklēšanas lauku, lai jūs varētu pārbaudīt, vai jūsu problēma ir tāda, kuru jau ir pieredzējuši citi lietotāji. Alternatīvi, jūs varat paaugstināt atbalsta biļeti, izmantojot vietni.

Cenu noteikšana

Iepriekš mūsu Le VPN pārskatā mēs pieminējām, ka ir pieejami vairāki cenu plāni, ja vēlaties ieguldīt šajā konkrētajā pakalpojumā:

 • 1 mēneša plāns par USD 9,95 mēnesī
 • 6 mēnešu plāns par 44,99 USD (7,50 USD mēnesī)
 • 1 gada plāns par USD 59,40 (USD 4,95 mēnesī)

7 dienu naudas atdošanas garantija nodrošina mieru, jo tas nozīmē, ka, ja dienests to nedara’Tā kā tas ir pilnībā piemērots jūsu īpašajām vajadzībām, atmaksu var saņemt, izmantojot atbalsta dienestu, kas ir pieejams visu diennakti. Le VPN arī piekrīt plašs maksājuma metožu klāsts, arī. Tātad, jūs’Jums netrūkst iespēju, kad jāmaksā par abonementu. Jūs varat izvēlēties maksāt, izmantojot kredītkarte, PayPal, Bitcoin, un dažādas citas norēķinu metodes.

Ar katru cenu plānu, jūs saņemat 5 vienlaicīgus savienojumus - ļaujot vienlaikus aizsargāt vairākas ierīces. Šīs ir lieliskas ziņas tiem, kas vēlas aizsargāt katru ierīci savā mājsaimniecībā vai, iespējams, nelielu biroju.

Grunts līnija

Tas noslēdz mūsu pilnīgo Le VPN pārskatu! Ir daudz lietu, kas patīk šim konkrētajam pakalpojumam. Tas nodrošina piekļuvi lielam skaitam serveru, tai ir daudzvalodu vietne un lietotne, nemaz nerunājot par to, ka viedais DNS pakalpojums ir iekļauts visos cenu plānos.

Tomēr augstās Le VPN izmaksas nozīmē, ka citur jūs varat iegūt daudz labāku cenas un vērtības attiecību, izmantojot tādus pakalpojumus kā NordVPN, kas nodrošina piekļuvi lielākam serveru skaitam, un tas skaidri norāda uz nepierakstīšanās politiku un nodrošina izcilu ātrumu par pieejamu cenu. ikmēneša izmaksas.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − = 10