Keenow pārskats

Daži no labākajiem VPN, kas tur darbojas, nav’t kā prioritāte jākoncentrējas uz straumēšanu (Netflix, Hulu un citiem). Ne Keenow VPN - šajā vietā tas spīd.


Keenow ir VPN un SmartDNS pakalpojums, kas koncentrējas uz straumēšanas platformu, piemēram, Netflix, atbloķēšanu. Tas arī ļaus jums straumēt jūsu sirdij’s saturs, bet tur’Tas nav daudz drošības ziņā.

Vai Keenow ir drošs lietošanai?

Keenow piedāvā uzticamu nozares standarta AES-256 šifrēšanu, izmantojot drošo OpenVPN protokolu. Drošības protokoli būtībā ir datu tuneļa struktūra, ko izmanto VPN, tāpēc tas ir’Ir svarīgi, lai izmantotais protokols tiktu plaši atbalstīts un drošs.

VPN ir arī slepens-switch (lai novērstu jūsu identitātes noplūdi, ja VPN savienojums nokrītas), un vienkāršie tiešsaistes testi neuzrādīja DNS noplūdes un citas nejaušas ekspozīcijas (ieskaitot IPv6 noplūdes).

Tas’Diemžēl tur, kur beidzas drošības līdzekļi, mēs to nedarītu’t neiesakiet pakalpojumu visam sensitīvajam.

Ātrums

Lai gan tas salīdzinājumā ar populārākajiem VPN nedaudz sakrīt ar ātruma mazāko galu, atšķirība nav milzīga.

Vienkārša iestatīšana: kā to instalēt

Vietnes vienkāršība un zema “nogrimis laiks” Lietotnes izveidē un darbībā iesaistītie ir faktori, kas norāda uz Keenovu’labvēlība.

Noklikšķinot uz a “Sāc” poga galvenajā vietnē novirza uz galveno lapu, kurā ir apkopoti katra plāna punkti tādā veidā’Tas ir atsvaidzinoši brīvs no sarežģītības un neskaidrībām.

Jūs ievadāt savu e-pastu un saņemat droši ģenerētu paroli un lejupielādes saiti uz lietotni. Turpmāk tas’gludu burāšanu.

Lietotnes un paplašinājumi

Lietotnes ir pieejamas gandrīz visās platformās:

 • Windows
 • Mac
 • iOS (iPhone un iPad)
 • Android (ieskaitot Android TV)
 • Amazones uguns

Kas’Vēl vairāk, mūsu Keenow pārskata komanda viegli varēja iestatīt VPN maršrutētāja ierīcē. Tas aizsargā visu tīklu, izmantojot vienu vienkāršu risinājumu.

Kopā ar faktu, ka Keenow to nedara’t vienlaicīgi ir ierobežots vienlaicīgu savienojumu skaits un savā vietnē gandrīz vai visām iespējamām platformām piedāvā iebūvētu atbalstu vai detalizētus un viegli sekojošus ceļvežus; tas prasa vienīgo pieejamību.

Tā’Ir svarīgi atzīmēt, ka iOS un Android versijām ir atšķirīgi drošības protokoli nekā Windows vai Mac programmatūrai. Piemēram, iPhone tālrunī’d ir jāinstalē OpenVPN lietotne atsevišķi, ja vēlaties izmantot šo protokolu.

Keenow for Netflix

Kā jau minēts iepriekš, Keenow vislabāk un vislabāk strādā, nodrošinot lietotājiem straumēšanu.

Viedā DNS tehnoloģija padara to tādu, ka Keenow apstrādā tādus tīmekļa vietnes kā Netflix, Hulu vai Kodi nosūtītos vai saņemtos pieprasījumus..

Pienācīgs savienojuma ātrums padara Keenow diezgan labu straumēšanai. Neatkarīgi no tā, vai jūs to izmantojat Kodi, Netflix vai Amazon Prime, tas dos jums apmierinošus rezultātus.

Pašlaik Keenow atbalsta aptuveni 18 valstis’ Netflix satura vērts, katram reģionam atšķirīgs. Šis ir dārgumu krājums jebkuram Netflix lietotājam.

Keenow mocīšanai

Keenow Unblocker pieļauj straumēšanu, bet tikai uz diviem serveriem, kas to nedara’t precīzi veido plašu iespēju klāstu, tāpēc mēs, iespējams, neieteiksim to kā jūsu aizraušanās VPN, taču tas tomēr nodrošina, ka varat izmantot Keenow kā vispusīgu VPN, tādu, kas’Piemērosim visām jūsu vajadzībām.

Vai tas ir labs lietotājiem Ķīnā??

Ironiski, bet tas, kas padara Keenow labu, ir tas, kas apgrūtina ieguvumus lietotājiem Ķīnā, kas notiek ar ziņojumiem par OpenVPN protokola bloķēšanu viņu ugunsmūrī.

Pat ja jūs varētu izveidot savienojumu no Ķīnas, Keenow isn’t, visdrošākais VPN pakalpojums pasaulē, tāpēc mēs to brīdinām.

Klientu atbalsts

Keenow klientu atbalsta iespējas ietver:

 • Atbalsta biļetes
 • BUJ
 • Traucējummeklēšanas vednis

Nav tieša atbalsta, kas šajā dienā noteikti ir negatīvs, taču, lai kompensētu vietni, ir izveidots problēmu novēršanas vednis un visaptveroši FAQ ar plašām rokasgrāmatām.

Tur’Tā ir pat servera statusa lapa un tīkla pārraudzības lapa, kas nozīmē, ka komanda atrodas situācijā un ir ļoti caurspīdīga, lai pamatotu savus apgalvojumus par uzticamu darbības laiku. Kopumā mūsu Keenow pārskata komanda uzskatīja, ka klientu atbalsta pieredze ir apmierinoša.

Cenu noteikšana

Keenow piedāvā šādus maksājumu plānus:

 • Tikai SmartDNS, ikdienas 512 MB datu vāciņš - bez maksas
 • 1 mēneša plāns neierobežotām ierīcēm - 9,95 USD
 • 1 gada plāns neierobežotām ierīcēm - USD 69,50 (USD 5,79 / mēnesī)

Tur’s ir trīsdesmit dienu naudas atdošanas garantija, bet pretējā gadījumā cena ir diezgan augsta, ņemot vērā produktu. Arī Lite versija ar savu skarbo 512 MB ikdienas datu vāciņu nav daudz izmantojama.

Vismaz pakalpojums piedāvā anonīmu maksājuma veidu - Bitcoin.

Grunts līnija

Apkopojot šo Keenow pārskatu, Keenow vislabāk ir atbloķētājs, bet tas tomēr ir’s noteikti nav par ko rakstīt mājās. Tur ir daudz labāku VPN, kas piedāvā zemākas cenas.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 6 =