IP Chameleon VPN apskats – vai to var sniegt?


Virspusēji daudzsološa viegla IP anonimizācija Chameleon ir vāji tirgots, dārgs VPN ar ļoti mazām izpirkšanas funkcijām. Informācijas trūkums, mazs ātrums un trūkstošās funkcijas padara šo pakalpojumu sniedzēju garām.

Pārskats

Daudzsološs “vienkāršs veids, kā mainīt savu IP adresi,” Hameleons ir relatīvs jaunpienācējs tiešsaistes privātuma telpā, bet vai tas mēra līdz pašam labākajam? Nosaukums noteikti ir piemērots, un arī šeit ir citas lietas, kas patīk. Kā parādīs šis Chameleon VPN pārskats, tas aptver plašu platformu klāstu un piedāvā godīgu privātuma aizsardzības pakāpi. Bet ir dažas lietas, ko mēs neizdarījām’tas patīk tik daudz, tāpēc izlasiet līdzsvarotu ieskatu par šo VPN.

Drošība un privātums

Pirms mēs sākam, tas’Svarīgi atzīmēt, ka IPChameleon (kā uzņēmums ir zināms) to nedara’t savā vietnē nesniedz ļoti daudz informācijas, tāpēc ir daži pakalpojumu aspekti, kurus mēs varam izmantot’t komentēt.

Diemžēl tas ietver gandrīz katru drošības aspektu. Vietnē IPChameleon nav šifrēšanas vai protokolu dokumentācijas; tur’nekas tur par DNS noplūdes aizsardzību vai to, kā VPN aizsargā pret IP noplūdēm, un tur’Nav norāžu uz galvenajām funkcijām, piemēram, slepkavības slēdzi, kas aizsargā jūsu privātumu pret pēkšņām pārtraukumiem.

Šis pārredzamības trūkums ir būtisks sarkanais karogs jebkuram pakalpojumu sniedzējam. Tā’Nav 100% garantija, ka pakalpojums ir krāpniecisks vai zemāks, taču cienījamākie VPN labprāt uzskaitīs savus drošības elementus. Tas’tas nav šajā gadījumā.

Pēc saites IPChameleon vietnē uz mātesuzņēmumu Thesafety.us ir sniegti daži padomi.

Tas liek domāt DNS noplūdes aizsardzība ir paketes sastāvdaļa, un drošā komplekta papildinājums nodrošina šāda veida: Maskēšanās VPN. OpenVPN un IKEv2 protokoli arī ir iekļauti, kas ir laba zīme.

Tomēr mēs joprojām don’t daudz uzzināt par izmantoto šifrēšanas līmeni. Thesafety.us vienkārši paziņo, ka lietotājiem patīk “spēcīga šifrēšana.” Tas varētu nozīmēt gandrīz jebko, tāpēc tur’s to negarantē’s efektīvs vairogs pret ļaunprātīgiem dalībniekiem. Pirms lejupielādes padomājiet divreiz, jo ir daudz drošības “nezināmie” šeit.

Vai Chameleon VPN uztur žurnālus?

IPChameleon paziņo, ka uzņēmums darbojas a “nav mežizstrādes” politika, kas būtu jauki. Bet tur’Tas tiešām nav veids, kā apstiprināt, vai tā ir taisnība. Privātuma politika nav piemērota mērķim, tā ir dažu rindu gara un tai trūkst visu jūsu norādīto juridisko noteikumu’d sagaidīt profesionālajā dokumentā.

Kaut arī tas paziņo, ka uzņēmums to dara “nevākt nekādu informāciju par mūsu vietnes lietotājiem,” vārds “vietne” nav’t tāds pats kā “VPN pakalpojums”, tāpēc tas atstāj daudz vietas aktīvo lietotāju datu vākšanai.

Lietas kļūst drūmākas, kad mēs atgriežamies vietnē Thesafety.us. Ja ritiniet līdz pašai apakšai’Jūs pamanīsit, ka uzņēmums reklamē “filiāles” - kas nozīmē klientus, kuri vēlas izvietot reklāmas tās lietotnēs. Šīs reklāmas, iespējams, kaut kādā veidā tiks atlasītas, un tās var būt saistītas ar izsekošanas sīkfailu izmantošanu. Tāpēc tas’Ļoti maz ticams, ka lietotāji to nemeklēs’t tiek izsekota.

Tātad šī Chameleon VPN pārskata apakšējā līnija, ciktāl izsekošana ir šāda: piesargāties. Atkal mēs vienkārši don’t pietiekami zināt, lai būtu pārliecināts, kas parasti ir negatīvs, nevis pozitīvs.

Ātrums un veiktspēja

Kas par ātrumu? Tas, iespējams, varētu izglābt IPChameleon pēc mūsu kritikas par tā drošības elementiem, un uz virsmas zīmes ir iepriecinošas.

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā “neierobežots joslas platums” un “neierobežots ātrums.” Tomēr, ņemot vērā tikai 23 serverus visā pasaulē (visvairāk atrodas Eiropā), iespējams, ka faktiskais ātrums ir ļoti raibs. IPChameleonam’kredīts, uzņēmums to atzīst, paziņojot, ka “ātrumu var samazināt par 50% vai pat 90%” atkarībā no vietējiem faktoriem.

Kad mēs veicām Windows ātruma testu, pierādījumi apstiprināja mūsu aizdomas. Gan augšupielādes ātruma, gan lejupielādes ātruma mērījumi uzrādīja lielus samazinājumus, salīdzinot ar ierasto biznesu (kas parāda, ka VPN faktiski maršrutizē maršrutēšanu, kā paredzēts). Bet lielākoties tas tā nav’t ir viegli sasniegt funkcionējošu savienojuma ātrumu ar IPChameleon.

Servera pārklājums

Kā minēts iepriekš, servera pārklājums ir vājā vieta ar IPChameleon. Ņemot vērā, ka tas ir maksas pakalpojums, 23 serveri 19 valstīs nav liels pārvadājums, un tas’nepietiek, lai nodrošinātu drošu atbloķēšanu vai lielu ātrumu. Ar nelielu serveru kopienu tas uzvarēja’t arī nav spēcīga izvēle ceļotājiem.

Lietošanas vienkāršība un daudzplatformu atbalsts

Daudzplatformu atbalsts ir viens no IPChameleon stiprākajiem punktiem. Lietotāji var lejupielādēt VPN:

 • Windows
 • Linux
 • MacOS
 • iPad
 • iPhone
 • Android

Tātad jums vajadzētu būt iespējai lejupielādēt savas ierīces VPN. Tā’ir patīkami redzēt tik plašu jauno pakalpojumu sniedzēju iespēju klāstu, ja jūs’Jūs meklējāt vienkāršu pakalpojumu Mac lietotājiem, jums varētu būt veiksme.

Tomēr jūs varat lejupielādēt klientu tikai operētājsistēmai Windows. Tur’s nav noteiktas lietotnes operētājsistēmām Android, iOS, Linux vai macOS, kas ir nedaudz dīvaini un potenciāli neērtas. Uzņēmums sniedz pietiekami skaidras instrukcijas par to, kā iestatīt pakalpojumu platformās bez klienta. Pat ja tā, VPN iestatīšana ir daudz sarežģītāka, nekā tas varētu būt, it īpaši, ja izvēlaties izmantot OpenVPN. Tā kā tik daudz uzņēmumu piedāvā slidenas mobilo lietotņu versijas, kas ir vērstas uz OpenVPN, tas’s nav īsti pietiekami labs.

Netflix un citu straumēšanas platformu atbloķēšana

Vietne IPChameleon sola dot lietotājiem iespēju “atbloķējiet visas vietnes, piemēram, Facebook, Twitter, Google, Youtube un visas citas” (sic). Tas’Tā ir drosmīga prasība, jo daudzi citādi pieklājīgi VPN cenšas pārspēt ģeogrāfiskās ierobežošanas sistēmas.

Lai to izdarītu, ir nepieciešama cieta IP aizsardzība pret noplūdi un šifrēšana, jo tādi uzņēmumi kā Hulu un Amazon ir ļoti prasmīgi VPN noteikšanā. Un tas prasa arī ātrus serverus, kas var novirzīt jūsu satiksmi pa visdažādākajām pasaules vietām.

Diemžēl šeit nav neviena no šiem gadījumiem. Mēs cīnījāmies, lai izveidotu savienojumu ar Hulu vai Netflix, un katru reizi parādījās bloķējoši ziņojumi. Un don’Nav gaidāms, ka straumēsit savu iecienīto TV šovu bez kavēšanās. Ātrumi nav’t pietiekami ātri, lai apstrādātu HD saturu, pat ja IPChameleon varētu darboties ap ģeogrāfiski bloķējošām sistēmām.

P2P un kņada

Torrent lejupielādes nodrošināšana ir patiešām svarīgs laba VPN aspekts. Atkal mēs varam’Pamatojoties uz šiem apsvērumiem, nav ieteicams ieteikt hameleonu. Tur’nav SOCKS5 starpniekservera opcijas, kas varētu uzlabot P2P ātrumu un nodrošināt uzticamu šifrēšanu.

Mēs atradām pierādījumus par IP noplūdēm, savukārt Kill Switch neesamība nozīmē, ka P2P lejupielāde būtībā ir nedroša. Protams, tur nav’t nav nekādu joslas platuma ierobežojumu, bet drošiem P2P savienojumiem nepieciešamās drošības funkcijas vienkārši nav’t šeit.

Tiešsaistes cenzūra Ķīnā un citur

Interneta lietotāji aiz Ķīnas’s Lielais ugunsmūris vienmēr meklē jaunus svaigus VPN, no kuriem varas iestādes nevar nokļūt’t apjuka bloķēšanu. Tomēr mēs to negribētu’t neiesaka Chameleon VPN tiem, kurus uztrauc cenzūra.

Vissvarīgākais - tur’nav informācijas par IPChameleon serveru izmantoto šifrēšanas veidu, savukārt konfidencialitātes politikā norādīts, ka lietotāji to nevar “iesaistīties nelikumīgās darbībās.” Tas nav’pārliecinošs ikviens represīvo valstu pārstāvis, kuru uztrauc tiešsaistes uzraudzība.

Klientu atbalsts

Hameleons VPN’mātesuzņēmums sola “lielisks klientu atbalsts,” bet tas, ko tas nozīmē, nav’t skaidrs. Galvenā IPChameleon vietne satur nulles informāciju par to, kas ir aiz uzņēmuma, savukārt vietne Thesafety.us vairāk neapgaismo.

Tur’s nav tiešās tērzēšanas funkcijas lietotājiem, kā arī netiek nodrošināts atbalsts pa tālruni. Viss, ko mēs varējām atrast, bija viena e-pasta kontakta forma, kas nav’t pietiek ar modernu VPN.

Turklāt, lai gan TheSafety.us piedāvā FAQ sadaļu, kurā tiek apgalvots, ka tā piegādā “Anonimitātes ABC,” tas nav’t bez piekļuves. Jebkurā gadījumā uzņēmuma tīmekļa vietnē pieejamo materiālu kvalitāte to nedara’t to neliecina’s ir uzticams avots. Tātad klientu atbalsta ziņā hameleons vērtē slikti.

Cenu noteikšana

IPChameleon piedāvā dažas cenu noteikšanas iespējas:

 • Bezmaksas: Reģistrējoties vietnē IPChameleon / TheSafety.us, varat izmantot 3 dienu bezmaksas izmēģinājumu, kas automātiski pārslēdz lietotājus uz 1 mēneša paketi. Tāpēc noteikti atceliet, pirms tas notiek.
 • LiteVPN: Vislētākā apmaksātā pakete, kas maksā USD 8,33 mēnesī (tātad nav tik lēta)’t pat nav pilna 23 serveru autoparka.
 • StandartaVPN: Cena ir USD 20,95 mēnesī un tajā ir visi IPChameleon serveri.
 • PerfektsVPN: Cena ir USD 33,95 mēnesī, tas nāk ar “Jūsu anonimitātes garantija,” kas liek domāt, ka lētākas paketes var’t var uzticēties.
 • DoubleVPN: Maksā USD 30,95 mēnesī un tajā ir mazāk serveru, bet ļauj klientiem maršrutēt satiksmi caur diviem serveriem vienlaikus, iespējams, piedāvājot lielāku anonimitāti.

Tā’Ir arī vērts atzīmēt, ka saskaņā ar IPChameleon atmaksas politiku visiem klientiem ir tiesības uz 7 dienu naudu atpakaļ garantiju..

Grunts līnija

Chameleon VPN ir dīvains produkts. Vietnei trūkst pamatinformācijas par to, ko VPN patiesībā dara, un nav skaidrības par to, kam tas pieder. Tā’Tas nemaz nav lēts un nesniedz nekādas reālas drošības garantijas. Pat svešinieks, tur’Nav nosakāma USP, kas to atšķir no lētākiem un labākiem VPN. Tas viss, kā arī sliktā atbloķēšana un P2P veiktspēja nozīmē, ka mūsu Chameleon VPN pārskata spriedums ir liels īkšķis. Izvairīties.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 64 = 70