Hotspot vairoga pārskats

Spēcīgs VPN sāncensis, ja jūs’tas ir gadījuma rakstura lietotājs, kurš vēlas piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Bet viņu apšaubāmā privātuma prakse un atrašanās vieta liek mums vilcināties ar kaudzēm slavēt. Lai uzzinātu vairāk, izlasiet mūsu padziļināto Hotspot Shield pārskatu.


Pārskatā par Hotspot Shield mēs’Aplūkosim labi zināmo AnchorFree VPN (virtuālā privātā tīkla) pakalpojumu, kas tika palaists pirms desmit gadiem. Sakarā ar tā bezmaksas VPN pakalpojuma popularitāti, šis pakalpojumu sniedzējs pēdējos gados ir pieaudzis, lai visā pasaulē lepotos ar 650 miljoniem lietotāju. No tiem tikai neliela daļa ir premium VPN abonenti.

Pagājušais gads Hotspot Shield noteikti nebija labākais. Uzticami avoti (Demokrātijas un tehnoloģijas centrs, kā arī Kārnegi Melona universitāte) viņus apsūdzēja lietotāju šņākšanā un datu pārdevumā reklāmdevējiem. Kaut arī uzņēmums apgalvoja, ka apgalvojumi ir nepamatoti un absolūti nepatiesi, šāda apsūdzība var atstāt neveiksmīgu traipu.

Neskatoties uz to, ja jūs’Vai esat ceļotājs vai arī vēlaties straumēt tikai ģeogrāfiski ierobežotus videoklipus un mūziku, iespējams, esat atradis savu zīmolu.

Ļaujiet’Mēs aplūkojam, kā šis VPN pakalpojumu sniedzējs apkopo mūsu padziļinātajā Hotspot Shield pārskatā.

Drošība un privātums: Vai Hotspot Shield ir droši lietojams?

Hotspot vairogam ir šādas drošības funkcijas:

 • efektīvs nogalināšanas slēdzis
 • IPv6 un WebRTC aizsardzība pret noplūdēm
 • patentēts Catapult Hydra protokols
 • sadalīta tunelēšana
 • aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru

Tur nav’Pārāk daudz iestatījumu, lai modificētu, kad izmantojat kādu no Hotspot klientiem. Bet jūs varat iestatīt šo pakalpojumu, lai tas automātiski izveidotu savienojumu ar VPN serveri, kad ierīce savienojas ar publisku wifi tīklāju, piemēram, kafejnīcā vai bibliotēkā.

Šis pakalpojums lepojas arī ar mākoņu balstītu ļaunprātīgas programmatūras aizsardzību, kas piedāvā drošāku virtuālo pieredzi. Piemēram, pārlūkojot ģeogrāfiski bloķētu tīmekļa saturu.

Mums pietrūkst OpenVPN protokola atbalsta, kas ir viens no drošākajiem un ātrākajiem kanāliem šifrētai interneta trafikai. Tomēr Hotspot izmanto savu patentēto VPN protokolu, ko sauc par Katapultas hidra protokols tā vietā. Tas pats par sevi nav jauns protokols; tā’Tas vairāk līdzinās TLS un OpenSSL modifikācijai vai uzlabošanai.

Tomēr tā’Ir svarīgi norādīt, ka Hotspot Shield lietotājiem ir nepatīkama pagātne’ droši un droši dati.

Karstais punkts’datu konfidencialitātes problēmas

2017. gadā bija gadījums, kad Demokrātijas centrs & Technology iesniedza ziņojumu, apsūdzot uzņēmumu par “savienojumu reģistrēšana un trešās puses izsekošanas izmantošana mērķtiecīgas reklāmas rādīšanai.” Kā atbildi AnchorFree izpilddirektors Deivids Gorodjanskis sacīja, ka šie apgalvojumi nav pamatoti.

Hotspot vairogs nedarbojas’t reģistrēt personīgi identificējamus datus vai jebkādus datus, kurus varētu tieši saistīt ar personu.

Tas ir tas, ko vairākkārt apgalvo privātuma politika. Tomēr joprojām šķiet, ka šis VPN sniedzējs reģistrē savienojuma datus (tā sauktos apkopotos datus), ieskaitot apmeklētās vietnes un lietotnes, kuras izmantojat tiešsaistes saziņai.

Nesen drošības pētnieks Paulos Yibelo apgalvoja, ka ir atradis būtisku drošības kļūdu, kas varētu noplūst vispārīgu informāciju kā lietotājam’s valsts. Balstoties uz iegūtajiem datiem, viņš varēja uzzināt lietotāju fiziskās atrašanās vietas.

Viņš arī sacīja, ka laiku pa laikam spēja izgūt patiesas IP adreses, kas, pēc AnchorFree domām, nebija iespējamas, jo viņu programmētāji arī izmeklēja drošības kļūdu un laboja to.

Vai Hotspot Shield uztur žurnālus?

Mēs joprojām varam’t neiesaka Hotspot Shield citu problēmu dēļ, piemēram, to invazīvo datu prakses dēļ.

Kā teikts viņu pārskatītajā privātuma politikā:

“Mēs varam apkopot ierīces identifikatorus, pārlūku tipus, ierīču tipus un iestatījumus, operētājsistēmas versijas, mobilo, bezvadu un citu tīkla informāciju (piemēram, interneta pakalpojumu sniedzēja vārdu, operatora vārdu un signāla stiprumu) un lietojumprogrammu versiju numurus.”

Viņi sola neko nedalīties ar trešajām pusēm vai valdībām, bet tomēr, “jūsu personīgā informācija, iespējams, ir pieejama trešās puses satura nodrošinātājam.”

Citas bažas lietotājiem, kas apzinās privātumu, ir tas, ka Hotspot Shield atrodas ASV. Šī valsts ir galvenā starptautiskās uzraudzības meistare “visu redzoša acs” no alianses Piecas acis.

Atklāti sakot, mēs varam ieteikt šo VPN pakalpojumu tikai tad, ja jūs to nedarīsit’Tiešām rūp jūsu maksimālā tiešsaistes anonimitāte. Bet ļaujiet’Redziet, kas vēl ir atklāts mūsu Hotspot Shield pārskatā.

Ātrums un veiktspēja

Salīdzinot ar konkurentiem’ Vidēji 8-12 sekundes, Hotspot Shield var izveidot savienojumu ar saviem serveriem apmēram 2 sekundēs. Tagad tas ir’s tas, ko mēs saucam par ātru.

Kā mēs jau minējām, šis VPN izmanto savu Katapulta Hydra protokols, kas, domājams, dubultos lielu failu lejupielādes ātrumu. Tas tiek darīts, izveidojot vairākus datu kanālus, lai palielinātu ātrumu un uzticamību.

Mēs veica savus ātruma testus ar šādiem bāzes ātrumiem:

Hotspot shiel ātruma bāzes līnija

Un to mēs redzējām, izveidojot savienojumu ar dažādiem pasaules reģioniem:

Savienotās Valstis

Hotspot vairoga ātruma pārbaude mūs

 • Lejupielāde: 149 Mb / s (samazinājums par 47%)
 • Augšupielāde: 30 Mb / s (88% samazinājums)

Apvienotā Karaliste

karstā punkta vairoga ātruma pārbaude uk

 • Lejupielāde: 106 Mb / s (samazinājums par 62%)
 • Augšupielāde: 72 Mb / s (samazinājums par 72%)

Ķīna

Hotspot vairoga ātruma pārbaude Ķīnā

 • Lejupielāde: 161 Mb / s (samazinājums par 42%)
 • Augšupielāde: 15 Mb / s (samazinājums par 94%)

Japāna

karstā punkta vairoga ātruma pārbaude Japānā

 • Lejupielāde: 215 Mb / s (samazinājums par 24%)
 • Augšupielāde: 13 Mb / s (samazinājums par 95%)

Lai gan šis pakalpojumu sniedzējs, iespējams, neuzvarēs visātrākā VPN titulu 2020. gadā, mūsu Hotspot Shield pārskatā ir viegli atzīts, ka tas noteikti ir viens no ātrākajiem pakalpojumiem tur ārā.

Serveru pārklājums

Hotspot Shield ir vairāk nekā 3200 serveru 70 un vairāk valstīs visā pasaulē. Tie ir diezgan labi skaitļi, īpaši, ja ņem vērā konkursu.

Salīdzinājumam - NordVPN ir 5500+ serveri 58 valstīs, un ExpressVPN ir 3000+ serveri 90+ ​​valstīs.

Lietošanas vienkāršība un daudzplatformu atbalsts

Hotspot Shield atbalsta šādas platformas:

 • Windows
 • MacOS
 • Android
 • iOS
 • Chrome

Diemžēl tā nav’t nesniedz atbalstu maršrutētājiem, spēļu konsolēm vai Amazon Fire TV Stick.

Lietotnes ir diezgan viegli lejupielādēt un instalēt, un saskarne ir paradīze VPN iesācējiem, kuri vēlas ātri piekļūt bloķētam saturam. Bet tas varētu būt mazāk iespaidīgs pieredzējušam lietotājam, kurš labprātāk izvēlētos lielāku brīvību iestatīt konfidencialitātes preferences.

Pēc noklusējuma Hotspot Shield automātiski tiek palaists operētājsistēmā Windows; šeit var mainīt šo iestatījumu. IP noplūdes novēršana opcija ir ieslēgta arī pēc noklusējuma, taču jūs varat izlemt to izslēgt. Varat arī pagriezt avārijas poga ieslēdziet vai izslēdziet šeit, ja vēlaties.

Izvēlnē Iestatījumi varat ieslēgt arī VPN noteiktiem tīkliem:

 • Nedroši WiFi tīklāji (ieslēgta pēc noklusējuma)
 • Droši WiFi tīklāji
 • Cits

Kā Hotspot Shield izmantot bez maksas

Tā kā iesācējiem VPN lietotājiem tas var nebūt tik acīmredzami, kā šo lietotni izmantot bez maksas, mēs to domājām’d ir laba ideja tam veltīt atsevišķu sadaļu mūsu Hotspot Shield pārskatā.

Pirmkārt, ir vairākas iespējas, kā jūs varat lejupielādēt vēlamo klientu oficiālajā vietnē. Kaut arī Premium un Free versijām ir atsevišķas pogas vai saites, kaut kā jūs instalēsit to pašu programmu. Tas var būt nedaudz mulsinoši.

Kāpēc? Jo jums tiks piedāvāts noklikšķināt uz Sāciet 7 dienu izmēģinājuma pogu vai arī var izvēlēties noklikšķināt uz Ielogoties saiti, bet nav redzamas saites vai pogas bezmaksas VPN versijai.

Pēc tam, kad sazinājāmies ar tiešraides tērzēšanas atbalstu, mums beidzot izdevās salikt gabalus par to, kā bez maksas izmantot Hotspot Shield.

Pēc klienta instalēšanas sākuma ekrāns faktiski ir tik tikko redzams maza pelēka bulta lietotnes loga augšējā kreisajā stūrī. Noklikšķinot uz šīs bultiņas, jūs izlaidīsit šo ekrānu un beidzot sāksit izmantot bezmaksas VPN.

Hotstop vairogs tiešsaistes aizsardzībai

Un tas’s kā jūs saņemat bezmaksas versiju. Protams, Hotspot Shield ir daži ierobežojumi’bezmaksas plāns, kuru mēs apspriedīsim tālāk.

Hotspot vairogs Netflix un Kodi

Nu, tas noteikti nav praktiski, izmantojot bezmaksas versiju - šeit’s ko tu’Redzēsim, vai mēģināt piekļūt Netflix:

karstā punkta vairoga uzvedne par premium funkciju

Šeit’Tomēr labās ziņas: varat izmantot Netflix Hotspot Shield premium versiju. Tomēr jums jāzina, ka tā nav garantija mūža garumā.

Mums izdevās straumēt Netflix ASV, Lielbritāniju un ĀS bez problēmām. Bet mēs nevarējām’apiet atklāšanas pasākumus ar Kanādas un Japānas serveriem. Ja jums neizdodas piekļūt Netflix, vietnē varat atrast informāciju, kas jums palīdzēs.

Ja vēlaties atrast alternatīvu Hotspot Shield, iespējams, vēlēsities izmēģināt vai izlasīt kādu no VPN no mūsu labāko VPN for Netflix saraksta.

Protams, straumēšana nav tikai Netflix lieta. Lai gan 30% VPN lietotāju mērķē uz Netflix šoviem, ir arī vairāki citi populāri multivides centri. Piemēram, Hotspot Shield VPN veic labu darbu, atbloķējot BBC iPlayer saturu.

Kas par Kodi?

Tehniski, jā, jūs varat, jo Hotspot Shield ir pietiekami labs ātrums, lai padarītu jūsu Kodi pieredzi patīkamu. Tomēr, runājot par viņu mežizstrādes praksi, šī ir joma, kurā mēs’d iesaku būt uzmanīgākam.

Tā’ir lieliski apiet ģeogrāfiski bloķētu saturu, bet, ja runa ir par pirātisku straumēšanu, mēs to nedarītu’t to ieteikt.

Hotspot vairogs P2P un straumēšanai

Līdzīgi kā Netflix situācijā bezmaksas Hotspot vairogs var nebūt labākā izvēle torrenting un citām P2P failu apmaiņas darbībām ikdienas 500 MB joslas platuma ierobežojuma dēļ.

Tomēr ar Premium versiju, kas jums piedāvā vairāk servera izvēles un neierobežotu joslas platumu, var būt pilnīgi labi, nemaz nerunājot par lielāku ātrumu. Catapult Hydra ir lieliski piemērots tiem, kuriem ir lēnāks vai nestabilāks savienojums.

Tā’Ir arī svarīgi pieminēt, ka šis pakalpojums sniedz jums arī aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru (gan bezmaksas, gan apmaksātu plānu), aizdomīgām trešo pušu reklāmām un pikšķerēšanu.

Klientu atbalsts

Hotspot Shield ir šādas atbalsta iespējas:

 • BUJ
 • Zināšanu pamats
 • Atbalsta biļete
 • 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

Rakstot šo Hotspot Shield pārskatu, mums bija jāizmanto Hotspot tiešsaistes tērzēšanas atbalsts, lai izdomātu vairākas problēmas. Mēs atradām atbalstu ne tikai draudzīgi un izpalīdzīgi, bet arī diezgan ātri. Protams, dažas no atbildēm bija paraugi, bet kopumā mēs bijām apmierināti ar atbildēm.

Varat arī mēģināt izmantot Atbalsta izvēlne no galvenās izvēlnes, lai atvērtu sadaļu BUJ vai nosūtītu tiešu jautājumu atbalsta komandai.

Cenu noteikšana

Lai gan nav nekā lētāka par bezmaksas VPN, lielākā daļa no Hotspot’Cenu plāni ir diezgan dārgi:

 • 1 mēnesis: 12,99 USD
 • 1 gads: USD 7,99 mēnesī
 • 2 gadi: 6,99 USD / mēnesī
 • 3 gadi: 2,99 USD / mēnesī

Visi premium plāni pieļauj 5 vienlaicīgus savienojumus.

Pēdējais 3 gadu plāns ne vienmēr tiek piedāvāts kopā ar pārējiem. Pēdējo reizi pārbaudot, tas bija redzams tikai Hotspot’s Bezmaksas VPN lapa.

Ir Hotspot Shield bezmaksas versija, taču tai ir šādi ierobežojumi:

 • Dienas joslas platuma ierobežojums 500 MB
 • Ietver reklāmas
 • Ierobežots skaits ASV serveru, kas var būt arī virtuāli
 • Viena ierīce
 • Nav piekļuves Netflix

Atbalstītajās maksājuma metodēs ietilpst tikai kredītkartes un PayPal. Diemžēl ir nav anonīma maksājuma opcija.

Tur ir 7 dienu izmēģinājums bez maksas, taču jums ir jāsniedz sava kredītkartes informācija, un AnchorFree automātiski iekļauj jūs dārgākajā mēneša plānā, ja vien jūs savlaicīgi neatceļat.

Hotspot Shield piedāvā vienu no visilgākajiem atmaksas periodiem, kas ir 45 dienu naudas atdošanas garantija. Kopumā ņemot, šis VPN var būt nedaudz dārgāks par to, ko tas var piedāvāt, salīdzinot ar konkurentiem, īpaši ar zemāka līmeņa plāniem.

Grunts līnija

Tas noteikti ir liels plus, ka Hotspot Shield ir bezmaksas versija, pat ja tā ir ierobežota. Lielākā daļa no 650 miljoniem klientu izmanto bezmaksas VPN iespēju. Ja viņiem viss ir kārtībā, jūs varat kļūt arī par apmierinātu klientu, ja vien jums nav nepieciešama hermētiska tiešsaistes drošība un anonimitāte.

Mēs noteikti to nedarītu’Ieteikt šo VPN politiskajiem aktīvistiem, hakeriem un citiem lietotājiem, kuru privātums ir būtisks faktors.

Hotspot Shield darbojas jau desmit gadus, un kaut arī tas tā ir’tas nav ātrākais VPN 2020. gadā, tam ir liels straumēšanas ātrums atkarībā no jūsu atrašanās vietas un servera, ar kuru jūs izveidojat savienojumu.

Cerams, ka šis Hotspot Shield pārskats palīdzēs jums redzēt skaidrāk. Ja joprojām neesat pārliecināts, mēs iesakām izlasīt vairāk no mūsu VPN pārskatiem un salīdzinājumiem.

Kāda ir jūsu VPN pieredze?

Vai esat kādreiz mēģinājis izmantot Hotspot Shield vai citas VPN lietotnes? Kādi ir jūsu iespaidi? Vai ir kaut kas svarīgs, ko mēs palaidām garām Hotspot Shield pārskatā?

Atcerieties, ka koplietošana ir kopšana!

Lūdzu, nekautrējieties atstāt savu komentāru zemāk.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 3 =