HideIPVPN pārskats

Pārskats

Internets katru dienu kļūst aizvien nepastāvīgāks. Ja jūs’Tā kā ir noteikts lietotājs, kura pārlūkošanai ir nepieciešams efektīvs VPN, jūs zināt, ka mēģināt atrast pienācīgu VPN var būt grūti.


Šodien mēs’jūs palīdzēsit jums, sniedzot jums zemāko informāciju par HideIPVPN šajā pārskatā. Šis ir VPN sniedzējs, kas savienots pārī ar Smart DNS, nodrošinot plašu pakalpojumu klāstu. Viņu galvenā uzmanība ir vērsta uz IP slēpšanu, tiešsaistes privātumu, lielu ātrumu un labām ģeogrāfiski bloķējošām apvedceļa funkcijām.

HideIPVPN ir samērā droša opcija, lai aizsargātu pārlūkošanu, izmantojot divu veidu augsta līmeņa šifrēšanu. Neskatoties uz konfidencialitātes funkciju klāstu, HideIPVPN saglabā labu tīkla ātrumu, jo tā koncentrējas uz augstas kvalitātes drošības nodrošināšanu, neapdraudot savienojuma kvalitāti. Tomēr faktiskais ātrums ir maznozīmīgs, salīdzinot ar dažiem ātrākiem VPN pakalpojumiem.

Viņu cenas ir standarta, un tām ir iespējas norēķināties mēnesī, ceturksnī un gadā. HideIPVPN ir pieejami arī bezmaksas izmēģinājumi gan VPN klientam, gan SmartDNS pakalpojumam. Vēl viena interesanta kvalitāte par HideIPVPN’Cenu struktūra ir tāda, ka tie piedāvā cenu diapazonu atkarībā no tā, kur atrodaties pasaulē, kā arī specializētu BitTorrent VPN iespēju..

HideIPVPN ir lietotnes operētājsistēmai Windows, macOS, iOS un Android. Vēl viena lieliska lieta, kas izceļas par HideIPVPN, ir tā, ka viņu pakalpojums ir paredzēts, lai atbloķētu Netflix arī citās valstīs. Papildus šai funkcionalitātei HideIPVPN 2009. gadā paziņoja, ka viņu labākie VPN plāni tiks izstrādāti ar programmatūru, kas paredzēta, lai apietu Ķīnu’s Lielais ugunsmūris.

Mēs’Sekundē apskatīšu vairāk par šo, taču tās ir galvenās iezīmes, kuras gaidām mūsu HideIPVPN pārskatā.

Vai HideIPVPN ir drošs lietošanā?

HideIPVPN izmanto divus atsevišķus šifrējumus, AES 256 un RSA 4096. Tie ir gan spēcīgi šifrējumi, kuru risināšanai šodienas risināšanai būtu nepieciešams ārkārtīgi daudz laika’skaitļošanas iespējas, nodrošinot, ka starp jūsu datiem un visiem ļaunprātīgajiem aģentiem ir šifrēšanas pakāpe.

HideIPVPN padziļināti iepazīstina viņu vietni ar to, kurus protokolus vislabāk izmantot dažādiem VPN, norādot, ka labākā izvēle ir IKEv2, OpenVPN vai SoftEther. Protams, HideIPVPN klients ļauj iestatījumu izvēlnē izvēlēties, kuru protokolu izmantot.

Viņu izvēle ietver SSTP, IKEv2, OpenVPN, L2TP, un PPTP. Sīkāku informāciju par katra protokola priekšrocībām un trūkumiem varat atrast šeit.

Veicot noplūdes testu, lai noskaidrotu, vai VPN nav noplūduši sensitīvu informāciju, mēs atklājām, ka, kaut arī HideIPVPN neizpludināja DNS informāciju, tas bija ievainojams caur IPv6. Tas ir diezgan standarts, runājot par bezmaksas opcijām, un tas var atšķirties atkarībā no dažādiem protokoliem un vietām, ko izmanto HideIPVPN.

HideIPVPN ietver arī efektīvu iznīcināšanas slēdzi, lai pārtrauktu savienojumu vai aizvērtu noteiktas programmas, kad VPN pārstāj darboties. Šī ir svarīga funkcija, kas iet kopā ar HideIPVPN’citas drošības funkcijas, jo jūs, iespējams, izmantojat viņu pakalpojumus, lai paslēptu darbības, kas var novest jūs karstā ūdenī.

Uzņēmums atrodas ASV un Moldovā. Viņiem ir 29 serveri 11 valstīs. Atrodoties ASV, viņi tos ievirza Piecu acu jurisdikcija, kas var būt sliktas ziņas cilvēkiem, kuri izmanto VPN sensitīvām darbībām. Tas nozīmē, ka datus, ko par jūsu darbību apkopojusi ASV valdība, var koplietot arī Kanādas, Austrālijas, Jaunzēlandes un Lielbritānijas valdības..

Kaut arī HideIPVPN sola neierakstīt nevienu no jūsu datiem, viņi joprojām sola veikt pasākumus, lai, izmantojot savus pakalpojumus, tiktu atklātas nelikumīgas darbības. Viņu Privātuma politika arī atzīmē, ka viņi “saglabājiet sava interneta pakalpojumu sniedzēja vārdu, vietni, no kuras apmeklējāt mūs, mūsu vietnes daļas, kuras apmeklējat, apmeklējuma datumu un ilgumu, kā arī informāciju no ierīces (ierīces tips, operētājsistēma, ekrāna izšķirtspēja, valoda , valsts, kurā atrodaties, un tīmekļa pārlūka tips), kuru izmantojāt sava apmeklējuma laikā.”

Šīs ir diezgan standarta lietas, kuras VPN var izsekot, lai tās darbotos, bet sarkanais karodziņš palielinās, kad konfidencialitātes politika to nedara’nepieminiet, cik ilgi informācija tiek glabāta. Politika vienkārši neskaidri paziņo, ka viņi to apstrādā “lietošanas dati”. Ja viņi faktiski reģistrē šos datus, tad viņi apgalvo, ka nav reģistrējies nevienā no jūsu datiem apšaubāms un nevajadzētu uzticēties.

Ātrums & izpildījums

SlēptIPVPN’s faktiskais ātrumi ir sava veida nepietiekamība salīdzinot ar dažiem ātrākiem VPN tirgū. Neskatoties uz apgalvojumiem, ka jākoncentrējas uz “ātrs internets” lietotājiem, viņu pakalpojums, kā tiek ziņots, liecina par zināmu palēnināšanos atkarībā no tā, kurā pasaules apgabalā jūs atrodaties’atkal savienojas.

Kad mēs paši izdarījām testus, mēs saņēmām dažus pienācīgus rezultātus. Tā’Lēnāk nekā vieglāki VPN risinājumi, taču kopumā joprojām ir izmantojami.

HideIPVPN ātruma tests, kas savieno caur Monreālu

Šis bija sākotnējais tests, kuru mēs izdarījām, parādot pienācīgu statistiku. Paskatieties, kas notiek, kad mēs mēģinām palaist testu ar HideIPVPN savienojumu caur Monreālu.

Kā redzat, tas gandrīz par 50% samazināja lejupielādes ātrumu un vairāk nekā divkāršoja mūsu latentumu. Nākamais ir Eiropas tests, kas tiek veikts, izveidojot savienojumu caur vienu no HideIPVPN’s Londonas serveri.

HideIPVPN savienojums caur Āziju

Tas izraisīja vēl vienu milzīgu palēninājumu, kas diezgan sagādā vilšanos. Nākamais ir Āzijas tests.

HideIPVPN savienojums caur Singapūru

Šis savienojums tika izveidots caur Singapūru - vienīgo Āzijas atrašanās vietu, kas pieejama sarakstā. Tas ir diezgan lēns ātrums, un būtu nomākta, ja tos pārlūkojat, it īpaši, ja jūs uztraucaties ar sensitīvu datu pārsūtīšanu, izmantojot, iespējams, kompromitētu savienojumu.

Kā vienmēr, jūs’Jums būs jāveic pats ātruma tests. Tā kā lietotāji tiešsaistē iegūst ļoti plašu ātrumu no dažādām vietām, jūs’Jums būs jālejuplādē lietotne HideIPVPN, lai pats veiktu pārbaudi, ja vēlaties saņemt skaidru atbildi par to, kā šis VPN darbosies jūsu labā..

Kā lejupielādēt un instalēt HideIPVPN

HideIPVPN savā vietnē izmanto līdzīgu dizainu un izkārtojumu, salīdzinot ar citiem VPN.

To dizains ir diezgan standarta, un vietnē ir daudz sakopota un precīzas informācijas par to, kā darbojas VPN un kā HideIPVPN var veikt šos uzdevumus jūsu vietā..

Tur’s ir arī emuārs, kas ir pieejams lietotājiem, sniedzot precīzus un interesantus rakstus un atjauninājumus par VPN, to darbību un to, kā HideIPVPN attīstās kā uzņēmums. Ja vēlaties tikai nokļūt klienta lejupielādē, pārejiet uz cenu apgabalu, izmantojot pogu augšējā centra tuvumā..

vietne HideIPVPN

Cenu lapā sīkāk aprakstīti viņu dažādie plāni, taču tur’ir saite uz bezmaksas izmēģinājuma versiju, ja nedaudz ritiniet uz leju. Klients lūgs jūs reģistrēties un saņemt e-pasta informāciju par pieteikšanos. Tas ir sava veida garlaicīgs mazais solis, bet tas tā ir’s nekas pārāk liels.

Viena interesanta lieta, ko lietotāji pamanīs, ir tas, ka tad, kad esat tiešām lejupielādējis instalētāju, tas automātiski, mazāk nekā minūtes laikā, instalē visu klientu. Jums nav jāpiekrīt kādiem noteikumiem vai pat jāsit “Nākamais”. Tas ir patīkami lietotājiem, kuriem varētu patikt vienkāršība, taču tas varētu būt sarkans karodziņš lietotājiem, kuriem patīk vairāk kontrolēt instalēšanas procesa datus.

Kā to izmantot

Pats klienta izmantošana ir diezgan vienkārša - HideIPVPN darbojas dīvainā mazā logā ar lielu “Pievienojieties” pogu, lai sāktu VPN, un nolaižamo izvēlni, lai izvēlētos savu atrašanās vietu. Klients samazina līdz sistēmas teknei, ja to aizverat, un tajā ir sadaļas ar iestatījumiem, lai kontrolētu lietotņu slepkavu vai pieprasītu atbalstu.

Iestatījumu lapa ļauj jums izvēlēties pieteikšanās iespējas, minimizācijas iespējas, pārslēgt DNS noplūdes aizsardzību, kā arī citus labumus. Forši, ka HideIPVPN ļauj nolaižamajā izvēlnē izvēlēties VPN protokolu.

Lietotnes & paplašinājumi

Lietotnes un paplašinājumi HideIPVPN

HideIPVPN atbalsta Windows, macOS, iOS, un Android. Tur nav’t visiem galvenajiem sarkanajiem karodziņiem par jebkuru lietotni, un tie arī nodrošina bezmaksas alternatīvas operētājsistēmai Windows, iOS un Android.

Tā’Vienmēr ir patīkami, ja uzņēmums piedāvā bezmaksas versijas. Kaut arī HideIPVPN’s pārklājums ir labs, viņi don’t nav atbalsta mazākām platformām, piemēram, Amazon Firestick. Laba lieta, kas jāpatur prātā arī tas, ka HideIPVPN’s klients atbalsta tikai savienojumus no ne vairāk kā trim ierīcēm, kas ir ierobežotāk nekā daži citi VPN pakalpojumi.

SlēptIPVPN un Netflix

Labās ziņas ir tādas, ka HideIPVPN ir lieliski noder Netflix atbloķēšanai. Uzņēmums to faktiski piemin savā vietnē un mudina lietotājus izmantot savus pakalpojumus, lai piekļūtu Netflix programmēšanai, kas nav pieejama viņu valstī.

Mūsu pašu veiktie HideIPVPN testi ir parādījuši, ka faktiski tas bez problēmām var atbloķēt Netflix ASV saturu..

Izmantojot HideIPVPN mocīšanai

Uzmācība ir atļauta un patiesībā to mudina HideIPVPN, kas apgalvo, ka viņu klients efektīvi aizsargā jūsu mocīšanas praksi no ziņkārīgo acīm. Tā kā mocīšana pēdējā laikā ir kļuvusi par arvien nepastāvīgāku darbību, šī ir patīkama pārliecība, ka jāsaņemas.

Tomēr HideIPVPN pieļauj torrent trafiku tikai noteiktos serveros, piemēram, Vācijā un Nīderlandē.

Kas par Ķīnu?

HideIPVPN 2009. gadā paziņoja, ka ir veicis izmaiņas viņu pakalpojumā, kas ļaus ķīniešu lietotājiem apiet Lielo ugunsmūri, kā arī atrisināt DNS izlikšanās problēmu, kas nomoka dažus viņu ķīniešu klientus..

Klients pievēršas šai problēmai, dodot lietotājiem piekļuvi iestatījumiem, kas diemžēl tiek piedāvāti tikai ar viņu premium līmeņa abonementiem.

Viņi faktiski pievienoja papildu konfigurācijas opcijas, kas ļaus ķīniešu lietotājiem droši un efektīvi apiet Lielo ugunsmūri.

Tā’Ir grūti atrast informāciju par to, vai HideIPVPN darbojas citās ierobežotās vietās, taču viņiem ir šis raksts par šo tēmu, kas mudina lietotājus izmantot klientu noteiktos pasaules apgabalos.

Atbalsts

SlēptIPVPN atbalsta saziņas veidlapu

HideIPVPN savā vietnē piedāvā plašu pasīvu atbalstu, kas izpaužas kā visaptverošas FAQ lapas un emuāru raksti par dažādām VPN tēmām. Viņi arī piedāvā tiešu atbalstu, izmantojot biļešu sistēmu.

Lai gan var būt nedaudz sāpīgi, ja jāiesniedz biļete, lai sarunātos ar atbalsta pārstāvi, viņu faktiskās klientu atbalsta atsauksmes šajā ziņā parāda diezgan labu klientu apmierinātību.

Cenu noteikšana

Slēpt IPVPN cenu un plānus

HideIPVPN ir interesanta cenu struktūra, kas vērsta uz dažādām pasaules vietām. Tas ir jauki, ja jūs don’t nevēlaties maksāt standarta maksu, ja vēlaties segt tikai nelielu teritoriju, no kuras pieslēgties. Ir arī iespējas īpaši torrenting, kas aizsargā lietotājus, kuri plāno izmantot VPN vienādranga failu koplietošanai..

  • Viņu vislabāk pārdotais plāns Ninja Power ir USD 4.08 mēnesī ar 29 serveriem.
  • Specializētie plāni maksā USD 2,33 mēnesī, un tajos ietilpst ASV VPN, Lielbritānijas VPN un Polijas VPN. Serveru skaits mainās atkarībā no valsts, kurā dodaties. Apvienotajā Karalistē ir visvairāk, Polijā ir vismazāk.
  • Viņu BitTorrent plāns ir arī 2,33 USD mēnesī ar 8 serveriem.
  • Viņi arī piedāvā SmartDNS plānu par USD 2,27 mēnesī, kas nodrošina vairāk nekā 200 bloķētu vietņu, neierobežotu ierīces savienojumu un oriģinālo IP ātrumu.

Vēl viena laba lieta, kas jāatzīmē, ir HideIPVPN pieņem maksājumu ar visām galvenajām metodēm, ieskaitot PayPal un Bitcoin.

Viņu premium pakalpojumam ir pieejama arī bezmaksas izmēģinājuma versija, kā arī viņu VPN bezmaksas versijas operētājsistēmai Windows, iOS un Android..

Apakšējā līnija

HideIPVPN ir ļoti universāls resursdators ar labām cenas cenām par to, ko jūs saņemat. Viņi don’t nav neviena paketes darījuma, kas paredzēts cilvēku komandām, un to atjaunošanas cenas ir daudz standartākas nekā viņu diskontētās starta cenas. Tomēr iegūtā aizsardzība ir ļoti cieta, un uzņēmums var sniegt jums ļoti labu pārklājumu tieši tam, kas jums nepieciešams.

Viņu veiktspēja un atbalsts ir galvenie HideIPVPN lietošanas trūkumi. Viņu ātrums vienkārši nav’t tikpat labi, kā var piedāvāt vairums VPN, kaut arī tas jums var atšķirties. Atbalsta iespēju trūkums ir vēl viens skaidrs trūkums.

Kopumā HideIPVPN ir samērā visaptveroša iespēja privātuma panākšanai ar specializētu plānu, bet tikai tad, ja neņem vērā viņu neskaidros pieteikumus par mežizstrādi. Ir daudz labākas iespējas, kas paredzētas ātrumam vai konkrētiem uzdevumiem, bet HideIPVPN varētu kļūt par pienācīgu izvēli diskriminējošam privātuma entuziastam ja viņi nākotnē atrisinās savas mežizstrādes problēmas.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 2