DotVPN pārskats

Pārskats

DotVPN apgalvo, ka ir gan VPN, gan starpniekserveris, bet vai tas ir veiksmīgs? Ļaujiet’Redziet, vai tas ir vispārējs darījums, vai neviens no tiem.


DotVPN ir atrodas Honkongā, kas ir lieliski, jo tas viņus aizkavē tālu no piecu acu un citu tiešsaistes uzraudzības tīklu ziņkārīgajām acīm. Uz virsmas lietas izskatās diezgan pieklājīgas un labas: DotVPN izmanto OpenVPN, top VPN protokols un piedāvā HTTPS starpniekserveris. Šifrēšanas līmeņi ir augsti, un šķiet, ka to neveic žurnālistikas politika.

Lai gan viņiem ir plašs tīkls, kas sastāv no 700 serveri, bet mēs sarūgtinājām, ka visi šie serveri ir sadalīti tikai 12 valstis. Lietotāji var pārslēgties starp atrašanās vietām pēc izvēles. Papildus tam DotVPN ļauj tik daudz, cik piecas ierīces vienlaicīgai savienošanai, padarot to lielisku ģimenēm vai universitāšu studentiem, kas dzīvo pēc vienotas dalīšanas scenārija.

Jūs to visu iegūstat tikai un vienīgi Mēnesī mēnesī, kad tiek izrakstīts rēķins. Tas šķiet lieliski, taču, paskatoties dziļāk un saprotot, ka, iespējams, ir iemesls izskaidrot šo pieejamo cenu. Lasiet mūsu DotVPN pārskatu, lai uzzinātu vairāk.

Vai DotVPN ir droši lietojams?

DotVPN izmanto OpenVPN tunelēšanas protokolu, kas ir plaši atzīts un tiek uzskatīts par ļoti drošu. Lielākā daļa starpniekserveru izmanto Drošs ligzdas slānis (SSL) tunelēšanas protokols, un DotVPN uzlabo šo drošības līdzekli, izmantojot 4096 bitu šifrēšana. To sakot, DotVPN piedāvātā šifrēšana ir AES-128, kas var nebūt tik droša kā AES-256 šifrēšana.

Tā kā DotVPN ir Honkongā bāzēts uzņēmums un tādējādi atrodas ārpus četrpadsmit Eyes izlūkošanas alianses. VPN pakalpojumiem, kas darbojas šajā uzraudzības grupā, ir problēmas saglabāt savus lietotājus’ konfidencialitāte ir droša, jo tiek pieņemti sadarbības dati.

Vienīgā informācija, ko DotVPN saglabā, ir lietotājs’e-pasts, un tas tā nav’t identificēt personu’s privātā informācija.

DotVPN arī paziņo, ka viņi ievēro stingru politiku bez žurnāla. VPN dienests saka, ka viņiem ir viņu savi DNS serveri, nodrošinot jūsu DNS vaicājumu drošību. Vienīgā informācija, ko DotVPN saglabā, ir lietotājs’e-pasts, un tas tā nav’t identificēt personu’s privātā informācija. Papildus tam viņi reģistrē arī lietotājus’ IP adreses (kuras tās 24 stundas glabā no lietotājiem’ pēdējais savienojums).

DotVPN ir bijuši daži problēmas ar DNS noplūdi. Šī frāze attiecas uz situāciju, kad jūsu pārlūkprogramma meklēs to vietņu IP adreses, kurām vēlaties piekļūt, izmantojot savu ISP nodrošināto DNS serveri. Kad tas notiek, būtībā ir jūsu pārlūkprogramma ‘stāsta’ jūsu ISP tas, ko jūs darāt tiešsaistē - tieši tāda lieta, kuru vēlaties novērst.

Tāpat ir ziņojumi par WebRTC noplūdēm.

WebRTC palīdz pārlūkprogrammām, piedāvājot efektīvu reāllaika saziņu, taču tas var radīt arī draudus. Šajā gadījumā pastāv risks, ka jūsu IP adrese tiks pakļauta jebkuram, kurš vada WebRTC vietni.

Pēdējais nagu zārkā ir nogalināšanas slēdža trūkums. Nogalināšanas slēdzis ir funkcija, kas ‘nogalina’ interneta savienojums, kad sarūk VPN savienojums. Uzskata par jebkura VPN pakalpojuma neatņemamu sastāvdaļu, tā neesamība kopā ar iepriekšminētajām noplūdēm nepalīdz mums šo VPN augstu novērtēt.

Ātrums & Performance

Daudzi VPN palēnina jūsu interneta savienojuma ātrumu, un diemžēl ar DotVPN situācija tā nav’t vēl labāk. Faktiski DotVPN ir viens no vissliktākajiem apkārt. Mūsu testi šim DotVPN pārskatam ir atklājuši dažus šausmīgi lēnus ātrumus.

Dažos gadījumos mēs saskārāmies ar latentumu, kas 20 reizes pārsniedza normālo diapazonu.

Lejupielādes ātrums samazinājās līdz 10% no parastajiem ātrumiem. Ikreiz, kad izveidojām savienojumu ar attālāku serveri, liela problēma bija sasniegt pat 10Mbps (mūsu parastais savienojums parasti ir aptuveni 75 Mbps lejupielādes ātrums)..

Kā to lejupielādēt un instalēt

Kad vēlaties instalēt DotVPN, varat doties uz viņu oficiālo lejupielādes lapu, kur jums būs jāizvēlas izmantotā ierīce vai pārlūks. Viņi šobrīd piedāvā pielāgotas lietotnes operētājsistēmai iOS un Android, kā arī paplašinājumi pārlūkam Chrome, Firefox un Opera. Saskaņā ar tīmekļa vietnes informāciju vajadzēja būt Windows lietotnei ‘Pieejams 2017. gada vidū’, kas - ļaujiet’s sejas tā - bija vairāk nekā pirms gada. Mēs’re nezini ko’satraucoši: fakts, ka tur’Joprojām nav nevienas lietotnes vai fakta, ka viņiem ir patvērums’t tik ilgi spēja atjaunināt šo informāciju savā vietnē.

Jebkurā gadījumā, izvēloties vēlamo platformu, jūs nokļūsit pareizajā tirgū un atvērsit labo lapu.

Tā uzvarēja’t instalēšana, izmantojot pārlūku Chrome, prasa ilgu laiku; instalācija bija tikai trīsdesmit sekundes. Šī procedūra ietver noklikšķināšanu “Pievienojiet pārlūkam Chrome” un tu’Jūs sagaidīs spilgtā, tīrā paplašinājuma atvēršanas lapā.

Kā lietot DotVPN

Vienreiz tu’Ja esat instalējis VPN, nākamais solis ir noklikšķināt uz valsts, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu. Tas ir neticami viegli izdarāms, katrai valstij parādot glītu, nelielu slavenā orientiera attēlu. Blakus tam tiek parādīts arī ping, lai jūs zināt, cik ātrs būs savienojums.

Izvēloties valsti, tiks parādīts lejupielādes ātrums, ping un sesijas laiks. Jūs’Es arī priecāšos uzzināt, ka, lai arī ātrums ir pārmērīgs, pārslēgšanās uz priekšu un atpakaļ starp dažādiem serveriem notiek vienmērīgi un tik tikko ar aizķeršanos.

DotVPN vietnei Netflix

Daudzi cilvēki vēlētos izmantot VPN, lai straumētu un skatītos filmas un video, izmantojot Netflix’s platforma. Tomēr Netflix tas nepatīk, un tas ir aizliedzis VPN lietošanas praksi. DotVPN nav’t atbloķēt Netflix caur jebkuru no serveriem, ja jūs’meklējot šo funkciju, mēs iesakām pārbaudīt citu VPN. Vai varbūt mums vajadzētu dot tai vēl vienu iespēju? Izlasiet mūsu DotVPN pārskatu, lai uzzinātu, vai tas pieļauj mūsu veco labo draugu.

DotVPN Torrenting

Lielākā daļa cilvēku, kas izmanto VPN pakalpojumus, vēlēsies straumēt. P2P ļauj lejupielādēt lielus failus vai straumēt video ar lielu ātrumu. Tomēr ar mocībām saistītā problēma ir tā, ka tā pakļauj lietotājus draudiem, īpaši juridiskiem draudiem. Tāpēc ir ļoti svarīgi izmantot VPN, lai neļautu personīgajiem datiem nonākt autortiesību karotāju rokās.

Diemžēl DotVPN nav’t atļaut to lietotājiem lejupielādēt failus, izmantojot straumēm. Nepatīk, ka tam bija vajadzīgs vēl viens trūkums, bet šeit mēs esam.

Vai tas ir labs lietotājiem Ķīnā??

DotVPN to nedara’Nevar pateikt, vai viņu VPN ir spējīgs iefiltrēties Ķīnas lielajā ugunsmūrī, tomēr izredzes šķiet apšaubāmas. DotVPN to nedara’t nav rīku, kurus mēs parasti meklējam labā VPN valstīs ar lielu cenzūru. Turklāt tas’Tas nav pietiekami mazs, lai Ķīna to nepamanītu.

DotVPN to nedara’t nav rīku, kurus mēs parasti meklējam labā VPN valstīs ar lielu cenzūru.

Atbalsts

Kādā brīdī VPN lietotāji vēlēsies sazināties ar klientu apkalpošanas pārstāvjiem ar jautājumiem par tehniskiem un citiem jautājumiem. Lai sazinātos ar lietotājiem, VPN pakalpojums izmanto uz biļetēm balstītu atbalsta sistēmu. Tas nodrošina klientu apkalpošanas veidlapu, kuru lietotāji var aizpildīt ar sīku informāciju par viņu jautājumiem. Tas’s labs veids, kā sazināties ar klientu apkalpošanas komandu; tomēr ir arī labāki veidi, piemēram, tiešsaistes tērzēšana visu diennakti.

Atsauksmes par viņu klientu atbalsta don’gleznot ļoti daudzsološu attēlu. Ir saziņa ar kavēšanos vai vispār nav komunikācijas.

Cenas: pieejamu plānu klāsts

DotVPN pakalpojums piedāvā bezmaksas un maksas iespējas. Bezmaksas VPN pakalpojuma versijai ir ierobežots ātrums, un tā to nedara’t nenodrošināt video vai audio straumēšanu.

Apmaksātā versija attiecas uz:
● mēnesī 2,99 USD ar rēķinu
● mēnesī maksā 4,99 USD mēnesī

DotVPN premium versija piedāvā ātrāku tīklu, nulles satura ierobežojumus, 4096 bitu šifrēšanas atslēgu, video un audio straumēšanu un Cloud ugunsmūra aizsardzību. Vispārīgi runājot, lietotāji, kas izmanto bezmaksas versiju, nav tik droši un viņiem ir ierobežojumi, taču, pat ja ir mazāk perks, tas’s bez maksas.

Kas attiecas uz norēķinu iespējām, DotVPN ļauj lietotājiem maksāt caur PayPal, kredītkartes, debetkartes un vietējās norēķinu sistēmas. Daudzi VPN pakalpojumi don’t neatļauj veikt kriptovalūtas maksājumus, bet DotVPN to tomēr piešķir.

Jūs varat saņemt pilnu atmaksu, ja 30 dienu laikā atceļat abonementu.

Tā’s liels plus, jo tas darbojas kā papildu drošības slānis. Gadījumā, ja jūs nolemjat, ka jūs don’Ja vēlaties turpināt izmantot VPN, varat saņemt pilnu atmaksu, ja 30 dienu laikā atceļat abonementu.

DotVPN pārskata secinājums

Pētot šo DotVPN pārskatu, mēs redzējām daudzus un tos pašus jautājumus, kurus ir atzīmējuši citi recenzenti. Ātruma un drošības problēmu, kā arī to trūkuma dēļ, tas atpaliek no daudziem populārajiem VPN.

Tomēr tam ir daži trūkumi, jo uzņēmums atrodas ārpus 14 acu alianses, kur drošības uzraudzības aģentūrām, piemēram, GCHQ un NSA, varētu būt piekļuve jūsu datiem. Diemžēl klientu atbalsts ir satraucošs. Kaut arī cenas ir saprātīgas, lietotāju pieredzi piesaista tādi drošības jautājumi kā noplūdes un slepkavības slēdža trūkums. Galu galā ir ne tikai ievērojami labāki VPN, bet daži ir pieejami arī par konkurētspējīgu cenu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 4 =