CactusVPN pārskats

Solot augstākās klases drošību un pilnīgu anonimitāti, CactusVPN mērķis ir būt pretendentam arvien pieblīvētākā VPN tirgū.


CactusVPN veidotāji, kas dibināti Moldovā un tagad atrodas VPN draudzīgā valstī, kurā nav datu saglabāšanas likumu, kopš 2011. gada strādā pie sava projekta. Pretēji dažiem lielākiem pakalpojumu sniedzējiem, CactusVPN komanda nebaidās parādīt savu seju - jūs var tikties ar galveno grupu savā tīmekļa vietnē.

Bet vai šis VPN patiešām ir pietiekami ass visām jūsu anonīmajām pārlūkošanas vajadzībām, vai tiešām tas ir tuvāk bezmugurkaula mājas augam? Lai uzzinātu, izlasiet mūsu CactusVPN pārskatu.

Vai CactusVPN ir drošs lietošanai?

CactusVPN atbalsta sešus dažādus šifrēšanas protokolus:

 • SSTP
 • OpenVPN
 • L2TP
 • PPTP
 • IKEv2
 • SoftEther

Mēs bijām mazliet pārsteigti, ka atradām SSTP kā noklusējuma protokolu, bet, no otras puses, izmantojot Windows - kurai Microsoft izveidoja šo protokolu, iespējams, ar to bija kaut kas saistīts. Diemžēl Microsoft, domājams, ir sadarbojies ar NSA un FBI, kam vajadzētu būt sarkanajam karodziņam ikvienam, kam nepieciešams VPN savienojums, lai apstrādātu sensitīvu informāciju.

CactusVPN klienta protokola iestatījumi

Kas’s vairāk, jūs varat’t no izvēles izvēlieties SoftEther protokolu. Tam nepieciešams atsevišķs SoftEther VPN klients, kuru bez maksas var lejupielādēt. Šis mazāk zināmais protokols ir balstīts uz OpenSSL un ir paredzēts, lai novērstu uzbrukumus cilvēkiem vidienē un dziļo pakešu pārbaudi (DPI) tā atklāšanai. Tā’Tas ir gan ātrs, gan drošs, tāpēc jums tas noteikti jāpārbauda, ​​neraugoties uz nepieciešamajām papildu pūlēm.

Atkarībā no protokola un jūsu OS, CactusVPN izmanto vai nu AES-256, vai AES-128 šifru. Neesat neskaidru tehnisko saīsinājumu cienītājs? Vienkāršāk sakot, tas’s šifrēšanas līmenis, kam vajadzētu palikt nesalaužamam līdz kvantu skaitļošanas izgudrošanai (kam vajadzētu veltīt laiku).

CactusVPN ir nogalināšanas slēdzis nosaukts “Pārtrauciet interneta trafiku, ja tiek pārtraukts VPN savienojums” klientā. Tas arī piedāvā iespēju nogalināt konkrētas lietotnes VPN kļūmes gadījumā. Ātrprātīgajam klientam, iespējams, vajadzētu būt selektīvās nogalināšanas pārslēga funkcijas saraksta augšgalā.

Vai CactusVPN glabā žurnālus??

Šis VPN pakalpojums nav’t saglabāt žurnālus no jūsu tiešsaistes darbībām:

Mēs neuzglabājam IP adreses, datplūsmas žurnālus, savienojuma laika zīmogus, izmantoto joslas platumu vai sesijas ilguma informāciju, ko varētu izsekot vienai personai

Vienīgā informācija par jums, piemēram, jūsu vārds vai e-pasta adrese, tiek savākta un saglabāta vienīgi, lai izveidotu un uzturētu jūsu vietnes kontu. Tas nozīmē arī to, ka nekas netiks nodots trešajām personām.

Citiem vārdiem sakot, uzņēmums to nedara’t neuzglabājiet visus datus, kas var novest pie jums, vai identificēt jūs kā indivīdu, savukārt pats VPN neļauj jūsu IP adresei noplūst jūsu ISP vai citām personām.

Vai CactusVPN ir hermētisks?

Kamēr mūsu sākotnējā testā 2018. gadā nav atrasts neviens IP, DNS vai WebRTC noplūde, šoreiz tas pagriezās uz sliktāko pusi. CactusVPN bija DNS noplūdes pēc trim dažādiem testiem. Pat neieslēdzot DNS noplūdes aizsardzības iestatījumu’t palīdzēt.

Mēs’ve atkārtojām mūsu testus 2019. gada jūlijā un konstatējām, ka šis pakalpojums ir piemērots atkal bez noplūdes. Neatkarīgi no tā, kāds bija jūnijs, tam vajadzētu būt par atgādinājumu, lai pārliecinātos, ka pirms VPN VPN darbojas labi. Ja VPN pakalpojums noplūda jūsu patieso IP adresi, tur’Nav daudz jēgas to izmantot, jo visas jūsu darbības var viegli izsekot.

Ātrums un veiktspēja

Serveru pārklājums

CactusVPN piedāvājumi 28 serveri, kas atrodas 16 valstīs, kas ir mazs skaitlis, salīdzinot ar lielākiem VPN zīmoliem blokā. Uzņēmums vēlas atrisināt šo problēmu, piedāvājot savu Gudrs DNS pakalpojums. Tā’s metode, ar kuras palīdzību tiek veiktas vietnes ar ģeogrāfiski ierobežotu vietni, mainot jūsu DNS iestatījumus uz vietējiem, nevis novirzot interneta savienojuma trafiku caur VPN serveri.

Diemžēl tas tā nav’Palīdzība, ja vēlaties atbloķēt saturu no valstīm, kas nav ASV, Lielbritānija, Vācija, Polija, Kanāda, Francija, Zviedrija, Šveice vai Austrālija.

Ātruma testa rezultāti

Mēs veica savienojuma ātruma testu šim CactusVPN pārskatam no Eiropas ar sākotnējo ātrumu 263 Mb / s. Mēs izmantojām OpenVPN (TCP) protokolu, kuru pēc iespējas izvēlamies visiem mūsu testiem. Visbeidzot, mēs ieskaitījām ātruma kritumu no dažādām vietām ar ieslēgtu VPN.

Sākotnējais ātrums, Eiropa

CactusVPN ātruma testa sākumstāvoklis

 • Lejupielādēt: 263 Mb / s
 • Augšupielādēt: 260 Mb / s

Tuvumā esošā atrašanās vieta (Vācija)

CactusVPN ātruma pārbaude tuvējā vietā

 • Lejupielādēt: 72 Mb / s (samazinājums 73%)
 • Augšupielādēt: 84 Mb / s (samazinājums 68%)

Apvienotā Karaliste, Londona

CactusVPN ātruma pārbaude Lielbritānijā

 • Lejupielādēt: 68 Mb / s (samazinājums par 74%)
 • Augšupielādēt: 122 Mb / s (samazinājums par 53%)

Amerikas Savienotās Valstis, Manassas

Kaktusa VPN ātruma pārbaude ASV, Manasasā

 • Lejupielādēt: 21 Mb / s (samazinājums par 92%)
 • Augšupielādēt: 27 Mb / s (90% samazinājums)

Amerikas Savienotās Valstis, Losandželosa

CactusVPN ātruma pārbaude ASV, Losandželosā

 • Lejupielādēt: 18 Mb / s (samazinājums 93%)
 • Augšupielādēt: 12 Mb / s (samazinājums par 95%)

Austrālija, Sidneja

CactusVPN ātruma pārbaude Austrālijā

 • Lejupielādēt: 7 Mb / s (kritums 97%)
 • Augšupielādēt: 1 Mb / s (samazinājums par 99%)

Japāna, Tokija

CactusVPN ātruma pārbaude Japānā

 • Lejupielādēt: 11 Mb / s (samazinājums par 96%)
 • Augšupielādēt: 1 Mb / s (samazinājums par 99%)

Noslēgumā jāsaka, ka CactusVPN piedāvā labs ātrums tuvējās vietās un vidējie vai zem vidējie rezultāti no vietām citos kontinentos. Paturot prātā, ka mūsu sākotnējais ātrums bija diezgan augsts, noteikti eksperimentējiet ar dažādiem serveriem un protokoliem, lai redzētu, kura kombinācija jums ir vislabākā.

Lietošanas vienkāršība un daudzplatformu atbalsts

pieejams kaktusa VPN

CactusVPN ir pieejams šādās ierīcēs un platformās:

 • Windows
 • MacOS
 • iOS
 • Android
 • Android TV
 • Amazon Fire TV
 • Chrome (paplašinājums)
 • Firefox (paplašinājums)

Varat to manuāli iestatīt arī Windows Phone, Ubuntu, Chromebook, Boxee Box un vairākos maršrutētāju modeļos. Viedās DNS un starpniekservera opcijas atbalsta vēl vairāk operētājsistēmas un ierīces.

Jūs varat izveidot savienojumu piecas ierīces vienlaicīgi, bet viņiem jāizmanto atsevišķi serveri. Tas nebūtu’Ja CactusVPN piedāvā lielāku serveru sarakstu, tas nav liels darījums. Tomēr jūs varat izmantot CactusVPN maršrutētājā, lai tas izskatās it kā jūs’izmantojot tikai vienu ierīci.

CactusVPN klienta lejupielāde un instalēšana ir vienkārša.

Instalējiet CactusVPN

Smagākā daļa būs noklikšķināšana uz šīs pogas vairākas reizes pirms iestatīšanas pabeigšanas.

Sākot klientu, jūs’Jūs redzēsit logu, kurā jums tiek lūgts izvēlēties, vai vēlaties pierakstīties, lai izmantotu VPN vai Smart DNS pakalpojumu. Izvēlieties kādu no “VPN” un “Viedā DNS” cilnes. Ja esat iegādājies tikai VPN versiju, izvēlieties “VPN” un ievadiet savu pieteikšanās informāciju.

CactusVPN klienta galvenā izvēlne

CactusVPN klienta galvenā izvēlne paredzēta tikai atrašanās vietas izvēlei un savienojuma izveidei ar vēlamo serveri, kuru var neveikli kārtot pēc ātruma, kas, iespējams, pārvēršas latentā laikā. Otrā cilne ir paredzēta savienojumam ar viedo DNS, ja esat iegādājies plānu, kurā tas iekļauts.

CactusVPN klienta iestatījumi

Iestatījumi cilne sniedz jums dažas pamata iespējas, piemēram, izvēlēties protokolu, ieslēgt vai izslēgt iznīcināšanas slēdzi vai DNS noplūdes aizsardzību un pārslēgties, kad tiek palaists CactusVPN. Mazāk izplatīta ir Lietotāju slepkava risinājums, kas ļauj jums izvēlēties programmas, kuras’Aizveriet, ja neizdodas izveidot VPN savienojumu. Tas varētu izrādīties noderīgi, ja, piemēram, jūs’re mocīt valstī, kur tas’ir nelikumīgs, vienlaikus lejupielādējot arī milzīgu savas operētājsistēmas atjauninājumu.

Netflix un citu straumēšanas platformu atbloķēšana

Straumēšanas entuziastiem, kuri vēlas izvairīties no riteņbraukšanas, izmantojot desmitiem VPN serveru, CactusVPN piedāvā premium iespēju: viedais DNS. Viedā DNS var vienlaikus bez ierobežojumiem atbloķēt dažādu reģionu vietnes. Kā viedās DNS darbības piemērs, jūs varat straumēt ASV ekskluzīvu šovu Netflix, saglabājot tiešraides ziņu ziņojumu par BBC iPlayer, kas darbojas citā pārlūka cilnē fonā.

Turklāt, Smart DNS izmantošana straumēšanai parasti ir ātrāka, jo trafiks netiek virzīts caur serveriem tāpat kā VPN. Arī viedo DNS ir viegli iestatīt un konfigurēt, un tas jums nav jāveic’Lai to izdarītu, ir jābūt padziļinātām tehniskām zināšanām.

Izmantojot CactusVPN, varat arī atbloķēt Netflix un citas straumēšanas platformas, bet rezultāti nebūt nebija iepriecinoši. Mums izdevās straumēt mūsu filmu vienā no ASV serveriem, bet visi pārējie mūsu mēģinājumi beidzās ar to, ka Netflix pieķēra mūs līst no citas valsts.

Straumēšanas terminators ar ieslēgtu CactusVPN

ātrums bija pietiekams, lai straumētu Netflix UHD (4K), jo pakalpojumam ir nepieciešams vismaz 25 Mbps, un CactusVPN mums deva 34 Mbps.

CactusVPN ASV servera ātruma testa rezultāti

Arī citu serveru rezultāti bija diezgan pienācīgi. Pat visattālākajam austrālietim izdevās 18 Mb / s, kas joprojām ir pietiekami labs Full HD, kas joprojām ir pietiekami labs lielākajai daļai lietotāju.

P2P un kņada

Kā tu’iespējams, jau zināt, straumēm ir viena no labākajām failu apmaiņas iespējām. Tomēr mocīšana ar CactusVPN ir atļauts tikai Eiropas serveros. Tas nozīmē, ka jūs’Jums būs nepieciešams labs interneta savienojums, lai citos kontinentos būtu pienācīgs lejupielādes ātrums.

Torcejot ar CactusVPN, jūs varat justies droši, jo viņiem ir avārijas poga, a politika bez reģistriem un tur’s nav personas datu, ko varētu sniegt iestādēm. Vienīgās bažas, kas mums iepriekš bija, bija DNS noplūde, problēma, kas, šķiet, ir novērsta tagad.

Vai tas ir labs lietotājiem Ķīnā??

Ķīna ir viena no nedaudzajām valstīm, kas saviem iedzīvotājiem ir noteikusi stingrus darbības internetā. Ja jūs’plānojat apmeklēt Ķīnu, iespējams, ka jūs esat’Es vēlēšos lielisku VPN, kas palīdzēs piekļūt visām vēlamajām vietnēm un pakalpojumiem, saglabājot savu privātumu un anonimitāti.

Savādi, mums neizdevās atrast konkrētu informāciju par Ķīnu CactusVPN vietnē. Šī apzinātā neskaidrība varētu liecināt par to, ka CactusVPN nevar apiet Ķīnu’s “Lielisks ugunsmūris.” Tomēr mēs nevarējām’To pozitīvi pārliecinoties, rakstot mūsu CactusVPN pārskatu.

Teorētiski trūkst “slepens protokols” nozīmē, ka šim pakalpojumu sniedzējam vajadzētu būt grūtībām izvairīties no Deep Packet Inspection (DPI), kas galu galā noved pie bloķēta pakalpojuma. Tādējādi mēs nevaram pienācīgi ieteikt lietot CactusVPN Ķīnā.

Klientu atbalsts

CactusVPN abonentiem ir šādas atbalsta iespējas:

 • Iestatīšanas pamācības
 • BUJ
 • Biļetes iesniegšana
 • Mācību centrs
 • Kā sākt ceļvedi

CactusVPN piedāvā klientu apkalpošanu, kas galvenokārt darbojas, izmantojot biļešu pārdošanas sistēmu visu diennakti. Pēc biļetes iesniegšanas jums vajadzētu sagaidīt ātru atbildi uz jūsu vaicājumu - ja jums kādreiz vajadzēs sasniegt CactusVPN’personāls, tas ir. Kad mēs sazinājāmies ar reaģēšanas dienestu par šo CactusVPN pārskatu, mēs noskaidrojām, ka tie ir ļoti noderīgi.

Kaktusa VPN atbalsts

Diemžēl viņu Tiešraides tērzēšana nav diennakts pakalpojums. Bet jūs joprojām varat tos sasniegt 16 stundas dienā no pirmdienas līdz piektdienai un 8 stundas dienā nedēļas nogalēs.

Ja vēlaties vispirms veikt savu pētījumu, viņu oficiālajā vietnē ir īpašas lietotāju palīdzības sadaļas. Tajos ietilpst apmācības par CactusVPN lietotņu iestatīšanu dažādās platformās, pilnīga FAQ sadaļa un oficiāls Mācību centrs tiem, kas vēlas sevi izglītot par drošību tiešsaistē.

Cenu noteikšana & plāni

CactusVPN cenu plāni

CactusVPN piedāvā četrus dažādus plānus ar trim cenu noteikšanas iespējām katram:

 • ASV VPN, Lielbritānijas VPN vai viedais DNS domēnam Mēnesī 4,99 USD
 • ASV VPN, Lielbritānijas VPN vai viedais DNS domēnam 12,99 USD / ceturksnī (ietaupiet 14%)
 • ASV VPN, Lielbritānijas VPN vai viedais DNS domēnam USD 38,99 gadā (ietaupiet 35%)
 • VPN + viedais DNS domēnam 6,99 USD / mēnesī
 • VPN + viedais DNS domēnam USD 17,99 / ceturksnī (ietaupiet 14%)
 • VPN + viedais DNS domēnam USD 54,99 gadā (ietaupiet 35%)

Kaut arī ietaupījumi nav par ko lielīties, VPN + viedā DNS plāna cena ir atbilstoša.

Kaut arī viedais DNS plāns ir pats par sevi saprotams, ASV un Lielbritānijas VPN nodrošina tikai serverus attiecīgajā valstī. Paturot prātā, ka ASV ir pieci un Apvienotajai Karalistei ir četri, maksāt par šo summu ir smieklīga ideja. Mēs iesakām izvēlēties VPN + Smart DNS plānu vai izvēlēties citu pakalpojumu sniedzēju ar pienācīgu serveru parku.

Visi plāni nāk ar 30 dienu naudas atdošanas garantija. Patiešām jauks papildinājums ir Diennakts bezmaksas izmēģinājums kam nav ierobežojumu, ļaujot pārbaudīt gan viedo DNS, gan VPN pakalpojumu bez joslas platuma ierobežojumiem. Jūs don’Jums nav jāaizpilda maksājuma dati, līdz nolemjat abonēt.

Ja runājat par naudas atdalīšanu, jūs varat maksāt par abonementu:

 • Kredītkarte vai debetkarte
 • PayPal
 • Bitcoin un citas kriptovalūtas
 • Qiwi
 • Webmoney
 • Boleto Bancario
 • Yandex nauda
 • Alipajs

Saraksts ir diezgan iespaidīgs šāda kalibra VPN. Kas’Vēl vairāk, ja vēlaties, lai maksājumi būtu pilnīgi neizsekojami, CactusVPN jums piedāvā anonīma maksājuma iespēja ar BitPay.

Šis pakalpojumu sniedzējs atļauj līdz 5 dažādas ierīces laikā. Tomēr vienlaikus nevar izveidot savienojumu ar vienu un to pašu serveri.

Grunts līnija

Tātad, kā šis VPN tarifs notika “asums pret mājas augu” pārbaude no mūsu CactusVPN pārskata ievada sadaļas? Kopumā tas’s kaut kur pa vidu.

Šim pakalpojumam ir labas privātuma iespējas un pienācīga cenu politika. Uzņēmums piedāvā arī Smart DNS, kas ir jauka alternatīva VPN savienojuma ātruma un straumēšanas platformu atbloķēšanas ziņā. Viņiem ir arī draudzīga klientu atbalsta komanda un dažādas maksāšanas iespējas, ieskaitot anonīmu.

Visspilgtākā problēma joprojām ir serveru un atrašanās vietu trūkums, kas dažiem padara to satriecošu problēmu. Tas’Tāpēc šobrīd mēs šo pakalpojumu sniedzēju varam ieteikt tikai Eiropas lietotājiem.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 57 = 60