Bezbloķēta VPN apskats


Pārskats

Blockless ir Kanādas uzņēmums, kas piedāvā SmartDNS pakalpojumus, kas paredzēti straumēšanas pakalpojumu atbloķēšanai un dod lielu ātrumu, to darot. Viņu vietne sola privātumu, drošību un brīvību, piešķirot jums anonīmus privātus savienojumus, izmantojot lietotni Blockless.

Viņi apgalvo, ka to dara, pieņemot darbā “bankas līmeņa aizsardzība,” stingra politika bez reģistrēšanās, vienkāršota reģiona maiņa un plašs ierīces atbalsts. Lai gan mēs varam teikt, ka Blockless noteikti gūst panākumus vairākās jomās, ir arī daudz veidu, kā tas atstāj kaut ko vēlamo..

Lai sāktu, Blockless to nedara’t neiekļauj faktisko informāciju par to šifrēšanu vai protokoliem. Parasti tas ir milzīgs sarkanais karogs tieši pie sikspārņa. Uzņēmumiem ar labiem šifrēšanas standartiem parasti ir šī statistika priekšā un centrā, lai piesaistītu jaunus lietotājus. Fakts, ka viņi apgalvo “bankas līmeņa šifrēšana” šajā kontekstā ir nedaudz aizdomās turamais.

Mēģinot izmantot viņu lietotni, mēs ar vietni saskārāmies ar vairākām problēmām, nespējot lejupielādēt nevienu darbvirsmas klientu no vairākām ierīcēm. Mēs varējām panākt, ka viņu Chrome paplašinājums darbojas, taču tas nenotiks’uzturēt savienojumu pietiekami ilgi, lai mēs varētu veikt testus. Mums arī radās problēmas mēģināt lejupielādēt lietotni Android.

Iespējams, ka iegūsit dažādus rezultātus, un tur’Pieejama bezmaksas izmēģinājuma versija, kas ļaus jums pašiem pārbaudīt viņu veiktspēju’jūs varat lejupielādēt klientu. Mēs’Par šo tēmu runāšu mazliet vairāk, bet zemāk’Ir vērts atzīmēt, ka citu lietotāju atsauksmes tiešsaistē tiešām ir daudz ko teikt par Blockless’izrāde.

Pakalpojums galvenokārt ir paredzēts ģeogrāfiski bloķētu straumēšanas pakalpojumu atbloķēšanai, un šim nolūkam tas ir efektīvs pat Netflix. Tā’Vienmēr ir patīkami, ja VPN ir efektīvs tam, kas paredzēts, taču ir daži trūkumi. Uzņēmums to nedara’t apstiprinās straumēšanu pār saviem pakalpojumiem un filtrēs vai bloķēs izmantošanu, ko tā dziļi pārkāpj TS.

Interesanti, ka lietotāju ziņojumi apgalvo, ka Blockless ir pat efektīvs, lai piekļūtu Netflix no Ķīnas. Šī ir interesanta attīstība, un tam, iespējams, ir kaut kas sakars ar to galveno mītni, kas atrodas Honkongā. Spēja atbloķēt Netflix saturu Ķīnā padara Blockless par samērā jaudīgu VPN paredzētajam mērķim.

Diemžēl ir plašas pakalpojumu un vietnes sadaļas, kas to nedara’t, šķiet, darbojas pareizi. Mēs bijām’t nespēj pareizi piekļūt jebkurai FAQ, lejupielādes vai atbalsta lapai. Secinājumu izdarīšana par to, kā Blockless darbojas šajās jomās, ir nedaudz nogurdinoša, ņemot vērā apstākļus, bet mēs’Es to pārņemšu vairāk sekundes laikā.

Pagaidām ļaujiet’s atbild uz dažiem no jums uzdotajiem jautājumiem’re, iespējams, visi jautā.

Vai Blockless ir droša lietošanai?

Īsa atbilde: Varbūt.

Ilga atbilde: Tā’s sarežģīti. Ja jūs’izmantojot Blockless, lai piekļūtu Netflix citās valstīs, tas’Maz ticams, ka, izmantojot VPN, jūs saskarsies ar juridiskām sekām, ja VPN lietošana netiks pilnībā aizliegta.

Tomēr lielākajai daļai VPN lietotāju drošība un anonimitāte joprojām ir ļoti svarīga. Diemžēl Blockless to nedara’Liekas, ka mēs neesam norūpējušies par to, lai mēs patiešām koplietotu savus šifrēšanas standartus ar mums. Viņi vienkārši apgalvo, ka viņiem ir “bankas līmeņa šifrēšana,” pat nepasakot, kādus protokolus viņi izmanto.

Tas pats par sevi ir diezgan postošs, un mēs to bijām’t nevar iegūt strādājošu klientu, lai veiktu noplūdes testu, taču šķiet, ka tiešsaistes uzmumi par šo uzņēmumu apstiprina, ka viņu pakalpojums’t nevar noplūst jebkura DNS, WebRTC vai IPv6 informācija.

Tas ir diezgan pārliecinoši, bet jūs’Iespējams, jūs vēlēsities izmēģināt bezmaksas izmēģinājumu un, ja vēlaties, izmēģināt to pats’atkārtoti uztraucaties par drošību un privātumu, izmantojot funkciju Blockless.

Vēl viena svarīga lieta, kas jāpiezīmē Blockless juridiskajai jurisdikcijai: tie ir Kanādas uzņēmums. Tas nozīmē, ka viņi ir daļa no 5 Eyes alianses izlūkošanas datu apmaiņai starp ASV, Austrāliju, Jaunzēlandi un Apvienoto Karalisti. Lai gan paredzētais Netflix atbloķēšanas lietojums ir vairāk vai mazāk likumīgs, šī VPN izmantošana vairāk riskantu darbību veikšanai, iespējams, nav laba ideja.

Dažas svarīgas lietas, kas jāņem vērā par pakalpojumu Blockless, pirms mēs pārietam tālāk:

  • Blockless savā pakalpojumā aizliedz mocības un pornogrāfiju
  • Bezbloķētājs cenzēs vai bloķēs izmantošanu, kas, pēc tās domām, ir pretrunā ar pakalpojumu sniegšanas noteikumiem
  • Blockless apkopo un saglabā: vārdu, kontaktinformāciju, IP adresi, kredītkartes informāciju, visu informāciju, ko lietotājs sniedz jebkurā laikā.
  • Blockless nenodrošina viņu klienta vai Chrome paplašinājuma nogalināšanas slēdzi

Kā redzat, šeit ir dažas bažas, kas varētu padarīt Blockless mazāk par optimālu intensīvākām privātuma un drošības vajadzībām. Tomēr tas ir efektīvs un drošs paredzētajam mērķim.

Ātrums un veiktspēja

HTML piekļuve ir atspējota

Kad mēs mēģinājām piekļūt bezmaksas izmēģinājumam, lai pārbaudītu Blockless’Veiktspējas laikā tika atklāts, ka viņu vietnes lejupielādes saites ir bojātas.

Pati vietne no pirmā acu uzmetiena šķiet diezgan standarta:

Nebloķētas VPN lietotnes

Diemžēl šī dīvainā fasāde atšķīrās pēc tam, kad mēs mazliet pamocījāmies. Visas lejupielādes saites tika bojātas, pat ja tās pārbaudīja no dažādām ierīcēm un savienojumiem. Serviss’s Twitter konts un lietotāju atsauksmes don’Šķiet, ka tas vispār to atspoguļo, tāpēc tas var būt nedaudz nomākts.

Par laimi, mums izdevās iegūt Chrome paplašinājumu un sākt to savienot.

Blockless VPN savienojums

Bet šis savienojums nenotika’t ilgst ilgi pirms atkārtotas atvienošanas, padarot ātruma testu neiespējamu.

Nedarbojas bloķēts VPN

Tas viss bija ļoti nožēlojami. Tomēr lielākajai daļai lietotāju atsauksmju tiešsaistē ir diezgan pozitīvas lietas, ko teikt par šo pakalpojumu, apgalvojot, ka tas ļāva viņiem straumēt atbloķētu Netflix gandrīz bez palēnināšanās..

Tā’ir arī diezgan iepriecinoši ņemt vērā to ķīniešu lietotāju atsauksmes, kuri spēja izveidot savienojumu un straumēt caur Blockless, taču vairāk par to vēlāk.

Lai arī šīs neveiksmes bija diezgan satraucošas, tomēr’iespējams, ka Blockless jums būs diezgan efektīvs. Kā vienmēr, pats veiciet testus, lai pārliecinātos, ka zināt, ko jūs’atkal nodarbojas ar.

Lietotnes & paplašinājumi

Blockless piedāvā pakalpojumus operētājsistēmās Windows, macOS, Android, iOS un Chrome. Tas ir diezgan standarta ierīces atbalsts, lai gan tas’Patīkami, ka ir pieejams pārlūka paplašinājums, īpaši izstrādāts efektīvai Netflix atbloķēšanai. Pareizi darbojoties, paplašinājumam vajadzētu ļaut ar vienu klikšķi reģionam pielāgojamu VPN pakalpojumu, kas ir efektīvs Netflix atbloķēšanai..

Ir ievērojams atbalsta trūkums tādām lietām kā maršrutētāji vai Linux sistēmas, taču tas nav pārāk postoši. Viņiem ir ietvertas svarīgās platformas, un faktiskais lejupielādes un instalēšanas process šķiet diezgan vienkāršs, kad tas faktiski darbojas. Viņu VPN pakalpojumos ietilpst arī reklāmu bloķētāji.

Bezbloķēšana un Netflix

Tas ir Blockless’s maize un sviests. Blockless tika izveidots, lai tiktu cauri Netflix’reģiona aizsardzība. Visi tiešsaistes lietotāju pārskati saka, ka viņiem nebija problēmu, un bija pat ķīniešu lietotāji, kuri apgalvoja, ka pakalpojums ļāva viņiem piekļūt pakalpojumam no Ķīnas, kas ir diezgan iespaidīgs.

Viņu SmartDNS serveri un acīmredzami necaurlaidīga šifrēšana, ko uztur serveri 14 valstīs, ļauj viņiem efektīvi piedāvāt jums vislielāko Netflix bibliotēkas brīvību, pat aiz Lielā ugunsmūra..

Bezbloķēšana un Ķīna

Tāpat kā mēs’Jau runājot, ķīniešu lietotāji ziņo par iespēju izveidot savienojumu ar Netflix’Vietne bez problēmām, izmantojot vietni Blockless’s VPN pakalpojumi. Acīmredzot konta reģistrēšana un straumēšanas sākšana ir brīze pat tādās vietās kā Ķīna, kur dati tiek ļoti rūpīgi uzraudzīti un kontrolēti.

Lai gan tas ir iepriecinošs faktors, kad runa ir par Blockless, tas’iespējams, ka lietotāji, kas vairāk apzinās drošību, varētu vēlēties izmantot drošāku alternatīvu, jo mēs joprojām to nedarām’Tiešām zināt, kas ir Blockless’ faktiskā šifrēšana un protokoli ir.

Bezbloķīgs un mokošs

Diemžēl uz šo jautājumu ir viegli atbildēt. Blockless stingri aizliedz mocīt savus pakalpojumus un skaidri brīdina par iespēju bloķēt jūsu pakalpojumu vai arī jūsu informāciju nodot varas iestādēm saskaņā ar Honkongas likumiem..

Klientu atbalsts

Uz mazliet vieglākas nots, Blockless’Klientu atbalsta tīklā tiešsaistē tiek piedzīvots kvēls sižets, lietotājiem sakot, ka viņu komanda ir atsaucīga un kompetenta. Vietnes atbalsta lapa mums bija salauzta, tāpēc mēs bijām uzmācīgi’t nespēj praktiski aplūkot viņu atbalsta sistēmas piedāvātās iespējas, taču mēs varam izteikt dažus novērojumus.

Uzņēmumam savā vietnē ir pieejami bieži uzdotie jautājumi un rokasgrāmatu komplekts, kas, iespējams, palīdz iestatīšanai un vienkāršu problēmu novēršanai biežāk sastopamajām problēmām, ar kurām lietotāji var saskarties. Ar atbalsta komandu var sazināties arī pa e-pastu.

Lai arī atbalsta piekļuves iespējas ir ierobežotas, labās atsauksmes ir laba zīme, un tiešais izkārtojums ir daudzsološs lietošanas vienkāršības ziņā.

Cenu noteikšana

Blockless piedāvā mūža plānu ar neierobežotu joslas platumu un anonīmu pārlūkošanu. Viņu plāns 7,50 ASV dolāru mēnesī nodrošina piekļuvi visiem reģioniem, ātrāku ātrumu, līdz piecām ierīcēm un SmartDNS straumēšanu..

Šī plāna struktūra ir droša. Dzīves brīvības plāns dod iespēju izbaudīt viņu pakalpojumus, kā arī iespēju 7 dienu izmēģināt viņu augstākās klases pakalpojumus. Jaunināšana dod jums daudz vairāk enerģijas par ļoti konkurētspējīgu cenu. Mēnesī 7,50 USD ir diezgan lēti, salīdzinot ar dažiem citiem VPN pakalpojumiem, kas to var’t pat bloķēt Netflix.

Bezbloķēta VPN cenu noteikšana

Maksas plānā noteiktais 5 ierīču ierobežojums ir patīkams pieskāriens, it īpaši ar vairākām ierīcēm, kas straumē Netflix pakalpojumus.

Secinājums par bezbloķēta VPN pārskatīšanu

Blockless šajā pārskatā ir neveiksmīgs negadījums, jo rakstīšanas laikā puse no to funkcionalitātes bija salauzta vai nebija pārbaudāma. Tomēr to faktiskā veiktspēja un klientu atsauksmes šķiet pārliecinošas, un viņu spēja piedāvāt visaptverošu Netflix atbloķēšanu caur SmartDNS, vienlaikus nodrošinot jums straumēšanas ātrumu, kas jums nepieciešams, lai izbaudītu sevi, ir diezgan iespaidīgs - ja tas darbojas.

Kopumā tas’Iespējams, ka ir laba ideja pašiem pārbaudīt Blockless un pārliecināties, ka no viņu pakalpojumiem varat iegūt visu, kas jums nepieciešams, taču viņi’re noteikti daudzsološs variants, ja jūs’re pēc labas atbloķēšanas un straumēšanas aizsardzības.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 7 = 1