Avast SecureLine VPN apskats


Ar Avast’Iespaidīgais kiberdrošības fons, jūs’d domāju, ka tu’Būsi drošs un anonīms tiešsaistē. Bet tas būtu spriest par grāmatu pēc tās vāka.

Šī ir kompānija, kas mums deva izcilus un uzticamus rīkus, piemēram, Avast Internet Security un Avast Antivirus. Tomēr mums ir jāinformē mūsu lasītāji, kuriem ir konfidencialitāte, viņiem droši vien vajadzētu tērēt grūti nopelnīto naudu citur. Tas nozīmē, ka pilnīgam VPN iesācējam SecureLine varētu būt tieši tas, kas viņiem nepieciešams.

Tātad, vai šis VPN ir drošs vai kaut kas labs? Nu, tā’s ko mēs’re šeit, lai uzzinātu.

Drošība un privātums

Drošība un privātums tiešsaistē ir vissvarīgākie aspekti’jūs vēlaties iegādāties VPN.

Ļaujiet’redziet, kas jums ir SecureLine VPN:

 • AES-256 militāras pakāpes šifrēšana
 • IPsec un OpenVPN par UDP protokoliem
 • IP un DNS aizsardzība pret noplūdi
 • Avārijas poga
 • Visas ostas ir šifrētas lai jūsu tiešsaistes aktivitātes būtu privātas

Šīs funkcijas var padarīt VPN pietiekami drošu atkarībā no tā, kam jūs to izmantojat. Ja absolūta anonimitāte ir obligāta prasība, mēs to varam’t neiesaka izmantot Avast SecureLine. Tomēr, ja jūs vienkārši plānojat izmantot šo VPN, lai piekļūtu Netflix, iespējams, ka jums viss būs kārtībā.

Vai Avast VPN uztur žurnālus??

Ko jūs domājat par VPN sniedzēju, kas glabā personīgi identificējamu informāciju par jums, piemēram, jūsu savienojuma žurnāli ieskaitot jūsu patieso IP adresi?

Avast SecureLine VPN reģistrē laika zīmogus, jūsu IP adresi (sans pēdējais oktets) un to VPN serveru IP, kuriem esat izveidojis savienojumu

Viņu privātuma politikā noteikts, ka Avast reģistrē jūsu savienojumus, bet ne jūsu darbības (t.i., vietnes saturu, kuru pārlūkojat vai skatāt).

Saskaņā ar Avast 2017. gada pārskatāmības ziņojumu dažādu valstu iestādēm bija 28 lūgumi par žurnālu izpaušanu. Avast izrādījās noderīgi vienā lietā saistībā ar Čehijas izmeklēšanu, kur policijai tika sniegta personiski identificējama informācija. Precīzāk sakot, lietotājs’Patiesā IP adrese bija saistīta ar e-pasta kontu.

Tas’s diezgan satraucošs ieraksts. Kaut arī Avast VPN reģistrē anonimizētu jūsu IP versiju, var būt tikai 256 pēdējā okteta versijas, un savienošana pārī ar VPN serveriem varētu būt pietiekama, lai jūs identificētu..

Vai Avast SecureLine VPN ir necaurlaidīgs?

Kaut arī pakalpojums piedāvā drošu IP un DNS noplūdes aizsardzību, WebRTC noplūdes ir vēl viens jautājums.

WebRTC (Web Real-Time Communication) ir iebūvēta pārlūka funkcija iespējots pēc noklusējuma dažās no lielākajām pārlūkprogrammām, piemēram, Firefox, Chrome un Opera. Citiem vārdiem sakot, tas nav’t faktiski Avast VPN’s problēma. Tomēr tas var izraisīt nopietnas privātuma un drošības problēmas.

Pagaidu risinājums šai galvenajai noplūdes problēmai, ko piedāvā Avast, ir “tikmēr aizsargājiet savu privātumu, manuāli bloķējot vai atspējojot WebRTC.”

Lūdzu, ņemiet vērā, ka noteiktas lietojumprogrammas atkarīgs WebRTC funkcijā. Piemēram, failu koplietošana un video tērzēšana var nedarboties, ja tas ir atspējots.

Lai nodrošinātu vislabāko aizsardzību pret WebRTC noplūdi, mēs iesakām izmantot augstāko VPN, piemēram, ExpressVPN, NordVPN vai jebkuru citu premium pakalpojumu. Tāda, kas ir pierādījusi, ka neko nekur neizplūst.

Ātrums un veiktspēja

Lai redzētu, kā darbojas Avast SecureLine, mēs dažādās vietās veicām vairākus ātruma testus. Pirms pieslēgšanās mūsu pirmajam testa serverim šie bija mūsu sākotnējie rādījumi Eiropā:

Avast SecureLine VPN ātruma testa sākumstāvoklis

 • Lejupielādēt: 279 Mb / s
 • Augšupielādēt: 263 Mb / s
 • Ping: 4 ms

Pēc tam mēs izmēģinājām dažādus pasaules nostūrus, lai redzētu vispārēju ainu. Šeit’s to, ko mēs atradām.

Londona, Lielbritānija

Avast SecureLine VPN ātruma pārbaude LondonāLondona, Lielbritānija - 52 Mb / s lejupielāde Augšupielādēt 23 Mb / s

 • Lejupielādēt: 52 Mb / s (samazinājums par 81%)
 • Augšupielādēt: 23 Mb / s (kritums 91%)
 • Ping: 57 ms

Vašingtona, ASV

Avast SecureLine VPN ātruma pārbaude VašingtonāVašingtona, ASV - lejupielāde 45 Mbps | Augšupielādēt 9 Mb / s

 • Lejupielādēt: 45 Mb / s (samazinājums par 84%)
 • Augšupielādēt: 9 Mb / s (samazinājums par 97%)
 • Ping: 131 ms

Tokija, Japāna

Avast SecureLine VPN ātruma pārbaude TokijāTokija, Japāna - lejupielāde 39 Mbps | Augšupielādēt 3 Mb / s

 • Lejupielādēt: 39 Mb / s (samazinājums par 84%)
 • Augšupielādēt: 3 Mb / s (samazinājums par 99%)
 • Ping: 271 ms

Šie ir diezgan labs ātrums - pietiekami pat 4K video straumēšanai, straumēšanai un ģeogrāfiskai atbloķēšanai. Tomēr paturiet prātā, ka mūsu sākotnējais ātrums bija salīdzinoši ātrs. Ja jūsu bāzes ātrumi ir zemāki, jūs varat piedzīvot sliktāku sniegumu, jo ir liels procentuālais ātrums.

Serveru pārklājums

Avast SecureLine VPN ir neizpaužams serveru skaits tikai 55 vietās 34 valstīs. Tomēr pakalpojums joprojām ir pienācīgi pārklāts ar galvenajām vietām visā pasaulē, ieskaitot Ķīnu un Krieviju. Pēdējais, mums ir jābrīdina, jau ir atcēlis lielāko daļu premium VPN ar jaunajiem uzmācīgajiem likumiem.

Uzņēmums apgalvo, ka šie VPN serveri teorētiski var apstrādāt līdz 2 Gbits / s trafika slodzes. Viņi arī regulāri veic stresa testus un saņem vidējo ātrumu 450–600 Mb / s, kas ir ļoti vilinošs skaitlis.

Lietošanas ērtums un vairāku platformu atbalsts

Jums ir diezgan pamata izvēles iespējas attiecībā uz Avast SecureLine klientiem:

 • Windows
 • MacOS
 • Android un Android TV
 • iOS

Šeit jāmin viena pozitīva lieta šīs lietotnes ir ļoti viegli izmantot.

PC un Mac versijām varat izvēlēties lejupielādēt bezmaksas izmēģinājuma versija, vai arī jūs varat noklikšķināt Pērc tagad. Avast VPN Android un iOS klientus tomēr var lejupielādēt tikai izmēģinājuma versijās, kas paredzēti pirmreizējiem taimeriem.

Kad esat saņēmis savu VPN klientu, tas’ir tikai jautājums par vairākiem klikšķiem “Labi-nākamais-es pieņemu…-Next-Next-Install-Finish” urbt, lai tas darbotos.

Piesakoties aktivizētajā lietotnē, jūs’redzēšu sākuma ekrānu:

Avast SecureLine VPN ieslēgšanas / izslēgšanas poga

Šajā sākuma ekrānā ir pamatinformācija par to, ieskaitot jūsu reālo atrašanās vietu un pēdējo izvēlēto atrašanās vietu.

Ja izvēlaties Izslēgšanas poga, tu’Automātiski izveidosim savienojumu ar pēdējo izmantoto serveri. Kad jūs noklikšķiniet uz Poga Mainīt atrašanās vietu, ekrānā tiek parādīti visi serveri, kas sagrupēti pēc reģioniem un funkcijām (P2P vai straumēšana).

Avast Secureline VPN serveri

Labi ir tas, ka jūs don’Pirms izvēlēties citu serveri, nav nepieciešams atvienoties no pašreizējā servera. Mums patīk, ja nav iesaistīti lieki klikšķi.

Bet kā ir ar Iestatījumu izvēlne un pielāgošana? Galvenā izvēlne piedāvā tikai četras iespējas, no kurām neviena nepiedāvā neko būtisku:

Avast SecureLine VPN iestatījumi

…Jā, šeit nav daudz darāmā. Ļaujiet’s pārbaudiet Tīkla drošības izvēlne Nākamais. Vai mēs tur atradīsim kādas aizraujošas iespējas??

Avast SecureLine VPN tīkla drošības iestatījumi

…Nē. Pārvietoties. Arī šeit nav ko redzēt.

Būtībā tas’s visas funkcijas. Avast to nedara’t nedod jums pārāk daudz tehnisku izvēļu, tāpēc tas varētu būt lielisks sākums iesācējiem, taču noteikti uzvarēja’t pārsteigt VPN entuziastu.

Vai tas darbojas ar Netflix un Kodi?

Mēs sākām testēt Netflix ASV katalogs vispirms un bija pārsteigti, uzzinot, ka darbojas ne tikai specializētie ASV straumēšanas serveri, bet arī citi izlases ASV serveri (Ņujorka un Vašingtona).

Netflix ASV filmas Mowgli ekrānuzņēmums

Tomēr, izveidojot savienojumu ar Lielbritānijas straumēšanas serveri, mums neizdevās piekļūt Netflix UK. Tad mēs izmēģinājām Londonas serveri, pamatojoties uz katru gadījumu, un mums izdevās: jā, jūs varat skatīties Netflix UK.

Diemžēl mums turpinājās neveiksmes ar citiem Netflix reģioniem, piemēram, Kanādu un Austrāliju. Tomēr mums paveicās, kad izmēģinājām Parīzes serveri Netflix FR un Tokijas serveri Netflix JP. Patiesībā mēs bijām pārsteigti, ka atradām Tokijas serveri, kas darbojas iespaidīgi ātri.

Kopumā mēs atklājām, ka Avast ir diezgan pieņemams Netflix.

Avast SecureLine for Kodi

Teorētiski jūs varētu izmantot Avast VPN Kodi, jo tam ir labs ātrums, Kodi atbalsts un šifrēšana. Tomēr jums vajadzētu padomāt divreiz, kad runa ir par vienu no lielākajām Avast VPN problēmām: tās reģistrēšanas politiku.

Protams, jūs varat izmantot Kodi tikai piekļuvei ģeogrāfiski ierobežotām TV pārraidēm, nevis tām “ēnains” aizraujoši papildinājumi ar bezmaksas filmu bibliotēkām. Bet pat tā var būt “sarauca pieri” jūsu valdība vai plašsaziņas līdzekļu straumētāji. Tāpēc izmantojiet šo VPN ar Kodi ļoti uzmanīgi.

P2P un kņada

Avast SecureLine VPN atbalsta straumēšanu ierobežotā skaitā serveru un tā savienojuma ātrumi varētu būt lieliski piemēroti P2P failu koplietošanai, taču tas ir labi’Šī problēma ir saistīta ar mūsu privātumu un bažām par mežizstrādi.

Kā mēs’Kā jau minēts iepriekš, uzņēmumam ir tendence dalīties ar informāciju ar varas iestādēm. Tas būtībā diskvalificē šo VPN kā labu izvēli mocīšanai.

Nepareizas VPN programmatūras izmantošana failu koplietošanai var beigties ar šķebinošu paziņojumu par autortiesībām vai vēl ļaunāku. Uzziniet vairāk par Avast VPN un straumēm šeit.

Klientu atbalsts

Jūs varat piekļūt Avast’s tiešsaistē Atbalsta centrs, bet tas var jūs nenovest tālu. Atbalsta centra iespējas ietver:

 • FAQ datu bāze
 • Palīdzības forumi
 • Bezmaksas 24/7 konsultācija pa tālruni
 • Nav tiešraides tērzēšanas atbalsta

Var paiet arī divas dienas, līdz atbalsta personāls risinās jūsu problēmu. Patiesībā jūs varat’t pat nesūtiet viņiem e-pastu tieši, bet tas tā’Ir iespējams iesniegt atbalsta biļeti, noklikšķinot uz Poga Sazinieties ar mums FAQ lapu apakšā.

Vienīgais “tiešraide” veids, kā jūs varat savienot ar cilvēku, ir piezvanīt uz klientu atbalsta tālruni.

Cenu noteikšana

To piedāvā Avast 1 gada plāns un atsevišķas ierīces:

Avast SecureLine VPN cenu noteikšana

Un tad ir visu veidu citas iespējas:

 • 1 gada plāns vairākām ierīcēm (līdz 5): USD 79,99 (USD 6,66 mēnesī)
 • 2 gadu plāns vairākām ierīcēm (līdz 5): 149,99 USD (6,24 USD mēnesī)
 • 3 gadu plāns vairākām ierīcēm (līdz 5): 219,99 USD (6,11 USD mēnesī)
 • 2 gadu plāns 1 datoram vai Mac: 109,99 USD (USD 4.58 mēnesī)
 • 3 gadu plāns 1 datoram vai Mac: 159,99 USD (USD 4,44 mēnesī)

Jā, USD 4xx mēnesī pieejamās summas var likties godīgas un salīdzinoši zemas. Bet ļaujiet’Neaizmirstiet, ka tie ir paredzēti tikai vienai ierīcei citi konkurenti piedāvā 5 vai 6 vairākas ierīces par līdzīgām cenām. Tātad, jūs veicat matemātiku.

Par Avast plānu var norēķināties, izmantojot kredītkarti, debetkarti vai PayPal. anonīmi maksājumi tiek piedāvāti vai pieņemti.

SecureLine piedāvā 7 dienas bezmaksas izmēģinājuma versija. Šķiet, ka tā ir pilnībā funkcionējoša un bez acīmredzamiem ierobežojumiem. Faktiski jūs varat izvēlēties arī a 60 dienu bezmaksas izmēģinājums. Šajā gadījumā noklusējuma pasūtījums ir 1 gada plāns, kuru jūs varat’t mainīt.

Jūs varat izmēģināt Avast bez maksas pat 60 dienas, ja vien jūs iesniedzat savus akreditācijas datus. Ņemiet vērā, ka abonements ir jāatceļ laikā, ja vien nevēlaties, lai maksa tiktu iekasēta visu gadu.

Grunts līnija

Par visām lietām, ko mēs uzskatām, mēs to varam teikt šo VPN ir visvieglāk izmantot ikvienam, kurš īsti neiesaistās IT vai kiberdrošībā. Tomēr, ja jūs’Ja esat ceļotājs, hakeris, žurnālists vai aktīvists, jūs varat atrast Avast SecureLine. slikti aprīkots ar drošības elementiem.

Jūs varat dot tai iespēju un saņemt atmaksu 30 dienu laikā, ja tā jums neveicina. Vai, vēl labāk, aizsargājiet sevi ar vislabāko iespējamo VPN programmatūru, lai iegūtu patiesu sirdsmieru.

Ļaujiet mums mācīties no jūsu pieredzes

Vai esat kādreiz mēģinājis izmantot Avast VPN vai kādus citus VPN pakalpojumus? Kādi ir jūsu iespaidi?

Lūdzu, atstājiet savu komentāru zemāk.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 4