Atvienojiet VPN pārskatu

Disconnect piedāvā visaptverošu atvērtā koda privātuma komplektu, kurā tagad ir iekļauts VPN pakalpojums. Šis pakalpojums, kas atrodas ASV, darbojas kopš 2011. gada. Mūsu Disconnect VPN pārskatā ir atzīts, ka tas ir ērti lietojams, lēts un nav slikts mocīšanai..


Bet vai ASV bāzēts uzņēmums var nodrošināt jums absolūtu anonimitāti? Vai arī jums vajadzētu pēc iespējas ātrāk pārtraukt šo savienojumu no tīkla? Izlasiet mūsu pārskatu Atvienot VPN, lai saņemtu atbildi.

Drošība un privātums

Drošība ir primārā problēma lielākajai daļai, ja ne visiem VPN lietotājiem. Atvienot VPN nodrošina viņu lietotājus’ informāciju, piedāvājot šādus drošības elementus:

 • Militārā pakāpe AES 256 bitu datu šifrēšana
 • OpenVPN protokols Mac, Windows un Android lietotnēm
 • IKEv2 / IPSec protokols iOS ierīcēm

Diemžēl šī nav lieliska drošības pakete. Kaut arī šifrēšanas un protokola kombinācija ir cieta, nav tādu uzlaboto VPN funkciju kā obfukcēšana, aizsardzība pret noplūdi vai dubultā VPN. Piešķirts, ka dažas no trūkstošajām iespējām ir ietvertas pilnā pret ļaundabīgo programmu atvienošanas komplektam, taču pati VPN lietotne piedāvā tikai nepieciešamības pēc plikiem kauliem..

Turklāt VPN atvienot ir nav nogalināšanas slēdzis funkcija, kas nozīmē, ka, ja tiek pārtraukts savienojums ar VPN serveri, jūsu IP adrese kļūst redzama jebkurai ieinteresētajai pusei.

Vai Atvienot VPN reģistrē jūsu datus?

Īsa atbilde: varbūt

VPN atvienot ir atrodas ASV, kas pieder grupai 5 Eyes valstu, kuras ir vienojušās dalīties ar saviem uzraudzības datiem. Tas ir sarkanais karogs, it īpaši, ja jūs’atkārtoti iesaistās sensitīvās darbībās. Vai uztraucaties par tiesībaizsardzības vai izlūkošanas aģentūru rīcību ar jūsu informāciju? Tad jums droši vien nevajadzētu’neizmantojat VPN atvienot. Ja vien jūsu galvenās rūpes nav aizsardzība pret sīkdatņu reklamēšanu.

Vietne Disconnect paziņo, ka viņi neapkopo personisko informāciju un savu lietotāju IP adreses. Tomēr viņi to atklāti paziņo viņi var koplietot jūsu datus likumīgu prasību gadījumā.

Tur’s arī atruna, ka viņi nav saņēmuši prasības pēc šādas informācijas. Tomēr. Tomēr jāapzinās, ka šī situācija jebkurā brīdī var mainīties.

Ātrums un veiktspēja

Ātrums ir viens no vissvarīgākajiem punktiem, kas jāņem vērā, iepērkoties VPN pakalpojumā. Galu galā tas ietekmē tādus aspektus kā straumēšana, straumēšana un tiešsaistes spēles.

Serveru pārklājums

Atvienot nodrošina nav informācijas par to, cik serveru ir viņu VPN. Un lietotne ļauj izvēlēties tikai četrus servera reģionus: ASV, Eiropa, Āzija un Vācija. Ne to precīzs lielums, ne sadalījums netiek atklāts. Atklātā pirmkoda pakalpojumam, kura pamatā ir brīvības un caurspīdīguma principi, visa šī slepenība šķiet liekulīga.

Ātruma testa rezultāti

Tā kā servera atrašanās vietas iespējas ir ierobežotas, atvienojiet VPN’ātrumi var krasi mainīties.

Mūsu testi ir parādījuši atšķirīgus un nekonsekventus rezultātus, kad tie ir saistīti ar Eiropu, ar liels līdz vidējs ātrums uz Eiropas un Vācijas serveriem un nozīmīgi pilieni lietojot serverus ASV un Āzijas reģionos.

Galvenā aiziešana šeit ir tāda, ka tiem, kuriem nepieciešams ātrums, vajadzētu meklēt citur. Tirgū ir daudz labāki VPN ar daudz lielākām serveru flotēm, labāku atrašanās vietas izvēli un lielāku ātrumu.

Lietošanas ērtums un vairāku platformu atbalsts

Disconnect piedāvā uz abonēšanu balstītu programmatūras komplektu ar nosaukumu Disconnect Premium, kas pieejams četrām galvenajām platformām:

 • Windows
 • MacOS
 • iOS
 • Android

Pilns Disconnect pakalpojums nodrošina aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru un spiegprogrammatūru, maskē jūsu IP adresi un šifrē jūsu datus. VPN atvienot ir daļa no šīs programmatūras paketes un ir nav atsevišķa lietotne.

Premium pakalpojums tiek piegādāts arī ar pārlūka paplašinājums ar nosaukumu Atvienot privāto pārlūkošanu. Tas palīdz neļaut trešajām personām sekot jūsu interneta vietnei. Lai gan visās pārlūkprogrammās ir iebūvēts “privāts pārlūkošanas režīms,” tas tikai neļaus citiem lietotājiem, kuri izmanto jūsu datoru, redzēt jūsu pārlūkošanas vēsturi un neaptur trešās puses izsekošanu.

Instalēt VPN atvienot ir diezgan viegli. Jūs varat reģistrēties, izmantojot viņu vietni, vai viņu lietotni galddatoriem vai mobilajām ierīcēm. Jūs varat arī viegli instalēt viņu vietējo klientu savā Windows, Mac, iOS vai Android ierīcē.

Lietotne Atvienot VPN ir neticami vienkārši un ērti lietojami, kas ir liels pluss gadījuma lietotājiem, kuru galvenā rūpe ir trešās puses izsekot viņu ikdienas pārlūkošanas darbībām. Būtībā jūs nospiežat VPN ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzi, un jūs’re visu komplektu.

Tomēr VPN atvienošana neradīs lielu iespaidu uz pieredzējušu lietotāju, kurš vēlas vairāk iespēju. Viņu “Iestatījumi” Sadaļa ir diezgan tukša un ļauj jums izvēlēties sev vēlamo “Meklētājprogrammas atrašanās vieta,” “VPN servera atrašanās vieta,” un “VPN protokols.” Un tas’tas ir diezgan daudz. Citiem vārdiem sakot, atvienot VPN ir Lieliski piemērots gadījuma rakstura cilvēkiem, taču enerģijas lietotājiem tas var būt nepietiekams.

Tiešsaistes cenzūra Ķīnā un citur

VPN izmantošana represīvās valstīs, piemēram, Ķīnā, ir ne tikai izplatīta, bet bieži vien būtiska. Īpaši daudznacionāliem uzņēmumiem, kuru darbiniekiem ir jāpiekļūst tādām galvenajām platformām kā Google, Facebook un Twitter. Ceļotāji un emigranti ir vēl viena galvenā VPN lietotāju demogrāfija, kas meklē interneta privātumu un piekļuvi savām iecienītākajām vietnēm Ķīnā, Irānā, Turcijā un citās ierobežojošās valstīs.

Atvienojiet VPN’s (pieņemot) ierobežotas servera vietas un tā noklusējuma OpenVPN protokols, iespējams, spēlē pret to Ķīnā, kaut arī tā šifrēšanas tehnoloģija ir vismodernākā. Ar atvienot’pilnīgu informācijas trūkumu par tās spējām apiet tiešsaistes cenzūru, tas tas, iespējams, nav reāls risinājums Ķīnā vai citās represīvās valstīs.

Ieteicamais lasījums: Labākais VPN Ķīnā

P2P un kņada

Lai gan atvienot VPN nav skaidri norādīts, ka lietotāji nevar izmantot savus serverus mocīšanai, fakts, ka tā’Tas ir ASV veikts pakalpojums, kā arī to prasība izmantot jūsu kredītkarti un personisko informāciju abonēšanas maksājumiem grūti ieteikt atvienot VPN kā drošu P2P privātuma iespēju, taču tiešām tas varētu nebūt tik slikti.

Ieteicamais lasījums: Labākais Torrenting VPN

Netflix un citu straumēšanas platformu atbloķēšana

Netflix kļūst arvien gudrāks, atklājot IP adreses, kas saistītas ar VPN serveriem. Tāpat klīst baumas, ka viņi var bloķēt veselu virkni ar VPN serveriem saistītu IP adrešu, padarot VPN pakalpojumiem grūtākus priekšnoteikumus Netflix’s bloki.

Diemžēl nav zināms, ka Disconnect VPN pastāvīga savienojamība ar Netflix.

Viņi don’t nav neviena specializēta straumēšanas servera, un jūs to varat’t neizvēlēties noteiktu ASV serveri, ar kuru izveidot savienojumu.

Ieteicamais lasījums: Labākais Netflix VPN

Klientu atbalsts

Atvienot VPN piedāvā divus dažādus klientu atbalsta veidus:

 • BUJ sadaļa oficiālajā vietnē
 • E-pasta atbalsts

BUJ sadaļa vispirms izceļ visus Atvienot produktus, un par katru produktu veidu informācija ir sīkāk sadalīta apakšsadaļās. Abonēšanas sadaļā tiek apskatītas tādas tēmas kā jaunu ierīču pievienošana, pirkumu atjaunošana, automātiska atjaunošana un abonementa atcelšana.

Vispārējā sadaļa aptver pēc iespējas vairāk FAQ, lai jūs varētu ātri atrast atbildes un neatbildētu’nav jāgaida, kad klientu atbalsts atbild uz jūsu e-pastu. Tēmās ir bloķēšanas un šifrēto režīmu skaidrojums, kuru jāizmanto, ņemot vērā jūsu pašreizējās vajadzības, kā arī instrukcijas par lietotnes Disconnect atjaunināšanu, tās atinstalēšanu un daudz ko citu..

Vienīgais veids, kā sasniegt Atvienot klientu atbalstu, ir, izmantojot e-pastu, taču atbildes gaidīšanas laiks var atšķirties, dažreiz sasniedzot pat vairākas dienas.

Cenu noteikšana

Atvienot VPN piedāvā vairākus atcelšanas plānus jebkurā laikā:

 • Bezmaksas
 • 1 mēneša Pro iOS plāns par 4,99 mēnesī
 • 1 gada Pro iOS plāns par USD 25,00 (2,08 / mēnesī)
 • 1 mēneša Premium plāns par 11.99 mēnesī
 • 1 gada Premium plāns par USD 50,00 (USD 4,17 mēnesī)

Izmantojot bezmaksas plānu, jūs iegūstat pamata funkcijas, piemēram, iespēju redzēt, kas varētu jūs izsekot, un padarīt jūsu meklēšanas vēsturi privātu.

Pro iOS plāns ir bezmaksas lejupielāde ar pirkumiem lietotnē, sākot no USD 4,99 mēnesī un līdz USD 24,99 par 12 mēnešiem. Šis plāns aizsargā iOS ierīces ar izsekotāja aizsardzību un DNS šifrēšanu, izmantojot Disconnect’s SmartVPN tehnoloģija.

Premium plāns maksā 11,99 USD mēnesī un sola piegādāt vairākas papildu priekšrocības. Tie ietver hakeru un ID zādzību novēršanu, brīvību no cenzūras un aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru un izsekošanu. Ja reģistrējaties visu gadu, abonēšanas likme samazinās līdz 50 USD.

Atvienot piedāvājumus 30 dienu naudas atdošanas garantija bez jautājumiem, lai jūs varētu izmēģināt viņu Premium plānu un atcelt to jebkurā laikā, ja jūs to nedarīsit’tas patīk. Tomēr tikai pieņemtais maksājuma veids par VPN atvienošanu tiek veikts ar kredītkarti, kas, iespējams, nepatiks mirstīgiem privātuma lietotājiem. Tādā gadījumā vispirms izmēģiniet bezmaksas plānu.

Grunts līnija

Kā VPN pakalpojums Disconnect ir pilns ar pretrunām.

No vienas puses, gan darbvirsmas, gan mobilās versijas ir labi izstrādātas un viegli lietojamas, īpaši tiem, kuriem VPN pakalpojumi ir jauni. Savienojums ir diezgan ātrs, un pārlūka Atvienot paplašinājums tiek slavēts par atvērtā pirmkoda izmantošanu - tas ir caurspīdīgs veids, kā parādīt, ka tas’dara to, ko apgalvo, ka dara.

No otras puses, pakalpojums atrodas privātumam nedraudzīgā ASV, viņu VPN servera atrašanās vietu skaits nav zināms, un trūkst dažu galveno drošības elementu, piemēram, nogalināšanas slēdža..

Kaut arī VPN atvienošana notiek samērā ātri, šķiet, ka tendence samazināties savienojumiem, kas vēl nav’t ir ideāli piemērots ikvienam, kam nepieciešams ātrums.

Abonēšana Premium plānam nozīmē arī to, ka jums būs jāievada kredītkartes informācija un personiskā informācija. Tas nepalīdzēs jums palikt anonīmam, ja valdības iestādes kādreiz liks Atvienoties, lai pārvērstu viņu lietotāju datu bāzi.

Visā visumā, Atvienot ir piemērota izvēle dažiem, bet riskants piedāvājums tiem, kuriem nepieciešama īsta privātums un anonimitāte.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 + = 76