ActiVPN pārskats

Iespējams, ka spēcīgai šifrēšanai un lielam ātrumam vajadzēja padarīt ActiVPN par premjerministra vieglo VPN. Bet galvenās nepilnības nozīmē, ka tas ļoti lielā mērā ir otrā līmeņa pakalpojumu sniedzējs un tāds, kuru vairums klientu vēlēsies pāriet.


ActiVPN, kas sākotnēji bija ieradies no Francijas, bet tagad mierīgi pārcēlās uz Honkongu, sola ātru ātrumu, lielisku drošību, cenzūras risinājumus, neierobežotu datu daudzumu un uzmanīgu klientu atbalstu. Vai tas pilda šīs saistības, vai arī tās tikai runā par mārketingu??

Lai gan tam ir daudz tehnisko priekšrocību, kā parādīs šis ActiVPN pārskats, apkārt ir labāki VPN. Vājš atbalsts nozīmē, ka lietotāji centīsies maksimāli izmantot pakalpojumu, savukārt tā lietotnes atstāj daudz ko vēlēties.

Pievienojiet izlaidumus, piemēram, slepkavības slēdzi, SOCKS5 un StealthVPN, un maldinošu informāciju par klientiem, un no tā ir jāizvairās, ja tas varēja būt sāncensis.

Drošība un privātums

Ļaujiet’Sāciet darbu ar drošību un privātumu - vissvarīgākais apsvērums, novērtējot jebkuru VPN. Lai vilinātu klientus, ActiVPN piedāvā šādus galvenos drošības elementus:

 • AES-CBC 256 šifrēšana ar PKI RSA 2048 bitiem
 • Ja nepieciešams, OpenVPN kopā ar IPSec un PPTP
 • Sabiedriskā drošības ziņojumi, lai uzlabotu VPN’s pakalpojums

Vissvarīgākais ir tas, ka ActiVPN diezgan labi darbojas šifrēšanas jomā. 256 bitu AES ar 2048 bitiem RSA piedāvā šifru’Tās ir ļoti grūti uzlauzt, un tām ir jāaizsargā jūsu identitāte no ļaunprātīgiem dalībniekiem, nodrošinot, ka netiek pieļauta DNS un IP noplūde. Un OpenVPN pieejamība ir vēl viens liels plus, ko vēl labāk palielina, pievienojot IPSec un PPTP (ļoti ātram, bet daudz mazāk drošam pakalpojumam). Šis drošības un elastības apvienojums nav’t rutīna.

Tomēr tur’s nenogalināšanas slēdzis, Stealth VPN funkcija un nav minēts, kā ActiVPN cenšas samazināt WebRTC, IPv6 vai DNS noplūdes. Mēs’atkārtoti teica, ka mūsu savienojumi būs pilnīgi anonīmi, izmantojot šifrēšanu. Bet tur’Tā ir melnā kaste ActiVPN vietnei, kur lietotājiem vienkārši ir jāuzticas uzņēmumam, ka nepieciešamā infrastruktūra ir izveidota..

Pluss pusē tiek pielāgoti BitCoin maksājumi, tāpēc klienti savus maksājumus var anonimizēt kādā mērā. Tur’s nav plašāka kriptoapmaksas iespēju izvēle, un dāvanu kartes nav izstrādātas’t pārklāts, bet tas’Tas ir labāk nekā pakalpojumu sniedzēji, kas paļaujas uz VISA vai Mastercard.

Turklāt uzņēmums darbojas a “Kļūdas veltes” kur lietotāji var iesniegt drošības kļūdas, kuras viņi atklāj platformā. Teorētiski tam vajadzētu ievērojami uzlabot tā drošību, taču lietotājiem jāņem vērā, ka atklāto trūkumu sarakstam vēl nav’t nav atjaunināta kopš 2016. gada, tāpēc tas, vai Bug Bounty joprojām darbojas, ir apšaubāms.

Vai ActiVPN uztur žurnālus??

Interesanti, ka ActiVPN’Galveno pārdošanas punktu saraksts nepastāv’t nepiemin mežizstrādi. Tas’Tā bieži ir satraucoša pazīme, jo datu vākšana ir izplatīta privātuma kopienā, un salīdzinoši maz pakalpojumu sniedzēju var patiesi apgalvot, ka viņi rīkojas atbilstoši “nulles baļķi” standarta.

Uzņēmumā ietilpst: “privātuma ziņojums” savā tīmekļa vietnē, kurā teikts, ka ActiVPN nav saņēmusi nacionālās drošības vēstules vai ka ar tām ir sazinājusies FISA tiesa. Bet tas tā nav’t mums neko nestāstīs par to, ko darītu VPN, ja tiktu izveidots pieprasījums. Un privātuma politika nekur nav redzama. Vēl viena milzīga brīdinājuma zīme.

Pareizas politikas vietā uzņēmums sniedz īsu pārskatu “Datu aizsardzība” paziņojums, kas liek domāt, ka VPN to nedara’t reģistrē savienojuma laikus, pārlūkošanas aktivitātes, IP, DNS vaicājumus, piekļuvi datiem - tas viss ir pozitīvi.

Svarīgi ir tas, ka VPN norāda: “Mēs don’t nezināt, kam jūs piekļūstat, pārlūkojat, augšupielādējat vai lejupielādējat, izmantojot mūsu pakalpojumu.” Ņemiet vērā, ka tas nav’t tas pats, kas teikt, ka viņi var’t uzzināt vai uzvarēt’t ja prasa.

Turklāt, lai gan ActiVPN piedāvā neierobežotu joslas platumu, tas tomēr apkopo apkopotu datu izmantošanas statistiku, lai kontrolētu pārmērīgu lietotāju skaitu. Un tas liek domāt, ka uzņēmumam ir pieeja informācijai par patērēto datu daudzumu - tas varētu pavērt durvis detalizētākām zināšanām.

Un, lai gan pats VPN uzvarēja’t reģistrējiet savu sākotnējo IP; ar to saistītais DNS aizsardzības rīks, kas iekļauts VPN, to darīs, ja vien netiks norādīts. Tātad tur’Tas ir aizmugure, lai uzņēmumam sniegtu vairāk informācijas, un lielākā daļa lietotāju uzvarēja’t to jāapzinās.

Tas nenozīmē, ka uzņēmums ir ļaunprātīgs vai ka tas’datu pārdošana trešajām personām. Vai pat tas, ka tas lietotājiem nodos tiesībaizsardzību. Bet tā’s ēdiens domām. Var būt vērts padomāt arī par Honkongas jurisdikciju. Lai gan tas nozīmē, ka uzņēmums var izvairīties no datu saglabāšanas likumiem, ne visi vēlēsies piekļūt VPN Ķīnas robežās.

Ātrums un veiktspēja

Ātrums ir joma, kurā ActiVPN darbojas salīdzinoši labi. Lietotāja ātrumam vai joslas platumam nav ierobežojumu, tāpēc straumēšanai un spēlēm nevajadzētu’t nedrīkst būt pavājināta.

Un ātruma pārbaudē mēs atradām pierādījumus tam, ka vairums serveru darbojas ļoti labi. Bija grūti pamanīt lejupielādes ātruma samazināšanos (aptuveni 30–50%), un tas pats attiecas uz mūsu augšupielādes ātrumu.

Lags nebija’Šī problēma nebija saistīta ar izmantoto YouTube saturu, un, lai būtu pārliecība, mēs izmēģinājām serverus daudzās valstīs. Gandrīz visi no tiem ļāva mums bez pārtraukumiem noskatīties testa video.

Serveru pārklājums

ActiVPN nav’t ir liels pakalpojumu sniedzējs, izmantojot jebkuru iztēles daļu, taču tas plaši izmanto savu tīklu, piedāvājot (gandrīz) globālu pakalpojumu. Uzņēmums piedāvā 61 serveri šādās vietās: Honkongā, Francijā, Lielbritānijā, ASV, Spānijā, Japānā, Kanādā, Nīderlandē, Austrālijā, Kubā, Vācijā, Rumānijā, Anglijā, Argentīnā, Beļģijā, Brazīlijā, Šveicē, Čīlē, Kosta Rika, Čehija, Panama, Polija, Krievija, Zviedrija, Tunisija, Ukraina, Dienvidāfrika, Singapūra, Alžīrija, Izraēla, Indija, Maroka un Meksika.

Šajā sarakstā ir iekļautas daudzas valstis, kurās reti tiek izvietoti VPN serveri, tostarp dažas Ziemeļāfrikā - apgabalā, kuru vēsturiski slikti apkalpo privātuma nodrošinātāji. Tātad tur’Tas ir labi sasniedzams, un visur, kur lietotāji dodas, viņiem jāatrodas pieskāriena attālumā no ātrā savienojuma.

Lietošanas vienkāršība un daudzplatformu atbalsts

ActiVPN ir pieejams šādām platformām:

 • Dators (Windows un Linux)
 • Mac
 • Android
 • iOS
 • Maršrutētāji

Tomēr darba sākšana nebūt nav vienkārša. Tā’Tas nav jautājums par klienta lejupielādes izvēli, programmatūras instalēšanu un pēc tam pakalpojuma baudīšanu Mac vai PC. Tā vietā lietotājiem katrā ierīcē manuāli jāiestata OpenVPN. Attēli, kuru laikā klienti vada procesu, ir pamācoši, bet visi franču valodā, kas daudzus sākuma līmeņa pircējus atsvešinās. Tie ir arī vērsti uz vecāku Windows versiju (kas nav’t vienīgais novecojušais saturs ActiVPN vietnē).

Ir norādījumi par klienta iestatīšanu maršrutētājos, straumēšanas kastēs un viedtālruņos, taču visos gadījumos ir daudz lietotājiem draudzīgākas iespējas, ja vēlaties tikai pievienot un spēlēt mobilo lietotni. Tas ir milzīgs trūkums ActiVPN kopumā. Lai arī tai ir spēcīgas drošības pazīmes, tās uzvarēja’nepalīdzēt cilvēkiem, kuri cīnās par protokolu izveidi, un problēmu novēršana radīs sāpes, ja rodas kādi konflikti. Tas tā nav’Mūsdienās tam ir jābūt, un jums rodas sajūta, ka VPN’s veidotāji šeit ir mazliet atpalikuši.

Kad lietotne darbojas, tā tiek palaista’s jaukta soma. Savienojumu izveidošana ir vienkārša, taču nav jāizvēlas konkrēti serveri’t. Klients to nedara’t ļauj jums viegli izvēlēties ģeogrāfiskos reģionus un tur’s nav norādes par to, kuri serveri ir piemēroti straumēšanai, P2P utt. Tā’Tas ir primitīvs programmatūras gabals un tālu aiz nozares līderiem.

Netflix un citu straumēšanas vietņu atbloķēšana

Tātad, vai ActiVPN atbloķē straumējošo satura vietņu svēto Grālu - ASV Netflix?

Diemžēl nē. Lai arī tam ir serveri ASV, visiem tiem tika liegta pieeja ASV Netflix.

Patiesībā mēs to nevarētu’t, lai piekļūtu jebkuram Netflix visās valstīs, izmantojot šo VPN pakalpojumu sniedzēju. Tas pats notiek ar BBC’s iPlayer, Hulu un citas populāras straumēšanas vietnes.

Iepazīstieties ar mūsu labāko Neflix VPN

P2P un kņada

Kaut arī VPN ir ierastās lietas par lietotāju atturēšanu no nelikumīgu darbību veikšanas, torrent lejupielādei nav īpašu aizliegumu, tāpēc, ja jūs plānojat izveidot aizsargātu P2P savienojumu, iespējams, ka jums veicas. Tomēr don’jārēķinās, ka atradīsit soli pa solim VPN iestatīšanu ar SOCKS5 starpniekserveri vai uTorrent problēmu risināšanu, ja tās rodas.

Bieži uzdoto jautājumu sadaļa ir īsts haoss, un atbilstošas ​​palīdzības atrašana ir gandrīz neiespējama. Un atcerieties: tur’s no kill slēdzis, lai atgrieztos, ja torrent klienti neizraisa jūsu pārklājumu.

Tomēr, ja jūs neatlaidīgi, jūs’Atklāsim, ka neierobežots datu un joslas platums, ko piedāvā ActiVPN, ir ērts torrenteriem, un ātrumi nav’t pārāk nobružāts. Torrenteriem ir sliktāki varianti’s noteikti.

Tiešsaistes cenzūra Ķīnā un citur

ActiVPN noteikti darbojas Ķīnā, kas nav pārsteidzoši, ņemot vērā tās Honkongas bāzi. Tomēr tas nav’t tas pats, kas darbs apkārt Lielajam ugunsmūrim, kuru Pekina izmanto, lai ierobežotu digitālo piekļuvi ķīniešu tīmekļa lietotājiem.

Daži lietotāji tīmeklī ziņo, ka ActiVPN Pekinā nodrošina uzticamu piekļuvi tīklam, kaut arī ne zvaigžņu ātrumā. Tāpēc tas’Ir vērts izmēģināt, ka cenzūras izvairīšanās ir prioritāte. Tomēr Honkongas jurisdikcija var satraukties. Atrodoties tur, ActiVPN var cieši sadarboties ar Pekinu, lai ļautu tai pārdot produktus Ķīnas lietotājiem, un kompromiss varētu būt datu apmaiņa vai ierobežojumi. Mēs varam’Nevar droši zināt, taču ap šo donu ir VPN’t nav saistīta ar šāda veida riskiem.

Klientu atbalsts

ActiVPN šobrīd piedāvā šādas klientu atbalsta iespējas:

 • Vāji apkopota, un nav īpaši viegli sekot FAQ sadaļai.
 • E-pasta komentāru forma, kas garantē uzņēmuma atsauksmes’s komanda 2 darba dienu laikā

Tas’visas lietotājiem pieejamās atbalsta iespējas, kas nav’t ļoti iespaidīgi. Tur’Tiešsaistes tērzēšana neatbalsta tālruni, tāpēc lietotājiem būs vai nu jāmeklē caur slikti uzrakstīto FAQ saturu, vai arī jāizmanto savas iespējas, izmantojot e-pasta kontaktinformācijas formu.

Kaut arī uzņēmums apgalvo, ka vidējais reakcijas laiks ir 34 minūtes, 2 dienu garantija nav’t ļoti iepriecinoša. Ja vēlaties saņemt naudas atmaksu un esat saņēmis termiņu, lai sazinātos, esiet gatavs nosūtīt nepieciešamos e-pastus jau pirms līguma noslēgšanas’derīguma termiņš.

Nosūtot e-pastu uz VPN, atbildes var būt informatīvas, bet ne’Es negaidu skaistu rakstīšanu. Komanda nav’Darbinieki ir angliski runājošie, un viņu atbildes var būt nedaudz mulsinošas, tāpēc, iespējams, būs nepieciešami papildu skaidrojumi. Kopumā tas’Tā nav izrāde, ko varam slavēt, un uzņēmumam šeit patiešām vajadzētu darīt labāk.

Cenu noteikšana

Klienti var izvēlēties no šādām maksājumu paketēm:

 • 1 mēnesis par USD 11,80
 • 1 gads par USD 3,93 mēnesī
 • 2 gadi par USD 2,62 mēnesī

Tur’Tā ir milzīga neatbilstība starp dārgo ikmēneša maksu un garākiem paketiem, kas piedāvā ļoti konkurētspējīgas cenas. Tas nebūtu’Nevarētu būt problēma, ja VPN piedāvā bezmaksas izmēģinājumu vai naudas atdošanas garantiju, taču neviena no tām nav standarta iespējas. Tātad lietotājiem būs jāiztērē daudz naudas, lai to izmēģinātu vienu mēnesi, vai arī jāapņemas noslēgt ilgākus līgumus par pakalpojumu, kuru viņi izstrādā’t iepazans ar. Tas’s nav laba biznesa prakse.

Maksāšanas metodes tiek veiktas, izmantojot standarta kredītkartes, PayPal vai Bitcoin, un maksājumus var veikt, izmantojot vietni (Mac vai PC lietotājiem) vai trešo personu portālus, piemēram, iTunes vai Google Play (viedtālruņu lietotājiem)..

Runājot par atmaksu, uzņēmuma politika ir tikpat izplūdusi kā paziņojums par konfidencialitāti. Klientiem ir tiesības uz “atlīdzība” ja tādi ir “nevar izveidot savienojumu ar pakalpojumu.”

Tomēr:

“ActiVPN var noraidīt dažus pieprasījumus, ja klients ir izveidojis savienojumu ar vairākiem serveriem vai ir izveidojis savienojumu vismaz piecas reizes, vai ja klients atsakās no ActiVPN viņam palīdzēt vai neatbild uz mūsu lūgumiem.”

Ko tas nozīmē? Tas noteikti nav’t skaidru atmaksas politiku, kas paredzēta patērētāju tiesību aizsardzībai. Diemžēl tā’s, kas raksturīgs ActiVPN’pieeja komunikācijai.

Grunts līnija

Lietas sākās labi ar AES-256 šifrēšanu OpenVPN, ātru ātrumu un, iespējams, nulles žurnāliem. Bet šis ActiVPN pa ceļam notrieca dažus šķipsnus. Ir daži pārsteidzoši drošības izlaidumi, piemēram, slepkavības slēdzis.

Atbalsts ir ārkārtīgi vājš, tāpat kā konfidencialitātes politikā sniegtā informācija, un mēs to nedarītu’pārliecinieties, ka saņemsiet kompensāciju, ja viss notiks nepareizi. Kopumā tas ir VPN, kas daudz solīja, bet tomēr nedarīja’t tiešām piegādā.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 71 = 75