Ace VPN apskats

Apsverot drošību tiešsaistē, parasti tiek uzskatīts, ka virtuālā privātā tīkla (VPN) pakalpojums ir vislabākais risinājums. VPN palīdz maskēt IP adreses un imitēt citas atrašanās vietas IP adresi. Šajā rakstā mēs veicam Ace VPN pārskatu, lai noteiktu, vai to ir vērts izmantot.


Ace VPN piedāvā drošu interneta šifrēšanu un viedo DNS ar serveriem vairāk nekā 50 dažādās vietās 26+ valstīs. Pētot šo Ace VPN pārskatu, mēs atklājām, ka viņu pakalpojumos ir iekļauts slēdzis, lai automātiski pārtrauktu nedrošus savienojumus. Ace VPN ir savietojams ar drošības protokoliem, ieskaitot OpenVPN, interneta protokola drošību (IPSec), interneta atslēgu apmaiņas versiju 2 (IKEv2), 2. slāņa tunelēšanas protokolu (L2TP), punkta līdz punkta tunelēšanas protokolu (PPTP) un slepeno VPN..

Pārskatot Ace VPN, mēs atklājām, ka lietotāji, izmantojot pakalpojumu, vienlaikus var savienot tikai vienu ierīci. Tomēr tas ir savietojams ar daudzām operētājsistēmām, piemēram, Windows, Mac un Linux. Ace VPN var izmantot arī dažādās mobilajās ierīcēs, piemēram, iPad un iPhone. Pakalpojums ļauj manuāli konfigurēt maršrutētājus, lai lietotāji varētu savienot maršrutētāju ar jebkuru ierīci un būt aizsargāti.

Tehniskais atbalsts bija efektīvs un ātrs, lai atbildētu uz jautājumiem par šo Ace VPN pārskatu, lai gan tiem nav tieša atbalsta. Lejupielādes rokasgrāmata ir skaidri norādīta zināšanu bāzē. Tur jūs atradīsit visas atbalstītās platformas. Katrā platformā ir apakšsadaļas, kas raksturīgas dažādiem protokoliem.

Visās platformās bieži sastopama parādība, ka jums būs jālejupielādē papildu faili, kas palīdzēs pareizi instalēt klientu. Tāpēc esiet gatavi tam, ka rokas netīros ar tehniskām lietām.
Ace VPN piedāvā trīs dažādus abonēšanas plānus atkarībā no tā, kurš no lietotājiem ir ērti. Katrs abonements piešķir īpašu funkciju un ir viegli atšķirams no otra. Bezmaksas abonements ir labs veids, kā jūs varat pārbaudīt un veikt savu Ace VPN pārskatu un pats pārliecināties, cik labs ir viņu pakalpojums..

Lasiet tālāk un uzziniet vairāk informācijas šajā Ace VPN pārskatā par pakalpojumu sniedzēju’Funkcijas, lietojamība, cenas un vēl daudz vairāk.

Vai Ace VPN ir drošs lietošanā?

Pakalpojumu veikšanai viņi izmanto dažādus sarežģītus drošības protokolus. Viņu pakalpojums atbalsta gan 128, gan 256 bitu šifrēšana, padarot to atjauninātu un saskaņā ar pašreizējiem nozares standartiem.

Viņi arī izmanto IKEv2 IPSEC VPN serveri ar 384 bitu eliptisks līknes digitālā paraksta algoritms. Eliptiskā līkne būtībā ir tāda paša veida kriptogrāfija, ko ASV valdība izmanto augstākās komunikācijas komunikācijai. Būtībā jūsu privātums un anonimitāte publiskajā tīklā ir droša.

Bet Ace VPN ir amerikāņu VPN pakalpojums. Pārsteidzoši, ka jūs varētu interesēt to atzīmēt Ace VPN uztur savu lietotāju darbību žurnālus. Kaut arī viņu drukātais teksts saka, ka viņi to nedara’Nespiegot lietotājus, viņi varētu tehniski ziņot jums, ja jūs viņu lietojat nelikumīgām darbībām, ja viņiem to prasa.

Mežizstrādes politika gandrīz neveicina VPN pakalpojuma izmantošanu, ja jūs mums to jautājat. Kāda jēga ir slepenā līmeņa šifrēšanai un drošībai, ja pakalpojumu sniedzējs?’Lietotāju ierakstus joprojām var saukt tiesā? Ja vēlaties pilnīgu privātumu, jūs apsvērsit alternatīvu.

Kā lejupielādēt un instalēt Ace VPN

 • Pēc veiksmīgas konta reģistrēšanās Ace VPN vietnē, nākamais solis ir iepazīties ar instalēšanas rokasgrāmatu sadaļā Atbalsts>Zināšanu pamats. Tas varētu kļūt nedaudz sarežģīti, jo par katru operētājsistēmu ir tik daudz informācijas līmeņu.
 • Šajā sadaļā redzēsit instalēšanas rokasgrāmatas, kas sakārtotas dažādās operētājsistēmās un ierīcēs. Operētājsistēmai Windows jums ir jāielādē klients savā ierīcē. Jums būs jālejupielādē arī OpenVPN konfigurācijas faili.
 • Nākamais solis ir paroles faila lejupielāde. Tas ir nepieciešams, lai saglabātu paroli un turpmākai automātiskai pieteikšanās brīdim, izmantojot Ace VPN pakalpojumu.
 • Lai instalētu lejupielādēto OpenVPN klientu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz faila un palaidiet OpenVPN kā administratoru.
 • Pēc tam noklikšķiniet uz “Izveidojiet savienojumu ar VPN.” Šī instalēšanas procedūra ir gandrīz vienāda visās citās platformās.

Viena no Ace VPN problēmām ir vietējā klienta trūkums. Tie, kas nav’t, kas pārzina VPN kopumā vai ir pieraduši pie viegla iestatīšanas un instalēšanas procesa, Ace VPN vidēji būs grūtāk instalēt.

Lietotnes & paplašinājumi

Ace VPN ir savietojams ar platformām un ierīcēm, kas aizpildītu garu sarakstu. Papildus galddatoriem un mobilajām platformām, piemēram Windows, Mac, Linux un Android, tas ir savietojams ar spēļu sistēmām, Chromecast, Roku, Iekurt Fire TV, Blu-ray spēlētāji un maršrutētāji.

Viena no Ace VPfN interesantām lietām ir tā atbalsta TOR pārlūku, ko nedara daudz VPN. Sīpolu maršrutētājs, vairāk pazīstams kā TOR, savā tīmekļa vietnē tiek aprakstīts kā programmatūra, kas “aizsargā jūs, novirzot savus sakarus ap izplatītu releju tīklu, ko vada brīvprātīgie visā pasaulē.” Pārlūks pats par sevi ir privāts un drošs tīkls, tāpēc, pievienojot VPN, izmantojot TOR, tiek iegūts dubultā vairogs.

Ātrums & izpildījums

Kā mēs visi zinām, jebkura VPN pakalpojuma izmantošana ietekmēs jūsu savienojuma ātrumu. Mēs pārbaudījām Ace VPN ar speedtest.net, vispirms bez VPN un pēc tam ar VPN. Latences laiks ir dramatiski pieaudzis (gandrīz 90 procenti!) Pēc savienojuma izveides ar Ace VPN, taču varat izmēģināt dažādus serverus, lai redzētu, kurš no tiem būs ātrākais.

Augšupielādes un lejupielādes laiks arī nedaudz samazinājās. Papildus tam tiek atzīmēts, ka dažiem Mac OS lietotājiem ir problēmas ar klienta lietošanu.

Vai Ķīnā var izmantot Ace VPN??

Izmantojot savus jaunākos drošības protokolus, Ace VPN vajadzētu darboties Ķīnā, lai atbloķētu un iegūtu piekļuvi ierobežotām vietnēm.

Ar serveriem Honkongā, Japānā, Singapūrā un Dienvidkorejā jums vajadzētu būt iespējai iegūt stabilu savienojumu, lai gan, pamatojoties uz testiem, ātrums ir cita lieta.

Bet, tā kā šis VPN atrodas ASV un reģistrē dažas darbības, jūs, iespējams, nevēlaties izmantot šo VPN Ķīnā, jo tas ir pakļauts NSA jurisdikcijai.

Ace VPN Netflix un Torrenting

Daži no Ace VPN’ASV serveri var veiksmīgi straumēt Netflix. Bet, ja serveri neatrodas tuvu jūsu atrašanās vietai, tas tiešām var ietekmēt straumēšanas ātrumu.

Tāpēc tika ieviesta vieda DNS funkcija. Smart Service funkcija, ko nodrošina šis pakalpojums, palīdz straumēt Netflix ar lielāku ātrumu, bet diemžēl šajā procesā nav nekādas šifrēšanas, lai saglabātu jūsu anonimitāti.

Vilināšana nav nelikumīga, tā ir nelikumīga autortiesību likumu pārkāpšana. Šis ir viens no labākajiem failu koplietošanas veidiem. Jūs varat lejupielādēt lielus failus no tīkla, neuztraucoties par pazeminātu kvalitāti.

Ace VPN pieļauj Peer 2 Peer (P2P) un mocības, izņemot ASV un Lielbritānijas serveros, kur viņi apgalvo, ka “pārāk daudz ļaunprātīgas izmantošanas” notika, un vajadzēja spert šo kraso soli “izvairieties no neērtībām citiem lietotājiem un novēršiet turpmāku kaitējumu.”

Cenu noteikšana

Ace VPN ir divi plāni, kas ir Premium un Ultimate plāns. Mēneša cenas mainās atkarībā no abonēšanas ilguma. Abi plāni piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantiju.
Premium plāna izmaksas:

 • 3,89 USD mēnesī 3 gadu plānā
  Tas piedāvā piekļuvi serveriem ASV, Lielbritānijā, Francijā un divdesmit citās vietās. Šis plāns piedāvā arī neierobežotu joslas platumu un pārslēgšanos. Bet jūs nevarēsit torrent par šo plānu.
 • Galīgais plāns maksā:
  Mēnesī uz 3 gadu plānu 11,67 USD.
  Tas piedāvā serverus 25 valstīs. Tas arī piedāvā neierobežotu joslas platumu, un šajā plānā ir atļauta torrenting / P2P.
 • Ace VPN papildus šiem diviem plāniem ir arī vēl viens pilnīgi bezmaksas plāns. Kā žurnālists / emuāru autors / ietekmētājs jūs varat pieprasīt ielūgumu izmēģināt Ace VPN bez maksas. Ir noteikumi un nosacījumi, kas jāievēro, lai saņemtu šo bezmaksas pakalpojumu.

Klientu atbalsts

Ace VPN ir ierobežots skaits veidu, kā lietotāji var sasniegt atbalsta komandu. Vietnē ir forums, kurā tiek apspriesti jautājumi, kur jūs varētu atrast problēmas risinājumu. Varat arī sazināties ar atbalsta dienestu, izmantojot e-pastu.

Par laimi, atbilde ir ļoti ātra, un FAQ sadaļa ir ļoti detalizēta, jo tiešraides tērzēšana nav pieejama.

Ace VPN pārskata secinājums

Ace VPN piedāvā šifrēšanu, kas ir pietiekami laba, lai ASV augstākā līmeņa amatpersonas varētu uzticēties. Tomēr atrašanās ASV nozīmē, ka informācija par jūsu pārlūkošanu joprojām var nonākt nepareizajās rokās.

Lai gan jūs varat torrent (pēc dārgāka plāna, nevis uz ASV vai Lielbritānijas serveriem), un ir pieejama Netflix pieeja, ātrumi ir diezgan vidēji.

Instalēšana ir grūtāka nekā vidējais VPN, un tas būs liels trūkums mazākiem tehniķu lietotājiem. No otras puses, tas atbalsta daudzas dažādas ierīces, un ir pieejams slēdzis.
Kaut arī ierobežots klientu atbalsts, tas ir ātrs un profesionāls. Bet to cenu noteikšana mēdz būt nedaudz augstāka īsiem piegājieniem.

Ja jūs’Es vēlētos izmantot iespēju kopā ar Ace VPN straumēšanai un straumēšanai, dodieties uz to. Ja nē, tad tā’Vislabāk ir meklēt.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 4 = 12