Keenow apžvalga

Vieni geriausių ten veikiančių VPT’t sutelkti dėmesį į transliaciją („Netflix“, „Hulu“ ir kitus) kaip prioritetą. Ne „Keenow“ VPN - štai kur jis šviečia.


„Keenow“ yra VPN ir „SmartDNS“ paslauga, orientuota į srautinių platformų, tokių kaip „Netflix“, atblokavimą. Tai taip pat leis jums kankinti jūsų širdies’turinio, bet ten’Tai nedaro saugumo būdo.

Ar Keenow yra saugu naudoti?

„Keenow“ siūlo patikimą pramonės standarto AES-256 šifravimą per saugų „OpenVPN“ protokolą. Saugumo protokolai iš esmės yra duomenų tunelio, kurį naudoja VPN, struktūra, taigi jis’Svarbu, kad naudojamas protokolas būtų plačiai palaikomas ir saugus.

Be to, VPN „kill-switch“ (neleidžia nutekėti jūsų tapatybei, jei nutrūksta VPN ryšys), o paprasti internetiniai testai neparodė jokių DNS nutekėjimų ir kitų atsitiktinių ekspozicijų (įskaitant IPv6 nutekėjimus)..

Tai’Deja, kur baigiasi saugos funkcijos - mes to nenorėtume’t nerekomenduokite šios paslaugos bet kam.

Greitis

Nors jis yra šiek tiek mažesnio greičio link, palyginti su populiariausiais VPN, skirtumas nėra milžiniškas.

Lengvas nustatymas: kaip jį įdiegti

Svetainės paprastumas ir žemumas “paskendęs laikas” programos kūrimas ir paleidimas yra veiksniai, kurie nurodo taškus Keenow mieste’naudai.

Paspaudę a “Pradėti” Mygtukas pagrindinėje svetainėje nukreipia į nukreipimo puslapį, kuriame apibendrinti kiekvieno plano taškai’Jis atnaujinamas be sudėtingumo ir painiavos.

Įvedate savo el. Pašto adresą ir gaunate saugiai sugeneruotą slaptažodį bei programos atsisiuntimo nuorodą. Iš ten tai’sklandus buriavimas.

Programos ir plėtiniai

Programos pasiekiamos beveik visose platformose:

 • „Windows“
 • „Mac“
 • „iOS“ („iPhone“ ir „iPad“)
 • „Android“ (įskaitant „Android TV“)
 • „Amazon Fire“

Ką’Dar daugiau, mūsų „Keenow“ peržiūros komanda nesunkiai galėjo nustatyti VPN maršrutizatoriaus įrenginyje. Tai apsaugo visą tinklą per vieną paprastą sprendimą.

Kartu su tuo, kad Keenow to nedaro’bet kokiu atveju nėra ribojamas vienalaikių jungčių skaičius ir savo svetainėje siūlo įmontuotą palaikymą arba išsamius ir lengvai sekamus vadovus beveik visoms įsivaizduojamoms platformoms, o tai reiškia vien tik prieinamumą.

Tai’Svarbu pažymėti, kad „iOS“ ir „Android“ versijose yra kitokie saugos protokolai nei „Windows“ ar „Mac“ programinėje įrangoje. Pvz., „IPhone“ jūs’d Jei norite naudoti šį protokolą, „OpenVPN“ programą turite įdiegti atskirai.

„Keenow“ „Netflix“

Kaip minėta anksčiau, tai, ką „Keenow“ daro geriausiai ir veikia sunkiausiai, maitina vartotojus, norinčius transliuoti.

Dėl intelektualiosios DNS technologijos tokiu būdu, kad tinklalapių, tokių kaip „Netflix“, „Hulu“ ar „Kodi“, atsiųstas ar gautas užklausas tvarko „Keenow“.

Dėl tinkamo ryšio greičio Keenow'as yra gana geras transliacijai. Nesvarbu, ar naudosite tai „Kodi“, „Netflix“ ar „Amazon Prime“, jis duos jums patenkinamų rezultatų.

Šiuo metu Keenow palaiko maždaug 18 šalių’ vertės „Netflix“ turinio, skirtingo kiekviename regione. Tai yra lobis bet kuriam „Netflix“ vartotojui.

Keenow už kankinimus

„Keenow Unblocker“ leidžia kankintis, tačiau tik dviejuose serveriuose, kurie to nedaro’Tiksliai sudaro platų pasirinkimą, todėl mes galbūt nerekomenduosime to kaip jūsų tiesioginio ryšio VPN, kad galėtumėte kankintis, tačiau tai tikrai užtikrina, kad galite naudoti „Keenow“ kaip visapusišką VPN, tokį, kuris’Pritaikysime visus jūsų poreikius.

Ar tai naudinga Kinijos vartotojams??

Ironiška, bet tai, kas daro Keenową gerą, daro tai, kas apsunkina naudą Kinijos vartotojams, o kai pranešimai apie „OpenVPN“ protokolą užblokuoja jų ugniasienę.

Net jei galėtumėte susisiekti iš Kinijos, Keenow nėra’t yra pati saugiausia VPN paslauga pasaulyje, todėl atsargiai ja nesinaudokime.

Pagalba klientams

„Keenow“ klientų palaikymo galimybės apima:

 • Palaikymo bilietai
 • DUK
 • Trikčių šalinimo vedlys

Jokio gyvo palaikymo šiais laikais neabejotinai neigiama, tačiau norint kompensuoti svetainę, buvo sukurtas trikčių šalinimo vedlys ir išsamūs DUK su išsamiais vadovais..

Ten’Tai netgi serverio būsenos puslapis ir tinklo stebėjimo puslapis, tai reiškia, kad komanda yra geriausioje situacijoje ir yra labai skaidri, kurdama savo pretenzijas dėl patikimo veikimo laiko. Apskritai, mūsų „Keenow“ apžvalgos komanda pripažino klientų aptarnavimo patirtį patenkinamą.

Kainodara

„Keenow“ siūlo šiuos mokėjimo planus:

 • Tik „SmartDNS“, kasdien 512 MB duomenų dangtelis - nemokamas
 • 1 mėnesio planas neribotiems įrenginiams - 9,95 USD
 • Vienerių metų planas neribotiems įrenginiams - 69,50 USD (5,79 USD / mėn.)

Ten’Tai trisdešimties dienų pinigų grąžinimo garantija, tačiau kitaip kaina yra gana aukšta, atsižvelgiant į produktą. „Lite“ versija su atšiauriąja 512 MB dienos duomenų saugykla taip pat nėra daug naudinga.

Bent jau paslauga siūlo anoniminį mokėjimo būdą - „Bitcoin“.

Apatinė eilutė

Apibendrinant šią „Keenow“ apžvalgą, „Keenow“ yra geriausias kaip blokuotojas, tačiau jis’ai tikrai nėra apie ką rašyti namuose. Yra daug geresnių VPT už mažesnes kainas.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 28 = 38