Joga VPN apžvalga

Kiek mes’norėčiau pradėti mūsų jogos VPN apžvalgą ant šviesesnės pastabos, paprasčiausias faktas, kad ji’nemokama siunčia chill žemyn mūsų nugaros.


Daugelis žmonių supranta, kad norint apsaugoti savo informaciją reikia VPT, tačiau ilgalaikės prenumeratos gali būti brangios. Kaip ir nieko naujo, tai daro jogos VPN patrauklia perspektyva. Tačiau jis neturi svetainės ir informacija „App Store“ / „Google Play Store“ yra labai neaiški.

Dėl to trūksta informacijos apie jogos VPN saugos protokolus ir šifravimo programinę įrangą. Nors galime išbandyti VPN greitį ir rankiniu būdu patikrinti, kurioms programoms jis galimas, yra tam tikrų dalykų, kurių mes nedarome’t privilegija, ir tai’Bloga praktika praleisti tokią informaciją iš anksto.

Nepaisant to, mes įvertinome gamą ir pateikėme jogos VPN teisingą teismą. Patikrinome, ar viskas, ko vartotojas gali iš to gauti: „Netflix“ atblokavimas, kankinimasis ir tai, kaip atsakingai palaikė jų palaikymo komanda. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie jogos VPN.

Ar jogos VPN naudoti yra saugu?

Iš dalies dėl to, kad jogos VPN neturi savo svetainės, kurioje galėjo būti DUK skyrius, informacijos apie šio VPN techninius aspektus nėra pakankamai..

Taigi negalime tiksliai pasakyti, kokį šifravimo šifrą naudoja jogos VPN. Mes’Tikiuosi, kad palaiko standartinį AES-256 bitų šifravimą pramonėje, tačiau negavę jokio patvirtinimo šiuo klausimu, tiesiog negalime užtikrintai pasakyti.

Panašiai bendrovė „Yoga VPN“ neatskleidžia jokios informacijos apie tarnybos palaikomus protokolus. Tai dar vienas didelis trūkumas, nes nieko nežinant apie už jo esančią technologiją’Tiesiog neįmanoma įvertinti jo galimybių apsaugoti jūsų asmeninius duomenis.

Galiausiai, jogos VPN nereiškia pretenzijų dėl žudymo jungiklio, kuris apsaugo jūsų duomenis tuo atveju, jei nutrūktų jūsų ryšys.

Kiekvienas VPN naudoja šifravimo šifrą ir kiekvienas VPN turi palaikyti vieną ar daugiau protokolų, bet ne tuos, kurie’t nereklamuoja žudymo jungiklio’t jų išvis nėra. Beveik neabejotinai tai taikoma jogos VPN.

Privatumas

Jogos VPN yra registruotas Honkonge. Tai gali šiek tiek nuvilti, nes Honkongas vis labiau kontroliuojamas žmonių’Kinijos Respublika - viena iš pasaulio’represingiausias šalis už grynąją laisvę.

Dar blogiau, kad jis iš esmės tiesiog renka bet kokią informaciją, kuri jai patinka. Visus jūsų žurnalus ir vietinius failus registruoja VPN, ir netgi atvirai tai nurodo’ll mielai perduosiu visą šią informaciją.

Todėl nesąžininga tai, kad ši tarnyba palaiko jūsų duomenų privatumą.

Greitis & spektaklis

Viena iš vienintelių informacijos, kurią Joga VPN atskleidžia, yra jos serverių parkas, kuris, jo teigimu, apima arba 10, arba 30 šalių ir apima 500 atskirų tarpinių serverių arba daugiau nei 1000 individualių tarpinių serverių..

Kaip matote, ši informacija niekam mažai naudinga, ypač atsižvelgiant į tai, kad šios produkto specifikacijos buvo paskelbtos maždaug tuo pačiu metu.

Mes ne’Negalima patikėti nė viena figūra, kuri mus paspartina. Paprasčiau, joga’s greitis yra nepriimtinas šiuolaikinių VPN tarnyboje.

Lengva naudoti & palaikymas

Kaip minėjome anksčiau, tarnyba neturi savo svetainės. Tai reiškia, kad ji neturi savo DUK skyriaus ar žinių bazės, taip pat neturi tiesioginio pokalbio funkcijos.

Kūrėjai pateikia el. Pašto adresą, į kurį reikia kreiptis, jei iškiltų problemų. Norėdami būti žiauriai sąžiningi, pasinaudojome šia el. Pašto tarnyba ir paklausėme, kurį šifravimo šifrą naudoja jogos VPN, o mes’dar negirdėti nieko iš jų. Padaryk iš to, ką tu nori.

Jogos VPN „Netflix“

Nepaisant jogos VPN’pražūtingą atsisiuntimo spartą (kurią mes išbandėme „YouTube“), ji iš tikrųjų sugebėjo apeiti geografinius apribojimus JAV „Netflix“ ir BBC iPlayer.

Tikrindami tikrąsias jogos VPN apžvalgos galimybes, mes nustatėme, kad paslaugos turinys yra pakankamai geras. Tai gana stebina, atsižvelgiant į greičio testus.

Joga VPN kankina

Ne daug žmonių kankina savo mobiliuosius įrenginius, bet tai’Vis dėlto tai klausimas, kurį verta trumpai aptarti. Atsakymas ne, jogos VPN nepalaiko kankinančių ar P2P jungčių nė menkiausio.

Ar tai naudinga Kinijos vartotojams??

Visiškai ne. Joga yra pagrįstas VPN ir dalijasi žurnalais, neatsižvelgdamas į privatumą. Mėginimas apeiti Didžiąją Kinijos ugniasienę su Kinijos teritorijoje registruotu VPT yra pražūtinga idėja.

Programos ir plėtiniai

Kalbant apie jo prieinamumą, jogos VPT beveik visuomet pasiekia minimalų minimumą. Tai galima „iOS“ ir „Android“, be papildomo palaikymo staliniams įrenginiams ar „Windows Phone“.

Iš dalies dėl to’Tai tik mobiliųjų telefonų VPN, tačiau joga neteikia jokio maršrutizatorių palaikymo, tai reiškia, kad ji negali apeiti „Amazon Firestick“ ir kitų tokių TV įrenginių geografinių apribojimų. Tai taip pat reiškia, kad negalite naudoti jogos VPN Kodi.

Galbūt norėsite sužinoti šiuos vadovus:

Geriausias „Amazon Fire Stick“ VPN

Geriausias „Kodi“ VPT

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 4 =