12VPN peržiūra

12VPN yra vienas iš lengviausiai naudojamų VPN rinkoje, kuris nepriekaištingai veikia ir Kinijoje. Tačiau ją sulaiko savybių trūkumas ir nesugebėjimas kankintis. Skaitykite daugiau mūsų išsamioje 12VPN apžvalgoje.


12VPN ne tik labai lengva atsisiųsti ir naudoti, bet ir siūlo daug saugumo. Pirma, tai yra vienas iš nedaugelio VPT, veikiančių Kinijoje. Be to, atrodo, kad ji taip pat turi tikrai tvirtą politiką be registracijos ir deramas kainas.

12VPN nėra greitas ir greitis, nes visame tinkle aptikome gerą greitį. Nors tinklo kūrėjų tikimybė iš tikrųjų pasiekti 1000 Mb / s greitį, kaip teigia kūrėjai, iš tikrųjų neegzistuoja, vis tiek galite mėgautis dideliu greičiu keliuose įrenginiuose, nes jums leidžiama turėti neribotą vienalaikį ryšį 12 VPN tinkle..

Nors yra tam tikrų problemų, tokių kaip faktas, kad negalite torrent, išskyrus 2 serverius (jei jūs tai padarysite, jūsų sąskaita gali būti laikinai sustabdyta), ir visiško žudymo jungiklio nebuvimo, 12VPN vis tiek gali būti puikus įrankis pradedantiesiems VPN vartotojams ir gyvenantiems žmonėms. Kinijoje (dėl filtravimo taip pat galite pasiekti kinų svetaines be VPN).

Ar saugu naudoti 12VPN?

12VPN turi daug funkcijų, kurios padaro jį saugų. Visų pirma, jūs turite prieigą prie standartinio AES-256 šifravimo, to paties šifravimo, kurį naudoja kariškiai ir bankai visame pasaulyje, kad apsaugotų neskelbtinus duomenis..

„12VPN“ 30 dienų registruoja tam tikrus duomenis, įskaitant ryšio laiką, IP adresą ir naudojamus duomenis:

12vpn registravimo politika

Taip pat gausite daug protokolų, kuriuos galėsite naudoti su 12VPN. Jūs ne tik turite standartinius „OpenVPN“, „IKEv2“, „L2TP / IPSec“, PPTP ir SSTP, bet ir gausite papildomų protokolų, tokių kaip „OpenConnect“, „vMess“, „WireGuard“ ir „Shadowsocks“. Šie protokolai suteikia daugybę galimybių, susijusių su privatumu, ir leidžia pasiekti įvairius šifravimo tipus.

Kalbant apie DNS ir IP nutekėjimą, 12VPN visus testus atlieka be jokių problemų. Tai sritis, kurioje žlunga daugybė VPN, todėl ji žlunga’Džiugu matyti mažesnį VPN, iš tikrųjų įsitikinantį, kad nuo to apsaugoti vartotojai.

Tačiau trūksta ir daugybės funkcijų. Akivaizdžiausias yra nužudymo jungiklis, naudojamas atjungti jūsų internetą tuo atveju, jei VPT nustotų veikti, kad jūsų tikroji tapatybė neišnyktų.’t nutekėjimas. Be to, nėra jokių papildomų saugos funkcijų, tokių kaip galimybė dauginti (naudoti 2 VPN serverius) arba naudoti VPN su TOR.

Apskritai, 12VPN yra tinkamas VPN, kai kalbama apie saugumą. Pastebimai trūksta funkcijų, o registravimo politika nėra puiki, tačiau panašu, kad vartotojai gali lengvai pailsėti žinodami, kad naudodamiesi paslauga yra saugūs..

Greitis ir našumas

Iš viso 12VPN turi serverius 25 skirtingose ​​vietose. Beveik visi jų serveriai yra JAV ir Europoje. Turbūt tai nėra puiki idėja, nes vienas pagrindinių jų paslaugų teigiamų rezultatų yra nuostabus pasirodymas Kinijoje.

Kinijos vartotojai (ir kiti Azijos gyventojai) vis dar turi keletą perspektyvių variantų, tokių kaip Tailandas, Taivanas, Pietų Korėja ir labiausiai pastebimas Honkongas, kur jie galėtų pasiekti gerą greitį. Deja, Afrikoje ar Pietų Amerikoje nėra serverių, o ten gyvenantiems žmonėms bus geriau teikiama alternatyvi paslauga.

Kalbant apie greitį, 12VPN nėra blogas, bet taip pat nėra puikus. Mes nustatėme, kad, nors „ping“ padidėjo, kai prisijungta prie VPN, greičio kritimas nebuvo didelis ir beveik toks pat kaip ir kitų VPN (nors jis niekur nebuvo toks greitas, kaip pramonės lyderiai, tokie kaip „ExpressVPN“).

Apskritai, 12VPN yra pakankamai geras greitis namuose ir pramogose. Vis dėlto’Sustabdo tai, kad trūksta serverių vietų, taip pat mažas įkėlimo greitis. Tie, kurie mėgsta įkelti daug duomenų arba nori gauti maksimalų greitį iš savo VPN, tikriausiai turėtų ieškoti kitų alternatyvų.

Kaip atsisiųsti 12VPN

12VPN’Svetainė yra tokia pati kaip programa, labai intuityvi ir lengvai naudojama. Leiskite mums sužinoti apie 12VPN atsisiuntimo procesą.

  • Eikite į jų svetainę ir spustelėkite Gaukite 12VPN.
  • Pasirinkite vieną iš planų. Kuo ilgesnė jūsų prenumerata, tuo daugiau sutaupysite.
  • Prisiregistruokite pateikdami savo duomenis (pvz., El. Pašto adresą) ir mokėjimo metodą.

Tu’Dabar galėsite atsisiųsti programą ir prisijungti, kad galėtumėte naudoti 12VPN.

Programos ir plėtiniai

12VPN galimas įvairiose platformose, įskaitant „Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“ ir „Android“. Tai kartu su neribotu vienu metu gaunamu ryšiu leidžia jūsų visai šeimai apsaugoti savo tinklą.

Be to, 12VPN taip pat turi „Chrome“ plėtinį ir maršrutizatorių palaikymą. Galėsite apsaugoti visą savo namų tinklą, kol turėsite DD-WRT arba „Open-WRT“ maršrutizatorių. Deja, jūs negausite jokių vadovėlių, kaip nustatyti šias programas, ir turėsite to išmokti keliaudami.

Atrodo, kad 12VPN yra skirtas naujiems VPN vartotojams, ir jis puikiai atlieka maitinimą šiems vartotojams’ patirties trūkumas turint ypač intuityvią vartotojo sąsają.

„Netflix“ 12VPN

Nors 12VPN neturi daug serverių, mes nustatėme, kad dauguma jų dirba su „Netflix“, taip pat su kitomis srautinio perdavimo platformomis, tokiomis kaip „Hulu“ ir „Kodi“. Svarbiausia, kad JAV serveris dirbo be jokių problemų, leidžiančių pasiekti vieną iš didžiausių „Netflix“ bibliotekų.

Kalbant apie spartą, 12VPN leis daugumai vartotojų, turinčių galimybę srautiniu būdu transliuoti HD, tačiau srautui 4K (UHD) bus sunku, nebent turite puikų spartų internetą ir esate prisijungę tuo metu, kai serveris nėra pakrautas.

Nors internete yra geresnių „Netflix“ ir srautinių transliavimo įrankių, 12VPN taip pat nėra labai blogas dalykas ir galėtų būti perspektyvus pasirinkimas Kinijoje gyvenantiems žmonėms, norintiems pasiekti JAV „Netflix“ versiją..

12VPN kankinimui

Dar visai neseniai 12VPN visai neleido kankintis. Tačiau dabar jie turi 2 serverius, kuriuos galite naudoti saugiai torrent. Tačiau šiuose serveriuose beveik visada bus daug vartotojų ir greičiausiai nepasieksite didelio greičio, kai „BitTorrent“ naudosite 12 VPN..

Jei ieškote daugiausia „torrent“ naudojančio VPN, tada „TorGuard“ yra daug geresnė alternatyva panašiame kainų intervale. Kalbant apie 12VPN, rekomenduojame nuo jo atsiriboti, jei pagrindinė priežastis, kodėl norite įsigyti VPN, yra „torrent“ failai.

Ar 12VPN veikia Kinijoje?

Taip, iš tikrųjų 12VPN yra vienas geriausių VPN, kurį mes tai matėme’s naudinga Kinijai. Mes nuolat galėjome prisijungti prie bet kurio serverio ir bandymų metu neturėjome jokių problemų.

Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad visoje Kinijoje trūksta serverių. Tačiau mes visada galėjome pasiekti tinkamą greitį ir jums turėtų būti gerai, nebent serveriuose būtų neįprasta apkrova..

Palaikymas

Nors 12VPN neturi tiesioginio pokalbio funkcijos, jų klientų palaikymo tarnyba vis dar reaguoja labai greitai (jei atsakymo laikas yra trumpesnis nei valanda). Nors tiesioginis pokalbis visada yra laukiama funkcija, daugumą pagrindinių problemų reikia išspręsti naudojantis bilietų sistema, o 12VPN rodo, kad nors resursai gali būti menki, tačiau jis vis tiek rūpinasi savo klientais.

Be to, jų tinklalapyje nėra daug trikčių šalinimo patarimų, išskyrus DUK puslapį ir keletą nedidelių patarimų, kaip naudoti 12VPN.

12vpn faq

Kainodara

12VPN kaina yra artima pramonės vidurkiui. Mėnesinę versiją galite įsigyti už 10,99 USD, tačiau sutaupykite pinigų, jei užsisakote 6 mėnesius (8,99 USD / mėn.) Arba metus (5,99 USD / mėn.). Su kiekvienu iš šių planų gausite prieigą prie neribotų vienalaikių ryšių, o tai yra didžiulis pliusas (tiesiog įsitikinkite, kad kiekvieną įrenginį prijungiate prie skirtingo serverio, kad išvengtumėte konfliktų).

12vpn kainodara

Nors kainos anaiptol nėra juokingos, ryškus 12VPN funkcijų ir serverių trūkumas reiškia, kad norėtume, kad jis būtų parduodamas šiek tiek mažesne kaina nei yra dabar..

Gaunate prieigą prie daugybės mokėjimo būdų, įskaitant „PayPal“, „Visa“, „MasterCard“, „American Express“, „UnionPay“ ir „Bitcoin“ („Bitpay“). Tai suteikia daug universalumo, kaip norite mokėti, ir leidžia jums mokėti anonimiškai per kriptovaliutą. Be to, turite 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją tuo atveju, jei jums nepatinka ši paslauga.

Apatinė eilutė

12VPN pirmiausia skirtas žmonėms, kurie yra naujokai VPT rinkoje arba gyvena Kinijoje. Mes nevadintume 12VPN nuostabiu VPN, tačiau tai jokiu būdu nėra ir baisus VPN.

Gerai tai, kad 12VPN turi konkretų tikslą, kurį jis daro labai gerai. Nors jis turi mažai funkcijų, jis vis tiek siūlo jums visus pagrindus, įskaitant galimybę žiūrėti „Netflix“ ir „torrent“.

Tiesioginio pokalbio nebuvimas, taip pat prastos serverių vietos reiškia, kad šis VPN nėra skirtas tiems, kurie rimtai nori apsisaugoti, tačiau gera žinia yra ta, kad 12VPN turi saugų pagrindą, ant kurio jie gali kurti savo paslaugas. Galbūt jie vieną dieną galėtų mesti iššūkį rinkos lyderiams.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − 9 =