آیا سرویس های VPN آدرس IP شما را پنهان می کنند؟


این روزها آدرس IP شما به همان اندازه شماره تلفن همراه یا آدرس خیابان شما اهمیت دارد. آی تی’یک شناسه دیجیتالی است که به ISP ها ، آژانس های اجرای قانون و مجرمان بالقوه اطلاعاتی در مورد مکان شما ارائه می دهد. آنها می توانند از داده های IP برای پیگیری فعالیت آنلاین شما استفاده کنند و در برخی موارد حتی هویت شما را برای انجام حملات فیشینگ سرقت می کنند.

به همین دلایل ، بسیاری از افراد هنگام بارگیری موسیقی یا پخش فیلم ، به دنبال محافظت از هویت خود هستند. و VPN روشی محبوب برای انجام این کار است. اما همه نمی دانند که چگونه VPN ها از آدرس های IP استفاده می کنند ، و می توانند’به سوال پاسخ دهید ‘یک VPN آدرس IP شما را مخفی می کند?’

حقیقت پیچیده تر از آن چیزی است که ممکن است فکر کنید ، به خصوص اگر محتوای بازاریابی را از طریق VPN ها به ارزش اسمی دریافت کنید. این وبلاگ با جزئیات بیشتری در مورد آنچه گفته می شود VPN ها ، و میزان دسترسی آنها به صورت آنلاین آدرس های IP را مخفی می کند..

ارتباط بین VPN و آدرس های IP چیست؟?

اول از همه ، هنگام پاسخ دادن به سوال ‘آیا VPN اطلاعات IP را پنهان می کند?’, آی تی’احتمالاً بهترین راه حل برای توافق در مورد تعریف كار است “آدرس آی پی”. IP مخفف است “پروتکل اینترنت”, و آدرس مجموعه ای از اعداد است که پروتکل ها را برای برقراری ارتباط با سایر دستگاه های شبکه استفاده می کند.

هر آدرس IP عمومی بی نظیر است و متداول ترین نوع IP شامل چهار عدد از 1 تا 255 است. آنها به پنج تقسیم می شوند “کلاس ها”, که از شماره اول قابل شناسایی است و آنها نیز استفاده می کنند “ماسک های زیر شبکه” برای تعیین اینکه کدام دستگاه ها می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

بیشتر IP های وب IPv4 هستند ، گرچه احتمالاً با رسیدن به اشباع IPv4 این استاندارد از بین می رود و منجر به استقبال گسترده از فرمت IPv6 می شود. به عبارت دیگر ، در بعضی از مواقع آدرس های IPv4 کافی برای گردش وجود نخواهد داشت. با این حال ، در حال حاضر ما می توانیم در مورد آدرس های IP با استفاده از IPv4 به عنوان استاندارد صحبت کنیم.

VPN ها با دادن آدرس IP جدید ، هویت کاربران خود را پنهان می کنند. هنگامی که با یک سرور VPN متصل می شوید ، VPN یک IP کاملاً متفاوت را به شما اختصاص می دهد ، که مربوط به یک موقعیت جغرافیایی خاص است. بنابراین ممکن است شما یک سرور را در هامبورگ انتخاب کنید و به این ترتیب به عنوان کاربر از آلمان در سرور مقصد ظاهر شوید.

در صورت استفاده از VPN می توانید این کار را در عمل مشاهده کنید. قبل از ورود به مشتری خود ، از ابزاری مانند این IP Checker استفاده کرده و آدرس IP ذکر شده را یادداشت کنید. بعد از تو’سرویس گیرنده VPN خود را بارگیری کرده و ترافیک خود را از طریق یک سرور دوردست مسیریابی کردید ، دوباره به جستجوگر IP بروید. شما باید تعداد کاملاً متفاوتی از اعداد را ببینید - نشانه ای از اینکه VPN کاری را که وعده داده شده است انجام می دهد - به شما یک شخصیت آنلاین کاملاً جدید می دهد.

با این حال ، دان’خیلی تحت تأثیر این ترفند جادویی قرار گرفته اید. آی تی’کمترین کاری که VPN های خوب می توانند برای محافظت از هویت شما انجام دهند ، و قطعاً اینگونه نیست’کل داستان اگر اینگونه بود ، به سختی لازم است که بپرسیم آیا VPN آدرس IP شما را پنهان می کند. البته ، جواب مثبت است. اما این’بعضی اوقات اینگونه نیست و کاربران اینترنت آگاه در مورد حفظ حریم خصوصی باید از این امر آگاه باشند.

آیا VPN جزئیات آدرس IP را کاملاً پنهان می کند?

یکی از مشکلات هنگام پاسخ دادن است ‘VPN داده آدرس IP را مخفی می کند?’ مربوط به چشم انداز است به عنوان مثال ، وقتی از طرف دیگر جهان یک آدرس IP جدید و هویت جدید به شما اختصاص داده می شود ، آژانس های دولتی در کشور شما تقریباً مطمئناً برای پیدا کردن چه کسی تلاش می کنند. اما در مورد VPN شما چطور؟ آیا می توانید روی آنها حساب کنید که به اطلاعات IP شما نگاه نکنند?

VPN شما می تواند به آدرس IP جدید شما (و آدرس قدیمی شما) دسترسی پیدا کند ، بنابراین آنها می توانند فعالیت آنلاین شما را از لحاظ فنی ردیابی کنند و سایتهایی که بازدید می کنید ، فیلم هایی که پخش می کنید ، و پرونده هایی را که torrent می کنید ، مشاهده کنند تا جزئیات پرداخت خود را ذکر نکنند. اگر شما’برای جلوگیری از نگاه ISP یا ایالت خود ، این مشکل را برداشته اید ، چرا باید به یک VPN اعتماد کنید?

برخی از VPN ها شناخته می شوند که فعالیتهای کاربران را حفظ می کنند و مواردی وجود داشته است که داده ها به بازاریاب ها فروخته شده یا به مقامات داده می شود. این شرکت ها تمایل دارند که VPN با کیفیت پایین باشند و اغلب آنها ارائه دهنده خدمات ویژه VPN رایگان هستند. بنابراین هنگام بارگیری مشتری ، از معاملات عالی بسیار محتاط باشید. در دنیای VPN ها ، آنچه را که بیشتر از آن پرداخت می کنید ، دریافت می کنید. مهمتر از همه ، همیشه خط مشی رازداری را بخوانید - برخی از VPN ها خط مشی بدون ورود به سیستم را ارائه می دهند ، این دقیقاً همان چیزی است که شما می خواهید.

چرا’برای یافتن ارائه دهنده مناسب VPN ضروری است

در پایان ، سؤال نیست’T لزوماً VPN جزئیات IP را پنهان می کند ، اما اینکه آیا به VPN خود اعتماد دارید که به افرادی که نمی خواهید اطلاعاتی ارائه دهید ، ارائه دهد’می خواهید به اطلاعات شخصی خود دسترسی داشته باشید.

این امر انتخاب یک ارائه دهنده VPN قابل اعتماد که برنده شد ، واقعاً مهم است’نگه دارید سیاههها. یا اگر یک شرکت خاص را ترجیح می دهید که در مورد شیوه های نگهداری سوابق خود ابراز داشته باشد ، استفاده از اینترنت خود را به فعالیت کم خطر محدود کنید.

خوشبختانه ، سایتهای نقد و بررسی بسیار خوبی با بازخورد مشتری وجود دارد ، و مطبوعات فناوری مشکلات امنیتی با VPN ها را به خوبی پوشش می دهد. بنابراین با ما در ارتباط باشید و قبل از انجام هر ارائه دهنده خاصی ، کمی تحقیق کنید.

ما’در مورد اینکه چگونه VPN ها می توانند آدرس IP شما را تا کنون مشاهده کنند ، صحبت کرده اند اما در آنجا’قبل از پایان کار ، چیز دیگری است که باید به آن توجه کنیم: نشت آدرس IP. VPN های با مدیریت ضعیف ، به دلیل فاش کردن جزئیات آدرس IP بدنام هستند. و برخی از مشتری های VPN پناه نمی برند’هنوز سوراخهایی در ارتباط با مرورگرهای وب و استفاده از تلفن های هوشمند وصل شده اید. در این موارد ، محافظت از VPN شما اساساً حذف می شود. ممکن است شما نتوانید در حدود اقدامات مسدود کردن جغرافیایی کار کنید و آدرس IP شما برای دیدن همه در آنجاست. بنابراین همیشه بررسی کنید که VPN مورد نظر شما دارای سابقه خوب در مورد نشت IP باشد.

به طور کلی ، وجود دارد’هیچ دلیلی برای جلوگیری از VPN نیست. کاربران فقط باید یک ارائه دهنده معتبر و معتبر را پیدا کنند. به این ترتیب ، می توانید آدرس IP خود را از آژانس های خارجی محافظت کرده و با خیال راحت از وب استفاده کنید. حتی اگر احتمالاً وجود نداشته باشد’از چنین چیزی به عنوان ناشناس بودن 100٪ ، می توانید برای نزدیک شدن تقریباً از VPN استفاده کنید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

71 + = 76