NordVPN در مقابل VyprVPN

تصمیم گیری در مورد مسابقه NordVPN vs VyprVPN بسیار ناچیز است. توسعه دهندگان VyprVPN ، Golden Frog ، خود را به عنوان یک راه حل کامل برای حفظ حریم خصوصی آنلاین ، خواه شما ، بازاریابی می کنند’ما یک گیمر ، کسب و کار یا یک کاربر معمولی هستیم اما ما’متوجه شدم که NordVPN’قیمت و مزایای کلی به وضوح در بالا ظاهر می شود. عملکرد ، امنیت ، سازگاری بین سیستم عامل و مقرون به صرفه بودن آنها دلایل اصلی دلایل اصلی بودن NordVPN یکی از پیشگویی های صنعت VPN است..


بررسیهای کامل ما را بخوانید:

بررسی NordVPN

بررسی VyprVPN

با این حال ، فقط به این دلیل که نتیجه آشکار برای ما نیست’منظور ما است’همیشه درست است دلایل شما’در وهله اول به دنبال یک VPN هستید که ممکن است تأثیر بگذارد کدام یک از این دو سرویس برای نیازهای خاص شما مناسب تر است. VyprVPN روشی صادقانه و سر راست برای تعامل با مخاطبان خود دارد و محصول خوب پشت سرآمدن آنها اساساً سهم قابل توجهی از بازار VPN را برای آنها تضمین کرده است..

در پایان ، تجزیه و تحلیل هزینه و فایده نشان می دهد که NordVPN بیشتر از نه ظاهر خواهد شد. اجازه دهید’فهمید که چرا.

کدام ارائه دهنده برای محافظت از اطلاعات شخصی شما مناسب تر است?

در یک نگاه ، NordVPN vs VyprVPN می تواند یک کراوات از منظر امنیت و حریم خصوصی باشد. هر دو سرویس با رمزنگاری نامتقارن RSA 2048 بیتی ، رمزگذاری AES-256 با حق بیمه ارائه می دهند. هیچ کس الگوریتم رمزنگاری AES-256 را شکست ، و آن را حذف کرد’بعید است که کسی حتی سعی کند تا محاسبات کوانتومی به چیزی تبدیل شود.

جوانب مثبت در NordVPN’طرفین پروتکل های امنیتی آنها هستند که شامل IKEv2 ، OpenVPN و SSTP می شوند ، سوئیچ kill برای قطع اتصال ایمن شما و در معرض نمایش گذاشتن اطلاعات خصوصی شما ، و همچنین چندین ویژگی امنیتی اختصاصی مانند Double VPN ، CyberSec و پیاز است. بیش از ویژگی VPN. حالت دوم هر دو NordVPN را افزایش می دهد’فن آوری و ساختار شبکه Tor برای جلوگیری از رهگیری و رمزگشایی ترافیک اینترنت شما ، حداکثر امنیت و حریم خصوصی آنلاین را در اختیار شما قرار می دهد..

VyprVPN همچنین از پروتکل های مشابه NordVPN مانند OpenVPN ، L2TP / IPsec و PPTP با اضافه کردن یک پروتکل اختصاصی که توسط تیم آنها تهیه شده است ، استفاده شده است. دومی’هدف این است که از شما در برابر تلاش برای مسدود کردن اتصالات VPN توسط اشخاص ثالث با استفاده از بازرسی بسته های عمیق (DPI) محافظت کند. اگرچه ما نمی خواستیم’لزوماً آن را یک فناوری به نام VyprVPNS بنامیم’آفتابپرست قطعاً در پوشش داده های فوق خود موثر است به طوری که هیچ مقام و یا شخص ثالثی نمی تواند به شما بگوید’دوباره با استفاده از VPN. NordVPN ویژگی مخفیکاری خاص خود را در سرورهای Obfuscated دارد.

یکی دیگر از ویژگی های بارز VyprVPN این واقعیت است که آنها صاحب همه سرورهای خود هستند. با وجود این ، نگرانی در مورد نشت WebRTC توسط برخی از VyprVPN مطرح شده است’کاربران اگرچه هر دو سرویس در کشورهایی خارج از اتحاد پنج چشم و چهارده چشم قرار دارند ، اما پاناما برای NordVPN و سوئیس برای گلدن قورباغه ، یک روند نزولی عمده برای VyprVPN’سرویس s عدم ناشناس ماندن در هنگام ثبت نام است ، بدین معنی که اطلاعاتی به حساب شما پیوست خواهد شد.

چقدر سریع می روند?

با وجود این واقعیت که ، بر روی کاغذ ، NordVPN vs VyprVPN یک مزیت بزرگ نسبت به سابق نشان می دهد ، از آنجا که بیش از 5،300 سرور آن در بیش از 60 کشور جهان در بیش از 70 مکان در برابر 700 سرور با 700 سرور رقابت می کنند ، VyprVPN دارای خروجی قوی است. در حقیقت ، تست های سرعت ما نشان می دهد که VyprVPN سرعت اتصال بهتری دارد ، البته کمی.

پشتیبانی و سهولت استفاده

در حالیکه VyprVPN و NordVPN هر دو دارای مشکل عیب یابی ستاره ای ، سؤالات متداول و راهنماهای دستورالعمل در وب سایت های خود هستند ، همه چیز با استفاده از منابع خودیاری قابل حل نیست. هر دو از ویژگی های گفتگوی زنده 24/7 و کارکنان پشتیبانی ستاره ای برخوردار هستند. ما این دو سرویس را از نظر پشتیبانی مشتری از نظر رهبران بازار VPN در نظر می گیریم

همین مسئله در مورد سهولت استفاده نیز وجود دارد: هر دو مشتری VyprVPN و NordVPN بسیار بصری هستند. آنها احساس تازه ، واضح و حرفه ای می کنند. این دور یک تساوی است.

P2P / torrenting و Netflix

VyprVPN ممکن است بهترین VPN برای تورنت نباشد زیرا آنها موضع سختگیری در مورد اشتراک محتوای دارای حق چاپ دارند. در گذشته ، برخی از کاربران به دلیل ادعاهای مرتبط علیه آنها ، اشتراک های خود را لغو کرده اند. گفته می شود ، تغییر آنها به سیاست عدم ورود باید این مسئله را حداقل به صورت تئوری استراحت دهد.

از طرف دیگر ، VyprVPN در عبور از محدودیت های مسدود کردن جغرافیایی کاملاً ماهر است. و با وجود سرعت کمتری که نسبت به NordVPN دارد ، شما از تجربه یکنواخت پخش Netflix ، Amazon یا BBC iPlayer بی سیم لذت خواهید برد ، با این وصیت که Vypr فقط می تواند کتابخانه های محتوای آمریکای شمالی و انگلیس را در حال حاضر از حالت مسدود کند..

بیشتر بخوانید: VyprVPN برای Netflix

NordVPN به همان اندازه ماهر است که می خواهید محتوای Netflix ایالات متحده را از یک کشور دیگر پخش کنید. آنچه واقعاً NordVPN را در این دسته از هم جدا می کند قابلیت های torrenting آن است. این سرویس به سرورهای P2P اختصاص داده شده است و حتی یک پروکسی رایگان SOCKS5 را نیز برای حداکثر امنیت و انعطاف پذیری ارائه می دهد.

بیشتر بخوانید: NordVPN برای تورنت

NordVPN vs VyprVPN: حکم ما

هر چند هر دو گزینه عالی هستند ، ما NordVPN را سرویس بهتر VPN می دانیم زیرا در بخش تطبیق پذیری پیروز می شود.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 1 =