محاکمه رایگان دسترسی به اینترنت خصوصی


اگر شما’شما در جستجوی شبکه خصوصی مجازی ایده آل (VPN) هستید’احتمالاً دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) را ملاقات کرده اید. آی تی’یکی از آن دسته از محصولاتی است که تقریباً در تمام صنعت ظاهر می شود’10s برتر ، بنابراین اکثر کاربران فکر می کنند امتحان کنید.

اگر این مثل شما به نظر برسد ، در آنجا’نیازی نیست فوراً قیمت کامل را بپردازید. مانند سایر VPN ها ، دسترسی به اینترنت خصوصی راهی را برای لذت بردن از خدمات خود به صورت رایگان ارائه می دهد. این نیست’با این حال ، یک محاکمه آزاد به طور منظم ، بنابراین ، اجازه دهید’فهمید که چگونه این معامله کار می کند.

معرفی دسترسی به اینترنت خصوصی

معرفی دسترسی به اینترنت خصوصی

دسترسی به اینترنت خصوصی در سال 2010 توسط اندرو لی تأسیس شد و یکی از مهمترین VPN های اطراف است. مستقر در ایالات متحده آمریکا ، یک شبکه سرور جهانی با حضور در 33 کشور جهان ، از سنگاپور تا مکزیک ، فعالیت می کند.

PIA VPN گرایش به درجه بالایی دارد بدون توجه به این که شما دارید’در مورد سیستم عامل های Windows ، Mac ، Android یا Linux صحبت می کنید. و آن’جای تعجب نیست VPN به طور مرتب بخاطر استانداردهای حریم خصوصی ، سرعت ، انتخاب گسترده مشتری و ویژگی های torrenting مورد ستایش قرار می گیرد.

با این حال ، بیشتر این بررسیها روی مشتری PIA تمام قیمت تمرکز دارد. اما در این بررسی ، ما’بیشتر علاقه مند هستید که آیا PIA یک سرویس آزمایشی رایگان ارائه می دهد ، و چگونه این رقابت را با هم مقایسه می کند.

درک نقش VPN های رایگان

درک نقش VPN های رایگان

قبل از اینکه به خصوصیات شیرجه بزنیم ، آن را’ارزش این را دارد که چرا VPN های رایگان باید با نسخه های کامل قیمت متفاوت رفتار کنند.

غالباً ، ارائه دهندگان VPN انرژی و پول بیشتری را برای تکمیل بسته های حق بیمه خود سرمایه گذاری می کنند ، اما هنوز نسخه های رایگان را برای جلب کاربران سطح ورودی ارائه می دهند. برخی از افراد حتی اگر سطح عملکرد آنها از این نسخه های رایگان استفاده نکند’T بهینه و در بعضی موارد ، همین’مشکلی نیست هرچند آن’VPN های نادر ، رایگان می توانند کاملاً کاربردی باشند.

با این حال ، آنها اغلب نمی توانند’تی در بدترین حالت ، VPN های رایگان می توانند خطرات امنیتی را ایجاد کنند که باعث می شود آنها به سختی از یک پراکسی مفید باشند. و بسیاری نیز با تبلیغات آزار دهنده ای همراه هستند که تجربه استفاده از VPN را بسیار راحت تر می کند.

شما نمی خواستید’انتظار داشته باشید که این موضوعات برای خدمتی که خودشان آن را لقب می دهند اعمال شوند “جهان’معتبرترین VPN”, اما همه چیز می تواند فریبنده باشد بنابراین باید ارزیابی کنیم که دادگاه آزمایشی دسترسی رایگان به اینترنت خصوصی واقعاً ارائه می دهد و آیا آن را زیر هود نگاه می کنیم’ارزش تلاش کردن را دارد.

آزمایش آزمایشی رایگان به اینترنت خصوصی چگونه کار می کند؟?

اولین چیزی که باید توضیح دهیم این است که دسترسی به اینترنت خصوصی انجام نمی شود’یک نسخه آزمایشی رایگان را به عنوان یک گزینه استاندارد ارائه دهید. برخی از VPN ها به شما امکان می دهند نسخه ای از مشتری خود را بارگیری کنید که می تواند با هزینه ماهانه به چیز واقعی ارتقا یابد. این’مسیری نیست که PIA انتخاب کرده است.

در عوض ، PIA تصمیم به ارائه ضمانت 7 روزه پس انداز پول داده است. این ممکن است خیلی شبیه یک آزمایش رایگان به نظر نرسد ، اما اساساً به همین روش عمل می کند.

می توانید بسته خود را از بین گزینه های موجود انتخاب کنید ، جزئیات پرداخت را ارائه دهید و سپس VPN را آتش بزنید. اگر شما’دوست دارید آنچه را می یابید ، شما می توانید درخواست عدم لغو را ارسال کنید.

آیا می توانید به صورت ناشناس ثبت نام کنید؟

آیا می توانید به صورت ناشناس ثبت نام کنید?

بله ، کاربران می توانند بدون تحویل جزئیات کارت اعتباری خود ، یک آزمایش رایگان برای دسترسی به اینترنت خصوصی را آغاز کنند. این’یک ویژگی مرتب است ، که بیشتر VPN ها آن را اهدا نمی کنند’شامل.

اینجا’چگونه کار می کند: کافی است کارت های هدیه ای را از مشاغلی مانند Walmart یا Starbucks خریداری کرده و به صفحه ثبت نام دسترسی به دسترسی به اینترنت خصوصی بروید. در اینجا ، می توانید شماره را از کارت هدیه خود وارد کرده و به همان روشی که می خرید در صورت خرید لاته ، پرداخت کنید.

ویژگی های اصلی آزمایش رایگان دسترسی به اینترنت خصوصی

ویژگی های اصلی آزمایش رایگان دسترسی به اینترنت خصوصی

وقتی یک آزمایش رایگان شروع می کنید ، شما’قادر به دانلود کامل کلاینت دسترسی به اینترنت خصوصی و دسترسی به طیف گسترده ای از سرورها خواهید بود. در اینجا برخی از ویژگی های اصلی ارائه شده وجود دارد که PIA را از هم جدا می کند:

 • تنظیمات رمزگذاری انعطاف پذیر - برخلاف بسیاری از VPN ها ، کاربران می توانند حداکثر امنیت را با رمزگذاری AES 256 بیتی ، اتصالات سریعتر با رمزگذاری 128 بیتی و احراز هویت SHA1 ، حتی سرعت سریع تر با SHA1 خاموش و تنظیمات فوق سریع ، اما کمتر محافظت شده انتخاب کنند. بنابراین وجود دارد’پیکربندی برای همه’نیازهای.
 • بیش از 3200 سرور در 33 کشور جهان - در حالی که بخش عمده ای از PIA’این سرورها در ایالات متحده مستقر هستند ، این شرکت دارای یک اثر جهانی واقعاً است و خدمات بسیار خوبی را برای مسافران و کسانی که می خواهند ترافیک خود را از طریق مناطق دور دست انجام دهند ارائه می دهد..
 • انتخاب گسترده مشتری - مشتری را برای Windows ، macOS ، Linux ، تلفنهای Android یا iOS انتخاب کنید (یا مخلوطی از هر پنج مورد).
 • پشتیبانی قوی از P2P - torrenting isn’مسئله ای با PIA وجود دارد ، و VPN همچنین از پروکسی SOCKS5 استفاده می کند ، که اغلب سریعترین راه برای کنترل اتصالات تورنت است.
 • 5 دستگاه همزمان - این باید برای خانواده ها و خانواده های دانشجویی کافی باشد.
 • پروتکل های پیشرو در صنعت - با پروتکل های امنیتی مختلف از جمله OpenVPN ، PPTP و L2TP / IPSec آزمایش کنید.
 • داده نامحدود برای همه حسابها - PIA برنده شد’با داده ها سرسخت باشید ، که این امر برای طرفداران جریان ایده آل می شود. با این حال ، در اینجا باید توجه داشته باشیم که VPN isn’بهترین گزینه برای کاربران Netflix. PIA تلاش کرده است تا راه حل های Netflix را پیاده سازی کند ، بنابراین ممکن است گزینه های جایگزین برای اعضای پلتفرم جریان توصیه شود.

شروع به کار آزمایشی رایگان

برای شروع ، به صفحه بارگیری PIA بروید و مشتری مربوطه را انتخاب کنید. نسخه هایی برای Windows ، Android ، macOS ، Linux و iOS وجود دارد ، همچنین افزودنیهای ویژه مرورگر برای Chrome ، Firefox و Opera وجود دارد..

پس از آن مشتری و شما را بارگیری کنید’گزینه پیوستن به شما ارائه خواهد شد. این شما را به درگاه پرداخت PIA می برد. دان’نگران باشید ، تا پایان 7 روز هیچ پرداختی نهایی نشده است. کافی است جزئیات یا کارت کارت هدیه خود را اضافه کنید و مراحل ثبت نام را تکمیل کنید.

وقتی که’انجام شد ، مشتری را بارگیری کرده و سرور خود را انتخاب کنید. کل شبکه جهانی PIA برای کشف در دسترس است.

محاکمه را لغو کنید

محاکمه را لغو کنید

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، در آنجا’هیچ آزمایشی واقعی دسترسی به اینترنت خصوصی ، حداقل به معنای متعارف نیست. در عوض ، اگر شما aren نیستید’شما علاقه مند به تبدیل شدن به یک مشتری معمولی ، شما’قبل از گذشت 7 روز باید بسته ای را که انتخاب کرده اید لغو کنید.

این مهم است. اگر مهلت فسخ را از دست ندهید ، مدت قرارداد شما انتخاب شده است. این بدان معنی است’معمولاً بهترین انتخاب برای کوتاهترین دوره ثبت نام اولیه است. به این ترتیب ، اگر روند لغو را اشتباه بگیرید ، برنده شد’هزینه بیش از حد.

اینجا’نحوه لغو:

 1. وب سایت دسترسی به اینترنت خصوصی را بارگیری کنید و آن را انتخاب کنید ورود گزینه.
 2. وارد حساب PIA خود شوید و گزینه را انتخاب کنید اشتراک من گزینه.
 3. به PIA بگویید که چرا شما انصراف می دهید’نگران صداقت اینجا هستم).
 4. حالا ، به سمت پشتیبانی گزینه را کلیک کنید و روی پیوند تحت عنوان کلیک کنید “چگونه می توانم بازپرداخت درخواست کنم?”
 5. کلیک از طریق این فرم و دستورات را دنبال کنید.

آی تی’یک روند طولانی ، اما ضروری است’بیش از 10 دقیقه طول بکشد ، مگر اینکه بخواهید مقاله ای در مورد تجربه خود با PIA بنویسید. و وقتی که’انجام شد ، شما برنده شد’نیاز به پرداخت یک سکه دیگر.

آیا باید از آزمایش رایگان PIA استفاده کنید؟

در صورت استفاده از آزمایش رایگان PIA?

امیدوارم تاکنون ایده خوبی در مورد دسترسی به اینترنت خصوصی داشته باشید. به طور کلی ، آن را’مطمئناً بخشی از نخبگان VPN است و نقاط قوت زیادی دارد.

اما توجه داشته باشید که آن’بهترین گزینه در آنجا نیست. آی تی’در جریان ، ضعیف نیست’محاکمه ای رایگان رایگان ارائه دهید و موضوعاتی را برای کسانی که نگران نظارت رسمی هستند ، ارائه می دهد.

با این وجود ، اگر شما می خواهید برای لغو اشتراک خود کمی کار کنید و به یک VPN رایگان با کیفیت بالا و به مدت یک هفته نیاز دارید ،’انتخاب عالی است.

خوانده شده توصیه می شود:

بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 3 =