VPN رایگان برای آیفون ها و iPad ها در سال 2020


نقض داده های آنلاین در سالهای اخیر به دلیل فزاینده نگرانی تبدیل شده است. با توجه به مواردی که سرقت داده ها رو به افزایش است ، این تعجب آور نیست. به همین ترتیب ، آن را’تلاش و اطلاعات شخصی خود را از دست هر دزد سارقین مهمتر از همیشه نکنید.

تعداد زیادی VPN در خارج وجود دارد که به شما امکان می دهد از حریم خصوصی آنلاین لذت ببرید. اکثریت قریب به اتفاق آنها ساده و ساده هستند که به هیچ وجه در دستگاه iOS شما از کار در نمی آیند. چی’بیشتر ، آن’با اطمینان می توان گفت که آنها بهترین راه برای محافظت از اطلاعات شخصی شما هستند.

پس اگر شما’دوست دارم دریابید که بهترین VPN رایگان برای iPhone و iPad کدام است ، به سادگی خواندن خود را ادامه دهید. مقاله زیر همه مواردی را که باید بدانید در مورد دلیل نیاز به VPN در دستگاه iOS شما به شما می گوید و 5 VPN برتر برتر ما را برای آیفون ها و iPad ها ارائه می دهد..

چرا باید از دستگاه VPN در دستگاه iOS استفاده کنید

شما واقعاً لازم نیست’دستگیر کردن داده های خود را چقدر آسان ارزیابی نکنید - به خصوص اگر در حالی که به یک شبکه باز متصل هستید در وب در دستگاه iOS خود مرور می کنید. خوشبختانه ، اگر از VPN استفاده کنید ، داده های شما به دور از هرگونه چشم کنجکاو باقی می مانند.

با به روزرسانی و اجرای سرویس VPN در دستگاه (های) خود ، نه تنها به حفظ حریم خصوصی آنلاین خود ، بلکه شما’همچنین می توانم از شیوه های مسدود کردن جغرافیایی که توسط سرویس های پخش آنلاین آنلاین مانند Netflix و Amazon Prime Video استفاده شده اند ، استفاده کنید..

تنها مشکل این است که هرکسی بودجه لازم برای پرداخت اشتراک VPN را ندارد. خوشبختانه ، پاسخی برای دعاهای شما وجود دارد ، و آن’تعداد زیادی VPN رایگان که برای انتخاب در دسترس هستند. این کار نمی کند’یعنی شما باید اولین نفری را که می بینید انتخاب کنید. مانند بسیاری موارد دیگر ، همیشه تحقیقات خود را می پردازد. خوشبختانه ، بخش بعدی VPN های رایگان پیشنهادی ما برای آیفون و آیپد ارائه می دهد. بنابراین ، بدون هیچ گونه آداب و رسوم دیگری ، اینجا هستند!

5 بهترین آیفون و آیپاد VPN رایگان برتر

1. TunnelBear

آرم سرویس TunnelBear از TunnelBear بازدید کنید

دلایل زیادی برای دوست داشتن این ارائه دهنده ویژه VPN وجود دارد. آی تی’آسان برای استفاده ، سرعت مناسب و معقولی را ارائه می دهد ، از چندین دستگاه پشتیبانی می کند ، از رمزگذاری قوی AES-256-bit استفاده می کند ، و از همه بهتر -’رایگان! این واقعیت است که شما نمی دانید’نیاز به یک کارت اعتباری برای راه اندازی و استفاده از خدمات نیز یک امتیاز عالی است.

با این حال ، اکثر VPN های رایگان محدودیت هایی دارند که شما را برای به روزرسانی به نسخه پرداخت شده جذاب می کند. پس از همه ، اگر ارائه دهنده VPN نمی کند’کسب درآمد ، آن را به راحتی به دست آورد’برای آنها زنده ماندن در تجارت. TunnelBear مطمئناً از این قاعده مستثنی نیست ، زیرا فقط هر ماه 500 مگابایت داده رایگان ارائه می دهد.

شما به منظور استفاده بیشتر از خدمات ، شما’برای اشتراک ماهانه و 12 ماهه به ترتیب نیاز به بروزرسانی به نسخه پولی را دارید که قیمت آن از 9/99 دلار به 5.00 دلار در ماه است. در هر صورت ،’آسان برای تنظیم و استفاده در iOS خود ، بنابراین’خوب ارزش در نظر گرفتن.

2. Windscrib VPN

آرم سرویس VPN Windscrib از Windscrib بازدید کنید

اگر شما’در جستجوی VPN همه جانبه که به شما امکان می دهد از حفظ حریم خصوصی آنلاین لذت ببرید ، بدون شک Windscrib Free گزینه خوبی است. نسخه رایگان آنها به 10 گیگابایت داده در هر ماه اجازه می دهد ، که بسیار بیشتر از بیشتر VPN های رایگان است.

Windscrib Free در مقایسه با نسخه حق بیمه محدود است ، اما شما هنوز هم به هشت مکان سرور از راه دور دسترسی دارید که هر کدام دارای سرعت معقول هستند. از کار انداختن و اجرای iPhone یا iPad خود نیز یک نسیم خواهد بود ، زیرا یک برنامه اختصاصی وجود دارد که در فروشگاه App موجود است.

3. سپر Hotspot

آرم خدمات Hotspot Shield از Hotspot Shield دیدن کنید

ایده آل برای دستگاه های iOS ، Hotspot Shield گزینه ای عالی برای یک VPN رایگان است. از این گذشته ، این کشور دسترسی آزاد و نامحدود را در اختیار شما قرار می دهد و 17 کشور مختلف برای انتخاب آن در دسترس هستند. با استفاده از AnchorFree ، این VPN خاص نیازی به ثبت نام یا کارت اعتباری ندارد و حداکثر ناشناس بودن را در حین مرور وب تضمین می کند..

اگر شما’d دوست دارم از این VPN خاص بیشترین استفاده را بکنید ، شاید ارزش آن را داشته باشد که به نسخه پرداخت شده آنها ارتقا دهید زیرا فقط یک هزینه داده روزانه 500 مگابایت دارید. با این گفته ، کسانی که نیازهای اساسی دارند باید بدانند که این بیش از حد کافی است.

4- ProtonVPN

آرم سرویس ProtonVPN از ProtonVPN بازدید کنید

وقتی صحبت از افزایش حریم خصوصی آنلاین شما به صورت رایگان انجام می شود ، می توانید’با ProtonVPN خیلی اشتباه پیش بروید. از این گذشته ، سرویس آن داده ها و پهنای باند نامحدودی ، پروتکل های رمزگذاری عالی ، سرعت مناسب و مناسب را در آنجا ارائه می دهد’یک برنامه اختصاصی از طریق فروشگاه App موجود است.

با این وجود ، این سرویس از نظر ارائه عملکردی غیرقابل اعتماد گاهی محدود می تواند محدود باشد. همچنین ، اگر شما’d دوست دارم از خدمات مختلف استفاده کنید ، شما نمی توانید با این سرویس خاص این کار را انجام دهید. شما’d باید به یک VPN پرداخت شده مانند ExpressVPN ارتقا دهید که امکان اتصال چندین بار در هر زمان را فراهم می کند.

5. مخفی کردن VPN

آرم سرویس VPN مرا مخفی کنید به Hide.me مراجعه کنید

Hide Me VPN از نظر حریم خصوصی قوی است و یک سرویس VPN رایگان با 2 گیگابایت داده در هر ماه ارائه می دهد. این ممکن است بهترین گزینه برای کاربران عادی نباشد ، اما افرادی که نیازهای اساسی دارند ممکن است این موضوع را به اندازه کافی کافی بدانند.

در کل فقط سه مکان سرور (کانادا ، هلند و سنگاپور) وجود دارد ، اما سرعت اتصال شما برنده شد’پرتاب می شود که برای یک VPN رایگان برای دستگاه iOS شما بسیار عالی است. مزیت اضافه این است که هیچ تبلیغی برای ارائه وجود ندارد ، این چیزی است که با بسیاری دیگر از VPN های رایگان مشاهده می شود. به طور کلی ، آن را’به دلیل سهولت در استفاده و توانایی حفظ حریم خصوصی شما گزینه ای عالی برای استفاده در iPhone یا iPad است.

نتیجه

حالا که ما’گزینه های برتر ما را برای بهترین VPN رایگان برای آیفون و آیپد پوشانده ایم ، تنها کاری که برای شما باقی مانده است این است که در مورد شخصی که برای نیازهای خاص شما ساخته شده است ، تصمیمی بگیرید. مثل تو’احتمالاً تاکنون جمع شده اند ، تعداد زیادی از VPN های رایگان برای انتخاب وجود دارند. اما امیدوارم که این مقاله تصمیم شما را بسیار آسانتر کند!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

39 − = 36