VPN رایگان برای Hotstar در سال 2020


Hotstar یکی از بهترین سیستم عامل های جریان هند ، دوره است. Hotstar با داشتن پوشش عالی در فصل لیگ برتر و معاملات منحصر به فرد با HBO ، واقعا ضیافتی برای ارائه مخاطبان عظیم خود دارد. یعنی مگر اینکه شما باشید’دوباره در منطقه ای که سیستم عامل نیست’در دسترس است.

Hotstar اکنون در هند ، ایالات متحده ، انگلیس و کانادا در دسترس است. برای افراد خارج از آن مناطق بهترین گزینه استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) است که به شما امکان می دهد محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید. همه بهترین ارائه دهندگان هزینه دارند ، اما اگر شما باشید’شما دوباره با استفاده از یک سرویس رایگان راه اندازی کردید’به لیست درست آمده اید.

بیشتر بخوانید: نحوه تماشای Hotstar ouside هند

چگونه بهترین VPN رایگان را برای Hotstar انتخاب کردیم

 • امنیت VPN: آیا استفاده از آن امن است?
 • کارایی: آیا اتصال سریع دارد یا پهنای باند شما را محدود می کند?
 • سرگرمی: چقدر خوب این محدودیت های جغرافیایی را دور می زند?
 • قابلیت اطمینان در برابر دیوار آتش و سانسور: آیا در مناطقی عمل می شود که آزادی اینترنت نسبتاً محدود باشد?
 • سهولت استفاده و پشتیبانی مشتری: آیا قبل از استفاده به دانش کار نرم افزار VPN احتیاج دارید?

1. مخفی کردن VPN

آرم سرویس VPN مرا مخفی کنید از Hide.me VPN بازدید کنید

 • طرفداران: ویژگی های امنیتی عالی؛ سرعت مناسب؛ کلید کشتار؛ به سختی هرگونه سیاهههای مربوط
 • منفی: محدودیت پهنای باند ماهانه 2 گیگابایت؛ فقط 5 سرور در نسخه رایگان
 • امتیاز VPNpro: 7.0

Hide.me یک برنامه VPN رایگان به خودی خود نیست ، اما یک ارائه می دهد “فریمیوم” بسته ای که مانند نسخه تغلیظ شده از بسته کامل کار می کند. خدماتی مانند اینها از نظر کاری که به شما اجازه انجام می دهند محدود هستند.

با کمال تعجب ، Hide.me در واقع طیف وسیعی از گزینه ها را برای مشترکین رایگان خود ارائه می دهد. تنها محدودیت های قابل توجه شامل دسترسی سرور آن است (فقط 5 مورد از 160 مورد استفاده فقط) و کلاه پهنای باند (2 گیگابایت در ماه).

درپوش پهنای باند مخصوصاً ممکن است نوعی خاموش برای برخی از کاربران باشد. با این حال ، بسته به عادت استفاده شما ممکن است بیش از حد کافی باشد که بتوانید در حین خارج از برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را در Hotstar ادامه دهید.

تنها مسئله دیگر ما’دوست دارم این را ذکر کنم که Hide.me در مالزی ثبت شده است. در حالی که این یک کشور با 14 چشم نیست ، این کشور است’از نظر تکنیک های نظارت بر اینترنت ، هنوز هم کمی سایه انداخته است ، بنابراین ممکن است باعث شود زنگ های هشدار برای اکثر کاربران پارانوئیدی به صدا در نیاید.

با این وجود ، نسخه رایگان Hide.me کاملاً چشمگیر است. برای یک چیز ، از رمزگذاری AES-256 بیتی استفاده می کند ، که این استاندارد طلای ارائه دهندگان VPN در این روز و سن است.

ارائه دهنده همچنین از تعدادی پروتکل VPN قوی از جمله OpenVPN ، IKEv2 و SoftEther پشتیبانی می کند. این هرکدام به شما اطمینان می دهند که اتصال شما در حالی که ایمن و پایدار مانده است’دوباره از طریق برنامه Hide.me متصل شد.

در اینجا مورد توجه ویژه ای SoftEther است که اتصال VPN شما را خاموش می کند (آن را به عنوان ترافیک معمولی HTTPS جابجا می کند) و به آن اجازه می دهد تا از فایروال بزرگ چین دور بزند. اینکه بتواند این کار را انجام دهد به معنای آن است’احتمالاً قادر است از فیلترهای محتوا قدرتمند در دیگر کشورهایی مانند ایران ، ترکیه و ترکمنستان که استفاده از VPN غیرقانونی است ، دور بزنید.

بنابراین ، Hide.me به طور کلی بهترین VPN رایگان برای Hotstar نیست ، اما همین است’مطمئناً اگر ارزش داشته باشید ارزش آن را دارید’با دیگران چنگ بزنید.

2. سرعت بخشیدن

آرم خدمات را سرعت بخشید از Speedify VPN بازدید کنید

 • طرفداران: امنیت عالی؛ سرعت عالی؛ کلید کشتار؛ تعداد زیادی سرور
 • منفی: حد پهنای باند ماهانه 5 گیگابایت؛ ثبت شده در ایالات متحده
 • امتیاز VPNpro: 7.0

همانطور که با Hide.me ، Speedify در واقع یک سرویس VPN پرداخت شده است ، اما یک بسته قابل توجه Freemium را ارائه می دهد. چی’قابل توجه در این مورد اینست که نسخه رایگان تقریباً هیچ محدودیتی ندارد به استثنای یک کلاه پهنای باند ماهانه 5 گیگابایتی.

اگرچه ممکن است انتقال داده شما محدود شود ، اما نسخه رایگان Speedify سرعت اتصال شما را محدود نمی کند. این خبر عالی است ، زیرا هرگونه محدودیت سرعت ، چنین هدر رفتن با توجه به اینکه این یکی از سریعترین ارائه دهندگان VPN از هر نوع موجود در حال حاضر است.

اتصال سرور شما را نیز مانند سایر بسته های VPN freemium محدود نمی کند. Speedify دارای بیش از 200 سرور در بیش از 50 مکان ، از جمله مناطقی که Hotstar در آن موجود است.

با این حال بهتر ، کاملاً از لحاظ امنیتی ارائه می شود. یکی از ویژگی هایی که به Speedify امکان ارائه چنین سرعت اتصال عالی را می دهد ، رمزنگاری رمزگذاری آن است: AES-256-GCM ، که رمزگذاری لایه ها بسیار سریعتر از رمزهای رایج استفاده شده -CBC است..

همچنین از جهات دیگری فراتر و فراتر می رود. Speedify دارای یک سوئیچ kill است که در صورت از بین رفتن سرور از اطلاعات شخصی شما محافظت می کند. این چشمگیر است زیرا بسیاری از ارائه دهندگان VPN فقط حق بیمه آن را ارائه می دهند ، چه رسد به اینکه رایگان!

حالا متأسفانه برای خبرهای نه چندان عالی. Speedify در فیلادلفیا ، پنسیلوانیا ثبت شده است ، که آن را تحت صلاحیت اتحاد 5 Eyes (که بخشی از شبکه بزرگتر 14 چشم است) قرار می دهد. هر کشور عضو در این اتحاد توانایی جاسوسی از شهروندان خود و تجارت اطلاعات در حوزه های قضایی داخلی را دارد.

خوشبختانه ، Speedify یک سیاست حفظ حریم خصوصی کاملاً محکم دارد ، زیرا این شرکت به عنوان شرکتی که در یک کشور عضو 5 چشم ثبت شده است موظف است هرگونه اطلاعاتی را که مقامات از آن درخواست می کنند ، ثبت کنند. این شرکت به سختی می تواند کارهایی را که از طریق سرویس انجام می دهید ، ثبت کند باید شما را ضد گلوله می کند.

با این وجود یک استثنا وجود دارد و این استثناست که Speedify هنگام تقریبی موقعیت مکانی تقریبی شما را ثبت می کند’دوباره از خدمات آنها استفاده می کنند برخی از کاربران آگاهانه درباره حریم خصوصی ممکن است این موضوع را بسیار ناخوشایند بدانند.

با این وجود ، اگر Speedify عالی باشد ، اگر هستید’دوباره به دنبال ارائه دهنده VPN رایگان هستید که بتواند Hotstar را با بهترین کیفیت ممکن پخش کند.

3. ProtonVPN

آرم سرویس ProtonVPN از ProtonVPN بازدید کنید

 • طرفداران: سرعت و پهنای باند نامحدود؛ رمزگذاری عالی؛ سرعت مناسب
 • منفی: فقط 3 سرور در نسخه رایگان موجود است
 • امتیاز VPNpro: 8.0

ProtonVPN توسط دانشمندان پشت ProtonMail ساخته شده است ، سرویس گیرنده ایمیل رایگان رمزگذاری شده انتهای پایان که از زمان راه اندازی آن ، کاربران آگاهانه درباره حفظ حریم خصوصی را از Gmail دور می کند..

هدف آنها برای ProtonVPN مشابه بود: یک برنامه VPN آزادانه در دسترس جهانیان قرار دهید که در سطح بسیاری از مشتریهای برتر کار کند. در بسیاری موارد ، آنها موفق شدند. اما بگذار’ابتدا به اشکالاتی نگاه می کنیم.

مانند بسیاری از ارائه دهندگان رایگان VPN خوب ، ProtonVPN به طور کلی ارائه دهنده حق بیمه VPN است که به سادگی یک بسته فریمیوم خوب دارد. این بسته فریمیوم فقط امکان دسترسی به 3 پروتون را فراهم می کند’سرورهای 380+ اینها در ایالات متحده ، هلند و ژاپن مستقر است.

این مکان های انتخابی - احتمالاً بهترین در قاره های خاص خود هستند - اما وقتی نوبت به Hotstar می رسد ، تنها چیزی که باید بدانید این است که روی سرور ایالات متحده کار خواهد کرد.

در هر صورت ، این شرم آور بینندگان اروپایی و آسیایی است که عدم وجود سرور انگلیس یا هندی برای آنها به معنای پیروزی آنها خواهد بود’بهترین ارتباط را داشته باشید زیرا ایالات متحده تاکنون بسیار دور است (به خصوص از آسیا). این بدان معنا نیست که کاربران آفریقایی و آمریکای جنوبی که کاملاً کم نماینده هستند.

موضوع دیگری که این موضوع را افزایش می دهد با توجه به سرعت اتصال ارائه شده توسط ProtonVPN ، که هرگز برجسته نبودند ، آغاز می شود. از طرف دیگر ، ProtonVPN هرگز سرعت اتصال واقعی شما را محدود نمی کند ، و بهتر این که هرگز پهنای باند شما را محدود نمی کند..

از لحاظ امنیتی ، ProtonVPN از بهترین مواردی که برای ارائه استفاده می شود ، از جمله رمزگذاری رمزگذاری AES-256 بیتی ، OpenVPN برای دسک تاپ و IKEv2 برای موبایل استفاده می کند..

ProtonVPN با پشتیبانی از اکثر سیستم عاملهای مهم رومیزی و موبایل ، به شما امکان می دهد Hotstar را ببینید که آیا هستید’دوباره در خانه یا در حال حرکت هستید. همچنین از سوییچ kill استفاده می کند که شما را در برابر تلفات اتصال محافظت می کند - آسیب پذیری شایع هنگام اتصال به فای عمومی.

در کل ، مطمئناً می توانید به ProtonVPN اعتماد کنید. از بین تمام خدمات رایگان VPN موجود امروز ، پولی که در پشت آن وجود دارد شاید قانونی ترین از همه باشد ، به طور قطع اطمینان این است که آنها هرگز داده های شما را به شرکت های شخص ثالث فروخته نخواهند کرد.

4. Windscrib VPN

آرم سرویس VPN Windscrib از Windscrib VPN بازدید کنید

 • طرفداران: ویژگی های امنیتی عالی؛ سیاست محرمانه محرمانه
 • منفی: هزینه پهنای باند 10 گیگابایتی؛ سرعت متوسط
 • امتیاز VPNpro: 8.4

مانند سایر ارائه دهندگان VPN در اینجا ، Windscrib یک حق بیمه VPN با یک بسته فریمیوم است. ما چند بار ذکر کردیم که خدمات فریمیوم معمولاً به معنای یک شرکت نیست’فروش داده های خود را بفروشید ، اما با Windscrib چند عامل وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرند.

بر خلاف ProtonVPN مستقر در سوئیس که خارج از صلاحیت اتحاد ناخوشایند 14 Eye است ، Windscrib یک VPN کانادایی است و بنابراین درست در مرکز این گروه از کشور های نظارت قرار دارد. از نظر قانونی ، این شرکت موظف است هرگونه اطلاعاتی را که مقامات از آنها درخواست می کنند ، برگردانند.

این جایی است که Windscrib واقعاً می درخشد. با توجه به قناری گارانتی خود ، Windscrib با صدها هزار درخواست داده روبرو بوده است و به دلیل “عدم داده های مرتبط.”

بسیاری از ارائه دهندگان VPN خط مشی عدم ورود به سیستم را اعلام می کنند ، اما آن را اعلام می کنند’بسیار شگفت انگیز است برای دیدن Windscrib که عصمت آن را بارها اثبات کرده است. اگر شما’با توجه به حفظ حریم خصوصی ، ممکن است انتخاب شما بهترین VPN رایگان برای Hotstar Windscrib باشد.

با این وجود عوامل دیگر نیز کمتر از حد مطلوب نیستند. به عنوان مثال ، شما فقط می توانید از پهنای باند 10 گیگابایتی با Windscrib دریافت کنید ، که می تواند برای معتادان Hotstar که عاشق یک جلسه تماشای خوب هستند آزار دهنده باشد..

علاوه بر این ، Windscrib بهترین سرعت را ارائه نمی دهد. اگر شما’بنابراین به یکی از 13 سرور آن نزدیک نیستید ، بنابراین ممکن است شما را از شانس پیدا کنید.

اما Windscrib نیز یک نرم افزار بسیار امن است و از طیف گسترده ای از ویژگی های امنیتی پشتیبانی می کند. این نرم افزار OpenVPN ندارد ، اما از IKEv2 با طیف وسیعی از جفت های با تأخیر کم (مانند UDP) و ابزار جلوگیری از کانال (StealthVPN) استفاده می کند که باعث می شود اطلاعات شما هرگز فاش نشود ، استفاده می کند..

به طور کلی ، Windscrib بهترین ارائه دهنده VPN در این لیست است. اما اگر شما’دوباره به دنبال بهترین VPN رایگان برای Hotstar هستید ، این بستگی به آنچه شما دارید’بعد دوباره Windscrib در مناطق خاصی از جمله حریم خصوصی و امنیت تأثیر می گذارد ، اما وقتی صحبت از سرعت و محدودیت پهنای باند می شود ، مطمئناً می توانید برای نیازهای جریان Hotstar خود بسیار بهتر عمل کنید..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 3