VPN رایگان برای Google Chrome در سال 2020


معرفی مرورگر کروم در سال 2008 به نظر می رسید که نفس هوای تازه ای به نظر می رسد. سرعت ، افزونه های عالی و نرم افزار بسیار سبک تری در مقایسه با Internet Explorer - Chrome در تمام این جبهه ها و موارد دیگر ارائه شده است. بنابراین ، آن’آسان است بدانید که چرا سرانجام جهان شد’بیشترین استفاده از مرورگر وب است.

با این حال ، زمانهایی از تاریخ انتشار اولیه Chrome بیش از یک دهه قبل تغییر کرده است. در آن زمان ، حریم خصوصی آنلاین به طور فزاینده ای به یک موضوع داغ تبدیل شده است. مردم از سراسر جهان اکنون نسبت به همیشه ایمن و ناشناس ماندن آنلاین خسته شده اند. این با توجه به افزایش روزافزون تعداد نقض داده ها در سراسر جهان ، به سختی تعجب آور است.

با توجه به این نکته ، ممکن است فقط بدانید که چگونه می توانید در حین استفاده از Google Chrome خود را حفظ کنید. جواب؟ خوب ، شما’خواهید فهمید که راه حل کامل به صورت VPN ارائه می شود. تعداد زیادی گزینه وجود دارد که برنده شد’برای شما یک پنی هم هزینه دارد - با چندین گزینه رایگان در بازار.

به لطف سهولت استفاده و ثروت برنامه های افزودنی موجود در مرورگر Chrome ، گرفتن و راه اندازی VPN یک نسیم مطلق خواهد بود. پس اگر شما’می خواهم اطلاعات بیشتری در مورد انتخاب VPN Chrome رایگان انتخاب کنید ، فقط خواندن را ادامه دهید - مقاله زیر دقیقاً همین موضوع را پوشش می دهد!

دلایل نیاز به یک VPN Google Chrome

همانطور که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم ، محافظت از اینترنت به صورت آنلاین از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از این گذشته ، میزان نقض داده ها در حال افزایش است ، بنابراین شما’برای نگه داشتن سارقان ممتد در خلیج باید هر کاری که لازم باشد انجام دهد.

نصب یک VPN رایگان در Google Chrome امکان پذیر نیست’راحت تر باش اما ، ممکن است فقط در تلاش باشید تا تصمیم بگیرید کدام یک برای شما مناسب است. اگر که’شما ، شما نیاز نیست’نگران باشید زیرا در بخش بعدی 5 VPN رایگان Chrome توصیه شده برتر ما ارائه می شود.

5 بهترین VPN رایگان برتر برای Google Chrome

1. ZenMate

آرم خدمات ZenMate از ZenMate بازدید کنید

به عنوان یک برنامه افزودنی مرورگر در Chrome ، ZenMate از طریق سرویس رایگان خود 4 مکان را ارائه می دهد. یک سیاست 100٪ بدون ورود به سیستم تضمین می کند که اطلاعات شخصی و فعالیت اینترنتی شما به دور از هرگونه چشم کنجکاو خواهد بود ، بنابراین’خوب ارزش این را دارد که امتحان کنید.

با این حال ، نسخه رایگان آنها هنگام اتصال به سرویس فقط به سرعت 2 Mbps محدود می شود. به منظور تحقق این موضوع ، اگر از اشتراک 2 ساله خود خارج شوید ، چاره ای جز به روزرسانی به نسخه نهایی با قیمت 2.05 دلار در ماه ندارید..

2. سپر Hotspot

آرم خدمات Hotspot Shield از Hotspot Shield دیدن کنید

قابل اطمینان و نصب آسان ، Hotspot Shield به لطف برنامه اختصاصی آن که از طریق فروشگاه وب Chrome در دسترس است ، گزینه مناسبی برای Google Chrome است. این سرویس خاص با استفاده از رمزنگاری 256 بیتی درجه نظامی از فوریت های اطلاعات شخصی شما مانند گذرواژه ها و آدرس ها سریعاً استفاده می کند.

همچنین به لطف پروتکل اختصاصی آنها به نام Catapult Hydra از اتصال سریعتر و قوی تری بهره می برد. بنابراین ، آن’روشن است که می توان گفت امنیت اینترنت پیشرفته با Hotspot Shield امکان پذیر است’نسخه رایگان.

البته ، اگر همیشه می توانید به نسخه پریمیوم ارتقا دهید بدون خطر’دوست دارم از این VPN خاص بهترین استفاده را ببرید. ضمانت برگشت پول 45 روزه وجود دارد که آرامش بسیار خوبی را ارائه می دهد.

3. TunnelBear

آرم سرویس TunnelBear از TunnelBear بازدید کنید

سالهاست که به خوبی تثبیت شده است ، TunnelBear اغلب اولین تماس تلفنی برای افرادی است که در جستجوی یک VPN قابل اعتماد و رایگان Chrome هستند. پس از انجام دو مأموریت امنیتی مستقل توسط شرکت امنیتی محترم Cure53 ، می توانید مطمئن باشید که TunnelBear حریم خصوصی شما را جدی می گیرد.

مانند VPN های دیگر ما’در این لیست ذکر شده ، می توانید به راحتی یک پسوند اختصاصی Chrome را بارگیری و نصب کنید. با این حال ، فقط بخاطر داشته باشید که هر ماه فقط 500 مگابایت داده دریافت می کنید ، که شما هستید’احتمالاً خودتان را بدون استفاده از وقت بیابید. این ممکن است به اندازه کافی برای کاربر گاه به گاه کافی باشد.

4. Windscrib VPN

آرم سرویس VPN Windscrib از Windscrib بازدید کنید

Windscrib Free به دلیل سهولت در استفاده ، کمک هزینه ماهیانه 10 گیگابایتی و واقعیتی که با یک بدافزار داخلی و مسدود کننده تبلیغات ایجاد می شود ، گزینه ای عالی برای Chrome VPN است. همه Windscrib’ویژگی ها از طریق سرویس رایگان در دسترس هستند. این شامل توانایی دسترسی به نسخه های ایالات متحده یا انگلیس Netflix از هر کجای دنیا باشد.

همچنین یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم ورود به سیستم وجود دارد ، به این معنی که فعالیت اینترنتی شما برنده شد’توسط سرویس پیگیری می شود. تنها اطلاعاتی که توسط Windscrib VPN نگهداری می شود ، میزان پهنای باند شما در یک دوره 30 روزه و آخرین بار استفاده از سرویس است. با برنامه سالانه می توانید به ویندوز نویسی Pro با اندکی 4.08 دلار در ماه ارتقا دهید.

نتیجه

همانطور که می بینید ، شما’در مورد انتخاب VPN رایگان برای استفاده با Google Chrome ، مطمئناً گزینه های کوتاهی نیست. با تنظیم و استفاده از یکی از VPN های فوق الذکر در مرورگر Chrome ، شما’در راه لذت بردن از مرور ایمن و ناشناس به خوبی خواهید بود.

با این حال ، فقط به یاد داشته باشید که هر VPN رایگان Chrome دارای اشکالاتی است. نکته اصلی این است که شما فقط به تعداد محدودی از داده ها که هر VPN دسترسی دارد دسترسی دارید. این قابل درک است با توجه به اینکه هرکدام از شرکت ها کاربران خود را به سمت خرید اشتراکی در خدمات حق بیمه مربوطه سوق می دهند.

اما ، اگر شما’فقط با یک VPN Chrome شروع به کار کرده یا به ندرت از آن استفاده می کنید ، هر یک از VPN های که قبلاً گفته شد قطعاً با این لایحه مطابقت دارند. با دیدن آنها’مجدداً آزاد باشید ، شاید ارزش این را داشته باشد که با هرکدام از آنها آزمایش کنید تا بفهمید کدام یک مناسب ترین نیاز شماست در هر صورت ، می توانید’اگر شما اشتباه کنید’در مورد حفظ حریم خصوصی آنلاین خود جدی هستید.

قرائتهای توصیه شده:

بهترین VPN برای Chrome

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − 4 =