VPN رایگان برای Firefox

Firefox به راحتی یکی از امن ترین مرورگرهای وب است که امروزه در دسترس است ، اما امنیت مرورگر اینگونه نیست’همه چیز به همین ترتیب ، آن را’جدایی ناپذیر است برای هر کاربر Firefox برای حفظ امنیت اطلاعات خود به یک شبکه خصوصی مجازی (VPN).


استفاده از افزونه مرورگر فایرفاکس ، زحمت هدایت برنامه VPN شما را به شدت کاهش می دهد و با خروج برنامه هایی غیر از مرورگر شما از تونل VPN ، مصرف داده را کاهش می دهد..

ما معمولاً ارائه دهندگان VPN پرداخت شده را توصیه می کنیم ، اما اگر شما هستید’دوباره با استفاده از VPN رایگان تنظیم شده ، سپس این لیست برای شماست.

چگونه بهترین VPN رایگان را برای Firefox انتخاب کردیم

 • امنیت VPN: آیا اطلاعات شما را خصوصی و ایمن نگه می دارد?
 • کارایی: آیا پهنای باند ، سرعت یا محدودیت جلسه وجود دارد?
 • سرگرمی: آیا می تواند محدودیت های جغرافیایی داشته باشد?
 • قابلیت اطمینان در برابر دیوار آتش و سانسور: آیا در مناطقی عمل می شود که آزادی اینترنت نسبتاً محدود باشد?
 • سهولت استفاده و پشتیبانی مشتری: نرم افزاری است که برای افراد مبتدی یا متخصص طراحی شده است?

1. مخفی کردن VPN

آرم سرویس VPN مرا مخفی کنید از Hide Me VPN دیدن کنید

کوچک اما قدرتمند

 • طرفداران: ویژگی های امنیتی عالی ، سرعت مناسب ، سوئیچ kill ، تقریبا هرگونه گزارش
 • منفی: محدودیت پهنای باند ماهانه 2 گیگابایت؛ فقط 5 سرور در نسخه رایگان
 • امتیاز VPNpro: 7.0

چندی پیش ، Hide Me واجد شرایط ورود به این لیست از بهترین سرویس های رایگان VPN برای Firefox نبود - تا سپتامبر 2018 ، آنها این کار را نمی کردند.’اصلاً افزونه ای برای Firefox دارید.

Hide Me بطور رسمی ارائه دهنده VPN رایگان نیست. بلکه ، آن’یک سرویس VPN با حق بیمه که صرفاً ارائه می دهد “فریمیوم” بسته اشتراک. برنامه های Freemium معمولاً تبلیغاتی برای محصول پرداخت شده هستند و از این رو محدودیت هایی در بسته رایگان اعمال می شود.

این قطعاً در مورد نسخه رایگان Hide Me اتفاق می افتد ، اما نسبت به سایر موارد افراطی تر است. آی تی’البته ارزش این را دارد که این محدودیت ها را ذکر کنیم: نسخه کامل Hide Me به 160 سرور دسترسی دارد ، در حالی که نسخه رایگان فقط 5 را ارائه می دهد. پرداخت هزینه Hide Me به شما پهنای باند نامحدودی می بخشد ، اما بسته Freemium دارای یک پهنای باند ماهانه 2 گیگابایت است.

این محدودیت ها نیست’در طرح بزرگ چیزها بد نیست ، به ویژه هنگامی که فکر می کنید Hide Me ویژگی های بسیار ارزشمندی دارد. این موارد شامل رمزگذاری AES-256 بیتی ، طیف وسیعی از پروتکل های عالی (از جمله SSTP ، که برای کاربران چین عالی است) و یک سوئیچ kill kill برای محافظت از شما در هر زمان ممکن است.

تا زمانی که شما نمی دانید’به بیش از 2 گیگابایت در هر ماه نیاز دارید ، Hide Me یک VPN رایگان عالی برای Firefox است که هیچ وقت اطلاعات شما را فاش نمی کند.

2. سپر Hotspot

آرم خدمات Hotspot Shield از Hotspot Shield دیدن کنید

جهان’محبوب ترین VPN

 • طرفداران: ویژگی های امنیتی بسیار سریع و مناسب
 • منفی: خط مشی حفظ حریم خصوصی ، محدودیت داده ماهانه 15 گیگابایت
 • امتیاز VPNpro: 7.6 / 10

طبق ارائه دهنده VPN’وب سایت رسمی ، تا حدود 650 میلیون نفر از Hotspot Shield استفاده می کنند. آنها می توانند’همه اشتباه می کنند… آیا می توانند?

واضح است که بزرگترین دلیل Hotspot Shield است’شهرت نسخه رایگان آن است. دلیل دیگر این است که همراه با افزودنیهای عالی مرورگر - از جمله یکی برای Firefox ، به همین دلیل ما هستیم’آن را در اینجا گنجانده اید -’خوب برای دور زدن Netflix’محدودیت های جغرافیایی مشکل ساز.

افسوس ، Hotspot Shield برای حفظ حریم خصوصی شما عالی نیست. هنگامی که Hotspot Shield در حال اجرا است ، این شرکت به طور فعال اطلاعات مختلفی را که ثبت نمی شود ، ثبت می کند’محدود به وب سایتهایی که بازدید می کنید.

جایی که برنده Hotspot Shield است عملکرد است. این یک قرعه کشی بزرگ برای بسیاری از افراد است ، به حدی که می توان نادیده گرفتن برخی از منفی ها را بسیار آسان کرد.

تا وقتی که تو’برای امنیت سخت افزاری دوباره به آن اعتماد ندارید ، Hotspot Shield ممکن است بهترین VPN رایگان برای Firefox باشد.

3. TunnelBear

آرم سرویس TunnelBear از TunnelBear بازدید کنید

یک VPN سرگرم کننده و قابل اعتماد

 • طرفداران: ویژگی های امنیتی عالی ، رمزگذاری مضاعف ، سوئیچ kill
 • منفی: درپوش پهنای باند ماهانه 500 مگابایت
 • امتیاز VPNpro: 7.2 / 10

مانند Hide Me ، TunnelBear یک VPN پرداخت شده است که یک طرح فرمی را ارائه می دهد. برخلاف VPN فوق الذکر ، TunnelBear دارای کلاه انتقال داده فقط 500 مگابایت است ، این بدان معنی است’فقط برای مرور خوب است. می توانید با صدای جیر جیر ستایش در مورد این سرویس ، محدودیت را افزایش دهید (جزئیات بیشتر در وب سایت موجود است).

اگرچه محدودیت داده ناامیدکننده است ، در غیر اینصورت TunnelBear یک VPN رایگان عالی برای Firefox است. این ویژگی های امنیتی را در رده دوم قرار می دهد: رمزگذاری AES-256 بیتی و همچنین یک میزبان کامل پروتکل های رمزنگاری ، یک ویژگی رمزگذاری مضاعف ، یک سوئیچ kill برای محافظت از اطلاعات شخصی شما در صورت از دست دادن اتصال سرور ، و به زودی.

تنها مسئله واقعی دیگر که قابل ذکر است این است که TunnelBear شرکتی است که در کانادا ثبت شده است ، کشور عضو اتحاد 14 Eyes (در واقع ، آن’قسمت اصلی 5). این یک نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی است ، هرچند که این شرکت توانسته از طریق شهرت بی عیب و نقص خود کمترین میزان را به حداقل برساند.

چند نقص وجود دارد ، اما ، این’سازش با هر سرویس VPN رایگان. TunnelBear فقط به همین ترتیب یکی از بهترین ها در نوع خود است و پسوندهای مرورگر آن با استفاده آسان ، آن را به یک VPN رایگان عالی برای Firefox تبدیل می کند..

4. ZenMate

آرم خدمات ZenMate از Zenmate دیدن کنید

محصولی با رشد سریع آلمانی

 • طرفداران: ویژگی های امنیتی مناسب ، خوب برای Netflix
 • منفی: سیاست حفظ حریم خصوصی نیست’بسیار عالی ، حد مجاز 2 مگابایت در ثانیه
 • امتیاز VPNpro: 6.8 / 10

کاربران آگاه امنیتی از این امر آگاه خواهند بود که ZenMate از رمزنگاری آرزو ، غیرقابل شکست AES-256 بیتی استفاده می کند و پشتیبانی از پروتکل های OpenVPN و IKEv2 را فراهم می کند. این باعث می شود ZenMate یک افزونه کامل مرورگر برای Firefox باشد تا بتواند ضمن استفاده از WiFi عمومی ، اتصال شما را ایمن کند.

با این حال ، به نظر می رسد که با سرعت اتصال ضعیف خود را در پای خود شلیک می کند. فای عمومی ، به عنوان شما’مطمئناً می دانم ، معمولاً بسیار لاغر است ، بنابراین نمی کند’به شما كمك كنيد كه ZenMate خطر كندتر كردن اين ارتباط را حتي بيشتر كند.

حتی برای استفاده در منزل ، این سرعت اتصال آزار دهنده است زیرا این بدان معنی است که شما همیشه Netflix را با کیفیت مورد نظر خود دریافت نمی کنید. با این وجود ، مطمئناً ، ارائه دهندگان VPN رایگان اغلب در این امر ناکام هستند هر دو سرعت و امنیت. بعضی اوقات ، تعالی فقط در یکی از آن زمینه ها باید انجام شود.

ZenMate برای آگاهی از حریم شخصی انتخاب مناسبی نیست. آدرس IP شما (البته نه استفاده شما) را وارد می کند و آشکارا اعتراف می کند که در صورت لزوم آن را با مقامات به اشتراک خواهد گذاشت.

همانطور که دردناک است هنگام بررسی تعداد زیادی از ارائه دهندگان رایگان VPN که بازار را گرفتار می کند ، کاملاً آشکار است ، معمولاً برخی از سازش ها باید انجام شود ، و Zenmate هیچ تفاوتی ندارد. علاوه بر مسائل مربوط به حریم خصوصی ، نسخه رایگان ZenMate دارای سرعت اتصال 2 مگابایت در ثانیه نیز است.

با این وجود ، Zenmate از نظر قابلیت های اساسی یکی از بهترین VPN های رایگان Firefox است و برای این امر باید اعتبار خود را به آن اختصاص دهیم.

5. Windscrib VPN

آرم سرویس VPN Windscrib از Windscrib بازدید کنید

یک VPN کانادایی با مجموعه ای کامل از ویژگی ها

 • طرفداران: ویژگی های امنیتی عالی؛ سیاست حفظ حریم خصوصی عالی
 • منفی: پهنای باند 10 گیگابایتی ، گفته می شود هنوز هم به عنوان یک معدنچی رمزنگاری کار می کند
 • امتیاز VPNpro: 8.4 / 10

ضد باد’ویژگی های امنیتی امروزه در بین بهترین های موجود در بازار قرار دارند. آی تی’ارائه دهنده حق بیمه VPN با یک بسته freemium ، با این حال ، نسخه رایگان بسیار سخاوتمندانه است - 10 گیگابایت داده ماهانه و بیشترین ویژگی ها.

اینها شامل ابزارهای پیشرفته ای همچون دوبل هاپ ، رمزگذاری AES-256 بیتی ، پروتکل مخفیکاری و ارسال بندر است. به منظور سفارشی کردن تجربه کاربر Windscrib ، بسیاری از این توابع را می توان به صورت دستی جابجا کرد.

این سرویس همچنین دارای یک سیاست حفظ حریم خصوصی خارق العاده است که با توجه به اینکه ممکن است جالب باشد به نظر می رسد’ثبت شده در کانادا - عضو اتحاد 14 چشم.

بنابراین امنیت عالی است ، حریم خصوصی بی عیب و نقص است ، درپوش پهنای باند چیزی است که می توانید با آن زندگی کنید… جایی که’گرفتن?

تقریباً وجود ندارد’یک با این حال ، در یک لحظه نسخه رایگان Windscrib به عنوان یک معدنچی رمزنگاری دو برابر شد و شایعاتی درباره ادامه این تمرین علیرغم اعلام رسمی برعکس وجود دارد. ما در این مورد شک داریم’درست است ، اما این عمل مشکوک بود که با این کار آغاز شود و فاقد آن باشد’اعتبار را به محصول اضافه کنید.

خواندن توصیه می شود

بهترین VPN برای Firefox

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

74 − 64 =