VPN رایگان برای مک در سال 2020


vpn رایگان برای مک

مهم نیست که از چه بسترهایی برای اتصال به شبکه جهانی وب ، بزرگراه مجازی استفاده می کنید ، باید از داده های خود محافظت کنید تا این امر به نتیجه نرسد.’به دست های اشتباه خاتمه دهید در حقیقت ، این مورد در مورد دستگاههای مک نیز بیشتر است زیرا همه آنها همگام سازی می شوند ، یعنی اغلب و بطور خودکار با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. این ارتباطات می تواند به خطر بیفتد و ممکن است اطلاعات حساس فاش شود ، مگر اینکه توسط یک VPN پرداخت سطح بالا برای Mac یا توسط یک برنامه VPN رایگان محافظت شود..

جدا از محافظت آشکار از حریم خصوصی ، شما همچنین ممکن است بخواهید به محتوای سانسور شده یا جغرافیایی محدود دسترسی داشته باشید ، تماشای برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را هنگام تعطیلات در خارج از کشور و غیره تماشا کنید. یک سرویس VPN خوب و قابل اعتماد می تواند درمانی برای انواع سردردها باشد. با این حال ، انتخاب اشتباه ممکن است بیشتر از آنچه فکر می کنید باعث ایجاد مشکلات حریم خصوصی برای شما شود. بنابراین ، باید اطمینان حاصل کنید که در جستجوی بهترین VPN رایگان برای مک کاملاً کامل هستید.

اما این’دقیقا به همین دلیل ما’دوباره به اینجا بروید تا در جستجوی و تصمیم خود به شما کمک کنیم. این البته’این بدان معنی است که شما باید 3 VPN رایگان ما را برای انتخاب مک یا هر موارد دیگری برای آن موضوع بپذیرید. با این وجود ، بهترین خدمات رایگان VPN ما ، و همچنین این صفحه ، باید حداقل در مورد VPN های رایگان و تفاوت بین این سرویس های حق بیمه VPN و ایده های کلی به شما ارائه دهند..

3 VPN رایگان برتر برای Mac

به طریقی ، این کار را نمی کند’حتی به دلیل خیلی ساده دلیل داشتن رتبه بندی مانند 3 VPN رایگان برتر برای هر پلتفرم یا استفاده بسیار منطقی است. “شما هرگز نباید برای بهترین های دوم حل و فصل کنید,” و این قوطی’وقتی واقعی شد’درباره محافظت از ناشناس بودن شما.

ما اعتقاد داریم که وجود دارد’هیچ چیز ناشناس تر و ایمن تر از یک VPN با درجه بالا نیست ، اما ما اعتراف می کنیم که اگر می خواهید قبل از صرف هزینه های گرانبها خود ، یک سرویس حق بیمه را امتحان کنید ، می توانید از یک نسخه رایگان محدود نیز استفاده کنید. با این حال ، ما قطعاً به شما توصیه می کنیم از VPN های کاملاً رایگان جلوگیری کنید زیرا این کار را انجام می دهد’فقط به هیچ وجه امکان نگه داشتن خدمات گران قیمت مانند این ممکن نیست. در پایان ، اگر بخواهید به اشتباه انتخاب کنید ، می توانید با هویت خود بپردازید.

3 رتبه برتر ما را بررسی کنید و انتخاب درست کنید.

1. Windscrib VPN

آرم سرویس VPN Windscrib از Windscrib بازدید کنید

صادقانه بگویم ، ما تقریباً مدال طلا را به ProtonVPN دادیم تا بتوانیم VPN رایگان را برای لیست های Mac در صدر قرار دهیم. با این حال ، Windscrib کمی بیشتر طولانی شده است. خوب ، مشتری مشتری به احتمال زیاد نصب Windscrib VPN نیز به نظر ساده تر می رسد. اگرچه این سرویس ویژگی های مناسبی برای محافظت از حریم خصوصی در اختیار شما قرار می دهد ، اما استفاده از داده ماهانه شما است محدود به 10 گیگابایت و 13 سرور.

البته ، این دور از بدترین (کلاه ماهانه 500 مگابایت توسط TunnelBear) است و می تواند برای نیازهای عمومی شما به خواندن یا تماشای محتوای وب مسدود شده با جغرافیایی کاملاً کافی باشد. اگرچه ما’مطمئن نیستید که سرعتی که ممکن است تجربه کنید برای سرگرمی HD شما کافی باشد. البته همه اینها به بخشی از شانس ، موقعیت مکانی خوب (نزدیک به سرور سریعتر) ، زمان بندی مناسب (سرورهای مجانی می توانند در مواقع مشخصی از روز بارگیری شوند) و پهنای باند اینترنت شما کاهش می یابد. عوامل دیگر ممکن است ضمن استفاده از یک سرویس VPN در سرعت بارگذاری و بارگیری کلی شما نیز بگویند.

اما از یک VPN رایگان چه انتظاری می توان داشت؟ اگر می توانید از پشتیبانی مناسب برای به اشتراک گذاری فایل P2P (torrenting) ، پشتیبانی Netflix و Hulu ، سرعت های عالی و همچنین در کنار ویژگی های عالی امنیتی و امنیتی استفاده کنید ، این بدان معنی است که’دوباره از VPN پرداخت شده استفاده می کنید ، درست است?

2. ProtonVPN

آرم سرویس ProtonVPN از ProtonVPN بازدید کنید

اساساً دو دلیل اصلی وجود دارد که چرا ProtonVPN را به عنوان بهترین VPN رایگان برای مک انتخاب می کنیم: آن اعتبار عالی امنیتی و آن پهنای باند نامحدود رایگان.

سوئیچ kill ، محافظت در برابر نشت DNS ، شبکه خصوصی DNS ، هیچگونه خط مشی مربوط به نقشه های تلفنی با رمزگذاری AES-256 در سطح نظامی ، از مراقبت مناسب از امنیت آنلاین و حفظ حریم خصوصی شما استفاده نمی کند ، و باعث می شود ProtonVPN یکی از امن تر در بازار باشد. و اگر از ما سؤال کنید ، این مهمترین عامل برای ما هنگام انتخاب یک سرویس معتبر VPN رایگان یا پرداخت شده است.

البته ، ProtonVPN برای مک ممکن است هنوز یک برنامه کاملی نباشد زیرا این مشتری فقط در 30 مارس 2018 شاهد تابش نور مجازی روز بود. این نوزاد تازه متولد شده ممکن است هنوز برخی از اشکالات کشف نشده را داشته باشد. با این حال ، به نظر می رسد بیشتر و بیشتر کاربران اظهارنظرهای مثبتی درباره مشتری ProtonVPN Mac ارسال می کنند. این برنامه یک VPN بسیار زیبا و کاربردی آسان است. اما فکر کردیم که فعلاً ، آن را در رده بندی مکان شماره 2 نگه می داریم و بعداً خواهیم دید که چگونه عملکرد دارد.

3. TunnelBear

آرم سرویس TunnelBear از TunnelBear بازدید کنید

خوب ، بازنده بزرگ این لیست رتبه در وب سایت ما ، دقیقاً مانند مورد VPN رایگان ما برای ویندوز. ما هنوز نمی دونیم’متوجه شوید که چرا VPN TunnelBear همچنان در لیست های VPN رایگان به عنوان مدال طلای خود ظاهر می شود. موضوع خرس می تواند باشد “جذاب” برای هر تازه کار VPN؛ با این وجود ، آیا می توانید یک فعال سیاسی ، یک مبارز آزادیخواه یا یک هکر سخت ناشناس که خرس های ریز را از طریق تونل ها در می آورد تصور کنید تا یک اتصال VPN برای ایجاد آدرس IP خود و ایجاد مبانی فعالیت های آنلاین خود برقرار کنید.?

سناریوی به سختی ممکن. اکنون می بینم جولیان آسانژ (ویکی لیکس) که در لپ تاپ خود در سفارت اکوادوریا در لندن نشسته و در حال اتصال به مکان های جعلی است در حالی که یک خرس کوچک در حال گشتن راه های جهان است. درست.

با این گفته ، شما ممکن است یک کاربر روزمره باشید که به سادگی دوست دارد از یک سرویس VPN رایگان برای دسترسی به محتوای جغرافیایی محدود استفاده کند. خوب ، کلاه داده ماهانه 500 مگابایت برنده شد’به هر حال شما را خیلی دور می کنید. می توانید ساعت ها هنگام پخش مجدد و استراحت ، پخش فیلم های HD را فراموش کنید. پاپ کورن شما ممکن است حتی زمانی که تمام آن MB را تخلیه می کنید ، سرد نشود. در تمام انصاف ، اگر توییت در مورد TunnelBear توییت کنید ، می توانید 1 گیگ اضافه کنید.

باشه ، بگذار’سعی کنید در اینجا تعادل باشید. این آسان برای استفاده “کارد و چنگال” همچنین همراه است محافظت در برابر نشت و طیف خوبی از خصوصیات حریم خصوصی. اگرچه این ارائه دهنده ممکن است به عنوان یک نقش بدون سیاست سیاهههای مربوط تبدیل شود ، اما بزرگترین نگرانی ما هنوز کلاه داده است ، که باعث می شود کم و بیش فایده ای نداشته باشد ، مگر اینکه تصمیم به ارتقا به نسخه حق بیمه بگیرید. اما قبل از اینکه این کار را انجام دهید ، ما به شما توصیه می کنیم مطالعه این صفحه را تمام کنید.

6 دلیل استفاده از VPN رایگان برای مک

خوب ، اگر می خواستیم طعنه آمیز باشیم ، احتمالاً در آنجا می گفتیم’هیچ دلیلی قابل توضیح برای هرکسی برای استفاده از VPN رایگان برای مک. اگر این لیست اولیه نسبتاً کوتاه را از بین ببریم ، می توانیم به دو دلیل برسیم:

  • شما نمی’بخواهید امنیت و حریم خصوصی آنلاین خود را بپردازید زیرا شما نمی خواهید’خطرات احتمالی را درک کنید
  • شما یک کاربر بیمار هستید که فقط می خواهید برخی از محتویات جغرافیایی مسدود شده را هنگام تعطیلات یا به دلیل زندگی در کشوری سانسور شده مانند چین بررسی کنید.

اما ، به جز شوخی ، ما همچنین می توانید لیست کلی از آنها را برای شما تهیه کنیم 6 دلیل استفاده از VPN رایگان برای مک:

  • به نظر می رسد که آدرس IP خود را فریب داده و از یک مکان جعلی استفاده می کنید
  • برای محافظت از ترافیک حساس (دسترسی به حسابهای بانکی یا اجتماعی)
  • برای جلوگیری از ISP ، مجرمان سایبری و دولتها از فعالیت آنلاین شما
  • برای محافظت از فعالیت آنلاین خود هنگام استفاده از کانون وای فای عمومی (در یک کافه یا کتابخانه)
  • تا در حین استفاده از اینترنت خود را تا حد ممکن ناشناس نگه دارید
  • برای دور زدن سانسور و محاصره جغرافیایی

گزینه های رایگان VPN برای Macbook

در حالی که این 6 دلیل بالا ممکن است کاربران زیادی را به طور کامل رضایت دهد ، ممکن است شما دوست داشته باشید که یک فعالیت سیاسی ، یک سوت مدیر عامل ، یک هکر یا فقط یک شهروند که حقوق خود را برای ناشناس بودن می دانند از حریم شخصی و امنیت بیشتری برخوردار شوید. اینها کاربرانی هستند که نباید’به یک VPN رایگان اعتماد کنید و در عوض به دنبال گزینه های پرداختی باشید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 7