VPN رایگان برای ژاپن در سال 2020


پیدا کردن یک VPN مناسب برای نیازهای آنها برای کاربران ژاپن دشوار است. اگرچه دولت ژاپن نیست’برای سانسور محتوای بسیار بد ، محافظت از حریم خصوصی شما به صورت آنلاین همیشه مهم است ، و محدودیت های خاصی وجود دارد که کاربران ژاپنی می خواهند از آن جلوگیری کنند..

اما چی’بهترین VPN رایگان ژاپن؟ ما’در این زمینه به چند گزینه مختلف نگاه خواهیم کرد و آنها را با توجه به قیمت ، مکان و ویژگی های آنها تجزیه خواهیم کرد. امیدوارم بتوانیم امکانات را تجزیه و تحلیل کرده و در مورد بهترین رایگان VPN رایگان ژاپن تصمیم بگیریم.

خطر VPN رایگان

وقتی تو’دوباره به دنبال یک VPN رایگان هستید ، بسیاری از گزینه های موجود در آنجا ممکن است به اندازه ادعای آنها قدرتمند ، ایمن یا امن نباشند. VPN های رایگان به دلیل محدودیت داده ها ، خط مشی های طراحی شده و ویژگی های امنیتی کمی که ممکن است با هویت یا اطلاعات شما فاش شود ، مشهور نیستند..

به همین ترتیب ، همیشه مهم است که هنگام تحقیق در مورد بهترین VPN رایگان ژاپن ، این خطرات را در ذهن داشته باشید.

1. مخفی کردن VPN

آرم سرویس VPN مرا مخفی کنید از Hide.me VPN بازدید کنید

Hide.me یک گزینه رایگان عالی است که علی رغم ارائه خدمات رایگان بدون نیاز به کارت اعتباری ، از رمزگذاری قوی استفاده می کند. این سرویس علاوه بر ارائه طیف گسترده ای از پروتکل ها ، از جمله OpenVPN ، SoftEther ، IKEv2 ، L2TP / IPSec ، PPTP و SSTP ، از رمزگذاری بیتی AES-256 بهره می برد..

این سرویس در مالزی مستقر است و اگرچه هیچ قانون سختگیرانه ای در مورد استفاده از VPN وجود ندارد و خود این کشور جزء اتحاد 5/9/14 Eyes نیست ، نگرانی هایی درباره سانسور دولت در مالزی وجود دارد.

علاوه بر امنیت شدید آنها ، مشتری یک ویژگی سوئیچ kill kill نیز ارائه می دهد ، که برای محافظت از هویت شما در صورت خرابی تصادفی VPN مهم است. آنها در 34 کشور جهان 55 سرور دارند ، اما فقط 5 مورد از آنها برای کاربران رایگان در دسترس است.

انسداد محتوا Netflix با این یک کار غیرقابل استفاده است ، اما انتظار می رود از خدمات رایگان VPN استفاده شود. تورنت خوب است.

اگر می خواهید از نسخه رایگان به روزرسانی کنید ، برنامه به علاوه 9/95 دلار در هر ماه است ، و مکان های اتصال بیشتر و همچنین یک کلاه داده بالاتر را در اختیار شما قرار می دهد. بسته حق بیمه در هر ماه 12،95 دلار هزینه دارد و داده نامحدود و 5 اتصال همزمان را در اختیار شما قرار می دهد.

2. Windscrib VPN

آرم سرویس VPN Windscrib از Windscrib بازدید کنید

Windscrib یکی دیگر از گزینه های عالی برای VPN رایگان ژاپن است و با توجه به اینکه یک کلاه داده نامحدود و اتصالات نامحدود را ارائه می دهد بی نظیر است. تنها چیزی که آنها با نسخه رایگان محدود می کنند ، تعداد مکانهای کشور است که به آنها دسترسی دارید.

مشتری همچنین شامل ویژگیهای مسدود کردن آگهی و مسدود کننده ردیاب است. این خوب است زیرا اکثر خدمات رایگان VPN به نوعی از نقصان در این منطقه برخوردار هستند. مشتری از رمزگذاری بیتی AES-256 استفاده می کند ، و بسیار ایمن است ، اگرچه برخی از کاربران در حین اتصال سرعت های کند را گزارش می کنند.

این سرویس در کانادا مستقر است ، که صلاحیت یک VPN رایگان نیز هست. اگرچه این کشور هیچ قانون سختگیری در مورد استفاده از VPN ندارد ، اما آنها بخشی از اتحاد 5 Eyes هستند.
خدمات حق بیمه در هر سال 49 دلار یا 9.00 دلار در ماه هزینه دارد.

3. سرعت بخشیدن

آرم خدمات را سرعت بخشید بازدید از Speedify

این یکی از گزینه هایی است که باعث می شود ادعاهایی که امیدوارید درست باشند ، باشد. Speedify از یک استاندارد رمزگذاری استفاده می کند که آنها Cha-Cha 256 می نامند. آنها ادعا می کنند که حتی از AES-256 قوی تر است ، و ما مجبور هستیم که آنها را باور کنیم.

این سرویس دارای 200 سرور در 35 کشور جهان است که گزینه های مختلف زیادی برای اتصال از طریق VPN رایگان ژاپن خود در اختیار کاربران قرار می دهد. این سرویس در ایالات متحده مستقر است که بدیهی است که اینگونه نیست’از آنجا که ایالات متحده برای حفظ حریم خصوصی آنلاین رکوردی کمتر از ستاره دارد. گفته می شود ، خط مشی ورود به سیستم بسیار ناچیز است و بعید به نظر می رسد کاربران هنگام استفاده از این مشتری نگران باشند.

اگر شما’با به روزرسانی نسخه جدید ، Speedify طیف وسیعی از برنامه ها را برای افراد ، خانواده ها و تیم های حرفه ای ارائه می دهد. از نظر یک کاربر جداگانه ، هزینه ماهانه 4.58 دلار است ، در حالی که هزینه سالانه 63 دلار است.

4- ProtonVPN

آرم سرویس ProtonVPN از ProtonVPN بازدید کنید

گزینه عالی دیگر از سوئیس برای ما به وجود می آید. ProtonVPN از رمزگذاری بیتی AES-256 با OpenVPN استفاده می کند ، و آنها یک خط مشی بدون ورود به سیستم بسیار قابل اعتماد دارند. تنها موردی که وارد سیستم می شوند ، زمان ورود کاربران به سرویس است.

این VPN هنگام آزمایش نشت ، بسیار خوب عمل می کند’اطلاعات DNS ، WebRTC یا IPv6 را نشت دهید. در کنار رمزگذاری قوی ، استانداردهای امنیتی این گزینه نیز با سایر مدعیان این لیست مطابقت دارد.

نکته جالب دیگر در مورد ProtonVPN این است که آنها حداکثر 10 اتصال همزمان را با برنامه های پرداخت شده خود امکان پذیر می کنند ، که هنگام استفاده از سرویس با دستگاه های مختلف همزمان ، آزادی زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد. این سرویس دهنده در Windows ، Mac ، Android ، iOS و Linux پشتیبانی می شود.

برنامه های پرداخت شده با 3.29 دلار در هر ماه شروع می شود ، که همه کشورها را قفل می کند ، به دو دستگاه همزمان ، سرعت بالاتر و P2P اجازه می دهد. برنامه Plus با قیمت 10 دلار در هر ماه به 5 دستگاه ، سرورهای بهتر و برخی دیگر از قابلیت های دیگر مانند سرورهای Tor می دهد. طرح ویژوال با 30 دلار در هر ماه امکان دسترسی به همه کشورها را فراهم می کند و شامل ProtonMail Visionary ، مشتری ایمن آنهاست.

آی تی’مهم است که توجه داشته باشید که ProtonVPN’خدمات رایگان یکی از بهترین خدمات رایگان VPN ژاپن است.

5. ZenMate

آرم خدمات ZenMate از ZenMate VPN بازدید کنید

این یکی چند ویژگی جالب دارد که آن را به گزینه ای مناسب برای بهترین VPN رایگان ژاپن تبدیل می کند ، اما همچنین اشکالاتی در این زمینه نیز وجود دارد. مشتری خود از رمزگذاری AES-128 بیتی استفاده می کند ، که نیست’به اندازه استاندارد بیتی AES-256 معمولی خوب است. آنها همچنین طیف وسیعی از پروتکل ها از جمله IPSec ، IKEv2 و L2TP و همچنین OpenVPN را با نسخه پرداخت شده خود ارائه می دهند.

خبر خوب این است که نسخه رایگان برای رفع انسداد محتوای Netflix که دارای محدودیت جغرافیایی است ، مؤثر است. برای انجام این کار شاید شما مجبور به جستجوی سرور مؤثر باشید ، اما باید بیشتر اوقات کار کند.

تورنت متاسفانه در نسخه رایگان مجاز نیست و فقط در صورت داشتن برنامه پرداخت می توانید در دسترس باشید. نسخه پرداخت شده ماهانه 11.99 دلار هزینه دارد. این شرکت در آلمان مستقر است ، که مکانی مناسب برای خدمات VPN است ، اگرچه بخشی از اتحاد 14 Eyes است.

6. سپر Hotspot

آرم خدمات Hotspot Shield از Hotspot Shield دیدن کنید

این یک VPN با سرعت بالا و خوب است که پهنای باند نامحدودی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. آنها همچنین دارای سرور در طیف گسترده ای از کشورها از جمله ژاپن ، ایالات متحده و انگلیس هستند.

آی تی’شبیه به CyberGhost است که در آن بسیار کاربردی است. آنها همچنین از مشتریان متخصص برای طیف گسترده ای از دستگاه ها پشتیبانی می کنند. آنها از رمزگذاری بیتی AES-256 بیش از OpenVPN استفاده می کنند ، و یک خط مشی بدون ورود به سیستم دارند. آنها همچنین دارای سوئیچ kill هستند که همیشه یک امتیاز اضافی محسوب می شود و به نظر می رسد که برای رفع انسداد Netflix موثر است.

اگرچه این شرکت ادعا می کند که سیاست عدم ورود به سیستم را دارد ، وب سایت آنها ادعا می کند “ممکن است تبلیغ کنندگان هنگام ارائه تبلیغات از برنامه Hotspot Shield اطلاعات خاصی را جمع آوری کنند.” این یک پرچم قرمز مشخص است ، به این معنی که شرکت به نوعی فعالیت های شما را پیگیری می کند.

برنامه ها با 12.99 دلار در ماه برای برنامه ماهانه آنها شروع می شود. این هزینه برای اشتراک یک ساله به 6.99 دلار در ماه کاهش می یابد و برای اشتراک سه ساله به 2.99 دلار کاهش می یابد. تمام برنامه ها با ضمانت برگشت پول 45 روزه ارائه می شوند. این شرکت همچنین یک آزمایش آزمایشی 7 روزه را ارائه می دهد.

7. TunnelBear

آرم سرویس TunnelBear از TunnelBear بازدید کنید

این گزینه زیبا با رابط کاربری بسیار کاربر پسند است. این یکی همچنین از رمزگذاری بیت AES-256 استفاده می کند ، و این کار را نمی کند’محدودیت های شدید را بر روی نسخه رایگان قرار دهید. در صورت وجود یک کلاه داده ماهانه 500 مگابایت است’بازپرداخت مشتری نیست ، اما مشتری هنوز بدون داشتن برنامه پرداخت ، کاملاً قابل استفاده و کاربردی است.

آنها همچنین دارای 22 خط مشی عدم ورود به سیستم و حضور سرور در 22 کشور هستند که گزینه های زیادی را برای اتصال به کاربران ارائه می دهند. آنها تحت صلاحیت کانادا قرار دارند که کمتر از حد مطلوب است ، اما در مقایسه با ایالات متحده یا چین هنوز هم بد نیست.

اگر می خواهید به روزرسانی کنید ، فقط 9/99 دلار در ماه هزینه دارد ، که نیست’تی بد است ، و آن کلاه اطلاعاتی مزاحم 500 مگابایت را برای شما حذف می کند.

بنابراین ، بهترین VPN رایگان ژاپن است?

برای کاربران ژاپن ، بهترین گزینه برای VPN های رایگان بیشتر به سطح امنیت ارائه شده ، ایمنی صلاحیت عملیاتی و قیمت آن بستگی دارد..

وقتی همه این گزینه ها را کنار هم نگاه می کنیم ، ما هستیم’فهمیدم که Hide.me به سادگی بهترین زنگ زدن را برای شما دارد.

اگر شما’دوباره در ژاپن ، کدام یک از این VPN های رایگان را قبلاً استفاده کرده اید؟ آیا ما برای ژاپن هیچ VPN رایگان عالی از دست دادیم؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

قرائتهای توصیه شده:

بهترین VPN برای ژاپن

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 69 = 70