5 سرویس رایگان رایگان VPN در سال 2020


سلب مسئولیت: پیوندهای وابسته به ما در تولید محتوای خوب کمک می کنند. بیشتر بدانید.

وقتی صحبت از خدمات رایگان VPN می شود ، همه بهترین ها را می خواهند. اما آیا هیچ VPN رایگان وجود دارد که بتواند به بهترین وجهی به شما خدمت کند و در مقابل یک VPN پرداخت شده ، حریف شایسته ای باشد؟ خوب ، به یک معنا.

یک سرویس عالی رایگان VPN معمولاً بدون خطرات اساسی می تواند برای فریب آدرس IP شما برای دسترسی به محتوای وب سانسور شده یا در حین استفاده از برنامه بانکی خود در کانون وای فای عمومی ، ایمن بماند ، مورد استفاده قرار گیرد. با این وجود برای رسیدن به این مقدار حتی الامکان باید از تمام خدمات رایگان وحشتناک خارج شوید - و ما’برای کمک به اینجا هستید.

بهترین VPN های برتر را به صورت رایگان امتحان کنید

اگر می خواهید امنیت آنلاین و حریم خصوصی آنلاین ، اتصالات سریع برای تورنت یا جریان و پشتیبانی زنده ، VPN های رایگان راه حل نیستند. خوشبختانه ، برخی از بهترین خدمات VPN a با ضمانت برگشت 30 روزه پول بنابراین می توانید به آنها عکس بدهید. آنها’دوباره گران نیستم:

Surfshark VPN با قیمت 1.99 دلار در هر ماه بیشترین زنگ را برای شما به ارمغان می آورد. سورفشارک’اتصالات سریع به شما امکان می دهد تا در هر کجا که هستید ، جریان ، بازی یا تورنت را نرم و صاف کنید.

Surfshark VPN امتیازات Surfshark VPN VPNpro: 9.0 / 10

می توانید NordVPN بسیار امن و کلیه 5500+ سرویس دهنده آن را با قیمت کمی 3.49 دلار در ماه بدست آورید.

NordVPN امتیاز NordVPN VPNpro: 9.6 / 10

Surfshark و NordVPN هر دو تضمین برگشت 30 روزه با پول را ارائه می دهند.

رایگان VPN در مقابل VPN پرداخت شده

تفاوت های عمده بین VPN های رایگان و پرداخت شده وجود دارد. اجازه دهید’برای گرفتن پرنده به جدول زیر نگاهی بیندازید’نمای چشم از آنچه در انتخاب VPN رایگان از دست می دهید.

VPN رایگان VPN پرداخت شده
ناشناس بودن و امنیت نه آره*
رمزگذاری درجه نظامی آره آره
رفع انسداد GEO آره آره
محافظت از WiFi عمومی آره آره
داده نامحدود نه آره
سرعت سریع نه آره
پشتیبانی 24/7 چت زنده نه آره
اشتراک گذاری پهنای باند نیست نه * آره
بدون تبلیغات شخص ثالث نه * آره
عدم ورود به سیستم نه آره*
هیچ بدافزار گنجانده نشده است نه * آره

* این کار نمی کند’t به کلیه VPN های موجود در این گروه مربوط می شود.

همانطور که از جدول بالا مشاهده می کنید ، VPN های پرداخت شده به سادگی بهتر هستند. VPN های رایگان معمولاً اهدا نمی کنند’t ناشناسي كامل و امنيت و يا پشتيباني چت 24 ساعته را فراهم كنيد. آنها به احتمال زیاد محدودیت های پهنای باند ، تبلیغات شخص ثالث و خطرات بدافزار را دارند.

علاوه بر این ، VPN های رایگان می توانند کندتر باشند و ممکن است داده های شما را وارد سیستم کنند. مهمتر از آن ، خدمات رایگان VPN تمایل دارند به کاربران دسترسی به مکانهای بسیار کمتری از سرورها ارائه دهند. این می تواند منجر به هزاران اتصالات در هر سرور در یک زمان ، احتراق ترافیک و کاهش سرعت به خزیدن در روند شود..

خطرات VPN رایگان: در اینجا’آنچه شما باید بدانید

حتی اگر ارائه دهندگان مناسبی نیز وجود داشته باشند ، بازار آزاد VPN با مشکلات پیش پا افتاده است ، به خصوص اگر شما در سرویس VPN اشتباه اشتباه گیر بیفتید. در اینجا برخی از خطرات و اشکالاتی وجود دارد که هنگام استفاده از یک سرویس VPN رایگان تصادفی ، در معرض خطر آنها هستید:

 • نشت آدرس IP. متأسفانه ، بسیاری از خدمات رایگان VPN می توانند در صورت عدم دسترسی به آدرس های IPv4 و IPv6 نشت کنند’محافظت مناسب از نشت و همچنین سوئیچ kill. این بدان معناست که اگر این اطلاعات به راحتی در دست شما باشد ، می توانید مکان فیزیکی شما را شناسایی و از آن استفاده کنید.
 • ردیابی ، ورود به سیستم و نظارت بر داده ها. برخی از ارائه دهندگان VPN رایگان ممکن است حتی بیشتر از ورود اطلاعات شما فراتر رفته و ردیاب های مخفی را به کاربران تزریق کنند’ دستگاهها این ردیابها حتی ممکن است داده های شما را جمع آوری کنند’مجدداً به سرور VPN متصل نیستید ، و این باعث می شود این سرویس های VPN مخرب رایگان چیزی بیش از جاسوس افزارها در پوشاندن.
 • تقلب. برخی از VPN های سایه دار رایگان ، اطلاعات شما را جمع آوری کرده و آن را در بازارهای سیاه به فروش می رسانند. این امر می تواند نه تنها به کلاهبرداری ، بلکه به سرقت هویت ، نقض داده ها و بدتر شدن آن منجر شود. در انتخاب VPN رایگان برای استفاده ، باید بسیار مراقب باشید ، بنابراین حتما از مارک های کمتر شناخته شده خودداری کنید..

انتخاب بهترین VPN رایگان: چه چیزی را باید در نظر داشته باشید

هنگام انتخاب بهترین VPN رایگان ، عوامل زیر مهمترین آنها هستند:

 • امنیت - VPN رایگان باید دارای پروتکل های رمزگذاری و تونل سازی استاندارد صنعتی و همچنین ویژگی های امنیتی باشد که حداقل تا حدودی قابل مقایسه با یک سرویس VPN پرداخت شده باشد..
 • سیاست حفظ حریم خصوصی - ارائه دهنده نباید’اطلاعات مربوط به فعالیت اینترنتی خود را حفظ کنید.
 • مدل تجاری - در حالت ایده آل ، VPN رایگان باید نه با فروش داده های شما به اشخاص ثالث ، بلکه با فروش اشتراک های پرداخت شده به نسخه حق بیمه خدمات خود درآمد کسب کند..
 • محدودیت ها - ارائه دهنده باید حداکثر ویژگی های حق بیمه را کاهش دهد ، از جمله ارائه پهنای باند رایگان ، انتخاب سرور ، و اجازه به ترافیک P2P.

همه ارائه دهندگان VPN رایگان در خارج از کشور هر یک از این معیارها را برآورده نمی کنند. برخی از آنها ویژگی های امنیتی پیشرفته را از نسخه های رایگان خود کاهش می دهند ، بسیاری از آنها اطلاعات ترافیک شما را به بازاریاب ها و تبلیغ کنندگان وارد می کنند و می فروشند ، در حالی که برخی دیگر به دلیل سرورهای شلوغ ، هنوز به راحتی عمل نمی کنند..

5 VPN برتر برتر برای سال 2020

1. ProtonVPN

آرم سرویس ProtonVPN از ProtonVPN بازدید کنید

سرویس شماره 1 بهترین VPN رایگان

ProtonVPN برخلاف سایر VPN های رایگان موجود در این لیست ، این کار را نمی کند’t چقدر می توانید بارگیری کنید ، چقدر سریع یا چند بار می توانید سرورها را تغییر دهید. در عوض ، با نسخه رایگان ProtonVPN ، شما’فقط یک دستگاه برای هر حساب کاربری داشته باشید ، سرورهای کمتری برای انتخاب انتخاب کنید و از ویژگیهای کمتری برای استفاده استفاده کنید. و آنها’د واقعاً ویژگی های خوبی برای داشتن ، بنابراین شما نمی خواهید’احمق باشید تا هزینه آنها را بپردازید.

با این وجود ، آنچه نسخه رایگان ProtonVPN دارد ، مبانی امنیتی محکم است: رمزگذاری در سطح نظامی ، پروتکل های تونل سازی استاندارد صنعتی و یک سوئیچ کشتار قابل اعتماد. ویژگی های امنیتی پیشرفته تر مانند Secure Core multi-hop و Tor over VPN در پشت پرده باقی مانده است.

علاوه بر این ، ProtonVPN’سیاست تورنت نمی کند’در مورد ترافیک P2P تبعیض قائل شوید. این نگرش دوستانه P2P آن را برای هر کاربر VPN که نمی خواهد انتخاب مناسبی باشد’نیاز به عملکرد عالی دارد و آن’دقیقاً به همین دلیل ProtonVPN در صدر لیست ما قرار دارد.

طرفداران

 • داده ها و پهنای باند نامحدود
 • رمزگذاری قوی
 • برنامه های کاربر پسند
 • تورنت مجاز است
 • کلید کشتار

منفی

 • بدون هسته امن و Tor بیش از ویژگی های VPN
 • VPN فقط برای یک دستگاه
 • آهسته. تدریجی

2. Windscrib VPN

آرم سرویس VPN Windscrib از Windscrib VPN بازدید کنید

فوق العاده سخاوتمندانه - از لحاظ ویژگی و پهنای باند

اگرچه Windscrib VPN در یک کشور Five Eyes مستقر است ، اما دارای یک سیاست سختگیرانه از عدم ورود به سیستم با یک سیاست حفظ حریم خصوصی شفاف است. همچنین ، آن را’عالی است وقتی امنیت و حریم خصوصی به وجود می آید. بدون پرداخت سکه ، به مجموعه کامل Windscrib دسترسی پیدا می کنید’ویژگی های امنیتی برتر: Ad Blocker ، ضد اجتماعی ، Stunnel (حالت خفا) ، محافظت در برابر نشت DNS / IPv6 / WebRTC ، Double Hop ، و Spoofing از Timezone. این تقریباً برای یک VPN رایگان بی سابقه است.

علاوه بر این ، برنامه Windscrib بسیار خوب طراحی شده و کاربردی آسان دارد. این باعث می شود یک انتخاب عالی برای مبتدیان و کاربران VPN گاه به گاه به طور یکسان باشد.

در حالی که Windscrib’سرعتهای تا حدودی متوسط ​​ممکن است از خط بالاتر نباشد و ممکن است ارتباط شما گاهی اوقات کاهش یابد ، حریم خصوصی که ویندوز رونق می دهد (به صورت رایگان!) مطمئناً بیشتر از این اشکالات احتمالی است.

به طور کلی ، Windscrib VPN ممکن است برای مرور یا جابجایی ایمن محتوا با محدودیت جغرافیایی و همچنین به دست آوردن لایه های امنیتی بیشتر هنگام دسترسی به محتوای حساس (شبکه های اجتماعی یا بانکی) از طریق نقاط مهم WiFi نا امن ، مناسب باشد..

طرفداران

 • حد پهنای باند پهنای باند (10 گیگابایت)
 • خط مشی بدون گزارش
 • مجموعه ای عالی از ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی رایگان
 • کاربر پسند و با استفاده آسان
 • 13 سرور

منفی

 • مستقر در یک کشور پنج چشم
 • سرعت متوسط ​​و اتصال گاه به گاه افت می کند
 • شما باید با توییت و مراجعه به اطلاعات اضافی رایگان کسب کنید
 • بدون سرور Netflix

3. مخفی کردن VPN

آرم سرویس VPN مرا مخفی کنید به سایت veş.me VPN مراجعه کنید

خوب برای حفظ حریم خصوصی ، بد برای پخش جریانی

نسخه رایگان Hide Me VPN تمام ویژگی های امنیتی و امنیتی را که می توانید از یک سرویس حق بیمه VPN با کیفیت استاندارد انتظار داشته باشید ، بسته بندی می کند. رمزگذاری درجه نظامی ، محافظت در برابر نشت IP و DNS ، و سیاست عدم ورود به سیستم ، مخفی کردن veş.me VPN را به یک انتخاب جذاب برای علاقه مندان به حفظ حریم خصوصی بدون بودجه تبدیل می کند..

اگرچه سرعت های Hide Me VPN نسبتاً مناسب هستند (برای یک VPN رایگان) و می توانید از اشتراک فایل P2P در همه سرورها لذت ببرید ، درپوش داده 2 گیگابایت می تواند برای برخی محدود کننده باشد. علاوه بر این ، veş.me VPN برای تماشاگران binge-تماشاگر و پخش کننده بدون نیاز به کار است زیرا هیچ یک از سرورهای مورد آزمایش ما نمی توانند Netflix را از حالت مسدود خارج کنند..

به طور کلی ، Hide Me VPN می تواند یک سرویس عالی VPN رایگان باشد. احتیاطی که در اینجا وجود دارد این است که همه چیز به نیازهای شما بستگی دارد. اگر این نیازها به شدت به پهنای باند آنلاین شما نیاز دارید بستگی دارد ، ممکن است مخفی کردن veş.me VPN آنها را برآورده نکند. از طرف دیگر ، اگر دوست ندارید’برنامه ریزی برای تورنت فایل های بزرگ و یا پخش یک فصل کل’ارزش ارائه محتوای جغرافیایی مسدود شده به یکباره ، این ارائه دهنده VPN می تواند درست کوچه شما باشد.

طرفداران

 • ویژگی های امنیتی شدید
 • خط مشی بدون گزارش
 • سرعت شایسته
 • تورنت مجاز است

منفی

 • حد متوسط ​​پهنای باند 2 گیگابایتی متوسط
 • فقط به سه سرور VPN دسترسی پیدا کنید
 • می توان’t را مسدود کنید Netflix
 • VPN فقط برای یک دستگاه

4. TunnelBear

آرم سرویس TunnelBear از TunnelBear بازدید کنید

دارای ویژگی های بالا ، داده های کم است

TunnelBear VPN معمولاً بهترین انتخاب برای اکثر لیست های رایگان VPN است ، اما به دلیل درپوش پهنای باند ماهانه بسیار 500MB آن ، ما فقط یک تیزر را برای شما در نظر می گیریم که برای خرید نسخه پولی ASAP بروید..

با این گفته ، نسخه رایگان TunnelBear VPN تقریباً همه چیز را برای شما ارائه می دهد’حداقل در نسخه پریمیوم خود ، حداقل از نظر ویژگی عاقلانه ، پیدا خواهید کرد. این بدان معناست که شما رمزنگاری قوی ، پروتکل های تونل سازی جامد ، انسداد و یک سوئیچ kill را انجام می دهید تا وب ناشناس خود را گشت و گذار کنید و کاملاً بی خطر باشد.

برنامه های TunnelBear نیز بسیار کاربر پسند هستند ، با چند تصمیم طراحی در مورد زبان به گونه ای استفاده می شود تا از آنها لذت ببرید ، به خصوص هنگام اتصال به سرورها در کشورهای دور..

ما این کار را برای کاربران مبتدی VPN توصیه می کنیم که محتوای وب را مطالعه کرده و آنلاک کنند ، ترافیک اینترنت خود را هنگام استفاده از وای فای عمومی ایمن کنند ، یا با تغییر آدرس IP خود به سادگی از موقعیت فیزیکی آنها هدر دهند..

با این حال ، تمام ویژگی های جهان برنده شد’t ما را مجبور کنید تا TunnelBear را در بالاترین لیست خدمات رایگان VPN رایگان خود قرار دهیم تا این ارائه دهنده کلاه کلیدی داده محدودکننده را افزایش دهد.

طرفداران

 • رمزگذاری دو برابر
 • کلید کشتار
 • بلوک وب سایتهای مسدود شده جغرافیایی

منفی

 • درپوش پهنای باند ماهانه بسیار کم (500 مگابایت)
 • بدون سرور استرالیا
 • نمی کند’t از انسداد Netflix یا سایر سرویس های پخش جریانی استفاده کنید

5. محافظ کانون

آرم خدمات Hotspot Shield از Hotspot Shield دیدن کنید

محبوب ترین VPN رایگان در کره زمین

با داشتن یک پایگاه کاربر 600 میلیون نفری ، Hotspot Shield VPN به عنوان محبوب ترین سرویس های رایگان VPN شناخته می شود. با وجود این نوع اعداد ، ممکن است به نظر برسد که Hotspot Shield یک سرویس تقریباً کارآمد باشد. با این حال ، اعداد می توانند فریب دهنده باشند.

با وجود بارهای زیاد کاربر ، Hotspot Shield VPN به خوبی ممکن است جهان باشد’سریعترین VPN رایگان. صادقانه بگویم ، مطمئناً سریعتر از 2 انتخاب برتر اول ما است. با این حال ، به دلیل افزایش مداوم تعداد کاربران رایگان ، ممکن است سرورهای Hotspot Shield یک روز بارگیری شوند و در نتیجه کندتر شوند..

به دلیل Hotspot Shield VPN’ما روشهای داده تا حدودی مشکوک نیستیم ،’نسخه رایگان آنها را حداقل 1 در صورت بهترین نسخه VPN رایگان در دسترس ، در نظر بگیرید’در مورد حریم آنلاین خود نگران هستید با این حال ، شما هنوز هم می توانید برخی از آدرس های IP اصلی را جعل ، جابجایی مسدود کردن جغرافیایی برای خواندن و تماشای محتوای محدود جغرافیایی در حد داده خود لذت ببرید..

طرفداران

 • درپوش پهنای باند روزانه 500 مگابایت
 • رمزگذاری درجه نظامی
 • حفاظت از فای عمومی
 • برنامه VPN با کاربرد آسان
 • زمان اتصال سریع
 • نسبتاً سریع سرورهای VPN

منفی

 • تعداد محدودی از سرورها (که بعضی از آنها سرورهای مجازی هستند!)
 • تبلیغات شخص ثالث هنگام مرور
 • VPN فقط برای یک دستگاه

محاکمه های VPN بدون ریسک: وقتی رایگان نیستید’دیگه قطعش کن

در هنگام استفاده از VPN های رایگان ، برنده شد’تا زمانی که واقعاً متوجه اشکالات آن باشید ، طولانی باشید. یعنی سرعت آهسته ، عدم وجود گزینه های سرور و محدودیت های محدود کننده پهنای باند. این نقصان اجتناب ناپذیر مطمئناً باعث می شود شما بخواهید یک سرویس عالی VPN را امتحان کنید.

این بدان معنی است که بهترین شرط بندی شما با VPN پرداخت شده انجام می شود که یک دوره آزمایشی طولانی و ضمانت برگشت پول بدون سؤال را ارائه می دهد. به این ترتیب شما’در صورت تغییر نظر ، وقت زیادی برای تجدید نظر و بازپرداخت سریع خواهید داشت.

ما توصیه می کنیم با NordVPN بروید ، که یک رهبر صنعت است که یک دوره آزمایشی سخاوتمندانه 30 روزه و بدون بازپرداخت کامل 100٪ به مشتریان خود ارائه می دهد.

VPN رایگان چیست؟?

سرویس های رایگان VPN دقیقاً مانند VPN های پرداخت شده ، با چندین پیش فرض عمده کار می کنند. اصول اولیه VPN تقریباً مشابه در صفحه است: وقتی از برنامه استفاده می کنید ، اتصال آنلاین شما را رمزگذاری می کند و آن را از طریق سرورهای ایمن در یک مکان دیگر مسیریابی می کند - به صورت رایگان.

و بعد احتیاطها را بیاورید. مانند اکثر چیزهای زندگی, “رایگان” نیست’دقیقا رایگان با VPN یا. از آنجا که شما نمی’برای استفاده از این خدمات یک سکه بپردازید (و اهدا نکنید’فراموش کنید که نگه داشتن چراغ در هزینه دارد) ، شما می توانید محصول نهایی شوید. در حالی که به اصطلاح “فریمیوم” ارائه دهندگان نسخه های رایگان از برنامه های پریمیوم خود را ارائه می دهند به این امید که شما را برای خرید خدمات خود جلب کند ، دیگران خود را به عنوان برند معرفی می کنند “رایگان” VPN ها و درآمدزایی با وسایل موذی تر.

با ارائه خدمات به صورت رایگان از سرورهای VPN خود ، برخی از این ارائه دهندگان می توانند در عوض تبلیغات را به شما نشان دهند ، ترافیک آنلاین خود را ثبت کرده و پیگیری کنند ، به اشخاص ثالث اجازه دهند تا از فعالیتهای شما جاسوسی کنند و حتی بدافزار را به دستگاه خود تزریق کنند..

مزایای VPN رایگان

هنگامی که شما به جای یک VPN رایگان به جای مبلغ پرداختی ، در آنجا می روید’تفاوت آشکار در کیفیت خدمات است. با این گفته ، ممکن است شما در صورت نیاز به حداکثر سرعت امنیتی ، حفظ حریم خصوصی یا رعد و برق ، خدمات VPN رایگان را برای فعالیت های خاص مفید پیدا کنید. شما می توانید عمدتاً از خدمات VPN بهتری استفاده کنید:

 • رفع انسداد وب سایتها - برای دسترسی به محتوای محدود جغرافیایی
 • ایمن سازی فای عمومی - عدم نشت داده های حساس
 • بازی & تورنت - اگر سرعت و تأخیر اجازه می دهد
 • پنهان کردن IP خود - برای جعلی کردن موقعیت مکانی خود

این نمیخواد’این بدان معنی است که با یک VPN رایگان شما’قادر خواهید بود از همه این ویژگی ها لذت ببریم ، اگرچه 5 انتخاب برتر ما در اصل باید آنها را پوشش دهد. با این وجود ، ممکن است سرویس های رایگان دیگری نیز وجود داشته باشد که در صورت عدم موفقیت در دیگران ، برای استفاده خاص یا سیستم عامل مناسب تر باشند.

بدترین خدمات رایگان VPN: از این VPN های رایگان به هر قیمت اجتناب کنید

در حالی که می توانید با اطمینان از تمام بهترین VPN های رایگان که در بالا لیست کردیم استفاده کنید به عنوان کلی حریم خصوصی آنلاین و راه حلهای رفع انسداد جغرافیایی ، ما اکیداً توصیه می کنیم که از بقیه دور باشید. وقتی صحبت از امنیت و حریم خصوصی آنلاین می شود ، اتاق شما برای خطا عملاً وجود ندارد.

به همین دلیل است که شما باید به راحتی از اکثر خدمات رایگان VPN خودداری کنید ، که بدترین آنها بسیار خطرناک است. یک بار دیگر ، ما’این حرف قدیمی را تکرار می کنم آنجا’صبحانه رایگان نیست.

شما’بسیار بهتر از پرداخت ماهانه یک فنجان قهوه برای VPN با حق بیمه از این است که با بارگیری و نصب هر یک از این برنامه های ناامن به عنوان خدمات VPN قانونی (مانند Hola VPN ، VPN Gate ، Betternet) خطری برای امنیت و حفظ حریم خصوصی آنلاین خود در معرض خطر قرار دهید. VPN).

لطفاً راهنمای کامل اختصاصی VPN مخرب ما را برای لیست کامل VPN های رایگان بخوانید تا از هر هزینه ای دوری کنید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 1 =