3 بهترین VPN رایگان برای Kodi در سال 2020


اگر شما یک VPN رایگان برای Kodi می خواهید ، شما’d بهتر است آن را مطمئن شوید’یکی با حداکثر امنیت و حریم خصوصی. چرا؟ از آنجا که بسیاری از افراد از Kodi برای پخش رسانه های دزدان دریایی به عنوان جایگزینی برای تورنت استفاده می کنند ، ممکن است شما از طرف ISP (ارائه دهنده خدمات اینترنت) یا مسئولان مورد توجه شما قرار بگیرد. اما حتی اگر به سادگی سعی در انسداد جریانهای رسانه ای با محدودیت جغرافیایی دارید ، ممکن است بخواهید تا حد ممکن ناشناس بمانید.

درگیر شدن در پرونده نقض حق نسخه برداری چیزی نیست که شما می خواهید ، مگر اینکه چند هزار دلار برای سوزاندن آن داشته باشید. بعضی از کشورها نسبت به دزدی دریایی بسیار سخت هستند و مقامات آنها این کار را نمی کنند’فقط در انتظار بنشینید در حالی که کاربران سعی می کنند با استفاده از VPN آنها را فریب دهند.

بنابراین ، اگر شما نمی دانید’می خواهید در قبال ترافیک اینترنتی مشکوک خود پاسخگو باشید ، باید آنرا شکسته یا رمزنگاری کنید. این جایی است که یک VPN خوب به تصویر می آید ، اما شما باید یک کد را داشته باشید که بهترین استفاده ممکن را برای ناشناس بودن شما فراهم می کند..

3 VPN رایگان Kodi رایگان

بدون آگهی بیشتر ، اجازه دهید ما 3 سرویس برتر VPN رایگان ما را برای Kodi ارائه دهیم. با این حال ، یک بار دیگر ، ما باید تأکید کنیم که یک سرویس رایگان ممکن است نتواند سطح امنیت و حریم شخصی را که یک VPN پرداخت شده دارد ، فراهم کند. با گفتن ، در اینجا’لیست ما از بهترین گزینه های ممکن:

1. Windscrib VPN

آرم سرویس VPN Windscrib از Windscrib VPN بازدید کنید

دقیقاً مانند مورد بهترین خدمات رایگان VPN ما ، Windscrib VPN دوباره در صدر قرار دارد. اگرچه برخی خدمات رایگان وجود دارد که پهنای باند نامحدودی را ارائه می دهند ، اما این سرویس یکی از سخاوتمندترین سرویس های خود است کلاه ترافیک ماهانه 10 گیگابایت, که می توانید از طریق آن استفاده کنید 13 سرور آن. با Windscrib VPN شما ممکن است فقط به اندازه کافی سرعت داشته باشید تا بتوانید از برخی از پخش موسیقی یا ویدئو لذت ببرید. به نظر می رسد این VPN رایگان از دستگاههای مبتنی بر Android از جمله Amazon Fire TV و Linux برای Kodi پشتیبانی می کند.

چی’علاوه بر این ، این یکی از امن ترین خدمات رایگان است و همچنین ما به جرات می توانیم برای Kodi توصیه کنیم. Windscrib VPN انتخاب خوبی از ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی دارد ، که به آن کمک می کند تا در حال حاضر بهترین VPN رایگان را برای عنوان Kodi ادعا کند.

2. ProtonVPN

آرم سرویس ProtonVPN از پروتون VPN بازدید کنید

اگرچه ProtonVPN تازه وارد عرصه VPN است ، اما با ارائه یکی از امن ترین و خصوصی ترین خدمات رایگان ، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. سختگیرانه هیچ خط مشی مربوط به سیاهههای مربوط ، محافظت در برابر نشت DNS ، شبکه خصوصی DNS و سوئیچ کشتن نیست همه به سطح بالای امنیت آنلاین و حریم خصوصی آن کمک می کنند.

بنابراین ، وقتی صحبت از Kodi می شود ، بی هویت شما با ProtonVPN تضمین می شود. یک مزیت بزرگ دیگر این است که این سرویس دارای پهنای باند ماهانه نامحدود. با این حال ، همچنین باید به این نکته اشاره کنیم که اشکال اصلی نسخه رایگان VPN این است که فقط به سه سرور قابل دسترسی است.

بدیهی است که سرعت اتصال شما بر اساس بار این سرورهای رایگان ممکن است متفاوت باشد. به طور کلی ، نسخه ProtonVPN رایگان با سرعت قابل استفاده اما نسبتاً آهسته همراه است, سرعت متناقض. لطفاً بخاطر داشته باشید که هنگام استفاده از این VPN به طور رایگان هیچ پشتیبانی P2P ندارید ، که می تواند تجربه Kodi شما را محدود کند. هنوز هم’ارزش این را دارد که ببینید آیا می توانید جریانهای مناسب را روی Kodi دریافت کنید یا خیر.

3. مخفی کردن VPN

آرم سرویس VPN مرا مخفی کنید از Hide.me VPN بازدید کنید

البته ، کلاه ترافیک ماهانه 2 گیگابایت و 3 سرور ارائه شده برای نسخه رایگان برنده شده است’شما را خیلی دور می کنید؛ با این وجود ، حداقل می توانید جریان را با Hide Me VPN امتحان کنید تا متوجه شوید که آیا این کار را دارد یا خیر’خدمتی است که شما به آن متعهد خواهید شد. می توانید چندین برنامه VPN در دستگاه های خود نصب کنید. بنابراین ، هنگامی که ویندوز نویسی 10 گیگابایت شما تمام می شود و شما اهدا نمی کنید’با صدای جیر جیر به دست آوردن گیگابایت اضافی ، به سادگی به VPN رایگان دیگری مانند Hide Me تبدیل شوید.

این سرویس باید سرعت متوسط ​​شما را برای استفاده از Kodi داشته باشد اما از آن استفاده می کند’ممکن است که شما’بسته به موقعیت مکانی خود و به کدام یک از 3 سرور که به آنها وصل می شوید ، اتصال گاه به گاه افت و بافر را تجربه خواهید کرد.

به حقیقت گفته می شود ، ما اطمینان نداریم که به دلیل داشتن این سرویس به اندازه کافی برای شما امن است نشت DNS و WebRTC را گزارش کرد. در واقع ، آن را’تقریباً غیرممکن است که 3 VPN رایگان برای Kodi را بدون هیچ گونه اشکال ذکر کنید ، مگر اینکه آنها آزمایشی رایگان از خدمات حق بیمه VPN باشند.

چرا از این VPN های رایگان برای Kodi اجتناب می کنید

در حالی که سایر داوران ممکن است در برخی از ارائه دهندگان خدمات VPN کاملاً نرم باشند ، ما معتقدیم وقتی صحبت از VPN و Kodi می شود ، خوب فقط به اندازه کافی خوب نیست. با ذکر برخی از گزینه هایی که به شما توصیه می کنیم از جستجوی بهترین VPN رایگان برای Kodi به شما کمک کنیم..

از این VPN ها برای Kodi خودداری کنید

  • Hotspot Shield VPN: این یک چیز است که در آنجا’یک کلاه روزانه 500 مگابایت در ترافیک اینترنت شما ، که ممکن است برای نیازهای جریان شما کافی نباشد. ما تعجب می کنیم که چگونه این VPN رایگان در غیر این صورت نسبتاً خوب به پایان می رسد که در همان صفحه با Kodi از لیست های وب سایت رسمی خود ذکر شده است. Kodi به عنوان یک بستر پشتیبانی نشده. کسی نکرد’حدس می زنیم تکالیفشان را انجام دهند. با تمام انصاف ، ما با استفاده از نسخه کرک شده راهی برای نصب آن برای Kodi پیدا کردیم. اما این کمتر از ایده آل در کتاب ما است.
  • TunnelBear VPN: در حالی که این VPN ممکن است دارای ویژگی های امنیتی کم و بیش به اندازه کافی باشد تا شما را از چشمان کنجکاو در امان نگه دارد ، با مسخره ای محدود (500MB در هر ماه) درپوش پهنای باند ، این سرویس به عنوان VPN رایگان برای Kodi تقریباً بی فایده است.
  • Betternet VPN: از کجا باید شروع کنیم؟ آنجا’دلیل خوبی که باعث شده این سرویس در بررسی Betternet VPN Review ما 4 نمره از امتیاز امنیتی خود را بدست آورد. برای مبتدیان ، در کانادا ، یک کشور Five Eyes مستقر است ، این نشان می دهد که سیاست حفظ حریم خصوصی آن درباره اطلاعات شخصی و نحوه برخورد با آن بسیار مبهم است. تبلیغات شخص ثالث و کتابخانه ها را پیگیری می کند, اتصالات را ثبت می کند, فقط با چند سرور و مکان بسیار کند است و هیچ سوئیچ kill ندارد. با این حال ، ممکن است به عنوان شماره 2 در برخی از VPN رایگان لیست های Kodi پایان یابد.
  • VPN Gate: جدای از سرعت های هولناک شما ممکن است هنگام استفاده از این VPN تجربه کنید ، که این امر باعث می شود فیلم های از طریق Kodi در حال حاضر بی فایده باشند ، VPN Gate احتمالاً بدترین امنیت و حریم خصوصی. این بدان دلیل نیست که’t پروتکل های VPN مناسبی را در اختیارتان قرار می دهد ، بلکه به دلیل شیوه های ورود به سیستم و همچنین این واقعیت که همه هزاران نفر از صاحبان سرور VPN داوطلبانه می توانند گزارشات مربوط به خود را در مورد استفاده و اتصالات شما حفظ کنند. از آنجا که حفظ حریم خصوصی در مورد استفاده از Kodi از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، ما هرگز چنین خدمتی را توصیه نمی کنیم.
  • CyberGhost VPN: اگرچه CyberGhost یکی از انتخاب های برتر VPN ما است ، اما این ویژگی را دارد بدون نسخه رایگان. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که فقط وقتی می خواهید VPN رایگان برای Kodi را در وب جستجو کنید ، لیست ها و بررسی های به روز را بررسی کنید.

چرا من به VPN پرداخت شده یا رایگان برای Kodi نیاز دارم?

یک سوال مهم برای پاسخ وجود دارد: آیا کدی قانونی است؟ اجازه دهید’مستقیم یک چیز را دریافت کنید Kodi یک برنامه منبع باز است که از طیف گسترده ای از سیستم عامل ها پشتیبانی می کند. با استفاده از Kodi ، می توانید به انواع کتابخانه های رسانه ای دسترسی داشته باشید. البته ، شما نیاز به داشتن یک حساب کاربری معتبر مانند Netflix ، Hulu ، Spotify و غیره دارید. در واقع ، آن را’یک مرکز کتابخانه رسانه ای یا یک ابزار پخش ویژه رسانه ای که از آن می توانید به دلیل افزودنی های شخص ثالث ، فیلم ها و موسیقی را در هر کجا که هستید و از منابع زیادی پخش کنید..

بنابراین ، برای پاسخ به سوال شما ، بله, Kodi کاملاً قانونی است. اما ، در همان زمان ، آن را’مانند چاقو است که می توانید از آن برای خرد کردن پیاز خود استفاده کنید اما می توانید از آن برای کارهای بد نیز استفاده کنید. اما ، فقط به این دلیل’ممکن است سوء استفاده از چاقو را که ندارد’آیا این بدان معنی است که ممنوع است یا غیرقانونی تلقی می شود ، درست است؟ خوب ، پلیس متروپولیتن لندن ممکن است با آن اختلاف نظر داشته باشد.

در کل ، آنجا’در استفاده از Kodi هیچ اشتباهی یا غیرقانونی نیست. آنچه شما از آن استفاده می کنید ، سؤال دیگری است. اگر برای اینکه بتوانید ویدئوها یا موسیقی خاصی را پخش کنید ، باید موقعیت مکانی فیزیکی خود را جعلی کنید ، ممکن است بدون VPN نتوانید این کار را انجام دهید..

گزینه های رایگان VPN برای Kodi

اگر به دنبال یک VPN سریعتر ، ایمن تر و نامحدود برای Kodi هستید ، همیشه می توانید از نسخه های آزمایشی خدمات حق بیمه VPN استفاده کنید یا به سادگی ضمانت برگشت پول را به عنوان گزینه پشتیبان گیری خود مورد هدف قرار دهید. البته این گزینه ها فقط برای مدت محدودی از 3 تا 30 روز معمولاً کار می کنند. با این وجود ، این تجربه باید ایده و پایه ای برای مقایسه شما ایجاد کند’ارزش دارد که پول خود را صرفاً یا نه برای خدمات پریمیوم خرج کنید.

بهترین VPN برای Kodi

و اگر هنوز شک دارید که به Kodi VPN احتیاج دارید ، مقاله ما را بخوانید که چرا از یک شبکه خصوصی مجازی در سکوی Kodi استفاده می کنید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 73 = 82