جوایز VPNpro 2018

سال 2018 از جهات مختلف سال پرتنش بوده است. زمان برنده هایی که برنده عظیم و بازنده هایی شدند که مجبور شدند دنیا را بفروشند. اما به اندازه کافی در مورد سیاست. یکی از سال‘برندگان s ، برای N-پنجمین بار پشت سر هم ، کل صنعت VPN بوده است.


موفقیت VPN به حدی است که پیش بینی های بازار تا سال 2025 این بخش را بیش از دوبرابر می کند (از 1260 میلیون دلار به 2960 میلیون دلار آمریکا). در میان چیزهای دیگر ، چنین اغراق مالی یک زیستگاه دعوت کننده برای یک جانوران ادبی اغوا کننده را می پوشاند - “بهترین لیست.”

اما خدمات VPN متنوع هستند و همین’به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم که سالانه برتر 10 را انجام ندهیم. در عوض ، اینجا جوایز VPN 2018 ما هستند ، که دسته بندی ها را بر اساس دسته بندی به دست می آوریم و به برگزیده های سال قبل و سال آینده خود می دهیم.

نشان ستاره

بهترین VPN برای آسیا

حداقل با بهترین VPN در چین اشتباه گرفته نشود - حداقل نه به طور کامل. آسیا تا کنون بزرگترین بازار VPN در جهان است و بازارهایی با نیازهای گسترده ای برخوردار است.

این نیازها را می توان به دو اردوگاه مجزا تقسیم کرد. اولین مورد ، اردوگاه نظارت و سانسور است که کاربران در چین برجسته ترین (اما نه تنها) عضو هستند. در همان گفتگو می توانیم از مردم کشورهای حوزه خلیج فارس ، کره شمالی ، میانمار و برخی دیگر نام ببریم. نیازهای اصلی آنها دور زدن اقدامات سانسور برای جلوگیری از دسترسی به سایتهایی مانند گوگل یا فیس بوک و پرهیز از نگاه نیروی انتظامی یا سایر مقامات است..
اردوگاه دوم ، افرادی در کشورهایی هستند که کم و بیش دموکراتیک هستند و از همان VPN استفاده می کنند ، دقیقاً همان کاری که مردم در ایالات متحده یا اروپا انجام می دهند. برای آنها ، دسترسی به محتوای جغرافیایی مسدود شده ، تورنت سریع و جلوگیری از تبلیغات هدفمند دلایل اصلی استفاده از خدمات VPN است.

جوایز VPNpro 2018بهترین VPN برای آسیا AstrilVPN

دونده: NordVPN

NordVPN می تواند همه کارهایی را انجام دهد که Astrill VPN برای کاربران آسیایی خود انجام می دهد ، نه تنها به همین سرعتی. دلیلی که ما آن را به عنوان دونده در این دسته انتخاب کردیم این است که برخلاف برخی از گزینه های خوب دیگر ، NordVPN ارزان قیمت است.

جوایز VPNpro 2018

بهترین VPN برای ایالات متحده

کاربران VPN آمریکایی با هر گروه دیگر متفاوت هستند زیرا عموماً آنها اهدا نمی کنند’برای دسترسی به محتوا به یک VPN نیاز دارید. بیشتر مطالب مورد نیاز آنها از طریق اتصال به اینترنت معمولی در دسترس است. درعوض ، آمریکایی ها می خواهند با خیال راحت از تورنت استفاده کنند و از اقدامات نظارت در همه اشکال و اندازه ها خودداری کنند.

از نظر ادوارد اسنودن بیشترین تأثیرگذاری ایالات متحده بود’افشاگری ها از آن زمان ، اوضاع به سختی بهبود نیافته است. در حقیقت ، اکثر افراد احتمالاً می گویند که به ویژه در سال 2018 بدتر شده است. یکی از اتفاقاتی که امسال افتاد ، FCC بود’تصمیم مشهور در حال حاضر برای لغو بی طرفی خالص. و آن’فقط یک ورود به لیست طولانی از حملات علیه حریم خصوصی مصرف کننده که توسط اتحاد غیرقانونی تجارت بزرگ و دولت فدرال صورت گرفته است. به عنوان مثال ، در سال 2017 ، کنگره به لغو قوانین FCC مبنی بر اینکه ISP ها قبل از به اشتراک گذاشتن داده های شخصی خود (یا فروش آن به تبلیغ کنندگان ، به همان شکلی واقع بینانه تر) درخواست رضایت مشتریان خود را می کنند ، رای دادند..
خوب ، از آنجا که قدرت هایی که وجود خواهد داشت دیگر از شهروندان محافظت نمی کند ،’زمان واضح است که می توانید چند دلار پول بگیرید و یک VPN بگیرید. کدام یک?

بهترین نشان VPN برای USAبهترین VPN برای USA VPNarea

Runner up: ExpressVPN

پیشرو در صنعت VPN چند ساله سرورهای زیادی در آمریکا وجود دارد و همچنین مجموعه ای از ویژگیهای بسیار خوبی را ارائه می دهد. آی تی’همچنین بسیار گران است و بسیاری از مزایای آن برای کاربران در ایالات متحده یا کانادا از دست می رود.

جوایز VPNpro 2018

بهترین VPN برای اروپا

برای اکثر کاربران VPN در قاره قدیمی ، این ابزار در مورد اقدامات گذشته برای جلوگیری از جغرافیایی و جلوگیری از جریمه های سنگین برای نقض حق چاپ است. این امر به ویژه در مورد کشورهای اروپای غربی مانند آلمان یا انگلیس صدق می کند. شهروندان کشور دوم نیز علاقه مند هستند که از توانایی های نظارتی مشابه ایالات متحده استفاده کنند.

در کنار شرق ، مردم خوب روسیه و ترکیه (که بحثی در مورد اروپایی بودن وجود ندارد) با برخی از واقعیت های مشابه تحت حکومت چین سروکار دارند - یعنی سانسور و دولت پلیس.
با شروع از سال 2019 ، اروپایی ها باید با چیزهای حتی عجیب و غریب مقابله کنند. کسانی که درباره بدنام ماده 13 دستورالعمل کپی رایت شنیده اند ( “ممنوع الکار”) دقیقاً چه می دانند’بلند شد.
به طور خلاصه ، آنچه اروپا از یک VPN به آن احتیاج دارد دسترسی زیادی به محتوا ، ویژگی های راحت برای امکان دستکاری بین برنامه ها و کمی موارد (“بسیاری از” برای روس ها و ترک ها) امنیت.

بهترین نشان VPN برای اروپا بهترین VPN برای اروپا IvacyVPN

دونده: Astrill VPN

Astrill در عرضه های خود بسیار شبیه است ، تفاوت ها در سرعت بیشتر ، پروتکل های خفا ، بدون تونل سازی با شکاف و قیمت های قابل توجهی بیشتر است. اگر واقعاً به آن پروتکل های مخفی احتیاج نداشته باشید ، Ivacy VPN احتمالاً انتخاب معقول تری در اروپا است.

جوایز VPNpro 2018

بهترین VPN برای تورنت ها

تورنت و سایر اشتراک های P2P دلایل مهم استفاده از خدمات VPN در غرب است.

در سالهای اخیر به نظر می رسید مسیر بازار از تورنت و در جهت سرویس های جریان دور می شود. سیستم عامل هایی مانند Netflix ، Hulu ، Amazon Fire TV ، iPlayer بی بی سی ، Spotify و غیره فراتر از هر کسی شکوفا شده اند’رویاهای وحشی برای مدتی ، ما می توانیم اعتقاد داشته باشیم که پرونده منافع شخصی در مقابل دارندگان حق نسخه برداری به طرز دوستانه ای برای هر دو طرف حل و فصل شد… نه!
بیش از حد بسیاری از سیستم عامل های مختلف به معنای محتوای بیش از حد منحصر به فرد و اشتراک های بسیار زیادی برای Joes معمولی است. نتیجه: محبوبیت تورنت دوباره در حال افزایش است و نبرد شروع می شود. نامه های خاموش و اخطارها و اعلامیه های DMCA در امتداد بزرگراه های مجازی پرواز می کنند و به جلو می روند ، مردم جریمه های سنگینی را پرداخت می کنند ، و VPN ها برای تورنت همه خشمگین هستند. بنابراین می رود.
چه چیزی باعث می شود VPN torrenting خوب باشد؟ خوب ، ما’دوباره به دنبال سرعت ، بدون نشت ، سوئیچ kill ، امکان پیشبرد پورت های خود و ترجیحا دسترسی به پروکسی SOCKS5 برای برخی از ارزش های اضافی هستید. در اینجا گزینه ها وجود دارد.

بهترین VPN برای نشان تورنت بهترین VPN برای تورنت های IPvanish

دونده: TorGuard

اثبات این نام به نام Torrent Guard است. و در واقع بسیاری از ویژگیهای مشابه IPVanish را ارائه می دهد ، با تفاوت اصلی شما’باید هزینه SOCKS5 را بپردازید.

جوایز VPNpro 2018

بهترین VPN برای Netflix

فقط به این دلیل که در حال افزایش است ، تورنت زیاد نمی شود’Netflix را هر چیزی نزدیک به منسوخ کنید. اینجا‘یک آمار گفتگو - 30٪ از کاربران VPN از آن برای تماشای Netflix استفاده می کنند. آن رقم دلار را در ابتدای مقاله به خاطر دارید؟ بله ،’در واقع بسیار قابل توجه است.

اجازه دهید’کمی برگشت چرا در وهله اول از VPN برای Netflix استفاده کنید?
به عبارت ساده تر ، وقتی به Netflix.com می روید ، وب سایت به آدرس IP شما نگاه می کند و تصمیم می گیرد کدام نسخه از کتابخانه محتوا را برای شما ارائه دهد. اگر شما’شما در ایالات متحده هستید - شما’دوباره خوش شانس هستی چون تو’در حال بدست آوردن بزرگترین کتابخانه از همه. اگر شما’با این وجود به مکانی دیگر نیاز دارید تا آدرس IP خود را تغییر دهید. این’آنچه VPN ها بهترین کار را می کنند. آنجا’فقط یک مسئله ، یعنی Netflix به صنعت VPN عاقلانه است و سرورهای VPN را در صورت کمک به آنها مسدود می کند.
بنابراین ، از نظر آن بهترین VPN برای Netflix (یا سایر سیستم عاملهای جریان - Hulu ، HBO ، iPlayer BBC ، و غیره) ، معیارهای ساده هستند. می خواهیم بدانیم که آیا VPN قادر به باز کردن Netflix است و آیا سرعت آنها خوب است یا خیر.

بهترین VPN برای نشان Netflix بهترین VPN برای Netflix PrivateVPN

دونده: Astrill VPN

مثل همیشه ، Astrill VPN یک پیشنهاد خوب است (اگرچه ممکن است با ExpressVPN ، NordVPN یا حتی CyberGhost پیش برویم) ، که تقریباً به همان اندازه بسیاری از کتابخانه های مختلف Netflix را باز می کند و سرعت شگفت انگیزی می بخشد. فقط ، دوباره ، آن را’ارزان نیست!

جوایز VPNpro 2018

بهترین VPN تازه وارد

آی تی’همیشه شناختن تازه واردان موفق مهم است. این امر به ویژه در صنعت با هزاران نفر صادق است و نامهای قدیمی قله را اشغال می کنند. امروزه ورود به صنعت VPN به مواردی نیاز دارد که بسیاری از ارائه دهندگان آن را ارائه نمی دهند.

اولا ، چه’سرمایه گذاری لازم است. سرورها همانند برنامه های رمزگذاری برای انواع دستگاه های نیمی از دستگاه و بازاریابی ، هزینه دارند. مورد دوم یک کار مخصوصاً دشوار در حوزه VPN است: برندسازی شما بسیار کم اهمیت است و همین امر باعث می شود ارتباط هم دشوار و هم گران باشد و مهمترین کانالهای اطلاعات در صفحه اول Google متمرکز می شوند.
ثانیا ، شما نیاز به چرخش خودتان بر روی محصول VPN دارید. چیزی که آن را منحصر به فرد می کند و به آن امکان می دهد طاقچه ای را در این صنعت به خصوص متراکم پیدا کند.
این’همه چیز در آن وجود ندارد ، بلکه آن است’به اندازه کافی برای انجام این کار برای اکثریت قریب به اتفاق غیر قابل عبور است.

بهترین نشان جدید VPN بهترین Surfshark تازه وارد VPN

Runner up: ProtonVPN

از لحاظ فنی مطمئناً ProtonVPN تا سال 2017 فروشگاه نیمه کاره را افتتاح کرده است ، اما بیشتر توسعه آن در طول سال جاری صورت گرفته است. تیم ProtonMail مطمئناً توانسته محصولی عالی را ارائه دهد.

جوایز VPNpro 2018

بهترین VPN برای حفظ حریم خصوصی

تقریباً تمام سرویس های VPN به ایده ناشناس بودن ، حفظ حریم خصوصی و تمام کسانی که دلایل خوب دیگری می دهند پرداخت می کنند. آی تی’تصادفی نیست که رونق فعلی در صنعت VPN حداقل تا حدی می تواند به مشکوک NSA-Snowden سال 2013 ردیابی شود. هر یک از اخبار مربوط به حریم خصوصی آنلاین ، از کمبریج آنالیتیکا تا نشت یاهو ، باعث تقویت VPN ها و نقاط صحبت آنها می شوند..

ما استدلال می کنیم که بسیاری از خدمات VPN - و شاید حتی بیشتر - قادر به حفظ حریم خصوصی شما از دنیای خارج هستند. سوال واقعی این است که آیا آنها قادر به حفظ حریم خصوصی شما از خود هستند. از این گذشته ، با انتخاب استفاده از یک سرویس VPN ، شما به سادگی سوئیسی را انتخاب می کنید که زبانه هایی را که در آن هستید نگه می دارد’دوباره از ISP به VPN خود عمل می کنید.
این دلیل دقیقی است که ادعا می کند سرویس های VPN ادعا می کنند “سیاهههای مربوط به صفر” از کاربران آنها’ فعالیت های آنلاین یا سایر داده ها. آی تی’همچنین چرا داستانهایی درباره اجرای قانون با استفاده از داده های خدمات VPN چنین لکه ای به اعتبار VPN است.
این دسته از VPN ها را حتی یک جاسوسی یا یک روزنامه نگار تحقیقاتی سطح بالا می تواند از آنها استفاده کند. این ارائه دهندگان بارها و بارها ثابت کرده اند که امنیت کاربران و حریم خصوصی کاربران را بسیار جدی می گیرند.

جوایز VPNpro 2018 بهترین VPN برای حفظ حریم خصوصی NordVPN

Runner-up: حریم خصوصی کامل

تقریباً پرچمدار NordVPN نیست’کالیبر ، بلکه بسیاری از ویژگی های مشابه را ارائه می دهد. اگر شما’تمایلی به استفاده از NordVPN ، دان ندارید’به یک رابط زشت توجه کنید و توانایی پرداخت هزینه های اخاذی را دارید - حریم شخصی کامل ابزاری برای کار است!

جوایز VPNpro 2018

بهترین VPN برای Newbies

اینجا’دسته ای که بسیاری از آنها پذیرایی می کنند اما می توانند’به نظر می رسد بیشتر اوقات آن را بدست آورید. آی تی’به سختی جای تعجب دارد - برای اینکه یک VPN خوب برای تازه کار ها باشید ، باز هم باید VPN ، دوره خوبی باشد و این بدان معنی است که بسیاری از ویژگی های پیچیده در برنامه شما وجود دارد. ترفند این است که تا حد ممکن تصمیمات غیرمجاز را از راه کاربری خارج کنید.

اما این’همه چیز در آنجا نیست. چنین VPN همچنین باید دارای راهنماهای خوب نوشته شده و پشتیبانی مشتری با دسترسی آسان باشد. بنابراین کسانی که هدفشان هستند “رأی جدید” باید با مهارت در ارائه خود ، از وب سایت شروع به کار کنید.
ما همچنین معتقدیم که تنظیمات پیش فرض بسیار مهم هستند. آنها نباید’فقط یک تازه وارد را در معرض دید خود قرار دهید زیرا او نمی خواهد’فکر می کنم با کلیک کردن گذشته “وصل کنید.”
این دسته نباید’دست کم گرفته شود ، یا با گذشت زمان ، بیشتر و بیشتر کاربران VPN تازه کار کامل خواهند بود. زودتر آنها را بگیرید!

بهترین VPN برای نشان جدید بهترین VPN برای تازه های Windscribe

دونده: NordVPN

در اکثر موارد مشابه ، فقط نمی تواند’نسخه رایگان (آزمایشی رایگان نامحدود 7 روزه به جای آن) داشته باشید و می تواند تنظیمات پیش فرض بهتری داشته باشد.

جوایز VPNpro 2018

بهترین VPN به صورت رایگان

هزاران سرویس رایگان VPN وجود دارد اما تعداد کمی از آنها ارزش وقت شما را دارند.

“رایگان” عموماً کلماتی است که شما دوست ندارید’می خواهم در همان جمله بشنوید “VPN.” ارائه دهندگان مانند Hola و بسیاری دیگر از آنها طی سالها مورد تمسخر از حریم شخصی و امنیت آنلاین قرار گرفته اند. حقیقت این است که ، هیچ چیز در این جهان رایگان نیست - پس چه کسی’برای این VPN ها و چگونه پرداخت می کنید?
غالبا ، VPN های رایگان با فروش داده های کاربر به تبلیغ کنندگان یا فروش پهنای باند بیکار زنده می مانند ، و یا از برخی روش های مشکل ساز دیگر برای تأمین هزینه ها استفاده می کنند. قربانی تقریباً همیشه حریم شخصی است ، دقیقاً چیزی که شما سعی در محافظت از آن داشتید ، a.k.a.
سایر خدمات VPN هم نسخه رایگان و هم نسخه پرداخت شده دارند که در این صورت آن را ارائه می دهد’معمولاً اشتراکهای پرداخت شده به یارانه دادن به آنهایی که رایگان دارند. این VPN ها دارای مشکلات خاص خود هستند که رایج ترین آن محدودیت های مختلف است. به عنوان مثال ، بیشترین محدودیت انتقال داده ، محدودیت سوئیچ سرور و غیره را دارند.
در حال حاضر می توانید ببینید که خدمات رایگان VPN ، در حالی که هرگز به اندازه خدمات پردرآمد خوب نیستند ، با یکدیگر برابر نیستند. این دسته بهترین ها را جشن می گیرد.

بهترین VPN برای نشان رایگان بهترین VPN به صورت رایگان ProtonVPN

دونده: Hide.me

انتخاب پشتیبان مستحکم: ایمن و دارای محدودیت انتقال داده سخاوتمندانه (2 گیگابایت در ماه) نسبت به اکثر موارد. اگر مرور منظم همه شماست’دوباره انجام می دهیم ، ممکن است Hide.me کافی باشد.

جوایز VPNpro 2018

اخلاقی ترین VPN

وقتی در نظر بگیریم که مشتریان هرگز نمی توانند واقعاً بدانند که در سرورهای VPN چه اتفاقی می افتد ، اخلاق بسیار مهم می شود. تنها مسئله ای که ما به عنوان کاربران داریم این است که ارزیابی اخلاق - مهم یا نه - بسیار دشوار است.

با این گفته ، ما می توانیم مقدار زیادی از محصول ، ارتباطات و عوامل دیگر استنباط کنیم.
اول از همه ، ما باید به لیست ویژگی ها نگاه کنیم و سعی کنیم بفهمیم آیا VPN مایل اضافی برای امنیت و حفظ حریم خصوصی است. امکاناتی مانند پروتکل های دو هاپ ، خفا ، Tor over VPN و سایر موارد برای فروش یک محصول VPN ضروری نیستند و اجرای آنها نیز آسان نیست.
دوم ، ما به حریم خصوصی نگاه می کنیم - ارائه دهنده خدمات VPN در کجا ثبت شده است ، آیا اطلاعات کاربر را وارد می کند ، آیا اظهارات صفحه اول خود با خط مشی رازداری آن موافق است؟ همه این موارد در مورد اخلاق یک ارائه دهنده VPN چیزهای زیادی می گوید.
سوم - آیا رسوایی های مربوط به سرویس VPN وجود دارد؟ آیا بازاریابی صادق است یا اینکه ارائه دهنده VPN از همه ترفندهای کثیف موجود برای بررسی خوب استفاده می کند?
اینجا’آنچه ما فکر می کنیم.

بهترین نشان اخلاقی VPNبهترین نشان VPN اخلاق ایده آل Prvacy کامل

دونده: Astrill VPN

Astrill VPN که در سیشل قرار دارد و بیشتر لیست ویژگی های آن را در اختیار شما قرار می دهد ، انتخاب بسیار مناسبی برای اخلاقی ترین افراد است. افسوس ، حریم شخصی کامل فقط کمی جلوتر است.

جوایز VPNpro 2018

بهترین VPN برای سرعت

سرعت! امنیت بدون آن چه فایده دارد؟ بله بله - ما معمولاً آن را به روش دیگر می گوییم ، اما بگذارید’برای پاسخگویی به یک سؤال ساده ، یک لحظه (حداقل برخی از آنها) با ملاحظات دیگر مخالفت کنید. کدام VPN سریعترین در سال 2018 بود?

البته ما بچه ها وقتی می گوییم سرعت ساده است. در واقع ، عوامل بسیاری برای در نظر گرفتن وجود دارد و سرعت بسته به زمان روز ، فاصله از سرور VPN ، سخت افزار ، نرم افزار و سایر موارد متفاوت است..
بنابراین ، کلمه خود را با یک دانه نمک - ما’فقط به شما می گویم که نتایج ما چه بوده است ، دلالت بر اینکه جهانی نیستند.
با این عدم پذیرش از راه ، در اینجا برندگان هستند.

بهترین VPN برای نشان سرعتبهترین VPN برای نشان سرعت PureVPN

اجرای دوم: VyprVPN

دارای تعداد زیادی سرور ، همگی متعلق به خود و بهینه سازی دندان ها هستند. VyprVPN هیچ یک از مسائل مربوط به حریم خصوصی PureVPN را ندارد اما انتخاب خوبی برای تورنت نیست.

جوایز VPNpro 2018

بهترین برند تجاری VPN

حوزه VPN به دلیل موارد مثبت زیادی شناخته شده است اما اصالت در برندسازی یکی از آنها نیست. ایجاد یکی از این موارد بسیار ساده خواهد بود “تولید کننده نام VPN” همه چیز - با شروع “حریم خصوصی”, “امنیت”, “ناشناس بودن” و شما’احتمالاً در نیمه راه وجود دارد. این’به همین دلیل وظیفه ما این است که به ارائه دهندگان خدمات VPN که از این الگوی نابینا عبور کرده اند تبریک می گوییم و در انجام آن موفق شده اند.

بهترین VPN برای نشان تجاری بهترین VPN برای نام تجاری TunnelBear

دونده: مولود

طلسم یک خال است ، که یک موجود کم ارزش و کاملاً حس است. همچنین ، مولود یک VPN بسیار امن و عالی است.

جوایز VPNpro 2018

بهترین VPN برای بازی

گیمرها طبیعی ترین گروه کاربران VPN نیستند. دلیل این امر ساده است: هیچ کس نمی خواهد پینگ های بیشتری را ببندد و عکس های خود را ببندد. اما موقعیت هایی وجود دارد که استفاده از سرویس VPN کار ساده ای برای انجام یک گیمر است.

اولین دلیل استفاده از VPN مسدود کردن جغرافیایی است. مانند استریمرها ، گیمرها گاهی باید با محدودیت های جغرافیایی اعمال شده بر روی بازی ها مقابله کنند و استفاده از VPN ساده ترین راه برای حل مسئله است. و اجازه دهید’فراموش نکنید که گیمرها نیز باید از حریم شخصی خود محافظت کنند - شاید حتی بیشتر از این.

بهترین VPN برای نشان بازی بهترین VPN برای بازی Speedify

Runner up: ExpressVPN

یکی از سریعترین خدمات VPN و یکی از متنوع ترین. هیچ مرز دیجیتالی نمی تواند شما را با ExpressVPN متوقف کند.

جوایز VPNpro 2018

بهترین بروزرسانی VPN

در سال 2018 ، چیزهای زیادی وجود داشت که از آن خوشحال شوید. این گروه دقیقاً آن را جشن می گیرند - در اینجا سرویس های VPN وجود دارند که توانسته اند ضعف های بزرگی را در طول سال جاری نشان دهند.

بهترین نشان به روزرسانی VPN بهترین بروزرسانی VPN Cyberghost

اجرای دوم: SaferVPN

یکی از مهمترین ویژگی های امنیتی VPN ، سوئیچ kill است. اتصالات حتی با استفاده از بهترین ابزارها افت می کند ، به همین دلیل یک VPN بدون سوئیچ kill ناقص است. در سال 2018 SaferVPN این ویژگی را در برنامه های خود معرفی کرده است.

جوایز VPNpro 2018

بهترین VPN برای موبایل

تصاویر افرادی که در تابش خیره کننده گوشی های هوشمند گم شده اند به سرعت تبدیل به کلیشه می شوند. نه که’صدق نمی کند ، البته ، و آنجا’به همین دلیل - امروزه تقریباً هر کاری را می توانید در تلفن هوشمند انجام دهید. و در حالی که شما’دوباره انجام می دهی همه چیز شما می توانید در رایانه شخصی خود باشید ، ممکن است بخواهید به همان اندازه ایمن باشید.

VPN های موبایل بیشتر از موارد معمولی وجود دارد ، بنابراین انتخاب زیادی وجود دارد. اگر فقط بیشتر آنها نبودند’موارد غیرقانونی ، سرقت داده ها از کد مربوط به سرورهای ضعیف…
سرویس های برتر VPN بیشتر دارای برنامه های خوب یا مناسب تلفن همراه هستند اما مناطق خاصی وجود دارد که باید برای رقابت با عنوان بهترین VPN تلفن همراه قوی باشند:
• رابط کاربری باید ساده و آسان برای دستکاری با استفاده از انگشتان باشد
• این پروتکل باید از پروتکل تونل سازی IKEv2 یا برخی پروتکل های دیگر با عملکرد موبایل و پروتکل Multihoming (MOBIKE) برخوردار باشد ، که از نشت داده ها هنگام تعویض بین WiFi و داده های سلولی جلوگیری می کند.
• باید از ویژگی های امنیتی خوبی برخوردار باشد (از لحاظ امنیتی اغلب کاهش از PC به VPN وجود دارد)
از طرف پرچم دار ، برخی از ویژگی ها از اهمیت کمتری برخوردار هستند ، مثلاً پشتیبانی از P2P

بهترین VPN برای نشان موبایل بهترین VPN برای موبایل VyprVPN

Runner up: ExpressVPN

این سرویس درجه یک همچنین دارای برنامه های موبایل ستاره ای است که شاید برای نمایشگرهای لمسی حتی بهتر باشد (نه اینکه’در موارد معمولی بد است) ExpressVPN تقریباً همه چیز کاملاً برجسته و خوب است.

جوایز VPNpro 2018

بهترین VPN سال 2018

در طول سال جاری ، رقابت در صدر بازار VPN حتی شدیدتر شده است. بهترین ها حتی کوچکترین حفره ها را در بازی خود دارند و اکنون 3-4 سرویس وجود دارد که گردن و گردن دارند. حتی می توانیم این را بگوییم’موضوع اولویت بین آنها است.

همه این VPN ها دارای ویژگی های امنیتی ستارگان هستند و بدون در نظر گرفتن جغرافیایی ، قابل اعتماد هستند. آنها’اگر احتمالاً می توانید یک اتصال اینترنتی پیدا کنید ، به شما امکان می دهد Netflix را در UltraHD از کره شمالی پخش کنید!
شاید مهمتر از همه ، این ارائه دهندگان خدمات VPN همگی نسبت به حفظ حریم شخصی کاربران تعهد کرده اند. مشاغل آنها در مکانهای دوستانه حفظ حریم خصوصی ثبت شده است. آنها به ممیزی های مستقل یا سازمان های اجرای قانون ناامید شده اند. آنها اسناد مربوط به سیاست حفظ حریم خصوصی را نوشته اند. و غیره.
به این ترتیب ، انتخاب های ما به جنبه های کمتری ملموس انجام می شود - سرعت ، امنیت تحت حساس ترین شرایط ، رسوایی (یا فقدان آن) ، کیفیت پشتیبانی مشتری و مواردی از این دست.

بهترین نشان VPN برای سال 2018 بهترین VPN برای 2018 ExpresVPN

دونده: NordVPN

امن ترین سرویس VPN در بازار. درست مانند برنده ما ، NordVPN در همه چیز خوب است و ما می توانستیم’با این یکی رفته اید در نهایت ، با این حال ، سکوت رسانه ها پیرامون ExpressVPN برنده روز در سال 2018 است.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 2 =