آیا باید همیشه VPN خود را ترک کنم؟


شبکه های خصوصی مجازی (VPN) محافظت ارزشمندی را برای همه فعالیت های آنلاین ، خواه شما ، فراهم می کنند’بارگیری مجدد تورنت ، ارسال ایمیل یا خواندن اخبار. اما این حمایت می تواند با هزینه ای همراه باشد.

VPN ها از منابع سیستم استفاده می کنند و تمایل دارند سرعت انتقال را تا حدی محدود کنند. این می تواند برخی از کاربران را به خاموش کردن محافظت از خود و یا بدون VPN در کل سوق دهد.

با این حال ، راه بهتری وجود دارد: دانستن چه موقع خاموش کردن محافظت از VPN ، به حداکثر رساندن امنیت و سرعت. پس اگر شما’من از اینکه می خواهم VPN خود را همیشه ترک کنم ، ادامه می دادم. این وبلاگ همه چیزهایی را که باید بدانید توضیح خواهد داد.

از کامپیوتر یا تلفن هوشمند خود کجا استفاده می کنید؟ متن مهم است

در مرحله اول ، پاسخ به سؤالی که باید VPN خود را در تمام مدت بگذارم تا حد زیادی به نحوه استفاده شما از اینترنت بستگی دارد. برخی از اتصالات از سایرین امن تر هستند و این را باید بدانید که بیشترین خطر را بدانید.

به عنوان مثال ، اگر از اتصالات وای فای عمومی ناایمن استفاده می کنید ، باید VPN خود را همیشه درگیر کنید. مطمئن شوید که’قبل از ورود به کافی شاپ یا وای فای کار ، مشغول این کار هستید زیرا اینها برخی از شبکه های ناامن در اطراف هستند.

اما اگر شما’دوباره در خانه هستید ، احتمالاً می توانید کمی آرامتر باشید. به شرط اینکه روتر خوبی داشته باشید و ISP شما معتبر باشد ، احتمالاً می توانید VPN خود را برای فعالیتهای پرخطر ذخیره کنید و بدون اینکه وارد شوید ، وب را مرور کنید..

استریمرها باید خط مشی VPN خود را محکم تر کنند

با این حال ، اگر دوست دارید از طریق اتصال به اینترنت در منزل خود سرویسهایی مانند Hulu یا Netflix را جابجا کنید ، همه چیز بسیار متفاوت است. این’لزوماً به دلایل امنیتی نیست. در عوض ، آن’همه چیز در مورد دور زدن بلوک های جغرافیایی است.

VPN ها به طرفداران جریان اجازه می دهند تا از سراسر جهان به محتوا دسترسی پیدا کنند ، و کتابخانه های عظیمی از فیلم های قبلی غیرقابل دسترسی را باز کنند. برای شکستن جغرافیای مسدود کننده ها ، VPN ها باید در مورد ناشناس بودن IP بسیار باورپذیر باشند. به محض اینکه آدرس IP شما فاش شد ، مکان اصلی شما آسان است و شما’خود را از جریان خود منجمد خواهید کرد.

به همین دلیل ، هر وقت از سیستم عامل های آنلاین پخش می شوید ، باید VPN خود را فعال کنید. و به یاد داشته باشید که قبل از ورود به سیستم ، VPN را درگیر کنید. اگر IP شما به طور ناگهانی تغییر کرد ، این امر می تواند به سایتهای جریان دهنده شما نشان دهد’دوباره با استفاده از VPN.

بهت زده می شود؟ ممکن است همیشه به VPN خود احتیاج داشته باشید

اگر گمان می کنید که ISP شما باشد “پرتاب” اتصال به اینترنت شما ، پاسخ دادن به اینکه باید VPN خود را در همه زمانها ترک کنم بسیار ساده تر می شود. VPN های خوب می توانند از طریق ناشناس ماندن IP کار کنند و این امر را برای ردیابی هویت واقعی شما برای ISP غیرممکن سازد. در این حالت ، روشن کردن مداوم VPN تنها راه تضمین سرعت مناسب است.

آی تی’همیشه آسان نیست که بگویید شما هستید’دوباره پرتاب می شوید ، اما برخی از علائم حکایت وجود دارد. به عنوان مثال ، اگر سرعت شما به طور معمول به پایان دوره پرداخت شما کاهش می یابد ، می تواند به این معنی باشد که با برخورداری از محدودیت های راهنمایی و رانندگی ، ISP شما سرعت شما را محدود می کند..

این یک مشکل مخصوصاً بزرگ برای تورنت است که تعداد نسبتاً زیادی از داده ها را از طریق اتصالات خود ارسال می کنند. بنابراین اگر به طور معمول یک مشتری P2P را بارگذاری می کنید تا اعتیاد به فیلم یا موسیقی خود را تغذیه کند ، مطمئن شوید که VPN شما همیشه روشن است.

VPN و torrenting همیشه باید در کنار هم باشند

در حقیقت دلایل بسیار خوبی برای جفت شدن VPN و P2P وجود دارد. گذشته از مسئله سرعت ، مشکل شماره یک در اینجا حفظ حریم خصوصی است. همه تورنترها در برابر مسائل حقوقی ناشی از نقض حق نسخه برداری آسیب پذیر هستند ، و VPN ها تنها راه مؤثر برای محافظت از تحقیقات خود هستند..

آیا این بدان معنی است که شما باید همیشه VPN خود را بارگیری کنید ، فقط در صورت نیاز به بارگیری تورنت؟ لازم نیست. مطمئناً ، اگر بارگیری VPN خود را هر بار که کامپیوتر شما بارگیری می کند ، می کنید’محافظت می شود اما ، همانطور که ما’خاطرنشان كرد: استفاده مداوم از VPN نقاط ضعف خود را دارد.

درعوض ، ممکن است بخواهید از VPN استفاده کنید که با مشتری های torrenting مانند uTorrent ادغام می شود. NordVPN با ویژگی پروکسی Socks5 گزینه خوبی است ، اما تعداد زیادی از VPN های نخبگان چیزی مشابه ارائه می دهند. به این ترتیب ، VPN شما فقط هنگام اشتعال تورنت درگیر خواهد شد.

اگر آنلاین خرید کنید ، شما’به VPN خود نیاز دارید

اگر خرید آنلاین چیز شماست ، آن است’حتی از این رو مهمتر است که VPN خود را تقریباً تمام وقت اجرا کنید. چند دلیل برای این وجود دارد.

اولا ، امنیت بسیار مهم است. هر زمان که جزئیات مالی خصوصی را به پرتال های تجارت الکترونیک تحویل می دهید ، باید از خدمات اضافی محافظت شده توسط شبکه های خصوصی مجازی برخوردار باشید. در دنیایی که سرقت هویت و کلاهبرداری سایبر آشکار همه گیر است ، آن را نشان می دهد’فقط یک بیمه نامه معقول است.

ثانیا ، داشتن یک VPN درگیر می تواند به شما در پس انداز آنلاین کمک کند. این چیزی است که خریداران کمتر از آن می دانند ، اما می تواند بسیار مفید باشد. بسیاری از فروشندگان آنلاین فیلترهای ژئو کار می کنند. این ابزارها مشتریان خود را براساس منطقه (یا سایر جزئیات) تقسیم می کنند و معاملات خاصی را به گروه های مختلف ارائه می دهند. بنابراین ممکن است مردم بوستون هنگام خرید در همان وب سایت ، بلیط هواپیمایی بیشتری نسبت به مردم مکزیکو سیتی ببینند.

با استفاده از VPN ، می توانید بازرگانان را در فکر کردن از مکانهایی در سرتاسر جهان گول بزنید. در بسیاری از موارد ، گرچه مخصوصاً در سایت های مسافرتی ، این می تواند راهی برای دستیابی به معاملات خارق العاده باشد.

با این حال ، شما نمی دانید’تی لزوماً همیشه به VPN خود نیاز دارید. اگر سرعت مرور شما را کند می کند ، هنگام چک کردن محصولات یا تحقیق در تعطیلات ، آن را خاموش کنید. سپس آن را برای خرید روشن کنید.

در مورد زمان استفاده از VPN می تواند مشکلی داشته باشد?

تاکنون ، ما’در مورد مثالهایی که می پردازد VPN خود را در اکثر اوقات (اگر نه تمام وقت) پرداخت می کند صحبت کرده است. اما شرایطی وجود دارد که ممکن است بخواهید VPN خود را خاموش کنید.

به عنوان مثال ، اگر شما’در حالی که VPN شما ناشناس است آدرس IP شما ، شما ، سعی کرده اید که یک انتقال پی پال را انجام دهید’می دانم که’ساده نیست پی پال به طور مرتب حساب کاربران VPN را قفل می کند و آن را به عنوان شواهد احتمالی کلاهبرداری آنلاین می بیند. این باعث می شود بسیاری از کاربران VPN هنگام انجام انتقال ، محافظت را خاموش کنند - این یک خطر امنیتی بالقوه است.

در این موارد می توانید راه حل پیدا کنید. برخی از VPN ها IP اختصاصی یا StealthVPN را ارائه می دهند که واقعیت استفاده شما از VPN را نقاب می زند. اگر حداکثر حریم شخصی را مرده باشید ، آنها ابزاری هستند که می توانید به آن مراجعه کنید. اگر اینگونه نباشد ، بانکداری می تواند وضعیتی باشد که در آن وجود داشته باشد’بهترین کار این است که به طور خلاصه VPN خود را خاموش کنید.

دانستن اینکه چه موقع از VPN استفاده کنید ، یک عامل مهم امنیت آنلاین است

به طور خلاصه ، پاسخ این که آیا باید VPN خود را در تمام مدت ترک کنم ، است “نه لزوما بلکه بلکه’معقول است برای اجرای یک VPN بیشتر اوقات.”

همانطور که ما’دیده می شود ، VPN ها از خریداران آنلاین ، تورنت و جاروبرقی محافظت می کنند و در صورت بروز مشکل می توانند افزایش سرعت را تحویل دهند. اما آنها همچنین می توانند به سرعت ناچیز مرور کلی و مشکلات بانکداری آنلاین منجر شوند.

به هر معنی ، استفاده از VPN خود را برای به حداکثر رساندن سرعت مدیریت کنید ، اما همیشه از خطرات برطرف کردن محافظت خود آگاه باشید. به این ترتیب ، شما’سرعت و امنیت را بدون هیچ مشکلی تعادل برقرار خواهید کرد.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

49 + = 59

map