صاحبان VPN مخفی رونمایی کردند: 101 محصول VPN که فقط 23 شرکت اجرا می کنند


آخرین بروزرسانی: 3 ژانویه 2020

در سطح ممکن است به نظر برسد که بازار VPN با شرکت های مختلفی در حال رقابت برای یک قطعه از پای مصرف کننده رو به رشد VPN است..

با این حال ، هنگامی که ما شروع به نگاه بیشتر به VPN ها و شرکت های صاحب آنها کردیم ، متوجه چیز جالبی شدیم: بسیاری از این محصولات متعلق به همان شرکت هستند. با توجه به علاقه های ما ، تصمیم گرفتیم تا عمیق تر حفاری کنیم تا ببینیم که چه تعداد محصولات VPN متعلق به کدام شرکتها است یا تحت کنترل آنهاست.

این شماره ممکن است شما را شگفت زده کند:

تحقیقات ما نشان می دهد که حداقل 101 محصول VPN تنها 23 شرکت متعلق به آنها است.

این شامل هم محصولات VPN کراس پلت فرم و هم فقط موبایل است. این شرکت همچنین شامل شرکت های تابعه مستقیم یا محصولات / مارک ها و همچنین خدمات برچسب سفید است. این تعداد بسیار بیشتر از آنچه قبلاً در تحقیقات دیگر گزارش شده بود را نشان می دهد.

برای تجزیه و تحلیل ما ، ما فقط شامل شرکتهای والدینی که بیش از یک محصول VPN دارند یا در آن فعالیت می کنند.

صاحبان VPN مخفی رونمایی کردند: 101 محصول VPN که فقط 23 شرکت اجرا می کنند آیا می خواهید تمام اطلاعات را با یک فرمت آسان و قابل بارگیری انجام دهید؟ اینفوگرافیک ما را بررسی کنید

چرا این مهم است?

هنگامی که صحبت از مالکیت واقعی محصولات و مارک های مختلف VPN است ، آن را به دست می آوریم’مهم است بدانید که در واقع کدام شرکت کاربران یا صاحبان آن فعالیت می کند’ داده ها. دو مسئله مهم بزرگ وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

# 1 حریم خصوصی داده ها

اگر شرکت های مادر در واقع در یک کشور 5/9/14 چشم ، که به طور معمول کشورهایی با نظارت عالی هستند ، قرار دارند.’ داده ها می توانند برای این دولتها گسترده باشند. اگر آنها در روسیه ، چین و سایر دولت های استبدادی / سرکوبگر باشند ، مجبور می شوند داده های خود را بطور پیش فرض به دولت ها ارائه دهند (همانطور که قبلاً در تجزیه و تحلیل نظارت چینی بحث کرده ایم). شرکت مادر نیز ممکن است مایل به فروش داده های کاربر باشد.

اخیراً ، سناتورهای آمریکایی تحقیق درباره سرورهای خارجی را برای تغییر مسیر ترافیک هنگام استفاده از VPN برنامه ریزی کرده اند. سناتورها ماركو روبيو (R-FL) و ران ويدن (D-OR) به موارد زير اشاره كردند:

“اگر کارشناسان اطلاعات آمریكا معتقدند كه پكن و مسكو از فن آوری ساخت چین و روسیه برای ردیابی آمریکایی ها استفاده می كنند ، مطمئناً DHS باید نگران آمریکایی ها باشد كه داده های مرور وب خود را مستقیماً به چین و روسیه ارسال می كنند..”

امنیت شماره 2

اگر صاحب شرکت غیرقابل اعتماد باشد ، می تواند مشکلات زیادی را به وجود آورد. شرکت های والدینی که به آنها ثابت شده است دارای آسیب پذیری های اساسی هستند ، یا حتی شامل افزودنی های مشکوکی و بدافزارهای احتمالی هستند ، می توانند منجر به سرقت اطلاعات کاربر یا حتی هک شدن رایانه هایشان شوند.

غذای اصلی

مهمترین نکاتی که تحقیقات ما نشان داد:

 • j2 Global (از طریق StackPath) حداقل 13 محصول VPN را متعلق به خود دارد یا کار می کند. با این حال ، این شرکت به طور رسمی ادعا می کند که فقط 6: IPVanish ، StrongVPN ، Encrypt.me (سابق Cloak) ، SaferVPN ، Perimeter 81 و Buffered VPN (که با Encrypt.me ادغام شده اند) وجود دارد. ما نشان می دهیم که این سرویس خدمات برچسب سفید را برای VPNHub و NameCheap VPN فراهم می کند ، و همچنین 5 محصول VPN دیگر را نیز کار می کند
 • به همین ترتیب, AnchorFree فقط محصولات Hotspot Shield ، TouchVPN و JustVPN را به طور رسمی ادعا می کند. با این حال ، این واقعیت را دارد که برای کل 10 محصول VPN متعلق به محصولات Betternet نیز پنهان است
 • گادیتک ، شرکت فناوری مستقر در کراچی, رسما ادعا می کند که فقط دارای 3 محصول VPN است (PureVPN ، Ivacy و جدیدتر Unblock VPN & پروکسی) با این حال ، ما’دو محصول VPN دیگر را نیز کشف کرده اید. ما همچنین نشان می دهیم که این شرکت سایت های بررسی VPN vpnranks.com ، bestvpnservice.com ، bestvpn.co و 2 نفر دیگر را اجرا می کند
 • توسعه دهنده محبوب VPN موبایل فن آوری های نوآورانه دارای 10 محصول VPN زیر کمربند خود است. ما نشان می دهیم که 2 محصول از این محصولات VPN توسط شرکت دیگر آن ، Lime Clove و 2 مورد دیگر توسط Autumn Breeze 2018 است که خود نیز در اختیار دارد
 • شرکت آمریکایی شبکه های Actmobile, با 3 برنامه تلفن همراه VPN ، در مجموع 6 محصول VPN رایگان VPN LLC را نیز اجرا یا کار می کند
 • ما نشان می دهیم که بیشتر موارد VPN های محبوب فقط برای موبایل در واقع چینی هستند (توسط اتباع چینی اداره می شود یا در واقع در چین واقع شده است). این بدان معناست که داده های کاربر با تأیید سناتورهای آمریکایی احتمالاً برای مقامات چین باز است’ ترس از داده های آمریكایی به دست چینی یا روسی افتاد

شما می توانید خلاصه کامل از یافته های ما را در اینفوگرافیک دقیق ما مشاهده کنید. در زیر می توانید تعداد محصولات این VPN را در فروشگاه های Google Play و Apple App مشاهده کنید.

شماره 1 j2 جهانی (از طریق StackPath) - 13 کل پیشنهادات VPN

j2 جهانی - Stackpath

j2 Global (که در بین دیگران ، انتشارات فناوری PCMag را نیز در اختیار دارد) اخیراً StackPath را بدست آورد’محصولات VPN. StackPath به عنوان لیست شده است “یک شبکه تحویل محتوای آمریکایی ، سرویس ابری و ارائه دهنده فایروال برنامه وب.” در تلاش برای گسترش پیشنهادات خود ، StackPath در سال 2017 Highwinds را خریداری کرد و همراه با آن IPVanish ، StrongVPN و Encrypt.me (سابق Cloak).

در ژوئیه 2019 ، j2 Global اعلام کرد که SaferVPN مستقر در اسرائیل را خریداری کرده و در نوامبر 2019 Encrypt.me با Buffered VPN ادغام شده است. از طریق بخش برچسب سفید خود ، WLVPN ، که StackPath در سال 2016 خریداری کرد ، خدمات VPN برچسب سفید را برای هر دو VPNHub ارائه می دهد (Pornhub’s VPN) و Namecheap VPN. کاربران Reddit دریافتند که NameCheap VPN از سرویس WLVPN استفاده می کند.

در WLVPN’آنها وب سایت ، آنها سرویس Overplay VPN را نیز به عنوان یکی از مشتریان خود فهرست می کنند.

لیست شرکای wlvpn

بر اساس آدرسهای سرور DNS ، Unblock-Us به WLVPN / Highwinds نیز متصل است و توسط StackPath یا مدیر عامل شرکت Lance Crosby متعلق یا اداره می شود..

در حقیقت ، از طریق Crosby می توانیم این VPN های دیگر را نیز به هم وصل کنیم:

 • netDNA (ارائه خدمات VPN سفارشی)
 • NetProtect
 • اتصال امن

اولین نکته جالب مطرح شده:

رفع انسداد ما به عنوان مشتری WLVPN یا هرگونه وابستگی به Highwinds یا StackPath در لیست ذکر نشده است..

با این حال ، وقتی به دستورالعمل تنظیم Unblock-us در ویندوز نگاه می کنیم ، این آدرسهای سرور DNS را پیدا می کنیم.

خطاهای بلند ما را باز کنید

هر دو آنها به سازمان Highwinds متصل هستند.

DNS 1: 64.145.73.5

isp-highwinds سازمان مشخص شده است

DNS 2: 209.107.219.5

isp-highwinds dns2 مشخص شده است

علاوه بر سرنخ DNS ، نگاهی به کارمند آنها می اندازد’پروفایل های LinkedIn همچنین روندهای جالبی را نشان می دهد:

پیتر گراتاله’پروفایل LinkedIn نشان می دهد که وی از 2014 تا 2016 در هر دو Unblock US و Highwinds کار کرده است:

صاحبان VPN مخفی رونمایی کردند: 101 محصول VPN که فقط 23 شرکت اجرا می کنند

نکته جالب دوم مطرح شده:

شما ممکن است متوجه دو نام مختلف برای همان سرویس Unblock-Us شوید: UnblockUS و Unblock-Us. دو صفحه جداگانه LinkedIn برای اینها وجود دارد “شرکتها”: UnblockUS و Unblock-Us ، که ما را به سمت شرکتی به نام NetProtect سوق می دهد. با این حال ، هر دو صفحه این شرکت وب سایت www.unblock-us.com را به عنوان دامنه خود لیست می کنند ، که وب سایت واقعی سرویس Unblock-Us VPN است.

هر دو unblock-us.com و netprotect.com مورد علاقه مشابهی دارند:

صاحبان VPN مخفی رونمایی کردند: 101 محصول VPN که فقط 23 شرکت اجرا می کنند

Unblock-Us آدرس زیر را در پایین وب سایت خود ذکر کرده است:

NetProtect Ltd ، خیابان 236 Strovolos ، Strovolos ، 2048 ، نیکوزیا ، قبرس

هنگام جستجوی NetProtect’وب سایت ، ما دو آدرس زیر را ذکر می کنیم:

در سراسر جهان: 21 Pine Road، Belleville، St Michael، BB11113، Barbados | EU: NetProtect Ltd، Grigori Afxentiou، 133 Agios Dometios، 2369، Nicosia قبرس

آنها نام مشابه شرکت (NetProtect Ltd.) را با آدرس های کمی متفاوت در قبرس نشان می دهند. با این حال ، وقتی به این آدرس اینترنتی می روید: https://promo.unblock-us.com/welcome ، شما’دقیقاً همان دو آدرس NetProtect را مشاهده خواهید کرد’وب سایت.

و وقتی به آدرس باربادوس نگاهی بیندازیم ، متوجه شدیم که در حقیقت تعداد 96 نفر در همان آدرس ثبت شده اند (به لطف انتشارات پاناما). هیچکدام از آنها NetProtect یا Unblock-us نیستند.

در این مرحله ، آن را’با اطمینان می توان گفت که آنها’دوباره هر دو شرکت هستند.

و برای اتصال همه آن به StackPath ، فقط در مورد پناه بردن ما’هنوز نکته ما را ثابت کرد: آنجا’شرکتی به نام Netprotect LLC که در فلوریدا ثبت شده است. در اینجا افراد اصلی در آن شرکت آمده اند:

lance crosby netprotect llc

اگر این نام برای شما آشنا به نظر می رسد ، آن را’بخاطر همین’همان لنس کراسبی است…

lance crosby netprotect llc 1

…که صاحب گروه شبکه Highwinds است…

lance crosby netprotect llc 2

…و همچنین StackPath ، Overplay ، Strong Technology (StrongVPN) و بسیاری از شرکت های دیگر.

# 2 AnchorFree - 10 کل محصولات VPN

محصولات VPN موبایل AnchorFreeمحصولات VPN موبایل AnchorFree

AnchorFree از زمان معرفی محصول اصلی خود ، Hotspot Shield ، در سال 2008 درگیر صنعت VPN شده است. در فوریه 2015 ، AnchorFree JustVPN و TouchVPN را به دست آورد. JustVPN فقط یک محصول VPN دارد: یک برنامه Android به نام “JustVPN - VPN نامحدود رایگان & پروکسی.”

TouchVPN سه برنامه منحصر به فرد دارد. دو مورد برای Android (Touch VPN ، VPN 360) و سه مورد برای iOS هستند: VPN 360، Touch VPN، VeePee VPN Proxy.

در نوامبر سال 2016 ، Betternet Technologies توسط AnchorFree به دست آمد. Betternet برنامه های زیر را ایجاد می کند:

اندروید:

 • VPN Free - Hotspot VPN Betternet & مرورگر خصوصی
 • پروکسی VPN توسط HexaTech
 • VPN در Touch (برنامه نویس به عنوان فقط ذکر شده است “Betternet”)

iOS:

 • بهترین VPN پروکسی Betternet
 • HexaTech VPN نامحدود
 • VPN در لمس
 • VPN Pro | پروکسی مادام العمر & بهترین VPN توسط Betternet

با حذف برنامه های تکراری iOS و Android (با نام های مختلف) ، می بینیم که AnchorFree دارای 10 محصول کل VPN ، از جمله برنامه های منحصر به فرد برنامه.

نکات جالب مطرح شده:

نتیجه گیری که AnchorFree Betternet را به دست آورد یک کار برای خودش بود. می بینید ، آنجا’هیچ سابقه ای از این کسب و کار تاکنون رخ نداده است. بنابراین چگونه می دانیم Betternet متعلق به AnchorFree است?

چند مورد.

اول ، بزرگترین اثبات Betternet است’سیاست حفظ حریم خصوصی خود است. در آنجا ، به نظر می رسد که AnchorFree شرکتی در پشت Betternet است. با این حال ، هنگامی که به AnchorFree نگاه می کنید’ادغام و ادغام در وب سایت اطلاعاتی رقیب Owler.com ، ما JustVPN و TouchVPN را به عنوان تنها تملک های AnchorFree می بینیم:

AnchorFree ذکر شده در لیست

حال سوال اصلی: چرا AnchorFree برای دستیابی به JustVPN و TouchVPN یک بیانیه مطبوعاتی صادر کرد ، اما نه برای Betternet؟ در واقع ، چرا هیچ اطلاعات مستقیمی در مورد این کسب (پست های وبلاگ شرکت ، انتشارات مطبوعاتی ، ذکر در مصاحبه ها ، مقاله ها و غیره) وجود ندارد ، حتی اگر این اطلاعات به راحتی در دسترس باشد?

این احتمالاً به همه اخبار بد پیرامون Betternet مربوط می شود - و تحقیقات نشان می دهد که آن’یکی از بدترین ارائه دهندگان VPN در آنجا است.

# 3 گادیتک: 7 کل محصولات VPN

محصولات VPN موبایل Gaditekگادیتک’محصولات تلفن همراه VPN

گادیتک یک شرکت مستقر در پاکستان است که دارای PureVPN ، Ivacy و Unblock است - یک محصول جدید VPN و پروکسی.

نکته جالب این است که این “دوران جدید” شرکت همچنین دارای شیوه های جالب بازاریابی است. کارمندان Gaditek / PureVPN همچنین به سایتهای بررسی VPN زیر وصل شده اند:

 • vpnranks.com
 • bestvpnservice.com
 • kodivpn.co
 • bestvpn.co (قبلاً bestvpnprovider.com)
 • usavpn.com

این نمایه ای از همایون خان است که از سال 2014-2015 در گادیتک کار کرده و نوشت “بررسی VPN بی طرفانه” برای vpnranks.com ، netflixdown.com و bestvpnprovider.com:

پروفایل Humayoun Khan

علاوه بر این ، Aazim Akhtar به عنوان ویرایشگر ارشد vpnranks.com ذکر شده است ، اما در Zoominfo.com ، وی’لیست شده در Gaditek به عنوان رهبر تیم برای تولید محتوا:

اعظم اختر

سرانجام ، ما سید امیر عباس ریزو داریم که مشخصات شغلی rozee.pk نشان می دهد که وی از سال 2014-2018 برای گادیتک کار کرده و در bestvpnservice.com ، bestvpnprovider.com و kodivpn.co کار کرده است..

به گفته SameWeb ، از این میان ، vpnranks.com با حدود 2.5 میلیون بازدید کننده ماهانه وب سایت ، موفق ترین است..

نکات جالب در نظر گرفتن:

در طول تحقیقات ما ، متوجه شدیم که برخی از کارمندان PureVPN / Gaditek همچنین برای ارائه دهنده VPN دیگری به نام OneVPN کار می کنند ، که متعلق به Unravel Technologies است.

قرار است Unravel در هنگ کنگ مستقر باشد ، اما مانند PureVPN ، پایگاه آن در واقع در کراچی پاکستان است. محمد فهاد’مشخصات شغلی نشان می دهد که او در Gaditek ابتدا کار می کند ، سپس در Unravel ، هر دو در کراچی کار می کند:

میهمان فهاد گجتک باز می شود

سپس آنجا’s Ashad Zid’پروفایل LinkedIn که نشان می دهد او فقط از 2015-2016 در Gaditek کار کرده است ، اما نه Unravel Technologies یا OneVPN ، اما هنوز OneVPN (همراه با محصولات Gaditek PureVPN و Ivacy) را بعنوان برخی از پروژه ها لیست می کند.’در کار کرده است:

قسمت OneVPN از PureVPN

یک دلیل احتمالی: OneVPN یکی دیگر از محصولات VPN است’متعلق به Gaditek است.

نکته جالب دیگر: PureVPN ، IvacyVPN و vpnranks.com همه آدرس ثبت نام را در سنگاپور به اشتراک می گذارند. شرکت دیگری در این لیست - نوآوری اتصال - نیز دارای همین آدرس است.

این احتمال وجود دارد که آنها’دوباره به طور مستقیم متصل نیستید ، بلکه فقط با استفاده از همان شرکت حسابداری ، گروه TMF ، که در همان آدرس ثبت شده است ، انجام می شود.

# 4 Kape Technologies: 3 کل محصولات VPN

ارائه های VPN تلفن همراه KapeTechnologiesارائه های VPN تلفن همراه KapeTechnologies

Kape Technologies شرکتی است که محل زندگی آن در Isle of Man است. در سال 2017 ، CyberGhost VPN ارائه دهنده رومانیایی VPN را بدست آورد ، و در اکتبر سال 2018 ارائه دهنده VPN آلمانی مستقر ZenMate را به دست آورد.

در نوامبر سال 2019 ، Kape Technologies لندن تراست مدیا را که مالک دسترسی به اینترنت خصوصی است خریداری کرد.

اولین نکته جالب در نظر گرفتن:

Kape Technologies تا مارس 2018 با نام دیگری: Crossrider ادامه یافت. چرا تغییر?

زیرا Crossrider برای آلوده کردن کاربران بسیار مشهور است’ دستگاههایی با بدافزار و سایر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم. طبق گفته های سیمانتک’مرکز امنیت ، برنامه Crossrider از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و دارای ریسک بالا بود. این برنامه قادر به جایگزینی تبلیغات با موارد خاص خود در مرورگرها ، جمع آوری داده های شخصی و اتصال به دامنه crossrider بود.

Malwarebytes اطلاعات مشابهی داشت و به کاربران هشدار می داد که برنامه Crossrider در ربودن مرورگر ، باند نرم افزارهای مخرب ، نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم و سایر روشهای کسب درآمد درگیر شده است.

در واقع ، مدیر عامل شرکت Crossrider / Kape ، ایوود ارلیچمن اعتراف کرد که تغییر نام آنها به دلیل این امر بوده است “ارتباط قوی از فعالیتهای گذشته شرکت.”

3 نکته مهم دیگر وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

1. CyberGhost’شرایط و ضوابط مارس 2018 به شرح زیر است:

cyberghost crossrider t & c

اما T فعلی&C آن را جایگزین CyberGhost می کند.

cyberghost crossrider t & c 2019

چرا نمی کند’آن را به ذکر Kape?

2. تقاطع’بنیانگذار و مدیر عامل (تا مارس 2016) کوبی مناچمی بود ، که بخشی از واحد 8200 ، اسرائیل بود’نسخه NSA. تزریق آگهی (مانند برنامه Crossrider) به سازمانهای اطلاعاتی مرتبط شده است.

3. سرمایه گذار اصلی شرکت Crossrider / Kape Technologies تدی ساجی است که نام وی در نشت پاناما پاپورس گنجانده شده است..

نکته جالب توجه دوم:

وقتی به این وضعیت و به طور خاص در تغییر T آنها نگاه می کنیم&سی ، آنجا’یک سؤال حقوقی جالب که باید در نظر بگیرید: کدام یک از حوزه های قضایی برنده است ، شرکت مادر’یا شرکت تابعه’s?

اگر مقامات می خواستند به Kape Technologies ، كه به عنوان یك شركت ثبت شده در Manle تحت قانونی انگلیس است ، نزدیك شوند ، آیا می توانند CyberGhost رومانی یا PIA مستقر در آمریكا را مجبور كنند تا گزارشهای مربوط به كاربران VPN خود را تهیه كنند ، یا حتی سیستم های نظارت را نیز به كار گیرند.?

یک مورد جالب که اغلب پیش می آید این است که وقتی Highwinds (قبل از دستیابی توسط StackPath) شرکت مادر IPVanish بود. اگرچه هر دو در یک حوزه قضایی بودند ، IPVanish ادعا کرد هیچ پرونده ای وجود ندارد ، اما پرونده هایی را که در واقع به Homeland Security نگه داشته می شود ، تغییر داده است..

طبق پرونده های پرونده ، نماینده فدرال احضاریه ای را برای IPVanish صادر کرد’شرکت مادر ، Highwinds Network Group ، که سرنخ هایی را برای کمک به نماینده برای ارائه احضاریه خاص تر و مفصل تر ارائه کرد.

سپس نماینده احضاریه دوم را برای آن ارسال کرد “اطلاعات مربوط به ترافیک IRC با استفاده از IP 209.197.27.72 ، پورت 6667.” Highwinds / IPVanish مطابقت داشت.

سپس این سؤال مطرح می شود: اگر مقامات بریتانیا به Kape Technologies نزدیک شوند و از آنها بخواهند گزارش های خاصی را در مورد یک کاربر خاص CyberGhost ارائه دهند ، آیا CyberGhost / Kape قادر خواهد بود این درخواست را انکار کند.?

ما از پشتیبانی مشتری آنها سؤال کردیم و آنها این احتمال را رد کردند:

پشتیبانی CyberGhost 1

پشتیبانی CyberGhost 2

پشتیبانی CyberGhost 3

با این حال ،’انجام هر کاری که ارائه دهندگان VPN می گویند در ارزش اسمی بسیار دشوار است. پس از همه ، IPVanish از بین نمی رفت’تصور می شود که هرگونه اطلاعاتی را برای مسئولان تهیه کنید - تا زمانی که مقامات به آنها نزدیک نشوند.

برنامه های فقط برای موبایل

بازار VPN فقط با تلفن همراه کمی ساده تر است: بسیاری از توسعه دهندگان VPN بیش از یک محصول VPN تولید می کنند..

آنها’بیشتر مجانی VPN هستند ، به این معنی که آنها’فروش دوباره تبلیغات به کاربران یا فروش اطلاعات کاربر به اشخاص ثالث.

شماره 5 نوآورانه اتصال: 10 محصول کل VPN

نوآورانه اتصال محصولات VPN تلفن همراهنوآورانه اتصال محصولات VPN تلفن همراه

این توسعه دهنده Android به طور مستقیم TurboVPN ، VPN Master ، VPN Proxy Master Pro و VPN Proxy Master Lite را ایجاد می کند. همچنین برنامه iOS VPN Sofast - Mymobilesecure را توسعه می دهد.

نکات جالب در نظر گرفتن:

ارتباط نوآورانه با میخک لیمو نیز ارتباط داشته است (علاوه بر یک شرکت سوم ، ALL Connected Co. Ltd). میخک Lemon باعث می شود برنامه های VPN Snap VPN و VPN Robot شوند.

میخک Lemon و Innovative Connection هر دو دارای آدرسهای منشی و کلیدی هستند.

ALL Connected به عنوان توسعه دهنده برنامه در فروشگاه App برای TurboVPN و VPN Master ذکر شده است ، در حالی که Innovative بعنوان برنامه نویس در فروشگاه Play برای برنامه های مشابه (بعلاوه زنجیره برگشت و چهارم پیوندها بین وب سایت ها و برنامه های آنها در برنامه تلفن همراه) ظاهر می شود. مغازه ها).

میخک لیمو دارای یک آدرس مشترک با Innovative است و دبیر هیئت مدیره همان (Loo Ping Yoo) است. خط مشی های Turbo و Master VPN در دامنه های مشابه Cloudfront برگزار می شود و به نوآوری پیوند می یابد. اما خط مشی App Store برای MasterVPN در ALL Connected میزبان است’دامنه s. خط مشی SnapVPN در همان دامنه Cloudfront است. همه این خط مشی ها با همان اصطلاحات انگلیسی و اصطلاحات شکسته مشترک است.

به نظر می رسد مدیر نوآوری دنی چن است که مدیر عامل شرکت پیوند پیوند است. او به عنوان مدیر سهامداری نوآورانه در یک رجیستری در سنگاپور ظاهر می شود. یو لو پینگ دبیر هر دو میخک لیمو و نوآورانه است و شهروند سنگاپور است.

سپس آنجا’نگاه هر دو وب سایت آنها - که تقریباً در طراحی ، متن بندی و هر چیز دیگری به جز نام شرکت یکسان هستند.

اینجا’ارتباط نوآورانه’وب سایت:

صاحبان VPN مخفی رونمایی کردند: 101 محصول VPN که فقط 23 شرکت اجرا می کنند

و اینجا’میخک لیمو’وب سایت:

کلوچه لیمو جانبی

فراتر از آن ، هنگام مشاهده اطلاعات ثبت نام برای turbovpn.co ، متوجه شدیم دامنه با آدرس Gmail ثبت شده است. هنگامی که به حوزه های دیگر ثبت شده توسط [ایمیل محافظت شده] نگاه کردیم ، متوجه شدیم که آن را به همراه لیمون میخک ، لیموclove.net نیز ذکر کرده است.’s vpnsnap.com و اتصال نوآورانه’turbovpn.co و vpnmaster.co خود:

اتصال خلاقانه لیمو

چرا میخک Lemon می تواند وابسته یا متعلق به Innovative Connection باشد?

نکته جالب توجه دوم

هنگام جستجوی فایلهای APK برای Innovative Connection / Lemon Clove / All Connected ، موارد زیر را کشف کردیم:

اتصال نوآورانه - Breeze Breeze 2018

5 مورد دیگر در حال حاضر تحت عنوان Innovative Connection برای ما شناخته شده است:

 • “رایگان.vpn.unblock.proxy.vpnpro” - Snap VPN (میخک لیمو)
 • “free.vpn.unblock.proxy.freenetvpn” - Freenet VPN (مارک تجاری All Connected / Innovative Connected)
 • “free.vpn.unblock.proxy.vpnmaster” - استاد VPN (اتصال نوآورانه)
 • “رایگان.vpn.unblock.proxy.turbovpn” - TurboVPN (اتصال نوآورانه)
 • “free.vpn.unblock.proxy.vpn.master.pro” - استاد پروکسی VPN (اتصال نوآورانه)

اما وقتی اولین مورد را جستجو کردیم ، متوجه شدیم که این برنامه است “نامحدود رایگان VPN Monster - Proxy سریع VPN امن” با استفاده از برنامه نویسی به نام Autumn Breeze 2018. با حفر بیشتر ، ما مرجعی را کشف کردیم که این محصول در واقع یک محصول ارتباطی نوآورانه است:

اتصال نوآورانه - Breeze Breeze VPN Monster

هنگامی که ما به یک برنامه نسیم پاییز دیگر ، HOT VPN- رایگان نگاه کردیم&# 65381؛ رفع انسداد&# 65381؛ پروکسی، ما متوجه شدیم که خط مشی رازداری آنها حاوی این نام است “میخک لیمو” و به نظر می رسد برای آن برنامه نویس برنامه نوشته شده است:

Breeze Breeze به میخک لیمو وصل شده است

شماره 6 SuperSoftTech: 3 کل محصولات VPN

ارائه VPN تلفن همراه SuperSoftTechارائه VPN تلفن همراه SuperSoftTech

این شرکت برنامه های زیر را توسعه می دهد:

 • SuperVPN
 • ابزار پرداخت VPN
 • LinkVPN (از طریق FuryWeb Tech ، یکی دیگر از Jinrong ژنگ)’نام های برنامه نویس)

نکات جالب در نظر گرفتن:

در حالی که این رسما متعلق به شرکت SuperSoftTech است’واقع در سنگاپور ، در واقع متعلق به ناشر برنامه مستقل Jinrong Zheng - به احتمال زیاد یک تبعه چینی مستقر در پکن.

آدرس ایمیل مخاطب در فروشگاه Play ([ایمیل محافظت شده]) به آدرس چینی در پکن پیوند دارد. Jinrong Zheng چندین برنامه (عمدتا بازی) منتشر کرده است که تقریباً همه آنها با پیشوند شروع می شوند “فوق العاده.”

SuperVPN در یک تحقیق استرالیا در سال 2016 توسط Csiro [pdf] در رتبه سوم برنامه VPN با بدافزار قرار گرفته است:

بدافزار SuperVPN

جالب است که AnchorFree’s Betternet به عنوان شماره 4 ذکر شده است.

# 7 قانون شبکه های تلفن همراه: 6 محصول کلی VPN

محصولات شبکه تلفن همراه VPN را فعال کنیدمحصولات شبکه تلفن همراه VPN را فعال کنید

به عنوان Act Network Networks ، برنامه های زیر را توسعه می دهد:

 • VPN (Dash VPN)
 • Dash Net Accelerated VPN
 • VPN On - سریعترین و بهترین VPN

نکات جالب:

این توسعه دهنده با همان آدرس ثبت نام در کالیفرنیا با VPN LLC رایگان که برنامه های زیر (iOS و Android) را توسعه می دهد به اشتراک می گذارد:

 • مرورگر خصوصی + USA Wifi VPN
 • رایگان VPN توسط Free VPN .org
 • VPN Pro + مرورگر سریع فیلم

اما به جای اینکه یک تصادف اتفاق بیفتد ، یا آنها از همان حسابدار یا دلیل دیگری استفاده کنند ، این شرکت ها بسیار مرتبط هستند.

آنها نه تنها همان آدرس را به اشتراک می گذارند بلکه در هر شرکت دیگری نیز افسر هستند:

رایگان vpn llc شبکه های actmobile 1

شبکه های رایگان vpn llc actmobile 2

به احتمال زیاد ، آنها’دوباره همان شرکت: Actmobile Networks ، که در واقع در کالیفرنیا مستقر نیست (همان’اکنون غیرفعال است) اما در دلاور.

رایگان VPN های فقط همراه با منشا چینی

ما کشف کردیم که مقدار مناسبی از VPN های فقط تلفن همراه متعلق به شرکت های چینی یا شرکت هایی است که توسط اتباع چینی اداره می شوند.

این شامل:

 • اتصال نوآورانه (10 برنامه VPN): مدیر دانیان “دنی” چن تبعه چینی است (چن’s LinkSure تنها سهامدار است و همان آدرس Innovative Connection را به اشتراک می گذارد)
 • Hotspot VPN (5 برنامه VPN): مدیر Zhu Jianpeng دارای آدرس مسکونی در استان Heibei در چین است
 • سلام امنیت (3 برنامه): برنامه های VPN بخشی از اینترنت شنژن HAWK هستند ، یک شرکت تابعه از شرکت بزرگ چینی TCL Corporation
 • SuperSoftTech (2 برنامه): در حالی که رسما متعلق به SuperSoftTech مستقر در سنگاپور است ، در واقع متعلق به ناشر برنامه مستقل Jinrong Zheng ، تبعه چینی مستقر در پکن.
 • LEILEI (2 برنامه): با عناوین VPN (همه با کاراکترهای چینی نوشته شده است) ، آن را’احتمالاً این توسعه دهنده چینی است یا در چین مستقر است
 • Newbreed Network Pte.Ltd (6 برنامه): مجدداً با وجود داشتن آدرس سنگاپور ، وب سایت های برنامه های VPN SGreen VPN و NodeVPN کاملاً به زبان چینی هستند ، در حالی که NodeVPN’سایت s افراد را لیست می کند’جمهوری چین به عنوان محل آن.

تحقیقات دیگر ما را بررسی کنید:

 • برنامه های ضد ویروس رایگان درخواست مقدار زیادی از مجوزهای خطرناک آنها را ندارند’نیاز دارید
 • چگونه Google Play را ضرب و شتم کنیم’الگوریتم s و 280 میلیون نصب دریافت کنید
 • مطالعه: چگونه جهان’وب سایت های برتر رفتار آنلاین شما را ردیابی می کنند
 • چه کسی بر بازار رو به افزایش VPN در سال 2019 مسلط است؟ در اینجا اعداد ذکر شده است
 • محرمانه VPN: خرید VPN شما چقدر خصوصی است?

سلب مسئولیت:
ما بطور دقیق داستانهای خود را تحقیق می کنیم و تلاش می کنیم تصویری دقیق برای خوانندگان خود ارائه دهیم. ما’همچنین انسان هستید ، و اگر فکر می کنید خطای واقعی انجام داده ایم (برخلاف مخالفت با نظر) ، لطفاً با ما تماس بگیرید تا ما بتوانیم تحقیق کنیم و یا حقایق را تصحیح یا تأیید کنیم. لطفاً با استفاده از صفحه تماس با ما به ما مراجعه کنید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 5