نحوه تماشای NCAA March Madness 2019 بصورت آنلاین


هدف این مقاله به دو صورت است. اولین مورد این است که ارزانترین روش ممکن برای تماشای NCAA March Madness را در سال جاری به همه نشان دهیم. روش دوم ، نشان دادن بهترین راه برای پخش زنده آن در حالی که در خارج از ایالات متحده است ، شامل استفاده از VPN (شبکه خصوصی مجازی) است. بنابراین بدون آداب و رسوم بیشتر ، اجازه دهید’هر دو گل را به ثمر می رساند!

چگونه می توان ارزانترین جریان زنده NCAA را دریافت کرد

بهترین انتخاب برای امسال’جنون مارس جنون به تعداد بازی هایی که می خواهید تماشا کنید بستگی دارد. در حالی که CBS All Access اکثریت قریب به اتفاق را پوشش می دهد ، چهار اول (19-20 مارس) به truTV نیاز دارد.

TBS و TNT به دلیل وجود گزینه بدی هستند’فقط برای دوره دور اول خوب است ، با پایان دادن به نخبگان هشت

CBS All Access برای همه به جز چهار بازی اول

CBS All Access (5.99 دلار در ماه) تمام بازیهای مارس جنون را صرفه جویی برای چهار اول به شما می دهد. چه چیز دیگری است, فقط CBS بازی Final Four و Championship را نشان می دهد, به معنی تو’احتمالاً به این طریق به این کانال نیاز دارید.

CBS All Access از تعدادی دستگاه پشتیبانی می کند:

 • اپل تی وی
 • تلویزیون آمازون آمازون
 • Android TV
 • تلویزیون هوشمند سامسونگ
 • روکو
 • پلی استیشن 4 & ایکس باکس وان
 • Chromecast

CBS All Access همچنین اجازه می دهد تا چندین دستگاه در یک حساب کاربری انجام شود.

CBS به همه برنامه های قیمت گذاری دسترسی دارد

کسانی که به استراحت تجاری حساسیت دارند و علاقه دارند بارها نمایش دهند یا آنها را آفلاین بازی کنند ، می توانند انتخاب کنند برنامه تجاری تجاری 9.99 دلار در ماه, اما ما باید هشدار دهیم که تلویزیون زنده ، از جمله مارس جنون ، همچنان آنها را در اختیار خواهد داشت. در هر صورت ، وجود دارد’ه محاکمه رایگان 7 روزه دوره ای که باید برای شما کافی باشد تا ببینید آیا باید برنامه خود را ارتقا دهید یا خیر. گزینه های پرداخت شامل کارت های اعتباری ، کارت های هدیه و PayPal می باشد.

آگاه باشید که دسترسی به CBS All Access محدود به ایالات متحده است. اگر می خواهید در خارج از کشور آن را بخرید یا از آن استفاده کنید ، به VPN احتیاج دارید تا با جعل آدرس IP خود از محدودیت جغرافیایی جلوگیری کنید. اطلاعات بیشتر در مورد آن در بخش اختصاصی زیر.

CBS All Access و AT&T WatchTV برای همه بازی ها

CBS All Access (5.99 دلار) و AT&T WatchTV (15 دلار) برای همه بازی ها

ارزانترین بسته برای بزرگترین طرفداران NCAA 20/99 دلار در ماه است, اما در صورت داشتن فقط 5.99 دلار در ماه می تواند’دوباره مشتری AT باشید&T با نامحدود &برنامه بی سیم MoreSM. سپس به طور رایگان تلویزیون تماشا می کنید. این سرویس پخش جدید نه تنها TruTV بلکه TBS و تلویزیون را نیز در بین کانال انتخاب 35+ قرار می دهد. AT&T WatchTV نیز ارائه می دهد محاکمه رایگان 7 روزه.

محدودیت های AT&T WatchTV

 • جغرافیایی محدود در خارج از ایالات متحده ، پورتوریکو و جزایر ویرجین
 • فقط در iOS ، Android ، Apple TV ، Amazon Fire TV و Amazon Fire TV Stick کار می کند
 • در هر حساب یک دستگاه مجاز است
 • فقط از مرورگرهای Chrome و Safari پشتیبانی می کند

اولین محدودیت را می توان با VPN برطرف کرد که می تواند آدرس IP واقعی شما را مخفی کرده و مانند شما ظاهر کند’دوباره به ایالات متحده وصل می شوید. اطلاعات بیشتر در مورد آن - در بخش اختصاصی زیر.

CBS All Access و Sling Blue پیشنهاد محدود برای همه بازی ها

CBS All Access (5.99 دلار) و Sling Blue (15 دلار) پیشنهاد محدود برای همه بازی ها دارند

این گزینه سابقاً بهترین برای پخش جریان March Madness در سال 2019 بود ، اما 40٪ تخفیف محدود به مدت سه ماه باعث کاهش هزینه تلویزیون زنجیر’طرح آبی تا 15 دلار در ماه. همراه با یک محاکمه رایگان 7 روزه و قابل لغو است.

اولین مزیتی که Sling Blue نسبت به AT دارد&T تعداد زیادی دستگاه پشتیبانی شده است که Chromecast ، AirTV Player ، Xiaomi Mi TV ، LG WebOS ، تبلت های آمازون آمازون ، Xfinity X1 و Azulle را اضافه می کند..

مزیت دوم تعداد دستگاه ها در هر حساب است - Sling Blue اجازه می دهد تا سه ، در حالی که AT&T WatchTV فقط یک مورد می دهد.

محدودیت های Sling Blue

 • محدود جغرافیایی در خارج از ایالات متحده
 • نمی کند’از کنسول های بازی پلی استیشن پشتیبانی کنید

اولین محدودیت را می توان با VPN برطرف کرد که می تواند آدرس IP واقعی شما را مخفی کرده و مانند شما ظاهر کند’دوباره به ایالات متحده وصل می شوید. اطلاعات بیشتر در مورد آن - در بخش اختصاصی زیر.

پخش کننده ESPN برای ساکنان غیر آمریکایی

NCAA وجود هواداران مارس جنون را در خارج از ایالات متحده و کانادا تصدیق کرد و حق پخش خارجی را به ESPN صادر کرد. این بدان معنی است که برای حدود 13.5 دلار در ماه می توانید تمام بازی های خارج از ایالات متحده را مشاهده کنید. همچنین ، می توانید برخی از بازی ها را به صورت رایگان با a مشاهده کنید محاکمه رایگان 7 روزه.

اگر شما’از طریق وب سایت دوباره به NCAA وارد نشوید ، می توانید برنامه ای را برای دستگاه های Android و iOS بارگیری کنید. AirPlay و ChromeCast نیز پشتیبانی می شوند.

ESPN ، ESPN3 و ESPN + در ESPN Player موجود نیست

محدودیت های پخش کننده ESPN

 • محدود جغرافیایی برای ایالات متحده و کانادا
 • پشتیبانی دستگاه محدود
 • پرداخت ها فقط از طریق Google Pay و Apple Pay انجام می شود
 • دو اتصال همزمان

در حالی که ما نمی توانیم ESPN تعداد اتصالات همزمان را افزایش دهیم, ما می توانیم به شما کمک کنیم از این سرویس در ایالات متحده یا کانادا استفاده کنید. بخوان تا یاد بگیری.

سرویس های پخش شده با هر چهار شبکه

بیشتر طرفداران ورزش می دانند خدماتی وجود دارد که هر چهار کانال را با هم ترکیب می کند. اما چون امسال فقط به دو مورد نیاز دارید, آنجا’هیچ نکته ای برای صرف هزینه های بیشتر در DirecTV Now ، YouTube TV ، Hulu با تلویزیون زنده ، fuboTV یا PlayStation VUE ، که هزینه آن 40-45 دلار در ماه است. و آن’نه تنها در مورد قیمت - CBS All Access مجموعه ای از دستگاه ها ، از جمله کنسول های بازی و دستگاه های خانگی هوشمند را پشتیبانی می کند..

چگونه جریانی NCAA March Madness را از خارج از نقشه MAP به طور مستقیم پخش کنیم

چگونه جریانی NCAA March Madness را از خارج از آمریکا زندگی کنیم

یک VPN می تواند در تماشای جنون مارس NCAA به شما کمک کند ثبت نام در بازی Bracket Challenge in سه سناریو:

 1. شما در ایالات متحده زندگی می کنید اما در جریان جنون مارس جایی نخواهید داشت. با استفاده از VPN قادر خواهید بود به جای خرید ESPN Player به پلت فرم جریان خود وصل شوید.
 2. شما در داخل ایالات متحده زندگی می کنید ، اما ترجیح می دهید از یک سرویس برای یک جنون مارس استفاده نکنید. این خواستار خرید اشتراک ESPN Player است که تمام آن را در اختیار دارد اما فقط در خارج از ایالات متحده موجود است.
 3. شما در خارج از ایالات متحده زندگی می کنید و به دلیل محدودیت های جغرافیایی نمی توانید در CBS ، TBS ، TNT یا truTV مشترک شوید..

هر سه سناریو شامل یکی از این موارد است دو گزینه:

 1. شما در ایالات متحده هستید اما دوست دارید از ESPN Player استفاده کنید
 2. شما’دوباره در خارج از ایالات متحده هستید ، اما مایل به استفاده از یکی از خدمات فقط ایالات متحده است

و برای هر دو گزینه ، شما نیاز خواهید داشت یک VPN. در ادامه بخوانید تا نحوه انتخاب صحیح برای پخش جریان March Madness را در هر نقطه ببینید.

کدام VPN برای مشاهده آنلاین March Madness 2019 بهترین است?

اولین قانون هنگام انتخاب VPN برای پخش مسابقات NCAA ، این است که متقابل همه VPN های رایگان. جدا از اینکه مشکلات امنیتی دارند ، غالباً ازدحام می کنند و سرعت اتصال را که به دلیل VPN کاهش می یابد کاهش می دهند..

پخش NCAA در HD به 5 مگابیت در ثانیه نیاز دارد

با استفاده از Ookla می توانید سرعت اتصال خود را با و بدون VPN بررسی کنید’ابزار SpeedTest.com. اگر سرعت شما با یک VPN زیر 5 مگابیت در ثانیه است ، تغییر در یک سرور دیگر را در نظر بگیرید. اگر این کار را نمی کند’کمک کنید ، حساب خود را لغو کنید و VPN دیگری را از لیست زیر امتحان کنید.

عامل دیگر این است تضمین بازگشت پول. اگر شما’ما قصد نداریم بعد از مارس جنون از VPN استفاده کنیم (اگرچه ما نمی خواهیم’توصیه می کنم که) ، شما باید به دنبال VPN باشید که تضمین برگشت پول به اندازه کافی طولانی را ارائه می دهد. استاندارد 30 روز است, اما برخی از آنها فقط با هفت یا حتی کمتر وجود دارد.

آخرین اما مهم نیست تعداد اتصالات همزمان مجاز است. در حالی که سرویس پخش شما ممکن است دستگاههای نامحدودی را برای هر حساب مجاز داشته باشد ، یعنی’در اکثر VPN ها ، کجا نیست سه زیر متوسط ​​است و شش مورد خوب است.

1. ExpressVPN

آرم سرویس ExpressVPN از ExpressVPN بازدید کنید

ExpressVPN سریعترین سرویس و در کل یکی از دو مورد برتر محسوب می شود. اگر فقط برای پخش جریان March Madness به یک VPN احتیاج دارید ، دیگر فکر نکنید و برنامه ماهانه خود را با 30 روز ضمانت پس انداز پول بگیرید. سه اتصال همزمان.

2. NordVPN

آرم خدمات NordVPN از NordVPN بازدید کنید

NordVPN امن ترین سرویس و تنها رقیب دیگر برای شماره # 1 است. این 5500 سرور در 58 کشور جهان دارد و شش اتصال همزمان را امکان پذیر می کند. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

3. Astrill VPN

آرم سرویس آستریل VPN از AstrillVPN بازدید کنید

Astrill بهترین VPN برای کاربران در آسیا ، اقیانوسیه و کشورهای محدود دسترسی به اینترنت است. آی تی’همچنین یکی از سریعترین موارد در کل است. نمی کند’ضمانت برگشت پول دارید ، اما به پنج اتصال همزمان می دهد.

4. CyberGhost

آرم سرویس CyberGhost از CyberGhost VPN بازدید کنید

CyberGhost VPN به معنای سرعت و امنیت خوب است ، اما بهترین قسمت تضمین برگشت پول 45 روزه برای مار است. یکی دیگر از کارآزمایی ها ، آزمایش 24 ساعته رایگان است که باید کافی باشد تا ببینید آیا این VPN مناسب شماست یا خیر. هفت دستگاه همزمان مجاز است.

سرانجام ، اگر شما’فقط برای فینال چهار برگردید و واقعاً دان نکنید’احساس می کنید جزئیات کارت اعتباری خود یا اطلاعات شخصی دیگر را از بین می برید ، یک VPN خوب را با یک آزمایش رایگان انتخاب کنید که باید به اندازه کافی طولانی باشد تا مهمترین بازی های مسابقات NCAA را ببینید..

نحوه تماشای جنون مارس به صورت آنلاین?

آنجا’هیچ راه قانونی برای تماشای تمام جنون مارس به صورت رایگان است. برای دسترسی محدود ، می توانید از آزمایشات رایگان و ضمانت برگشت پول از هر پخش کننده استفاده کنید ، اما فراموش کردن کنسل کردن یک معامله به این معنی است که کل برنامه شما از پشت بام عبور می کند.

NCAA’وب سایت یا برنامه March Madness Live یک پیش نمایش سه ساعته ارائه می دهد ، پس از آن باید با حساب ارائه دهنده تلویزیون پرداخت خود وارد شوید. CBS نمی کند’به اعتبارنامه های تلویزیونی پولی نیاز دارید که اجازه می دهد همه موارد به جز چهار بازی اول به صورت رایگان پخش شود. دلیل اینکه ما در پایین این مقاله این گزینه را دفن کردیم این است که March Madness Live برنده شد’بازی های CBS را در Apple TV ، Fire TV ، Android TV ، Roku و Xbox نمایش دهید. همچنین اجازه می دهد تا بازی های زنده CBS را فقط در یک دستگاه پخش کنید.

برنامه NCAA March Madness 2019

برنامه NCAA March Madness 2019

در زیر آمده است لیست بازی های مارس جنون با کانالهایی که’آنها را پخش می کنم:

 • 17 مارس: انتخاب یکشنبه در CBS
 • 19-20 مارس: چهار نفر اول در truTV
 • 21-24 مارس: دور اول و دوم در CBS ، TBS ، TNT ، truTV
 • 28-29 مارس: شانزده شیرین در CBS ، TBS
 • 30-31 مارس: نخبگان هشت در CBS ، TBS
 • 6 آوریل: چهارمین مرحله در CBS
 • 8 آوریل: بازی قهرمانی ملی در CBS

پیش بینی ها و پیش بینی های بازی NCAA March Madness

در 17 مارس’می دانم که چگونه پرانتزهای ما را برای چالش Bracket NCAA پر کنیم. ما این بخش را به محض اطلاع از تطابق و زمان رسیدن اولین نتایج ، به روز خواهیم کرد.

در این میان می توانیم پیش بینی های خود را در مورد نتیجه مسابقات ارائه دهیم زیرا شانس وگاس پس از 17 مارس منتشر می شود.

یک زانو می تواند سرنوشت بسیاری را تغییر دهد ، اگر مثلاً کسی پیکان را به سمت آن بکشد. یا اگر قبل از مارس جنون بهبود یابد و اتفاقاً متعلق به دوک باشد’صهیون ویلیامسون. در سناریوی دوم ، تیمی را نمی بینیم که بتواند آنها را شکست دهد. در غیر اینصورت ، مدعیان کارولینای شمالی ، ویرجینیا ، تنسی ، کنتاکی ، میشیگان ، ایالت میشیگان و گونزاگا هستند..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 − = 75