بهترین VPN برای مرورگر Tor در سال 2020


Tor در سال 2002 راه اندازی شد ، مرورگر وب است که با اعمال رمزگذاری و مسیریابی ترافیک از طریق یک سری رله ، حریم خصوصی آنلاین شما را ارتقا می بخشد. در اصل ، این بدان معناست که کمتر احتمال دارد که دولت یا ISP شما بتواند فعالیت اینترنتی شما را تحت تأثیر قرار دهد..

اگر مرورگر Tor و یک VPN با یکدیگر دست به دست هم دهند’دوباره به دنبال افزایش ناشناس بودن و حفظ حریم شخصی خود هستید. با توجه به این موضوع ، مقاله زیر بررسی خواهد کرد که بهترین VPN برای Tor است. بنابراین ، بدون هیچ گونه آگهی دیگری - اجازه دهید’به آن برسید!

وقت خواندن ندارید؟ در اینجا بهترین VPN ما:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. NordVPN1.NordVPN 3.492 $. Surfshark VPN2.Surfshark VPN 1.993 $. خصوصی VPN3.PrivateVPN 3.824 $. ExpressVPN4.ExpressVPN $ 8.325. CyberGhost5.CyberGhost 2.75 $

5 بهترین VPN برتر برای مرورگر Tor

1. NordVPN

آرم خدمات NordVPN از NordVPN بازدید کنید

NordVPN مطمئناً یک VPN عالی برای جفت شدن با Tor است. کاملاً با سرورهای پیاز ، امنیت شدید ، پرداخت بیت کوین و خط مشی بدون گزارش ، افراد با نگرانی درباره حریم خصوصی قطعاً می توانند’با این VPN خاص اشتباه کنید.

در همه سیستم عامل های اصلی موجود است, NordVPN دارای سرورهای تخصصی است که برای پیاز از طریق VPN از پیش تنظیم شده اند. اساساً ، این پس از ارسال از طریق VPN ، به طور خودکار ترافیک وب را از طریق شبکه Tor هدایت می کند. این بدان معنی است که شما نمی خواهید’محدود به استفاده از مرورگر Tor به تنهایی - شما این آزادی را دارید که از برنامه های دیگر استفاده کنید.

اگر بودجه ندارید ، ممکن است استفاده از این VPN را با Tor در نظر بگیرید ، زیرا در صورت انتخاب گزینه بلند مدت ، می توانید فقط از 3.49 دلار در ماه اشتراک دریافت کنید. این می تواند در دراز مدت صرفه جویی زیادی را برای شما کمک کند.

2. Surfshark VPN

آرم خدمات Surfshark VPN از Surfshark دیدن کنید

Surfshark VPN مواردی برای استفاده از آن به عنوان VPN با Tor دارد. اولا ،’سریع است ، با توجه به کاهش چشمگیر شما از Tor - یک سرویس بسیار مشهور آهسته - بسیار مهم است.

ثانیا ، Surfshark است یکی از ثروتمندترین VPN ها از نظر ویژگی های امنیتی. نه تنها دارای رمزگذاری رمزگذاری شده و قاتل درجه نظامی استاندارد است ، بلکه همچنین از آن استفاده می کند تعدادی ابزار پیشرفته برای محافظت بیشتر از شما دارد. به عنوان مثال ، Surfshark چند هاپ (زنجیر سرورهای VPN) ، حالت بدون مرز و یک ویژگی تونل زنی عالی را ارائه می دهد (WhiteLister).

سرانجام ، این یک VPN بسیار ارزان برای آنچه ارائه می دهد - به ارزش سرمایه گذاری است.

3. PrivateVPN

آرم خدمات PrivateVPN از PrivateVPN بازدید کنید

PrivateVPN با داشتن یک فرآیند معروف به VPN over Tor ، گزینه خوبی برای جفت شدن با PrivateVPN و حتی دارای یک راهنمای مفید در مورد چگونگی پیشرفت و اجرای این فرآیند است. در اصل ، این به شما امکان می دهد محدودیت هایی را که برخی وب سایت ها در آن وجود دارند ، برای جلوگیری از استفاده از Tor پیدا کنید.

فقط با یک اشتراک ، شما گزینه ای برای استفاده از شش اتصال همزمان داشته باشید. این برای کسانی که چندین دستگاه دارند عالی است. با قیمت کمی از 3.82 دلار در ماه در دسترس است, این VPN قطعاً برنده شد’بانک را بشکن چی’شما بیشتر ، شما’شما می توانید از مزایایی مانند امنیت عالی و سرعت عالی ، سیاست عدم ورود به سیستم و 30 روز ضمانت برگشت پول بهره مند شوید..

4. ExpressVPN

آرم سرویس ExpressVPN از ExpressVPN بازدید کنید

بدون شک ExpressVPN است در حال حاضر یکی از بهترین VPN های موجود در جهان.

سریع و ایمن ، ExpressVPN دسترسی به تعداد زیادی از سرورها را که در بسیاری از کشورهای جهان پخش می شوند ، فراهم می کند. سرعت بسیار عالی با این VPN خاص نیز قابل دستیابی است ، که باعث می شود یک سرمایه گذاری عالی برای کسانی که واقعاً به حریم شخصی خود اهمیت می دهند.

چی’علاوه بر این ، اخیراً این شرکت یک نسخه .onion از وب سایت خود را راه اندازی کرده است ، و آنها حتی بیت کوین را به عنوان روش پرداخت می پذیرند. همه آن به علاوه رمزگذاری برجسته باعث می شود تا برای افرادی که در جستجوی یک همه جانبه عالی هستند ، عالی نباشد. این نکته را بخاطر بسپار که هزینه ماهانه آن بیشتر از سایر VPN های دیگر است ، زیرا قیمت ها از 8.32 دلار در ماه شروع می شوند.

5. CyberGhost

آرم سرویس CyberGhost از CyberGhost بازدید کنید

مطمئناً CyberGhost امکان دسترسی به سرورها در بیش از 90 کشور جهان را دارد ارائه عملکرد ، قیمت مناسب و امنیت را ارائه می دهد. در کل ، بیش از 6200 سرور وجود دارد که به معنی شما هستند’مطمئناً گزینه های کوتاه نیست. آی تی’سازگار با Tor و یکی از بهترین ها برای جفت شدن با مرورگر - مخصوصاً از نظر امنیتی.

پشتیبانی از شبکه های P2P و افتخار یک پروفایل تورنت اختصاصی, کسانی که به دنبال ترکیب کاملی بین حریم خصوصی و ناشناس ماندن هستند ، مطمئناً برنده شدند’از CyberGhost ناامید شوید. یک ضمانت برگشت 45 روزه به شما این امکان را می دهد که در صورت عدم استفاده از آن ، به ارائه دهنده دیگری تغییر دهید’کاملا مطابق انتظارات خود عمل کنید.

نتیجه

حالا که تو’شما کشف کرده اید که بهترین VPN برای مرورگر Tor است ، شما’مجهز به دانش مورد نیاز برای تقویت امنیت آنلاین و حفظ حریم شخصی آنلاین خود خواهید بود. بسته به نیاز و بودجه خاص شما ، گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد.

وقتی Tor را با VPN تلفیق می کنید ، امکان استفاده از حریم شخصی آنلاین و ناشناس ماندن در سطح کاملاً جدید بی پایان است. هریک از 5 مدعی برتر ما برای بهترین Tor VPN ، مطمئنا گزینه های خوبی برای در نظر گرفتن شما هستند. بنابراین ، تمام آن’سمت چپ این است که بتوانید تصمیم خود را بگیرید و مرور ایمن و ناشناس در اختیار شما خواهد بود!

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 3 =

map