بهترین VPN برای Minecraft در سال 2020 – بازی خود را امروز بالا ببرید!


ما نمی خواهیم’باید به شما بگویم که کنکوری یک پدیده جهانی است. با فروش بیش از 150 میلیون نسخه و با بیش از 90 میلیون کاربر فعال ، در آنجا وجود دارد’چیزهای زیادی برای کشف ، ساخت و دفاع در این دنیای مجازی است. با این حال ، Minecraft نمی کند’بدون مشکلات آن آمده ایم و ما’دوباره در اینجا برای بحث در مورد چگونگی حل آنها است.

در طول این مقاله ، ما’در مورد بهترین VPN Minecraft صحبت خواهیم کرد. این نوع نرم افزار می تواند بهترین متحد شما باشد ، زیرا می تواند ممنوعیت های IP را کاهش دهد ، در حین انجام بازی از شما محافظت کند و حتی دسترسی به Minecraft را بدون توجه به اینکه در آن هستید قرار دهید. بنابراین ، اجازه دهید’شروع می کنیم.

وقت خواندن ندارید؟ در اینجا بهترین VPN ما:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. NordVPN1.NordVPN 3.492 $. CyberGhost2.CyberGhost 2.753 $. Surfshark VPN3.Surfshark VPN 1.994 $. IPVanish4.IPVanish 6.495 $. ExpressVPN5.ExpressVPN $ 8.326. هات اسپات شیلد6.Hotspot Shield 7.997 $. VyprVPN7.VyprVPN $ 2.58. خصوصی VPN8.PrivateVPN $ 3.82

بهترین پیشنهادات Minecraft VPN - 7 توصیه برتر

پس از آزمایش حدود 200 VPN تاکنون ، می دانیم کدام یک می توانند بهترین تجربه ممکن را ارائه دهند. بنابراین ، در اینجا 7 انتخاب برتر ما وجود دارد.

1. NordVPN

آرم خدمات NordVPN از NordVPN بازدید کنید

NordVPN یکی از معتبرترین فروشندگان خدمات VPN در بازار است. هرچند آن’قابل بحث است که آیا NordVPN بهترین VPN برتر در خارج است ، شکی نیست که آن را در صدر قرار داده است و قطعاً می تواند برای بازی های آنلاین از جمله Minecraft توصیه شود.

آنچه که آن را به چنین خدمات عالی تبدیل می کند ، بالای آنها در بسته امنیتی خط است. این امر از رمزگذاری درجه نظامی (AES-256-CBC) ، محافظت در برابر نشت و پروتکل های تونل سازی ایمن حاصل می شود. به بیان ساده تر ، شما هرگز نباید در مورد حملات سایبری و نشت DDoS نگران باشید. و به خاطر داشته باشید که همه اینها را با دسترسی به بیش از 5500 سرور در 58 کشور در آنجا دریافت می کنید’قرار است یک سرور در این نزدیکی باشد.

NordVPN همچنین در هنگام انسداد وب سایت های جریان و تورنت بسیار مناسب و معقول است. با این حال ، گاهی اوقات این تجربه توسط NordVPN کمی متوقف می شود’عدم سرعت ، اگرچه به روزرسانی های اخیر پیشرفت های بسیار مورد نیاز را ارائه داده اند.

اگر به مدت 3 سال عضو شوید ، با قیمت 3.49 دلار در ماه ، NordVPN نیز یکی از ارزانترین VPN ها در هنگام تصمیم گیری در مورد قیمت برای شماست.

2. CyberGhost

آرم سرویس CyberGhost از CyberGhost بازدید کنید

CyberGhost شهرت یک VPN کاربر پسند را ایجاد کرده است. با چند سال حضور در بازار ، آن را’با تطبیق با کاربران خود ، به طور مداوم در حال تکامل هستیم’ بازخورد. با این گفته ، ما معتقدیم که CyberGhost یکی از بهترین VPN های بازی است ، خصوصاً وقتی صحبت از Minecraft است.

برخلاف اکثر VPN ها ، CyberGhost سرورهای بسیار تخصصی ای را ارائه می دهد. برخی از این موارد برای بازی بسیار عالی هستند ، در حالی که برخی دیگر برای بارگیری تورنت یا انسداد وب سایتهای جریان رسانه ای استفاده می شوند. تاخیر کم ، پینگ سریع ، رفع انسداد بی عیب و نقص و محافظت مطمئن در برابر DDoS - همه این مواردی هستند که CyberGhost ارائه می دهد.

3. Surfshark VPN

آرم خدمات Surfshark VPN از Surfshark VPN بازدید کنید

Surfshark VPN یک انتخاب عالی برای بازی است و در صورت تمایل حتما باید این سرویس را در نظر بگیرید’دوباره به دنبال VPN برای بازی Minecraft هستید.

این تست در زمان تأخیر ما 48 میلی ثانیه به ثمر رساند که نتیجه ای چشمگیر است و به این معنی است که می توانید از جلسات بازی خود بدون تاخیر لذت ببرید.

این VPN همچنین به دلیل پشتیبانی از اتصالات نامحدود با یک اشتراک واحد ، امتیازات اضافی را نیز برای مقرون به صرفه بودن آن دریافت می کند. Surfshark همچنین از تمامی سیستم عامل های اصلی پشتیبانی می کند ، بنابراین بدون توجه به سیستم عامل یا دستگاه شما ، می توانید Minecraft را بدون محدودیت بازی کنید’از Windows ، Linux ، Android یا iOS استفاده مجدد کنید.

4. IPVanish

آرم سرویس IPVanish از IPVanish بازدید کنید

همانطور که قبلاً اشاره شد ، Minecraft در طیف گسترده ای از دستگاه ها و سیستم عامل ها حضور دارد. این بدان معناست که شما به یک VPN نیاز دارید که برنامه های بومی را برای همه آن سیستم عامل ها ارائه می دهد. و آن’به همین دلیل ما معتقدیم IPVanish یک VPN بسیار قدرتمند Minecraft است.

این یکی از قدیمی ترین VPN های اطراف است که بارها ثابت کرده است که به حفظ حریم خصوصی کاربران خود اهمیت می دهد. می توانید پروتکل OpenVPN را با AES-256-CBC ترکیب کنید تا اتصال وب خود را رمزگذاری کنید ، تلاش های مخرب در خلیج نگه دارید و هر سرور Minecraft را از حالت قفل خارج کنید..

5. ExpressVPN

آرم سرویس ExpressVPN از ExpressVPN بازدید کنید

با داشتن یک برند بسیار معتبر ، مطمئناً ExpressVPN با همه گیمرها روبرو خواهد شد’نیازهای ما’این VPN را در لیست ما قرار داده ایم زیرا شما فکر می کنیم’می خواهیم ویژگی های امنیتی آن ، امکان انسداد هر سرویس و عملکرد سریع آن را نیز دوست داشته باشید.

با بیش از 3000 سرور ، به راحتی می توانید یک دستگاه مجاور را پیدا کنید. این کار باعث تأخیر و سرعت کم و سرعت حداکثر می شود. و هنگامی که نوبت به محافظت از شما در حین جلسات بازی خود می رسد ، ExpressVPN از رمزگذاری AES-256-CBC و همچنین انواع پروتکل های VPN استفاده می کند. و آخر اینکه ، آنجا’یک دوره برگشت 30 روزه پول ، بنابراین در آنجا’چیزی برای از دست دادن نیست.

6. سپر Hotspot

آرم خدمات Hotspot Shield از Hotspot Shield دیدن کنید

تعداد کمی از خدمات VPN می توانند ادعا کنند که سرعت بهتری نسبت به Hotspot Shield دارند. بازیکنان Minecraft از VPN آمریکایی استفاده می کنند’پروتکل تونل سازی Catapult Hydra بسیار خاص خود ، که عملکرد را افزایش می دهد - خصوصاً در اتصالات کند یا ناپایدار.

Hotspot Shield در بیش از 70 کشور دارای سرور ستاره ای 3200+ است. این بدان معنی است که خدمات بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی در آنجا به کاربران Minecraft خدمت می کند’همیشه موظف است یک سرور در نزدیکی محل شما باشد. علاوه بر این ، Hotspot Shield برای سایر انواع سرگرمی ، از جمله رفع انسداد Netflix و تورنت امن بسیار عالی است. این سرویس به طور کلی دارای چندین ویژگی امنیتی عالی مانند رمزگذاری محکم ، برنامه های کاربردی آسان و سوئیچ kill است.

7. VyprVPN

آرم سرویس VyprVPN از VyprVPN بازدید کنید

وقتی صحبت از بهترین VPN Minecraft می شود ، می توانیم’از ذکر VyprVPN دریغ نکنید. شما اغلب می توانید این VPN مستقر در سوئیس را در لیست سریعترین VPN ها پیدا کنید - و ما می توانیم بر این ادعا شهادت دهیم.

چی’جالب در مورد VyprVPN این است که’ساخته شده بر روی پروتکل به نام آفتابپرست. شما برنده شد’این پروتکل را در هر جای دیگر پیدا کنید ، و این می تواند رویاهای بازی شما را به واقعیت تبدیل کند. آی تی’عملاً غیر قابل رمزگذاری است ، به راحتی می توانید ممنوعیت های IP Minecraft را بر طرف کنید ، و می توانید این بازی را از هر مکانی در کره زمین بردارید.

8. PrivateVPN

آرم خدمات PrivateVPN از PrivateVPN بازدید کنید

PrivateVPN ترکیبی متفکرانه از امنیت ، حریم خصوصی و عملکرد را به ارمغان می آورد. این یک VPN نسبتاً جدید است’در حال حاضر برای پشتیبانی از مشتری ستارگان شناخته شده است. و از آنجا که می توانید همزمان با حداکثر 6 دستگاه از آن استفاده کنید ، می توانید Minecraft را از هر دستگاه پخش کنید.

درست مانند سایر توصیه های Minecraft VPN ما ، PrivateVPN برای بازی بسیار مناسب است. آی تی’نمیخواد’بزرگترین شبکه سرور داریم ، اما ما’دوباره مطمئن باش’با این وجود نیازهای شما را برآورده خواهید کرد. این VPN’سرورهای s از لحاظ استراتژیک قرار نمی گیرند’با کاربران پر ازدحام شده و به طور معمول سرعت سریع را ارائه می دهید. چی’دوست ندارم اینجا ، درست است?

بنابراین ، با این 7 گزینه می دانیم که می توانید بدون هیچ مشکلی به بازی Minecraft برگردید.

سؤالات متداول

چرا برای Minecraft به یک VPN احتیاج دارید?

شما’دوباره این مقاله را می خوانید زیرا شما’دوباره یک طرفدار پرشور Minecraft هستید. و دقیق تر ، شما’احتمالاً با مشکلی روبرو هستید که مانع از انجام بازی شما می شود. بنابراین ، اجازه دهید’ببینید با استفاده از برنامه VPN مناسب برای بازی چه نوع مسائل قابل حل است.

 • مسدود کردن Minecraft از هر نقطه: ما می دانیم که چرا مدارس ، کالج ها و شرکت ها دسترسی به سرورهای Minecraft را مسدود می کنند. با داشتن چنین بازی اعتیاد آور ، می تواند به سرعت زمان زیادی را مصرف کند. با این حال ، اگر می خواهید دنیای مجازی خود را در طول استراحت بررسی کنید؟ اگر دانشگاه شما باشد’ وای فای Minecraft را بلوک می کند؟ خوب ، با استفاده از VPN این مشکلات به راحتی برطرف می شود.
 • غلبه بر ممنوعیت های IP Minecraft: همانطور که می دانید ، هر سرور Minecraft قوانین خاصی دارد. و با شکستن این قوانین ، IP شما می تواند به لیست IP های ممنوعه ختم شود. این به طور موثر مانع از بازی شما می شود. خوشبختانه برای شما ، یک VPN یک IP جدید به شما می دهد که ممنوعیت های Minecraft را با موثرترین روش مبارزه می کند.
 • از حملات DDoS محافظت کنید: دقیقاً مانند هر بازی آنلاین بسیار پرطرفدار ، Minecraft توجه هکرها و افراد مخرب را به خود جلب می کند. موارد بسیاری از حملات DDoS وجود دارد که ماموریت آن غیرفعال کردن سرور Minecraft بود. یک بار دیگر ، یک VPN داده های شما را رمزگذاری می کند ، شانس تبدیل شدن به هدف DDoS را به حداقل می رساند.

چگونه یک VPN Minecraft چگونه می تواند به شما کمک کند?

شما در مورد نقش احتمالی VPN ها کمی می دانید. با این حال ، ما’من از این فرصت استفاده می کنم تا در مورد این نوع نرم افزارها و نقش آن در جهان Minecraft اطلاعات بیشتری کسب کنم. بنابراین ، در اینجا’آنچه شما باید در مورد استفاده از VPN Minecraft بدانید.

نقش اصلی هر VPN ایجاد تونل ایمن برای داده های شما است. به عبارت دیگر ، این برنامه ها به شما امکان می دهند تا به راحتی به سرور ایمن وصل شوید. پس از دستیابی به این ارتباط ، شما به طور خودکار یک آدرس IP جدید (شماره مجازی) دریافت می کنید. این بدان معنی است که یک سرور Minecraft IP مجازی شما را می بیند ، در حالی که IP واقعی شما همیشه پنهان است.

همانطور که مشاهده می کنید ، دقیقاً اینگونه است که می توانید ممنوعیت های IP Minecraft را برطرف کنید. با این حال ، از آنجا که یک IP جدید دارید ، اینگونه می توانید Minecraft را در مدرسه یا محل کار خود باز کنید. و از همه مهمتر ، داده های تونل سفر شما رمزگذاری می شوند و این امر حملات DDoS را در معرض خطر قرار می دهد.

نحوه بازی Minecraft با VPN?

ما کاملاً می فهمیم که آیا همه چیز گفته شده تاکنون گیج کننده است. همچنین ، شما باید فکر کنید که VPN برای علاقه مندان به فناوری ساخته شده است ، درست است؟ خوب ، دقیقاً نه.

اینجا’نحوه بازی Minecraft به محض اشتراک اشتراک VPN فعال.

 • مرحله 1: ابتدا باید VPN انتخابی خود را روی رایانه خود بارگیری کنید. برنامه را نصب کرده و با استفاده از اعتبارنامه خود وارد شوید.
 • گام 2: شما’لیستی از سرورها را در این مرحله مشاهده خواهید کرد. فقط کافی است روی هر یک از این دوبار کلیک کنید و VPN شما برای اتصال چند ثانیه طول می کشد.
 • مرحله 3: از این لحظه به بعد ، شما’با یک IP مجازی جدید وب را مرور می کنید و تمام داده های ورودی و خروجی شما رمزگذاری می شوند. این همچنین بدان معنی است که شما می توانید VPN خود را به حداقل برسانید ، Minecraft را راه اندازی کنید و بازی را طبق معمول انجام دهید. آی تی’آسان است!

نحوه انتخاب بهترین VPN برای Minecraft?

ما بردیم’این واقعیت را پنهان کنید’صدها سرویس VPN را در وب پیدا خواهید کرد. بنابراین ، سوال واقعی این است - چگونه می توانیم کدام یک را انتخاب کنیم؟ چه VPN برای Minecraft باید داشته باشد؟ با این گفته ، در اینجا’آنچه شما باید در خاطر داشته باشید:

 • زمان تاخیر کم: Minecraft یک بازی آنلاین است ، بنابراین’ضروری است که به تجربه بازی خود آسیب نرسانید. باید توجه داشته باشید که چه نوع پینگ و زمان تاخیری را می توان انتظار داشت. در حالت ایده آل ، شما یک VPN می خواهید که عملکرد مشابهی با عملکرد شما داشته باشد ‘برهنه’ ارتباط.
 • عملکرد سریع: به طور کلی ، VPN ها تمایل دارند سرعت اتصال به وب شما را تحت فشار قرار دهند. با این حال ، بهترین آنهایی که در آنجا هستند این روند نزولی را به حداقل می رساند. برای کمک به شما در این امر ، به لیست توصیه های ما توجه کنید که می توانید در زیر بیابید.
 • پشتیبانی از پلت فرم گسترده: Minecraft در طیف گسترده ای از سیستم عامل ها موجود است. این امر انتخاب VPN که می توانید بر روی سکوی دلخواه خود نصب کنید ، ضروری است.

اگر باید از VPN رایگان برای Minecraft استفاده کنید?

قبل از اینکه به توصیه های ما برسیم ، اجازه دهید’برای یک لحظه متوقف شود ما باید این واقعیت را برجسته کنیم که شما هرگز نباید از VPN رایگان استفاده کنید ، و در اینجا’چرا:

 • VPN های رایگان با پهنای باند شدید و محدودیت های عملکردی همراه هستند. هیچکدام از آنها از Minecraft پشتیبانی نمی کنند و می توانند’یک تجربه گیم پلی صاف را ارائه دهید
 • VPN های رایگان با ارائه تبلیغات درآمد کسب می کنند. شما به جای رهایی از تبلیغات ، شما’از آنها غافل خواهید شد که این امر همچنین بر سرعت اتصال شما تأثیر منفی می گذارد
 • VPN های رایگان زمان سختی را برای جلوگیری از نشت داده ها دارند. اگر آدرس IP واقعی شما در طول گیم پلی نشت می کند ، شما’در دراز مدت با مشکلات جدی روبرو خواهید شد. نیازی به گفتن نیست ، این برنده شد’با مسدود کردن IP Minecraft به شما کمک می کنیم.
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 + = 80