بهترین VPN برای تایوان در سال 2020


آنجا’همیشه در این روز و سن به یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) احتیاج دارید زیرا ناشناس بودن و حفظ حریم خصوصی آنها فراهم می کند که آن را ردیابی مرز (و یا مهمتر از همه هک) غیرممکن است. حتی در تایوان ، که مدت هاست به عنوان زیرزمین سخنرانی آزاد شهرت داشته ، دولت آشکار شده است که با فرکانس نگران کننده بر شهروندان خود جاسوسی کرده است.

با این وجود ، با وجود تعداد زیادی VPN در بازار ، می توان دانست که به دنبال چه چیزی باشید. برای کمک به ما’شما یک راهنما برای بهترین VPN برای تایوان ایجاد کرده اید که به شما امکان می دهد ضمن نگه داشتن اطلاعات و اطلاعات شخصی خود ، به محتوای مورد نیاز خود بطور آزاد دسترسی داشته باشید.

وقت خواندن ندارید؟ در اینجا بهترین VPN ما:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. NordVPN1.NordVPN 3.492 $. خصوصی VPN2.PrivateVPN $ 3.823. Surfshark VPN3.Surfshark VPN 1.994 $. ExpressVPN4.ExpressVPN $ 8.325. VyprVPN5.VyprVPN 2.56 $. Astrill VPN6.Astrill VPN 10.007 $. تورگارد7.TorGuard $ 4.17

7 بهترین VPN برای تایوان

1. NordVPN

آرم خدمات NordVPN از NordVPN بازدید کنید

 • محل: پاناما
 • قیمت گذاری: از 3.49 دلار در ماه شروع می شود
 • امکانات: امنیت درجه نظامی ، لیست سرورهای بزرگ ، رفع انسداد جغرافیایی ، پشتیبانی

با انتظار می رود که تایوان در سال های آینده به طور مثبت به اورولین تبدیل شود’گزینه ای بهتر از یک VPN سنگی نیست که به خاطر امنیت در سطح ناسا شناخته شده است. NordVPN را وارد کنید: یکی از معتبرترین VPN های موجود در بازار امروز و مطمئنا بهترین انتخاب برای کاربران وب در تایوان.

نورد’ناوگان سرورها بسیار زیاد است. در بیش از شصت کشور بیش از پنج هزار نفر وجود دارد. حتی اگر کسی قادر به رمزنگاری رمزنگاری AES-256 بیتی باشد - که آنها نمی خواستند’قادر به - وجود دارد’d به هیچ وجه نمی توانند آدرس IP واقعی شما را از طیف وسیعی از گزینه هایی که در انتهای خود دارید پیدا کنید.

همه اینها با کمتر از 3 دلار در هر ماه! بیش از هر رقبای خود ، Nord ارزش پول را با ویژگی های باورنکردنی ترکیب می کند که آن را به راحتی بهترین VPN برای تایوان تبدیل می کند. ناوگان گسترده سرورها همچنین به شما اطمینان می دهد که تقریباً در هر قلملی که می خواهید ، می توانید به محتوای جغرافیایی محدود دسترسی پیدا کنید ، که مناسب برای تعطیلات و کارگران مسافرتی است..

2. PrivateVPN

آرم خدمات PrivateVPN از PrivateVPN بازدید کنید

 • محل: سوئد
 • قیمت گذاری: از 3.82 دلار در ماه شروع می شود
 • امکانات: سرعت عالی ، امنیت ، رفع انسداد جغرافیایی ، پشتیبانی از تورنت

PrivateVPN یک سرویس عالی VPN کوچک است. تنها خطری که در اینجا وجود دارد اینست که این VPN در سوئد ثبت شده است ، یک برچسب یک کشور برای نظارت بر اینترنت و یکی از 14 شرکت کننده نظارت چشم. آی تی’شایان ذکر است که PrivateVPN’به نظر می رسد سیاست ورود به سیستم صفر کاملاً قابل اعتماد است.

همانطور که اشاره کردیم ، آنچه که این گزینه را جایگزین مناسبی برای بهترین VPN برای تایوان می کند ، سرعت بارگیری است. ممکن است آنجا احساس کنید’هیچ منطقی در خراب کردن اتصال فوق العاده اینترنتی تایوان نیست ، بنابراین سرمایه گذاری در این VPN نسبتاً مقرون به صرفه راهی عالی برای اطمینان از محتوای پخش شده و تورنت شما همیشه با کیفیت عالی است.

به نظر ما مثبتات از نظر منفی بیشتر از منفی است.

3. Surfshark VPN

آرم خدمات Surfshark VPN از Surfshark VPN بازدید کنید

 • محل: جزایر ویرجین انگلیس
 • قیمت گذاری: از 3.49 دلار در ماه (یا 1.99 $ از شرکت های وابسته) شروع می شود
 • امکانات: امنیت عالی ، رفع انسداد جغرافیایی ، پشتیبانی از تورنت ، سرعت بارگیری

Surfshark VPN از جهات مختلفی علاوه بر این است که به این لیست اضافه می شود. آی تی’تازه وارد بازی VPN است و با پیشرفت های در حال انجام آن ،’به سرعت کافی به رقابت می پردازیم.

آنچه که آن را به یکی از بهترین VPN های تایوان تبدیل می کند ، رمزگذاری رمزگذاری شده به روز شده آن است: AES-256-GCM ، که سریعتر از استاندارد صنعت AES-256-CBC است. همچنین سرعت بارگیری سریع مسخره ای را ارائه می دهد و محدودیتی در تعداد اتصالات همزمان شما نمی توانید ایجاد کنید.

هنوز بهتر است’در جزایر ویرجین انگلیس و البته در آن ثبت شده است’بسیار ارزان است! تنها مسئله ما این است که سوئیچ kill اخیراً اضافه شده آن فقط برای سیستم عامل ویندوز ساخته شده است. این موضوع اندکی برای کاربران Mac ، iOS یا Android کار می کند ، به همین ترتیب’اگر ارزش داشته باشید ، باید در نظر داشته باشید’دوباره Surfshark را برای دستگاه خود در نظر بگیرید.

4. ExpressVPN

آرم سرویس ExpressVPN از ExpressVPN بازدید کنید

 • محل: جزایر ویرجین انگلیس
 • قیمت گذاری: با 8.32 دلار در ماه شروع می شود
 • امکانات: امنیت عالی ، قابلیت دسترسی ، محاصره جغرافیایی ، تورنت

ExpressVPN یکی دیگر از VPN ها که امکان دستیابی چند پلتفرمی ، رفع انسداد جغرافیایی و امنیت بالا را در اختیار شما قرار می دهد ، امروزه به راحتی معروف ترین و مورد احترام ترین VPN در بازار است. پس چرا نشد’ما آن را به عنوان بهترین VPN برای تایوان لیست می کنیم?

خوب ، برای بیان صریح ، ExpressVPN کمی گران است. با این وجود ، ExpressVPN’شهرت ممکن است برای متقاعد کردن شما کافی باشد’بهترین انتخاب برای اهداف تعیین شده خود ، و در آنجا’مشکلی نیست.

ExpressVPN دارای یک شبکه عظیم است که در 90+ کشور گسترش یافته ، سرعت بسیار خوبی را ارائه می دهد و فریاد خوبی برای حفظ حریم خصوصی و سرگرمی است.

5- VyprVPN

آرم سرویس VyprVPN از VyprVPN بازدید کنید

 • محل: سوئیس
 • قیمت گذاری: از 2.5 دلار در ماه شروع می شود
 • امکانات: امنیت عالی ، لیست سرور ، رفع انسداد جغرافیایی

اگه میتونی’تصمیم بگیرید بین انتخاب یک VPN که در زمینه بازی یا تورنت تخصص دارد ، تصمیم بگیرید’قورباغه طلایی همیشه ارزش دارد’VyprVPN یک شات. با داشتن یک لیست عالی سرور و امکان انسداد از محتوا با محدودیت جغرافیایی ، این یکی دیگر از بهترین VPN های تایوان است.

VyprVPN نمی کند’امنیت را هم بدوزید. آی تی’ثبت شده در سوئیس ، که به طور خودکار نشانه خوبی است زیرا این بدان معنی است که نمی کند’باید با قوانین مربوط به نگهداری داده ها مطابقت داشته باشید.

و همچنین این ، دارای یک خط مشی مستقل حسابرسی نشده است ، به این معنی که شما نمی خواهید’فقط باید قورباغه طلایی را ببرید’کلمه ای برای آن (یا حتی ما) - این یک VPN امن است که بسیار بعید است اطلاعات شما را به چشم کنجکاو دولت تایوانی فاش کند..

در واقع ، VPN های ارزان تر وجود دارد ، اما VyprVPN نیست’t لزوماً برای هزینه شروع ماهانه پنج دلاری آن بد است. درمجموع’همه جانبه ای عالی و با قیمت متوسط ​​مناسب برای مطابقت با آن است.

6. Astrill VPN

آرم سرویس آستریل VPN از AstrillVPN بازدید کنید

 • محل: سیشل
 • قیمت گذاری: از 10.00 دلار در ماه شروع می شود
 • امکانات: امنیت عالی ، لیست سرور ، تورنت ، سرعت بارگیری ، پشتیبانی

Astrill VPN از سایر گزینه های ما گران تر است ، اما صرف نظر از آن ، در حال حاضر یکی از بهترین VPN های تایوان است. اگرچه دارای یک پایه کمتری نسبت به NordVPN یا ExpressVPN است ، Astrill دارای برخی از سریعترین سرعت اینترنت از هر VPN در حال حاضر در دسترس است..

یک بار دیگر ، آستریل یک لیست بزرگ سرور دارد و برای قیمت آن از جمله موارد دیگر ، دو پروتکل VPN بسیار مهم است. این پروتکل ها OpenVPN و IKEv2 هستند. حالت اول بهترین گزینه برای امنیت دسک تاپ است ، در حالی که دومی بهترین شرط برای حفظ حریم خصوصی داده ها در یک دستگاه تلفن همراه است. علاوه بر این ، Astrill با یک P2P VPN اختصاصی همراه است ، مناسب برای تورنت در سرور فوق العاده امن.

اما باز هم باید به مسئله قیمت گذاری برگردیم. آیا وقتی آستریل بسیاری از ویژگیهای امنیتی مشابه بسیاری دیگر از این لیست را دارد ، تعهد مالی اضافی ارزش آن را دارد؟ این بستگی به آنچه شما دارید’بعد از این ، واقعاً اگر شما’دوباره یک گیمر باشید ، Astrill VPN با توجه به شما طراحی شده است.

7. TorGuard

آرم خدمات TorGuard از TorGuard بازدید کنید

 • محل: ایالات متحده آمریکا
 • قیمت گذاری: از 4.17 دلار در ماه شروع می شود
 • امکانات: سرعت عالی ، امنیت ، رفع انسداد جغرافیایی ، پشتیبانی از تورنت

دور تا دور TorGuard ، VPN دیگری است که بدبخت بودن در یک کشور 5 چشم (ایالات متحده) را دارد. با این حال ، مانند PrivateVPN ، ما معتقدیم که TorGuard کارهای بدتری را نسبت به بد انجام می دهد ، و این که سزاوار وقت خود در خورشید است.

TorGuard با بیش از 3000 سرور در بیش از 50 کشور جهان یکی از بزرگترین ناوگان های سرور در صنعت است. آی تی’مطمئناً یکی از سریعترین در نوع خود است ، و این در حالی است که چنین نمی کند’تی لزوما آن را به بهترین VPN برای تایوان تبدیل می کند ، آن’مطمئناً یکی از بهترین انتخاب های شما برای تورنت است.

قیمت متوسط ​​آن نیز به شما یک سیاست سختگیرانه و بدون سوءاستفاده قاتل ، و همچنین پروتکل های OpenVPN ، IKEv2 و Stealth VPN می دهد ، که از نظر ما ارزش خوبی برای پول دارد. هر چند که از Gmail برای برخی از ارتباطات پست الکترونیکی خود استفاده می کند ، که بد است زیرا Gmail بعضی اوقات دارای مشکلات مربوط به حریم خصوصی است ، اما فقط در شرایط پیشرفته و پیچیده به خطر می افتد..

به طور کلی ، آن را’یک VPN بالاتر از متوسط ​​است که در موارد خاص می تواند یکی از شما باشد’دوباره به دنبال.

و بهترین VPN برای تایوان است…

ما’ما به واقعیت ها نگاه کردیم ، و این همان چیزی است که ما هستیم’در اینجا آمده است: NordVPN بهترین VPN برای تایوان است. ترکیبی از قیمت های عالی ، دسترسی محدود به جغرافیایی و امنیت سایبری ، این امر را به یک وبگردی تبدیل می کند’رویای با تایوان’قدرت نظارت بیشتر در آنجا در حال افزایش است’گزینه ای بهتر از NordVPN برای اطمینان از حریم شخصی اطلاعات شما نیست.

هنوز قانع نشده؟ PrivateVPN ، Surfshark و ExpressVPN همه ابزارهای خوبی برای کار هستند..

اگر شما’دوباره در تایوان هستید که قبلاً از کدام یک از این VPN استفاده کرده اید؟ آیا ما یک VPN عالی برای تایوان از دست داده ایم؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 − = 29

map