بهترین VPN رایگان برای دیزنی + در سال 2020


قبل از اینکه همه فرار کنیم ، بگذارید’ابتدا چیزی مستقیم دریافت کنید: استفاده از VPN رایگان برای دیزنی + مانند بازی قرعه کشی است. دیزنی + دقیقاً مانند هر پلت فرم جریان اصلی دیگر ، به طور فعال سعی در جلوگیری از استفاده مردم از پراکسی و VPN برای دسترسی به فیلم ها و نمایش های تلویزیونی مسدود شده در جغرافیایی خود دارد. و این به ویژه در مورد خدمات رایگان VPN صادق است.

VPN های رایگان تمایل دارند سرورهای بسیار کمی را انتخاب کنند که این بدان معنی است’مسدود کردن بسیار ساده تر است ، برخلاف هزاران سرور موجود برای مشترکین حق بیمه VPN. این’چرا VPN شماره یک رایگان ما برای دیزنی + در واقع یک آزمایش 45 روزه است.

و قبل از اینکه به ضخامت آن بیاییم ، کلمه ای برای خردمندان است: اگر بتوانید اشتراک دیزنی + داشته باشید ، شما’d بهتر است در VPN پریمیوم دیزنی نیز سرمایه گذاری کنید و خود را از آنوریسم مغزی ناشی از استرس نجات دهید..

با توجه به این نکته ، اینها بهترین VPN رایگان برای دیزنی هستند+.

وقت خواندن ندارید؟ در اینجا بهترین VPN ما:

#PROVIDERMINIMUM PRICEMIN. PRICE1. CyberGhost1.CyberGhost 2.752 $. Windscrib VPN2.Windscrib VPN 1.003 $. هات اسپات شیلد3.Hotspot Shield $ 7.99

1. CyberGhost - بهترین VPN رایگان برای دیزنی+

از CyberGhost بازدید کنید CyberGhost امتیاز CyberGhost VPNpro: 9.1 / 10

هنگامی که نوبت به استفاده از CyberGhost برای دیزنی می رسد+, “رایگان” نسبی است CyberGhost یک آزمایش رایگان 24 ساعته نامحدود را برای هفت اتصال همزمان ، همراه با ضمانت 45 روزه برگشت پول ارائه می دهد. این یعنی شما’قادر خواهید بود به مدت 45 روز از پخش مستقیم و با کیفیت دیزنی لذت ببرید ، بدون اینکه نگران سرورهای پر ازدحام VPN باشید ، “به نظر می رسد شما از یک سرویس پروکسی استفاده می کنید” قرعه کشی ، یا محدودیت های پهنای باند.

بنابراین ، CyberGhost چه پیشنهادی دارد؟ اول از همه ، یک ناوگان بزرگ سرور 5،700+ را در 90 کشور جهان دریافت می کنید. این بدان معنی است که با CyberGhost ، شما باید بتوانید محتوای دیزنی + را حداقل با کیفیت HD با استفاده از سرورهای مستقر در ایالات متحده ، کانادا یا هلند پخش کنید - هر سه مکانی که در حال حاضر Disney + در دسترس است. چی’علاوه بر این ، می توانید از CyberGhost برای سایر سیستم عامل های جریان مانند Netflix ، iPlayer BBC و Amazon Prime Video استفاده کنید.

همه اینها به همراه خصوصیات امنیتی و امنیتی عالی ، CyberGhost را به بهترین VPN برای دیزنی + تبدیل می کند - حداقل در مدت زمان 45 روزه که امکان بازپرداخت را می دهد. و با یکی از ارزانترین قیمت های اشتراک در آنجا ، احتمالاً برنده شدید’حتی برای بازگشت به سرویس های رایگان VPN زحمت بکشید.

طرفداران

 • ویژگی های حق بیمه نامحدود
 • لیست سرورهای عظیم
 • به راحتی سیستم عاملهای جریان را از حالت انسداد خارج می کنید
 • ضمانت برگشت پول 45 روزه

منفی

 • محاکمه رایگان فقط 24 ساعت است

2. Windscrib VPN - سخاوتمندترین VPN رایگان برای دیزنی+

از Windscrib VPN بازدید کنید Windscrib VPN رتبه بندی Windscrib VPN VPNpro: 8.4 / 10

به عنوان یک VPN رایگان برای دیزنی + ، Windscrib تقریباً از هر جنبه ای ارائه می دهد. اگر آدرس ایمیل خود را در اختیار آنها قرار دهید ، Windscrib محدودیت اطلاعات ماهانه 10 گیگابایتی را برای شما پیشنهاد می کند (اگر اهدا نکنید’تی ، شما 2 گیگ می گیرید). اگرچه ظاهراً به اندازه داده های نامحدود خوب نیست ، اما باز هم باید حداقل برای یک فصل کافی باشد’ارزش دیزنی + جریان دارد.

Windscrib همچنین به استثنای سرور ویژه Windflix که می توانید به تعداد خوبی از سرورهای VPN رایگان دسترسی پیدا کنید. با این وجود ، سرورهای رایگان ایالات متحده حداقل باید فعلاً دیزنی + را از حالت انسداد خارج کنند.

در حالی که Windscrib’سرعت s ممکن است در مقایسه با VPN های ممتاز تا حدودی متوسط ​​باشد ، مجموعه ای از ویژگی های امنیتی برتر که بدون پرداخت سکه بیشتر از هزینه های کاهش سرعت یا افت اتصال ایجاد می کنید..

همه مواردی که در نظر گرفته شده است ، Windscrib VPN یکی از بهترین گزینه ها برای پخش رایگان دیزنی + با اطمینان و اطمینان است ، تا زمانی که سرورهای رایگان آن توسط میکی ماوس و دوستان از حالت مسدود خارج شوند..

طرفداران

 • حد پهنای باند پهنای باند (حداکثر 10 گیگابایت)
 • مجموعه ای عالی از ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی رایگان
 • کاربر پسند و با استفاده آسان
 • 13 سرور

منفی

 • سرعت متوسط ​​و اتصال گاه به گاه افت می کند
 • شما باید با توییت و مراجعه به اطلاعات اضافی رایگان کسب کنید
 • بدون سرور Netflix

3. Hotspot Shield - سریعترین VPN رایگان برای دیزنی+

از Hotspot Shield دیدن کنید هات اسپات شیلد امتیاز Hotspot Shield VPNpro: 7.6 / 10

واضح است ، وقتی صحبت از پخش دیزنی + می شود ، سرعت مهم است و همین’جایی که Hotspot Shield ارائه می شود. Hotspot Shield با استفاده بیش از 650 میلیون نفر همچنان یکی از سریعترین VPN های رایگان در بازار است. و حتی نسخه رایگان در رفع انسداد خدمات جریان ، دیزنی + گنجانده شده است.

گفته می شود ، تمام این عملکرد شگفت انگیز به قیمت یک درپوش داده روزانه 500 مگابایت و یک اتصال همزمان واحد به ازای هر حساب ارائه می شود. این بدان معنی است که با Hotspot Shield ، شما’محدود به تماشای یک یا دو قسمت نمایش تلویزیونی دیزنی + در روز خواهیم بود - نه عالی ، نه وحشتناک. همچنین شما’هنگام استفاده از سرویس VPN می توانید برخی از تبلیغات را مشاهده کنید. اگر می خواهید بسته کامل Hotspot Shield را امتحان کنید ، در آنجا وجود دارد’یک آزمایش آزمایشی 7 روزه رایگان در دسترس است.

بله ، محدودیت داده ممکن است ناامیدکننده باشد ، اما Hotspot Shield یک VPN رایگان عالی برای دیزنی + از هر جنبه دیگر است. شما دارای سرعت های بالاتر ، رمزگذاری درجه نظامی ، ویژگی های امنیتی جامد و یک شانس نسبتاً خوب که ارتباط شما برنده شد ، می شوید’t توسط Disney + مسدود شده است. در صنعتی پر از برنامه های مخرب که به عنوان VPN های رایگان ارائه می شوند ، باید چیزی را حساب کرد.

طرفداران

 • زمان اتصال سریع و سرورهای VPN
 • رمزگذاری درجه نظامی
 • حفاظت از فای عمومی
 • برنامه VPN با کاربرد آسان

منفی

 • درپوش پهنای باند روزانه 500 مگابایت
 • تبلیغات شخص ثالث هنگام مرور
 • VPN فقط برای یک دستگاه

خط پایین

این سه VPN رایگان رایگان برای پخش دیزنی + هستند ، اما در آنجا هستند’سازش با هر یک از این ارائه دهندگان. از CyberGhost’میزان بازپرداخت 45 روزه و Windscrib’محدودیت های عملکرد در Hotspot Shield’شما نسبتاً متوسط ​​داده روزانه 500 مگابایت ،’باید جنبه دیگری را قربانی کنیم.

اما این’بخشی از زندگی وقتی که’برای یک سرویس خوب VPN خوب مجدداً عجله کنید. کدام یک از این سرویس ها را انتخاب می کنید و به عنوان راهی برای پخش جریانی دیزنی + ، don’فراموش کنید که در پایان ، آنچه را می پردازید دریافت می کنید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =