Kontūro supratimas – naujoji „Google“ „pasidaryk pats“ VPN paslauga


2018 m. Kovo mėn. „Google“’Plėtros skyrius „Jigsaw“ padarė svarbų pranešimą. Pasikonsultavusi su viso pasaulio žurnalistais, paieškos sistemų milžinas pristatė duomenų ir šaltinių apsaugos įrankį, užtikrinantį saugų interneto ryšį visur, kur atsitiko žurnalistai..

Šis įrankis buvo pakrikštytas’iš esmės „Google“’„pasidaryk pats“ VPT idėja (Virtualus privatus tinklas). Jis išlieka ankstyvoje vystymosi stadijoje, tačiau yra ženklų, kad „Google“’s VPN gali būti vertinga saugumo priemonė - ne tik žurnalistams, bet ir visiems, dirbantiems nuotoliniu būdu ir kuriems rūpi privatumas ir stebėjimas.

Taigi, ką mes žinome apie šią potencialiai naudingą saugos programinę įrangą ir ar turėtumėte pasiruošti įgyvendinti „Outline VPN“ sprendimą? Šis tinklaraštis paaiškins viską, ką reikia žinoti.

Pristatome „Outline“: VPN iš „Google“

Kontūras kilęs iš Jigsaw, kuris anksčiau buvo žinomas kaip „Google Ideas“. Iš esmės „Jigsaw“ veikia lygiagrečiai su „Google“’pagrindinis paieškos sistemų verslas, kaip didžiulės skaitmeninės laboratorijos, keičiančios aparatinę ir programinę įrangą, rūšis. „Google“ mėgsta tai vadinti a “technologinis inkubatorius” daugiausia dėmesio skiriant kibernetiniam saugumui ir saugant interneto vientisumą. Turėdamas šiuos tikslus, tai’Nesunku suprasti, kodėl VPN plėtra pateko į „Jigsaw“’s kompetencija.

„Outline“ idėja yra suteikti „pasidaryk pats“ VPN, kurį galima naudoti beveik bet kurioje vietoje. VPT mes turime omenyje virtualų privatų tinklą. Šios saugos priemonės sukuria “tuneliai” tarp serverių ir atskirų vartotojų, apsaugodamas jų siunčiamus ir gaunamus duomenis ir anonimizuodamas jų IP adresus.

Iš tikrųjų tai, ką „Google“ siūlo čia, skamba labiau kaip užšifruota tarpinio serverio paslauga (kuri remiasi „Shadowsocks“ protokolu) nei VPN. Tai reiškia, kad jūs laimėjote’negalėsite naudoti kontūro, kad apsaugotumėte visą srautą - tik tas programas, kurias nustatėte. Be abejo, terminas VPN šiais laikais yra labiau patrauklus rinkai, todėl mes laimėjome’t giliai į tai gilintis…

„Google Outline“ VPN naudoja debesies platformas, tokias kaip „DigitalOcean“, kurios suteikia erdvės vartotojams kurti dedikuotus VPN serverius. Užuot reikalavę specialių maršrutizatorių ar pasikliaudami atsisiųstais VPN klientais, vartotojai gali susikurti savo paslaugą ir patobulinti visas reikalingas funkcijas. Ir tai’s taip pat yra atvirojo kodo, todėl programuotojai gali pasidomėti, kaip veikia „Google Outline“ VPN.

Nors tai skamba techniškai, tačiau taip nėra’t turi būti. Tiesą sakant, pagrindinis „Outline“ tikslas’Kūrėjai turi padaryti „pasidaryk pats“ VPN prieinamus beveik visiems interneto vartotojams. Šiuo metu tai’Nustatyti ir prižiūrėti pritaikytą VPN yra gana sudėtinga ir atima daug laiko, tačiau „Outline“ siūlo įdomių galimybių.

Kodėl „Google“ pristatė pagrindinį VPN?

Kai jie paskelbė „Outline“ 2018 m., „Google“ paaiškino, kad jos plėtrą paskatino rimtas susirūpinimas dėl represinių (ir demokratinių) valstybių veiklos. Ir jie susiejo šiuos rūpesčius su bendru nerimu “Netikros naujienos”.

Kaip kovo mėnesį rašė jų vyriausiasis verslo vadovas Filipas Schindleris, “Tai’vis sunkiau atskirti ką’tiesa (ir netiesa) internete” o „Google“ jautėsi iš dalies atsakinga.

Atsakydamas paieškos sistemų milžinas pradėjo savo „Google“ naujienų iniciatyvą, kurios tikslas - pagerinti žurnalistikos kokybę ir suteikti žurnalistų organizacijoms technologijas, kurių reikia jų klestėjimui.

Bet kur kontūrai tinka prie viso šito? Tai’nėra taip aišku, tačiau šūkis slypi užuominoje “kad būtų saugiau nutraukti naujienas”. Kai 2017 m. Visame pasaulyje buvo nužudyta 71 žurnalistas, o jų skaičius, atrodo, auga, privatumas gali išgelbėti gyvybes. Taigi ten’Tai neabejotinai kilnus ketinimas už tai, ką daro „Google“.

Pagrindinės „Google Outline VPN“ funkcijos

Mes ne’nežinome, kaip vystysis VPN aprašas, kai koderiai jį sugriebs, o „Jigsaw“ atliks tolesnius patobulinimus, tačiau mes žinome, kad „pasidaryk pats“ VPN turi keletą svarbių funkcijų.

  • Paprastai, „Outline“ naudoja „DigitalOcean“ debesų infrastruktūrą, kad suteiktų vietos VPN serveriams, kuris turėtų užtikrinti patikimą greitį ir aukštą privatumo apsaugos lygį. Tačiau vartotojai taip pat gali nustatyti „pasidaryk pats“ VPN tokiose paslaugose kaip „Rackspace“, „Amazon EC2“ ar „Google Cloud Engine“.
  • VPT naudoja protokolą, vadinamą „Shadowsocks“. Tai ne’Tai neprimena standartinių VPN protokolų, tokių kaip „OpenVPN“. Tai’iš tikrųjų sunkiau sekti ir turėtų būti daug patikimesnis būdas išvengti geografinės blokavimo priemonės, tuo pačiu užtikrinant aukštesnį asmens privatumo lygį nei tradiciniai VPN..
  • „Outline“ taip pat naudojamas 256 bitų AEAD (Autentifikuotas šifravimas su susijusiais duomenimis), kad būtų užtikrinta labai tvirta apsauga internete.
  • VPT veikia per specialiai sukurtą programą, kurią galima naudoti „Android“, „Windows“ ir „ChromeOS“, su artimiausiu metu planuojama „iOS“ ir „MacOS“ versija.
  • VPN nustatymas nėra’t nemokama, nes vartotojams teks susimokėti už vietą lašeliuose prieglobos paslaugose, tokiose kaip „DigitalOcean“.
  • Kai serveris yra sukurtas, jo naudojama saugos programinė įranga atnaujinama kas valandą užtikrinti nuolatinę apsaugą nuo grėsmės.
  • Programą „Outline App“ galima naudoti norint pridėti tiek vartotojų, kiek reikia, palengvinti žurnalistinių tinklų kūrimą konkrečioms publikacijoms.
  • „Google“ išleido metmenis atvirojo kodo formatas, ir išlaikys anoniminiai avarijų žurnalai, su no faktinio žiniatinklio srauto žurnalai.

Ar „Outline“ yra geriausias „pasidaryk pats“ VPN pasirinkimas?

Požymiai yra tai, kad „Google Outline VPN“ siūlo galingą, lengvai naudojamą būdą nustatyti asmeninį VPN tai tikrai bus naudinga tyrėjams ar žurnalistams, dirbantiems politiškai represinėje aplinkoje.

Šios naudos nereikia’Tai nebūtinai apima paprastus žiniatinklio vartotojus Vokietijoje ar JAV, tačiau „Google Outline“ VPN Kinijos saugumo ekspertams padarė įspūdį. Ankstyvieji tyrimai nustatė Shadowsocks pagrįstas protokolas gali patikimai peršokti per Didžiąją Kinijos ugniasienę - didžiulė premija šalyje, kurioje dauguma VPN yra visiškai užblokuoti.

Trūkumas buvo tas, kad bandytojai, naudodamiesi „Google Outline VPN“, patyrė mažesnį greitį, o „Netflix“ prieiga nebuvo naudojama’Tai įmanoma, sukeldama abejonių dėl „Shadowsocks“ galimybės apeiti srautinius blokus. Taigi, jei jūs gyvenate represinėje šalyje ir norite sukurti VPN, kurį galėtumėte valdyti ir kuris turi ugnies galią nugalėti beveik bet kokias skaitmenines sienas, atrodo, kad „Outline“ daro apgaulę. Bet don’nesitikėkite, kad tai puikiai tiks pramogoms.

Kitas privalumas naudojant „pasidaryk pats“ VPN besivystančiame pasaulyje yra kaina. Patikimi VPT, tokie kaip „ExpressVPN“ ar „NordVPN“, pasižymi kainų etikete, kuri gali būti per didelė skurdesnių šalių žmonėms. Jei pasirinksite „DigitalOcean“ parinktį, „Outline“ kainuoja apie 5 USD per mėnesį, turint 500 GB duomenų. Potencialiai tokie sandoriai gali sumažinti žiniasklaidos organizacijų aukšto lygio saugumo išlaidas, padidindamos visų skaitmenines teises.

Žmonėms iš kitų pasaulio kraštų pagrindinis šio „pasidaryk pats“ VPN naudojimo patrauklumas yra susijęs ne su valstybine, o su įmonių priežiūra. Tradiciniai VPN turi vieną didelę ydą: nors jie apsaugo nuo daugumos šnipinėjimo priemonių, vartotojai turi pasitikėti VPN savininkais. Jei jie neišsivysto’patikimas, prarandamas visas VPT tikslas.

Su “homebrew” VPN, jūs galite visiškai pašalinti šias abejones (su tam tikra kvalifikacija, kaip mes’žiūrėsite žemiau). Tai’Tai nėra maža problema, kai daugelis VPT buvo nuslėpti kaip parduodantys vartotojo duomenis, o vyriausybės ateityje gali reikalauti vartotojo duomenų.

Kaip „VPN Outline“ įvertina saugumą??

Saugumo požiūriu „Outline“ yra gana įspūdingas. Manoma, kad „Shadowsocks“ yra gana saugi, o visą paketą yra daug lengviau konfigūruoti nei aparatinės įrangos VPN. Kaip jau pažymėjome aukščiau, „Google“ sunkiai dirbo, kad įtikintų vartotojus, kad naudojant „Outline“ galima patikėti, kad tai yra užtikrinama..

Tiesą sakant, Jigsaw atliko a “skvarbos bandymo ataskaita” (iš esmės saugumo auditą) „Outline“ platformoje ir paskelbė išvadas viešai. Toks atvirumas yra teigiamas ženklas, kad „Jigsaw“ labai rimtai vertina saugumą ir bendradarbiauja su internetine privatumo bendruomene įgyvendindama šį projektą.

Tačiau „Google aren“ nėra’t vienintelė įmonė, susijusi su „The DIY VPN“. Tokie pagrindiniai kompiuteriai, kaip „DigitalOcean“, vaidina pagrindinį vaidmenį, kaip veikia „Outline VPN“. Kai prisiregistruojate naudoti VPN, turite pateikti pagrindiniam asmeniui mokėjimą ir tapatybės duomenis, kurie gali parodyti saugos pažeidžiamumą. Tai’Tai tikrai reikia atsiminti, jei ketinate naudoti „Outline“ kaip saugų VPN. Jei kyla abejonių dėl prieglobos paslaugų vientisumo, saugesnis pasirinkimas gali būti naudojant „Tor“ lydytą VPN.

Apskritai, nepaisant keleto galimų problemų, esminis VPN yra naujas įdomus papildymas VPN pasaulyje, su galimybe padėti vartotojams visame pasaulyje. Jei jis veiks taip, kaip planuota, jis gali tapti auksiniu standartu, jei norite patys pasidaryti anonimines paslaugas. Tiesiog liaukitės vadinti jį VPN!

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 6

map