Vai Turbo VPN uztur žurnālus?


Viena lieta, ko konsekventi atradīsit dažādos VPN tirgū, ir tā, ka daudzi apgalvo, ka viņiem nav reģistrēšanas politikas. Tomēr ne visiem no viņiem ir privātuma politikas dokuments, kas atbalsta šādas prasības. Bieži vien jūs atradīsit neatbilstības starp reklāmas materiāliem un legali.

Turbo VPN arī apgalvo, ka nav reģistrēšanas politikas. Mēs nolēmām padziļināti apskatīt visu publiski pieejamo informāciju, lai pārliecinātos, ka tai var sekot.

Ko apgalvo Turbo VPN

Turbo VPN šķiet VPN, kas nopietni uztver privātumu. Dodoties viņu vietnē, jūs varat redzēt pretenzijas, kas ir līdzvērtīgas industrijas gigantu iesniegtajām pretenzijām, piemēram, NordVPN.

Vietnē Turbo VPN ir minēts, kā jūs to varat izmantot, lai aizsargātu pret visiem, ieskaitot valdību. Viņi jums apliecina, ka jums ir privāts interneta savienojums, bet neiedziļināties tehniskajās detaļās. Visa vietne ir ārkārtīgi neskaidra, un bija grūti atrast sīkāku informāciju par tās drošību.

Dziļāk apskatot Turbo VPN, atklājas, ka viņu drošībā ir daudz caurumu. Ļaujiet’apskatiet, kāpēc Turbo VPN, iespējams, nav pareizais VPN, ja vēlaties, lai jūsu interneta aktivitātes būtu privātas.

Ķīna ir slikta VPN atrašanās vieta

Sākotnējais Turbo VPN novērtējums mums pastāstīja par vienu no lielākajiem trūkumiem - faktu, ka Ķīna darbojas tur, kur darbojas uzņēmums. Ikvienam ir diezgan acīmredzami, ka Ķīna nav valsts, kas plaši pazīstama ar savu privātumu. Faktiski viņu Lielais ugunsmūris ir viens no labākajiem interneta censoņiem pasaulē.

Tā kā Turbo VPN ir no Ķīnas, tas nav tālu pieņēmums, ka Ķīnas valdība varētu likt viņiem izspiegot ikvienu, kas viņiem patīk. Lai arī Ķīnas valdības izredzes vēlēties jūs izspiegot ir minimālas, fakts, ka Turbo VPN nekontrolē viņu pašu datus, ja valdība mēģina iekļūt, neizskatās par labu viņu mežizstrādes politikai.

Ir ļoti grūti atrast Turbo VPN’s Privātuma politika

Laikā, kad pētījām un pārbaudījām VPN, mēs esam saskārušies ar daudziem briesmīgiem pakalpojumiem. Tomēr viena lieta, ko dara pat visredzamākie krāpnieki, ir savas vietnes kājenē sniegt saiti uz viņu privātuma politikas lapu.

Mēs bijām patiesi ziņkārīgi, kad sapratām, ka viņu vietnē nav saites uz Turbo VPN privātuma politiku. Ikviens var apgalvot, ka jūsu dati netiek reģistrēti viņu tīmekļa vietnē, taču konfidencialitātes politika ir dokuments, kuru var izmantot civillietās, bet tā nav,.

Galu galā mums izdevās atrast privātuma politiku. Un ļaujiet’Es tikai saku, ka Turbo VPN’Mežizstrādes prakse nav apšaubāma - viņiem ir labs iemesls slēpt savu konfidencialitātes politiku.

Turbo VPN sadalīšana’s Privātuma politika

Kad mums izdevās atrast privātuma politiku, mēs sākām to sadalīt, lai atbildētu uz baismīgo jautājumu: “Vai Turbo VPN uztur žurnālus??”

Kopumā ir trīs veidi, kā jūsu VPN pakalpojumu sniedzējs var saglabāt jūsu datus. Viens no tiem ir caur informāciju, kuru jūs pats sniedzat, reģistrējoties viņu pakalpojumam. Vēl viens ir caur datiem, kas savākti par jums no jūsu pārlūkprogrammas, izmantojot sīkfailus. Pēdējais (un vissvarīgākais) ir dati, kas savākti, kad jūs faktiski esat izveidojis savienojumu ar viņu VPN serveri.

Turbo VPN reģistrēšana sesiju laikā

Kad VPN pakalpojumu sniedzēji reģistrē jūsu datus, jums to neinformējot, viņu privātuma politika var būt diezgan neskaidra, lai maldinātu jūs, uzskatot, ka neviens no jūsu datiem netiek saglabāts. Lai gan šķiet, ka Turbo VPN neieraksta, kuras vietnes apmeklējat, tas reģistrē tonnu datu, ieskaitot jūsu ISP un IP adresi.

Papildus tam, viņu privātuma politikā ir klauzula, kas ļauj viņiem izmantot jūsu personisko informāciju jebkuram mērķim. Kad jūs reģistrējaties izmantot viņu pakalpojumu, jūs būtībā piekrītat šim noteikumam.

Dati, kas savākti, izmantojot viņu vietni

Kā mēs jau teicām iepriekš, uzņēmumam, kas darbojas aiz Turbo VPN, ir atļauts izmantot jūsu personisko informāciju jebkuram mērķim. Lai gan to nav iespējams pierādīt, mēs nebūtu pārsteigti, ja Turbo VPN pārdos jūsu informāciju reklāmdevējiem, lai gūtu ieņēmumus.

Vai Turbo VPN glabā žurnālus tiesībaizsardzības nolūkos??

Ņemot vērā faktu, ka Turbo VPN atrodas Ķīnā, mēs nemaz nebrīnāmies, ka Turbo VPN piekrīt sniegt pēc iespējas vairāk informācijas varas iestādēm.

Spriedums

Apkopojot visu, Turbo VPN noteikti reģistrē daudz vairāk datu, nekā vajadzētu. Lai arī šī nav sliktākā reģistrēšanas politika, kādu mēs esam redzējuši, Turbo VPN nav jums VPN, ja vēlaties VPN, kas absolūti garantē jūsu privātumu.

Ieteicamais lasījums

Turbo VPN apskats

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

29 − = 20

map