Surfshark برای تورنت


بیشتر VPN ها (شبکه های خصوصی مجازی) اجازه تورنت را می دهند و از بین این VPN ها که در حال حاضر به عنوان بهترین رتبه بندی شده اند ، فقط VyprVPN چنین عملی را ممنوع می کند. اما این کار نمی کند’این بدان معنی است که وقتی نوبت به انجام کار می رسد همه آنها یکسان هستند.

هشدار!

تورنت بدون VPN مشکل است

در حالی که تورنت در اکثر کشورها قانونی است ، بارگیری محتوای دارای حق نسخه برداری مجاز نیست. دان’گرفتار این کار شوید - از یک VPN استفاده کنید!

اکنون Surfshark را دریافت کنید ▸

برخی از آنها امنیت عالی اما سرعت کم دارند ، در حالی که برخی دیگر سرعت بسیار خوبی به شما می دهند اما آدرس IP خود را به بیرون درز می کنید. این’چرا ما’دوباره این مقاله را بنویسید تا ببینید آیا انتخاب Surfshark VPN برای تورنت ایده خوبی است.

آیا Surfshark اجازه تورنت می دهد?

جواب کاملاً واضح است “آره.” اکثریت قریب به اتفاق Surfshark’سرورهای 800+ در 50 کشور جهان برای ترافیک P2P مناسب هستند, که شامل جریان و تورنت است.

همچنین ، هیچ محدودیتی برای پهنای باند ، MB-urt و Mbps-wis وجود ندارد. تنها چیزی که باید از آن اطمینان حاصل کنید این است که اگر ISP (ارائه دهنده خدمات اینترنت) شما این کار را نمی کند’ترافیک P2P بلوک یا دریچه گاز.

Surfshark در جزایر ویرجین بریتانیا واقع شده است ، این بدان معنی است هیچ قانون نگهداری داده وجود ندارد. در حالی که بسیاری از ارائه دهندگان VPN می بالند “ورود به سیستم صفر” سیاست های, فقدان قوانین نگهداری اجازه می دهد تا Surfshark در واقع ذخیره کند “سیاهههای مربوط به صفر.” تنها اطلاعاتی که آنها جمع آوری می کنند آدرس ایمیل شما ، رمزعبور رمزگذاری شده (برای ورود به حساب کاربری شما) و اطلاعات صورتحساب است. اگر یکی از گزینه های پرداخت ناشناس را انتخاب کنید ، می توان از حالت دوم خارج شد.

سرانجام, Surfshark VPN از شهرتی پاک برخوردار است و قصد دارد آن را به همین ترتیب ادامه دهد ، و خود را یک حسابرسی مستقل در سال 2018 فراخواند.

با گفتن این حرف, ما هیچ دلیلی نمی بینیم که Surfshark VPN به زودی تورنت را مسدود کند. بنابراین شما باید هنگام انتخاب یک برنامه قیمت گذاری یک ساله یا حتی طولانی تر ، با شروع از 1.99 دلار در ماه احساس امنیت کنید.

دلایل انتخاب Surfshark برای تورنت

آنجا’تعداد کمی از آنها ، و آنها باید به ذهن شما کمک کنند.

  1. امنیت و حریم خصوصی. Surfshark VPN از رمزگذاری سریع و غیرقابل شکست AES-256-GCM و SHA-512 استفاده می کند. همچنین DNS ، نقاب IP ، نشت DNS ، نشت WebRTC و حفاظت نشت IPv6 را با دانش صفر ارائه می دهد. سرانجام ، مشتری های ویندوز و اپل دارای سوئیچ کشویی داخلی هستند.
  2. اتصالات همزمان نامحدود. اگرچه این ویژگی به خودی خود بسیار جذاب است ، اما نشان می دهد که Surfshark نمی کند’فعالیت خود را وارد کنید - در غیر این صورت نمی توان پیگیری کرد که چه تعداد دستگاه به هر حساب وصل شده است.
  3. سرعت بسیار خوب است. آزمایشات ما نشان داده اند که Surfshark قادر است درصد خوبی از سرعت اصلی شما را حفظ کند. اعداد در نقاط مختلف متفاوت است ، اما لیست در حال گسترش 800 سرور 800+ در 50+ کشور به ما این امکان را می دهد تا باور کنیم که اوضاع فقط بهبود می یابد.
  4. تورنت در اکثر سرورها مجاز است. در حالی که بسیاری از ارائه دهندگان تنها برخی از سرورهای آماده P2P را ارائه می دهند ، Surfshark VPN اکثریت قریب به اتفاق 800 سرور 800+ آنها را به شما می دهد..
  5. بارگیری و نصب آن آسان است. Surfshark VPN برای همه سیستم عامل های اصلی از جمله روتر برنامه هایی دارد.
  6. 24/7 چت زنده. وقتی می خواهید یک فایل تورنت عظیم را بارگیری کنید ، چند ساعت بیرون بروید و هنگامی که هستید ، آن را باز کنید’دوباره به خانه ، آنجا’هیچ چیز ناامید کننده تر از عدم توانایی انجام این کار نیست. در لحظاتی مانند این ، Surfshark’پشتیبانی 24/7 زنده یک نجات دهنده زندگی است.
  7. گزینه های پرداخت ناشناس. هنوز خدمات VPN بسیار کمی وجود دارد که اجازه می دهد به طور ناشناس ، به عنوان مثال ، با رمزپرداخت ، پرداخت کنید. Surfshark همین کار را می کند!

دلایل عدم انتخاب Surfshark برای تورنت

آنجا’بسیاری از آنها نیستند ، و یکی از این دو مورد بسیار ناچیز است.

  1. بخش خودی نازک. این یک مشکل رایج در بین کلیه خدمات VPN به روز است. تنها روشی که این امر مشهود است اگر Surfshark باشد’موضوعات تجارب پشتیبانی زنده. و تا زمانی که این اتفاق بیفتد ، احتمالاً بخش خودیاری ضخامت کافی به دست آورده است.
  2. هیچ سوئیچ kill برای برنامه لینوکس وجود ندارد. در حالی که’بعید نیست شما’اگر خواندن این مقاله را از دستگاه هایی با سیستم عامل مبتنی بر لینوکس بخوانید ، نداشتن یک سوئیچ کشویی برای کشتن یک امر جدی است’دوباره به تورنت ما’با Surfshark تماس گرفتید’پشتیبانی ، و آنها به ما گفتند که از سال 2019 ، در آنجا’هیچ برنامه ای برای برنامه لینوکس وجود ندارد.

نحوه تنظیم Surfshark VPN با uTorrent یا یک مشتری تورنت دیگر

در مرحله اول ، اگر دوست ندارید باید Surfshark را دریافت کنید’قبلاً اگر شما’مطمئن نیستید که’شما می توانید از آن برای مدت طولانی استفاده کنید ، فقط یک محاکمه رایگان 7 روزه از Google Store یا App Store. و اگر تو’دوباره با استفاده از یک دستگاه دیگر ، در آنجا’همیشه با ضمانت برگشت 30 روزه پول بنابراین در پایان دوره اگر دیگر نیازی به آن ندارید می توانید بازپرداخت دریافت کنید یا ببینید که اتصال Surfshark و uTorrent نمی تواند’احساس درست.

پس از بارگیری سرویس گیرنده Surfshark ، آن را در مکان دلخواه خود نصب کنید. برنامه را راه اندازی کنید و مکان اصلی را در مشتری اصلی انتخاب کنید’صفحه نمایش. این تضمین می کند شما حداکثر سرعت و کمترین بار سرور در فاصله چندانی با موقعیت مکانی خود نداشته باشید. از طرف دیگر ، شما می توانید یک کشور خاص را انتخاب کنید اگر ردیاب را از یک پایگاه داده مبتنی بر مکان خاص بارگیری می کنید.

uTorrent یا یک سرویس گیرنده تورنت دیگر را فقط پس از اتصال موفقیت آمیز به یک سرور VPN با Surfshark باز کنید

قبل از شروع هرگونه فعالیت تورنت, مطمئن شوید Surfshark سوئیچ kill را روشن کند. آی تی’مورد استفاده برای جلوگیری از نشت اطلاعات شخصی شما در صورت بروز مشکل در اتصال. می توانید با فشردن چرخ دستی در سمت راست بالای مشتری Surfshark ، آن را پیدا کنید. زیر عمومی, انتخاب امنیت و فعال کنید کلید کشتار اگر این’در حال حاضر روشن نیست. این امر در مورد ویندوز و دستگاه های اپل صدق می کند. برنامه لینوکس نمی کند’هنوز این ویژگی را ندارید. کاربران Android 7.0+ باید از این موارد استفاده کنند “VPN همیشه روشن” ویژگی.

آخرین چیزی که باید قبل از شروع بارگیری تورنت خود را بررسی کنید آدرس IP است. در حالی که Surfshark IP جدید شما را بر اساس کشور انتخاب شده نشان می دهد ، برنده شد’صدمه ببینم که هیچ نشتی وجود ندارد. برای این کار ، می توانید از هر ابزار مکان یابی آنلاین IP ، مانند iplocation.net استفاده کنید.

نتیجه گیری - آیا Surfshark VPN برای تورنت خوب است?

این بار جواب نیز ساده است - بله ، همینطور است.

Surfshark VPN هیچ معایب جدی و دلایل زیادی برای انتخاب آن برای تورنت ندارد. این ارائه دهنده امنیت درجه یک ، سرعت عالی ، اتصالات همزمان نامحدود و سایر مواردی را که در بالا ذکر شد ارائه می دهد.

بنابراین ، در مورد قیمت Surfshark چیست؟ ما اینجاییم’مجدداً بسته کامل را ارزیابی نمی کنید ، بلکه در عوض چقدر VPN از شخصی که فقط می خواهد با VPN تورنت کند ، می خواهد بپرسد ، بدون اینکه به مراقبت از دور زدن جغرافیایی مسدود کننده Netflix یا پشتیبانی 24/7 چت زنده بپردازد..

این’چرا بهترین VPN های ما برای تورنت در مقایسه با بهترین لیست کلی VPN کمی متفاوت است. وقتی صحبت از Surfshark VPN می شود ، در هر دو لیست جایی دارد فقط تعداد کمی از رقبا وجود دارد که می توانند همه آنها را با قیمتی مشابه ارائه دهند به Surfshark’1.99 دلار در ماه.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

44 + = 54

map