Saugus slaptažodžio peržiūra

Seifinis slaptažodis yra atvirojo kodo slaptažodžio valdymo sprendimas, skirtas supaprastinti vartotojų skaitmeninį gyvenimą. Jis naudoja galingą GUI sąsają, kad pateiktų stebėtinai platų slaptažodžių tvarkymo sprendimų spektrą, ir leidžia vartotojams valdyti slaptažodžius saugioje ir nuolat besiplečiančioje platformoje. Sukurtas garsaus saugos technologo Bruce'o Schneier'io, „Password Safe“ leidžia vartotojams saugiai ir lengvai susikurti saugius ir užšifruotus vartotojo slaptažodžius ir valdyti juos lengvai prieinamu bei lengvai naudojamu būdu..


Apskritai, seifas „Password“ yra geras būdas vidutiniams ir pažengusiems vartotojams valdyti slaptažodžius naudojant atvirojo kodo ir nemokamą sprendimą. Mažesnę patirtį turintys vartotojai mažiau naudos šį sprendimą, tačiau vis tiek yra skatinami jį išbandyti. Aš noriu išmokti.

Už ir prieš

Kaip ir bet kuri gera slaptažodžių valdymo programinė įranga, kartu su ja yra nemažai privalumų ir trūkumų. Yra daugybė saugumo ir kitų funkcijų, prieinamų vartotojams, kurie yra pakankamai išradingi, kad galėtų naudotis kai kuriomis eksperimentinėmis funkcijomis ir kitomis atvirojo kodo galimybėmis, prieinamomis naudojant papildinius ar komandinės eilutės sąsajas..

Privalumai:

  • Tinka nuovokiems vartotojams
  • Atviro kodo
  • Paprasta naudoti

Suvart:

  • Ribota integracija su kitais įrenginiais
  • Kai kurioms funkcijoms reikia žinių apie komandų eilutę

Kaip matome, nėra tiek daug trūkumų vartotojams, kurie turi daugiau žinių apie atvirojo kodo programinės įrangos naudojimą. Nors daugelis pranašumų būdingi tiems vartotojams, kuriems reikia daugiau technikos, mažiau pajėgūs vartotojai neturėtų jaustis riboti, nes pagrindinę programinę įrangą vis dar apgaulingai lengva naudoti..

Technologinės specifikacijos

„Password Safe“ naudoja paprastą GUI sistemą saugiam slaptažodžių valdymui. Jie turi dviejų veiksnių autentifikavimo funkcijas ir šifravimo parinktis vartotojams, kuriems reikia daugiau saugumo, ir yra daugybė galimybių, nes programinė įranga yra atvirojo kodo. Programinės įrangos atvirojo kodo pobūdis reiškia, kad vartotojas turi prieigą prie daugybės funkcijų, jei jos yra įpratusios naudoti įskiepius ir komandinės eilutės sąsajas, būdingas atvirojo kodo programinei įrangai..

Svarbu pažymėti, kad šio slaptažodžio tvarkymo sprendimo atvirojo kodo ir beveik vientisa prigimtis nėra geriausias pasirinkimas verslo kontekste ar didelio masto operacijose. Jis yra tiesiog per platus ir sunkus tokioms programoms kaip ši. Nors yra ir kitų tokių programų variantų, tai išlieka kompetentingu sprendimu mažesnio masto slaptažodžio tvarkymo poreikiams patenkinti.

Ar saugu slaptažodžiu?

Kaip atvirojo kodo sprendimas, šio slaptažodžio tvarkyklės saugumas tikrai priklauso nuo vartotojo. Pagrindinė programinė įranga yra labai saugi ir leidžia vartotojui naudoti įvairiausias saugos priemones, tokias kaip leidimai ir slaptažodžių grupės. Taip pat yra šifravimo parinkčių vartotojams, kurie reikalauja didesnio saugumo.

Apskritai, programinė įranga yra labai saugi ir taps pažeidžiama tik tada, jei nepatyrę vartotojai įdiegs nepatikimus papildinius, kurie kenkia programinei įrangai. Kaip visada, geriausias pasirinkimas yra įsitikinti, kad suprantate naudojamą programinę įrangą. Platus funkcijų, prieinamų per įvairius papildinius ir eksperimentinius projektus, susijusius su šia programine įranga, spektras suteikia unikalią galimybę žmonėms išbandyti aukštos kokybės slaptažodžių valdymą laisva ir atviro kodo aplinkoje..

Kaip naudotis slapta slaptažodžiu

„Password Safe“ yra stebėtinai galinga atvirojo kodo parinktis slaptažodžio valdymui ir leidžia plačiai naudoti slaptažodžio tvarkymo parinktis. Naudojimasis slaptu slaptažodžiu gali būti labai paprastas vartotojams, norintiems naudotis tik pagrindinėmis funkcijomis, arba gali būti labai sudėtingas tiems vartotojams, kurie nori naudoti kai kurias eksperimentines trečiųjų šalių atvirojo kodo funkcijas. Taip pat yra galimybė viltiems programinės įrangos kūrėjams prisidėti prie paties projekto, nes jis yra atvirojo kodo.

Apskritai, „Password Safe“ galima lengvai atsisiųsti ir naudoti daugelyje įrenginių, įskaitant mobiliąsias platformas, tačiau mes’Eisime per keletą pagrindinių platformų, konkrečiai kitame skyriuje. Bendrieji naudojimo principai yra vienodi, nesvarbu, kokia platforma yra, tačiau pravartu specialiai pažvelgti, kaip kiekviena OS sąveikauja su programine įranga..

Saugus slaptažodis, skirtas „Windows“

Jei esate „Windows“ vartotojas, „Safe Safe“ diegimas ir bendras naudojimas yra labai paprastas ir paprastas. Galite pereiti į slaptažodį, saugų slaptažodžiu’Atsisiųskite puslapį, kad įsigytumėte paketą, kurio jums reikia norint paleisti programinę įrangą. Kai paspausite atsisiuntimo mygtuką, pateksite į atsisiuntimo puslapį trečiosios šalies svetainėje, žinomoje kaip Fosshub.com. Ši svetainė yra visiškai patikima ir galite paspausti atsisiuntimo nuorodą, atsižvelgdami į tai, kokio įdiegėjo jums reikia.

Įdiegę galite paleisti programą, norėdami pasiekti GUI, kur galėsite žaisti su įvairiomis slaptažodžių tvarkymo ir saugos funkcijomis. Pažangesni vartotojai, norėdami gauti daugiau informacijos, gali sužinoti vadovus „Saugus slaptažodis“ svetainėje.

Saugus slaptažodis, skirtas „Mac“

„Mac“ vartotojams atsisiuntimas ir naudojimas bus paprastai tokie patys kaip „Windows“ vartotojams, nors „Mac“ vartotojams programinę įrangą reikės pasiekti naudojant atitinkamą programą, pvz., GNOME.

Vartotojams, norintiems naudoti „MacOS“ naudokite slaptažodžius, yra daug literatūros, todėl prieš tęsiant, visada verta gauti daug informacijos, kaip tinkamai naudoti atvirojo kodo programinę įrangą..

Saugus slaptažodis neveikia

Slapta slaptažodžiu esanti vartotojo sąsaja neturėtų būti’nesukelia vartotojams daug problemų, jei jie paprasčiausiai naudojasi pagrindinėmis funkcijomis. Tačiau kai kurie vartotojai susidurs su klaidomis ir tokiomis, bandydami naudoti sudėtingesnes funkcijas, tai būdinga sudėtingesniems atvirojo kodo slaptažodžių valdymo sprendimams..

Saugus slaptažodžio nustatymas

„Password Safe“ yra visiškai nemokamas atvirojo kodo slaptažodžio valdymo sprendimas, siūlantis visą programinę įrangą ir susijusias paslaugas nemokamai. Jie taip pat siūlo savo programinės įrangos šaltinio kodus kūrėjams, kad žmonės, turintys programavimo įgūdžių, galėtų prisidėti prie projekto, jei jie to pasirenka.

Saugus slaptažodis ir „KeePass“

funkcijos Saugus slaptažodis „KeePass“
Dviejų veiksnių autentifikavimas Taip Ne
Automatinis internetinių formų užpildymas Taip Taip
Slaptažodžio tvirtumo ataskaita Ne Ne
Saugus bendrinimas Ne Ne
Sinchronizavimas Ne Ne
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 − = 79