Kaip įdiegti privačią interneto prieigą


„Amazon Fire Stick“ yra srautinės aparatūros dalis, kuri populiarėja tarp transliacijos entuziastų visame pasaulyje. „Fire Stick“ leidžia vartotojams prisijungti prie daugybės kanalų ir transliuoti juos į savo televizorių nenaudojant laido ar palydovo. „Fire Stick“ suteikia vartotojams prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, „YouTube“, HBO, „Pandora“, „Hulu“, „Hotstar“ ir kt..

Kadangi „Fire Stick“ yra taip paprasta naudoti ir vartotojams suteikiama prieiga prie įvairaus turinio, srautinių paslaugų pramonėje jis greitai populiarėja. Kai tiek daug vartotojų kreipiasi į „Fire Stick“ dėl savo srautinio perdavimo poreikių, ji’Svarbu nepamiršti apie riziką ir trūkumus svarstant galimybę pereiti prie „Fire Stick“.

Kaip saugiai naudoti savo „Fire Stick“

Kaip saugiai naudoti savo „Fire Stick“

Kadangi „Fire Stick“ jungiasi per „wifi“, yra keletas pažeidžiamumų, kuriuos įsilaužėliai ar blogi veikėjai galėtų panaudoti pavogdami jūsų duomenis. Nors to nėra’Nepaisant to, kad nesaugu tikrinti banko sąskaitos naudojant „Wi-Fi“, vis tiek yra slaptos sąskaitos ir mokėjimo informacijos, kuri perduodama iš jūsų interneto ryšio ir „Fire Stick“. Norėdami apsaugoti šią informaciją ir įsitikinkite, kad nesate’t, kad jus nukreiptų tokie dalykai, kaip vidurio puolimai, gera idėja yra įdiegti efektyvų VPN „Fire Stick“..

Virtualūs privatūs tinklai (VPN) padeda apsaugoti jūsų ryšį, siųsdami duomenis užšifruotu kanalu su papildomomis saugos funkcijomis. Tai leidžia tarnybai užkirsti kelią jūsų duomenų matymui smalsių akių dėka ir leidžia apeiti tokius dalykus kaip regiono užraktas tokioms paslaugoms kaip „Netflix“.

Nors yra daug VPN, jie ne visi yra sukurti lygūs. Kai kurių VPN net negalima įdiegti tokiuose įrenginiuose kaip „Fire Stick“, taigi jis yra’Prieš surandant jums tinkantį VPN, būtina atlikti reikiamus tyrimus. Svarbiausi dalykai, kuriuos reikia atsiminti, yra jų saugumo standartai, privatumo politika ir teisinės jurisdikcijos, kuriomis vadovaujasi VPN paslaugos.

Kartą jūs’nustatėte gerą VPN jūsų poreikiams, pirmiausia suprasite, kaip įdiegti ir naudoti paslaugą’Aš norėsiu susitvarkyti. Šis procesas paprastai yra gana paprastas, o dauguma VPT kompanijų pateikia daug literatūros ir vadovų, kaip pradėti vartotojus.

Kaip įdiegti privačios interneto prieigos „Fire Stick“ programą

Kaip įdiegti privačios interneto prieigos „Fire Stick“ programąLabiausiai gerbiamos VPN paslaugos turi specialias „Fire Stick“ programas, jų galima be vargo ieškoti ir įdiegti pačiame „Fire Stick“. Kitos VPN paslaugos reikalauja dar kelių žingsnių, tačiau paprastai jos yra pakankamai galingos, kad joms naudoti būtų reikalingos papildomos pastangos.

Privati ​​interneto prieiga yra populiarus VPN, kuris patenka į pastarąją kategoriją. Nors PIA nesiūlo konkrečios VPN programos, skirtos naudoti su „Amazon Fire Stick“, jų „Android“ APK galima lengvai naudoti norint įdiegti ir naudoti VPN paslaugą „Fire Stick“. VIP iš tikrųjų turi išsamų šio proceso vadovą, bet mes’Peržiūrėsime pagrindinius veiksmus, kad susidarytumėte idėją, kaip įdiegti privačią interneto prieigą „Fire Stick“.

Pirmiausia jums reikės kelių dalykų, prieš pradėdami:

 • Kompiuteris
 • „Android“ arba „iOS“ mobilusis įrenginys
 • Jūsų „Fire Stick“, sujungtas su „wifi“
 • Mokama privačios interneto prieigos prenumerata
 • „ES File Manager“ programa „Fire Stick“ (prieinama „Fire Store“ „Amazon“ parduotuvėje)
 • „Pelės perjungimo“ programa, skirta „Fire TV“ (pasiekiama „Play“ parduotuvėje arba „iOS App Store“)

Sukaupę visus šiuos dalykus galite pradėti atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Į savo kompiuterį atsisiųskite privačios interneto prieigos APK failą. Kai šis APK failas bus jūsų kompiuteryje, galite perkelti jį į „Fire Stick“ naudodami USB jungtį.
 2. Perkėlę failą į vidinę „Fire Stick“ saugyklą, galite atjungti įrenginį nuo kompiuterio ir prijungti jį prie savo televizoriaus. Įjungę „Fire Stick“, galite naudoti ES failų tvarkyklės programą norėdami įdiegti perkeltą APK failą.
 3. Atminkite, kad failų tvarkyklė gali reikalauti jūsų įjungimo ABD derinimas ir Programos iš nežinomų šaltinių per kūrėjo parinktis. Taip pat galite skirti laiko „Mouse Toggle“ programai įjungti, kuri leis modeliuoti pelės judėjimą naudojant „Fire TV“ nuotolinio valdymo pultą. Norėdami tai padaryti, mobiliajame įrenginyje, kurį atsisiųsdavote anksčiau, pasiektumėte pelės perjungimo programą.
 4. Bakstelėję piktogramą viršutinėje kairiajame UI, pateksite į nustatymų ekraną. Bakstelėkite Pasirinkite „Fire TV“ norėdami pasirinkti įrenginį, su kuriuo norite naudoti programą. Kai pasirinksite savo „Fire Stick“, galėsite paliesti Įdiekite „Fire TV“ programą pradėti diegimą. Kai procesas bus baigtas, galėsite atidaryti „Mouse Toggle“ programą „Fire Stick“.
 5. Dabar, kai tuo pasirūpinta, galite naudoti ES failų tvarkyklę, norėdami pasiekti PIA diegimo programos APK failą, kurį anksčiau perkėlėme į „Fire Stick“. Kai paleisite APK, prieš diegdami būsite paraginti nustatyti programos leidimus. Įdiegę, galėsite naudotis naujomis pelės perjungimo funkcijomis naudodami nuotolinio valdymo pultelį „Fire Stick“, kad naršytumėte PIA sąsają..
 6. Jūsų bus paprašyta leisti VIP pasiekti jūsų prietaiso jungtis, į kurias turėtumėte paspausti Gerai. Taip pateksite į prisijungimo ekraną, kuriame galėsite įvesti savo prisijungimo duomenis, kad galėtumėte naudotis paslauga. Prisijungę, naudodami pelės žymeklį galite spustelėti slankiklį ir pradėti jungtis.

Dabar, kai tu’Prisijungę, galite saugiai naudoti savo „Amazon Fire Stick“!

Rekomenduojama skaityti

Geriausias „Amazon Fire Stick“ VPN

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

86 − = 80