Uzturētājs paroles pārvaldnieka pārskats


Kas ir turētājs? Turētājs ir mākonis balstīts paroļu pārvaldnieks, kas var palīdzēt izveidot spēcīgākas paroles un saglabāt šo paroļu drošību. Turētājs ir arī digitālā glabātuve, kurā var glabāt paroles, pieteikšanās informāciju, failus, kredītkartes informāciju un citu konfidenciālu digitālo saturu..

Šajā Keeper pārskatā tiks apskatītas Keeper priekšrocības un trūkumi, tehniskās specifikācijas un drošības elementi. Mēs’Apskatīsim arī Keeper alternatīvas un apskatīsim, kā Keeper izmantot dažādās platformās.

Plusi un mīnusi Keeper

Keeper milzīga priekšrocība ir tā lieliskā savietojamība. Tas darbojas ar Windows, macOS, Android, iOS, Kindle un Linux. Ir arī paplašinājumi pārlūkam Chrome, Firefox, Safari, Edge un Internet Explorer.

Citi svarīgi punkti ietver divu faktoru autentifikāciju un drošu paroles kopīgošanu. Šis rīks ir diezgan lēts. Viņiem ir arī diennakts atbalsts.

Kaut arī paroļu pārvaldnieks ļauj aizpildīt tīmekļa veidlapas, funkcija ir ierobežota. Vēl viens trūkums ir tas, ka, ja jūs don’piemēram, Keeper, to var būt grūti nomainīt uz jaunu. Arī saskarne nav tās stiprā puse. Lai gan dizains tagad ir labāks nekā tas bija agrāk. Tomēr tas joprojām varētu izmantot dažus uzlabojumus.

Tehniskās specifikācijas

Turētājam nepieciešama iOS 9.0 vai jaunāka versija, Windows 10 versija 15063.0 vai jaunāka, Android 4.4 vai jaunāka, OS X 10.10 vai jaunāka. Tas darbosies arī jaunākās Linux un Blackberry ierīču versijās.

Izmantojot paplašinājumus vispopulārākajām pārlūkprogrammām, Keeper varat izmantot lielākajā daļā jūsu pieejamo ierīču.

Uzturēšanas alternatīvas

Lai gan Keeper ir lieliska lietotne kopumā, ir dažas citas ievērojamas alternatīvas, kuras varat izmantot tā vietā.

LastPass ir vēl viens ārkārtīgi populārs paroli pārvaldnieks. Tā’Tas ir bezmaksas, uzticams un vienkārši lietojams. LastPass ir daudz tādu pašu funkciju kā Keeper, ieskaitot 2 faktoru autentifikāciju, paroļu ģeneratoru, drošu kopīgošanu un vismodernāko šifrēšanu..

Otra iespēja ir Dašlāns, kas ir vēl viens paroļu pārvaldnieks, kuram ir bezmaksas versija. Viņiem abiem ir lieliskas drošības funkcijas, piemēram, divfaktoru autentifikācija, drošības testi, vienpusēja šifrēšana un paroļu ģeneratori.

Keeper ir labāks ģimenēm, bet Dashlane un LastPass ir vairāk iespēju uzņēmumiem. Trešā iespēja ir 1 parole. Tā’s ir arī mākonis balstīts paroļu pārvaldnieks, kas ir lieliski piemērots ģimenēm un uzņēmumiem, bet nav tik ideāls atsevišķiem lietotājiem. 1 parole satur stabilu šifrēšanu, drošu glabātuvi, failu un paroli koplietošanu (ģimenes un komandas versijas) un paroļu ģeneratoru..

Turētājs vs LastPass

Turētājs LastPass
Divfaktoru autentifikācija
Automātiska tīmekļa veidlapu aizpildīšana Jā (nedaudz ierobežots)
Paroles stipruma ziņojums
Droša kopīgošana
Sinhronizācija Tikai apmaksātiem plāniem!
Windows, MacOS, Android, iOS, Kindle, Linux, Chrome, Firefox, Safari, Edge un Internet Explorer
MacOS, Windows, Linux, Chrome

Turētājs vs Dašlane

Turētājs Dašlāns
Divfaktoru autentifikācija
Automātiska tīmekļa veidlapu aizpildīšana Jā (nedaudz ierobežots)
Paroles stipruma ziņojums
Droša kopīgošana
Sinhronizācija Tikai apmaksātiem plāniem!
Windows, MacOS, Android, iOS, Kindle, Linux, Chrome, Firefox, Safari, Edge un Internet Explorer
MacOS, Windows, iOS, Android, Linux, Chrome

Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu pilnu LastPass pārskatu un Dashlane pārskatu.

Kā lietot Keeper

Jūs’Pirms trešās puses lietojuma vēlēsities atspējot pārlūkprogrammā iebūvēto paroļu pārvaldnieku. Turētājs’Vietnes vietnē ir lieliska apmācības programma Keeper instalēšanai. Tā’Es strādāšu labāk šādā veidā.

Vienreiz tu’ja ierīcē esat instalējis Keeper, vispirms ir jāveic iestatiet galveno paroli. Jūs vēlaties ļoti spēcīgu paroli, jo paroļu pārvaldnieki ir tikai tikpat droši kā viņu galvenā parole. Ievadot paroli, parādīsies josla, kas norādīs jūsu izvēlētās paroles relatīvo spēku.

Tad jūs to darīsit radīt drošības jautājumus varat izmantot vēlāk, ja jums ir jāatjauno dublējumi vai jāuzstāda Keeper jaunās ierīcēs. Klikšķis Izveidot profilu.

Tagad Keeper var viegli lejupielādēt savās mobilajās ierīcēs. Vienkārši lejupielādējiet lietotni Keeper no Play veikala vai iOS App Store. Ievadiet savu e-pastu un galveno paroli, lai sinhronizētu ierīces.

Pēc tam jūs varat izveidot mapes un apakšmapes, kur var uzglabāt paroles un failus. Lai izveidotu jaunu mapi, atlasiet Izveidot jaunu. Tā’Ir iespējams izvēlēties starp parasto vai koplietoto mapi.

Kā darbojas paroles uztveršana un atkārtota atskaņošana

Turētājs tver paroles, kad piesakāties jaunā vietnē. Kad tiek atklāts pieteikšanās ekrāns, parādīsies uznirstošais logs, kurā jums lūgs izveidot jaunu ierakstu. Izveidojot jaunu ierakstu, pieteikšanās informācija tiks saglabāta Keeper.

Atkal apmeklējot vietni, pieteikšanās informācija automātiski aizpildās. Tas darbosies ar standarta pieteikšanās lapām, bet uzvarēja’t droši strādā ar nestandarta pieteikšanās lapām. Ja paroles sagūstīšana nenotiek’t darbojas automātiski, varat mēģināt noklikšķināt uz bloķēšanas ikonas un manuāli tvert paroli.

Drošības elementi

Turētājs piedāvā vairākas noderīgas drošības funkcijas. Turētājs ir drošības nodrošinātājs bez zināšanām, kas šifrē datus ierīces, nevis servera līmenī. Dati netiek glabāti vienkāršā tekstā. Viņu izmantotā šifrēšana ir AES 256 bitu, kas ir viena no labākajām un populārākajām šifrēšanas opcijām. Vēl viena drošības funkcija, kas viņiem ir, ir daudzfaktoru autentifikācija. Forši, ka Keeper ir tas, ka datus atšifrēt var tikai lietotājs, Keeper to nevar. Konta atkopšana rada arī papildu drošību. Tomēr tāpat kā lielākajā daļā paroļu pārvaldnieku, jūsu galvenās paroles kvalitātei ir nozīme.

Dalīšanās

Izmantojot Keeper, varat droši koplietot paroles ar citiem Keeper lietotājiem. Lai koplietotu paroles vai citus ierakstus, jums jāievada otrs lietotājs’e-pasta adrese. Turētājs varēs atpazīt, vai e-pasts atbilst citam Keeper lietotājam. Pēc tam otrs lietotājs saņems paziņojumu savā pastā. Jūs to varat iestatīt, lai fails tiktu koplietots tikai ar lietotāju, vai arī varat dot viņiem iespēju rediģēt un koplietot failu. Varat arī padarīt citus lietotājus par ierakstu īpašniekiem. Ja vēlaties koplietot failus ar vairākiem lietotājiem, jums ir arī iespēja izveidot koplietotu mapi.

Piekļuve ārkārtas situācijām

Drošu paroļu pārvaldnieku viens no negatīvajiem faktoriem ir tas, ka kontrole notiek stingri ar lietotāju. Tur’visticamāko informāciju glabātuvē, ko lietotājs vēlētos koplietot ar ģimeni, ja viņiem to nodotu. Keeper ļauj jums piešķirt ne vairāk kā pieciem Keeper lietotājiem ārkārtas piekļuvi. Izvēlieties piecus ģimenes locekļus vai draugus, kuriem uzticaties, un pievienojiet viņu e-pastus. Jūs varat atsaukt piekļuvi, ja viņi mēģina piekļūt jūsu kontam, kamēr jūs’re joprojām dzīvs. Jūs’Jūs savā e-pastā saņemsit paziņojumu, ja jūsu kontam piekļūst kāds cits, nevis jūs.

Kopumā Keeper ir viens no visuzticamākajiem un drošākajiem paroļu pārvaldītājiem tirgū. Jaunākie atjauninājumi ir padarījuši paroļu pārvaldnieku vēl labāku nekā tas bija agrāk, kad tas pirmo reizi tika palaists. Tā’Tas ir ērti lietojams, saderīgs ar daudzām dažādām ierīcēm un lēts.

Ieteicamais lasījums:

Labākie paroļu pārvaldnieki

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 36 = 38