Pārskats par Avast parolēm

Paroļu drošība nav izvēles papildinājums uzņēmumiem, sabiedriskām organizācijām un ikvienam, kurš izmanto slepenu finanšu vai personisko informāciju. Ikviens var kļūt par paroles uzlaušanas vai identitātes zādzības upuri, izraisot nolaupīšanu sociālajos medijos, zādzību un datu zaudēšanu..


Izmantojot tādus draudus kā šī montāža, paroļu pārvaldnieki ir sākuši atrast masu tirgu. Lietotnes, piemēram, LastPass un DashLane, ir kļuvušas pamanāmas, taču tagad izveidotās tehnoloģiju drošības preču zīmes seko paraugam. Un pretvīrusu gigants Avast ir maksas priekšā.

Šajā pārskatā tiks apskatītas Avast paroles, novērtējot, vai tas mēra līdz konkursam, ko tas var piedāvāt. Un galu galā, ja paroles var droši saglabāt, ja tam var uzticēties.

Iepazīstinām ar Avast parolēm

Avast, kas atrodas Čehijas Republikā, apgalvo, ka katru mēnesi izdara 2 miljardus kiberuzbrukumu, un tam ir simtiem miljonu lietotāju visā pasaulē. Tā’Tā ir diezgan labi ievērota apsardzes kompānija, un, ja vēsturei ir kāds ceļvedis, parolēm jābūt nopietnam sava portfeļa papildinājumam.

Pati lietotne ir klasiska paroļu pārvaldniece, ļaujot lietotājiem droši glabāt tiešsaistes pakalpojumu paroles. Katra parole ir šifrēta, un paroļu grupas var aizsargāt ar “meistars” paroles, pievienojot papildu aizsardzības līmeni pret nelikumīgu piekļuvi.

Avast paroles: plusi un mīnusi

Protams, paroles ir nedaudz vairāk nekā tikai šifrēta datu bāze. Šim plusu un mīnusu tabulai vajadzētu palīdzēt izjust, ko tas rada uz galda:

Plusi

 • Cieši sadarbojas ar Avast’s pretvīrusu un VPN (virtuālā privātā tīkla) lietojumprogrammas, nodrošinot labu visaptverošu drošības rīku komplektu.
 • Kārtīgi izstrādāts, tīrs interfeiss, kuru gandrīz ikviens var izmantot bez jebkādām problēmām.
 • Galvenā parole nodrošina papildu autentifikācijas slāni.
 • Ir iespēja pievienot “Drošas piezīmes” kas ļauj jums glabāt konfidenciālus dokumentus aiz praktiski nepieejamas barjeras.
 • Pieteikšanās ar vienu pieskārienu ir izstrādāta viedtālruņu lietotājiem.
 • Ietver pārlūka paplašinājumus pārlūkam Chrome un Firefox.
 • Password Guardian palīdz nākt klajā ar drošām parolēm.
 • Bezmaksas versija ir lieliski funkcionāla lielākajai daļai lietotāju.
 • Var importēt paroles no citiem paroļu pārvaldniekiem.

Mīnusi

 • Nav Linux klienta.
 • Windows lietotājiem jāinstalē plašāka Avast Antivirus lietotņu pakotne.
 • Paroles kopīgošana nav’t pieejams

Tehniskās specifikācijas

 • Operētājsistēmas: Windows 7 un jaunākas, MacOS, Android, iOS
 • Režīmi: pieteikšanās, kredītkartes, drošas piezīmes
 • Atbalstītās pārlūkprogrammas: Safari, Firefox, Chrome
 • Šifrēšana: ECDH atslēgas līgums ar 256 bitu AES šifrēšanu

Vai Avast paroles ir drošas?

Avast parolēs ir pietiekami daudz drošības līdzekļu, lai tā būtu diezgan ūdensnecaurlaidīga. Vissvarīgākais - tas pasargā jūsu paroles un personiskos datus aiz 256 bitu AES šifrēšanas, ko praktiski nav iespējams uzlauzt. Galvenā parole palielina vēl lielāku drošību.

Tomēr tas, kā tas ir iestatīts personālajiem datoriem, var satraukt dažus lietotājus. Lietotne divreiz dienā pieprasa galveno paroli, neatkarīgi no tā, cik bieži ielādējat paroļu pārvaldnieku. Tas nozīmē, ka tur’Izmantojot Avast, ir neliela iespēja, ka tiks atklātas neaizsargātas paroles. Bet tas nav’t jautājums par citām platformām.

Kā lietot Avast paroles

Lai izmantotu maksas lietotnes versiju, jūs’Jums būs jāiegūst Avast paroļu aktivizācijas kods. Tā ir tikai tāda veida licencēšanas problēma’atradīsit ar gandrīz jebkuru programmatūru.

Šis aktivizācijas kods ir jānosūta kopā ar pasūtījuma apstiprināšanas e-pastu. Tāpēc meklējiet to tur, ja jūs’atkal cenšas piekļūt lietotnei.

Tomēr starp operētājsistēmām var būt dažas atšķirības, kā sākt. Tāpēc tas’Ir vērts tos īsi apspriest.

Avast paroles operētājsistēmai Windows

Svarīgi ir tas, ka paroles ir pieejamas tikai personālajiem datoriem kā Avast Antivirus paketes sastāvdaļa. Tātad, ja jūs don’t tas ir instalēts, jūs varat’t neizmantojiet paroļu pārvaldnieku. Ja jūs’Vai esat Norton ventilators, paskatieties tagad. Tur’ir maza jēga turpināt.

Ja nē, šeit’s pamata aktivizēšanas process:

 1. Dodieties uz pretvīrusu lietojumprogrammu.
 2. Izvēlieties Izvēlne kam seko Manas licences vai ar peles labo pogu noklikšķiniet uz apelsīna Avast ikona sistēmas teknē un atlasiet Abonēšanas informācijas opcija no uznirstošās izvēlnes.
 3. Nospiediet Ievadiet derīgu aktivizācijas koda pogu, un ievadiet savu kodu.
 4. Nospiediet zaļo Enter taustiņš, un tu’re labi iet.

Avast paroles operētājsistēmai Mac

Mac lietotāji don’nav nepieciešams lejupielādēt antivīrusu komplektu, tāpēc aktivizēšanas process ir vienkāršāks. Šajā gadījumā lejupielādējiet un palaidiet paroles bezmaksas versiju.

Tagad noklikšķiniet uz Avast paroļu ikona augšā un atlasiet Atveriet opciju Avast paroles. Izvēlnes Finder izvēlnē atlasiet Ej un tad, Lietojumprogrammas. Pēc tam veiciet dubultklikšķi uz Avast paroļu ikona.

Izvēlnē Avast Password izvēlieties Aktivizējiet opciju Premium. Tagad ievadiet aktivizācijas kodu. Pēc tam nospiediet Aktivizēšanas poga, un tu’atkal viss izdarīts.

Avast paroles pārlūkam Chrome

Viena no glītām lietām parolēs ir spēja to pievienot kā Chrome paplašinājumu.

Arī darba sākšana ar pārlūku Chrome ir diezgan vienkārša. Vienkārši ielādējiet Antivirus pakotni un izvēlieties Sāc.

Tagad noklikšķiniet uz opcijas Aktivizējiet pārlūkā Google Chrome.

Tagad, lai instalētu paplašinājumu Paroles, izpildiet pārlūka Chrome sniegtās instrukcijas. Tas’s viss tur ir.

Avast paroles Firefox

Lieta ir līdzīga pārlūkam Chrome. Vienkārši atveriet Antivirus, izvēlieties Aktivizējiet pārlūkprogrammā Firefox izvēlnes opcija, un sekojiet norādījumiem. Jūs’Jums būs jānospiež Poga Atļaut pabeigt instalēšanu un piekrist Pievienot Firefox paplašinājums.

Kad tas’darīts, paroles no jūsu velves ir jāpievieno automātiski, kad apmeklējat vietnes - tāpat kā ar parasto (bet neaizsargāto) pārlūka paroles rīkiem.

Vai Avast paroles nedarbojas? Dažas bieži sastopamas kļūdas, ar kurām klienti sastopas

Kaut arī paroles ir viegls drošības rīks, lietotājiem dažreiz rodas problēmas, par kurām pircējiem vajadzētu zināt.

Šķiet, ka problēmas visbiežāk rodas pēc Windows atjauninājumiem, kuriem bieži nepieciešams ielāps, lai paroles atkal darbotos.

Problēmas var rasties arī ar Firefox atjauninājumiem, kad pārlūks automātiski izdzēš paroles no aktīvo paplašinājumu saraksta. Šajā gadījumā jums vienkārši jāpārinstalē papildinājums, un visam vajadzētu darboties labi.

Daži lietotāji ar vairākām ierīcēm saskaras arī ar ierīču sinhronizācijas problēmām. Tā kā Avast pārvalda kontus, viedtālruņu un klēpjdatoru paroļu apvienošana ir sarežģīta, kā rezultātā lietotājiem ir jātīra novecojušās paroles..

Cenas: Cenas / vērtības attiecība?

Paroles ir gan bezmaksas, gan “piemaksa” paketi, bet vai ir vērts maksāt papildus, lai jauninātu? Bezmaksas versija dara daudzas lietas, paroles īpašniekiem, un tas’s tikpat droši. Tātad pamata līmenī jaunināšana nav’t būtiska.

No otras puses, ir dažas priekšrocības. Apmaksātā versija tiek piegādāta ar paroli Guardian, kas lietotājiem palīdz reaģēt uz drošības brīdinājumiem un liek jums atjaunināt paroles.

Tikai maksas versijas funkcijas “pieteikšanās ar vienu pieskārienu” kā arī, padarot viedtālruņu lietotājiem daudz ērtāku piekļuvi viņu paroļu glabātuvei.

Šīs funkcijas maksā 1,53 USD mēnesī. Ja jums ir nepieciešama papildu pārliecība un ērtības, tas varētu būt vērts maksāt. Ja nē, bezmaksas versijai vajadzētu būt tikai labai.

Tā’Ir arī vērts atzīmēt, ka parolēm ir 30 dienu atgriešanas garantija. Tātad, ja jums nav’Ja esat apmierināts ar pakalpojumu, varat atcelt savu abonementu. Pēc šī brīža jūs’Jūs tiksit ieslēgts noteiktā laika posmā, tāpēc paturiet to prātā.

Avast paroļu salīdzinājumi

Avast paroles vs LastPass

Avast paroles
LastPass
Cena
1,53 USD / mēnesī (18,36 USD / gadā) USD 24 gadā
Ierīču skaits
Neierobežots Neierobežots
Divfaktoru autentifikācija
Automātiska tīmekļa veidlapu aizpildīšana
Paroles stipruma ziņojums Jā (ar premium versiju)
Droša kopīgošana
Pārlūkprogrammas
Chrome, Firefox Chrome, Firefox, Edge, Maxthon, Safari, Opera
Sinhronizācija Windows, Mac, iOS, Android MacOS, Windows, Linux, iOS, Android, WatchOS

Avast paroles vs Dašlane

Un ļaujiet’S paroles salīdzina arī ar Dašlānu, otru no “lielie divi” paroļu pārvaldības rīki:

Avast paroles
DashLane
Cena
1,53 USD / mēnesī (18,36 USD / gadā) 60 USD gadā (4,99 USD mēnesī)
Ierīču skaits
Neierobežots Viens (bezmaksas versija), neierobežots (piemaksa)
Divfaktoru autentifikācija
Automātiska tīmekļa veidlapu aizpildīšana
Paroles stipruma ziņojums Jā (ar premium versiju)
Droša kopīgošana
Pārlūkprogrammas
Chrome, Firefox Chrome, Firefox, Safari, Internet Explorer, Edge
Sinhronizācija Windows, Mac, iOS, Android Windows, Mac, iOS, WatchOS, Android

Izvēlieties savām drošības vajadzībām pareizo paroļu pārvaldnieku

Paroles pārvaldnieka izvēle ir būtisks lēmums. Viens viltus gājiens un jūs paroles varētu atstāt pilnībā pakļautas.

Tā’Ir svarīgi izvairīties no tādiem piegādātājiem kā KeePass, kurš paziņoja, ka ievainojamība ir ļāvusi hakeriem sūtīt ļaunprātīgu programmatūru lietotājiem. Un, mūsuprāt, Avast Passwords izdodas iekrist “uzticama” kronšteins.

To raksturo cieta šifrēšana, vienkāršs interfeiss un laba savietojamība ar ierīcēm un operētājsistēmām’s ērts papildinājums. Īpaši cilvēkiem, kuri jau izmanto Antivirus paketi.

Tomēr mēs’Es uzsvēru dažus trūkumus, un lietotāju sūdzības ir patvērums’t nav bijis retums. Tāpēc apzinieties to un atcerieties atmaksas politiku. Ja kaut kas noiet greizi, arī Dašlane un LastPass atrodas dažu klikšķu attālumā.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

57 − 53 =