Patiesās atslēgas paroles pārvaldnieka pārskats


Kas ir patiesā atslēga? Tā’s paroļu pārvaldnieks, ko nodrošina Intel Security, kas var aizsargāt jūsu paroles, pieteikumvārdus un failus. Agrāk varēja pietikt ar vājām un viegli iegaumējamām parolēm. Tomēr skaitļošanas jauda ir palielinājusies, un līdz ar to ir palielinājies arī kibernoziedznieku skaits. Jums visiem lietotājiem ir nepieciešama unikāla parole’atkārtoti izmanto. Tā kā paroļu ģeneratori ir viegli pieejami, tas ir viegli.

Tomēr ir grūti atcerēties visas šīs unikālās paroles. Tas’Tāpēc paroļu pārvaldnieki mūsdienās ir nepieciešamība’digitālā ekosistēma.

Šajā True Key pārskatā tiks apskatīts šis paroļu pārvaldnieks un uzsvērtas priekšrocības un trūkumi. Mēs’Apskatīsim arī tehniskos parametrus, drošības elementus un cenu noteikšanu. Tālāk mēs’Pārdomāsim, kā izmantot True Key, un salīdziniet pakalpojumu ar citu līdzīgu pārvaldnieku - LastPass.

Plusi un mīnusi True Key

Mēs sāksim šo True Key pārskatu, apskatot šī pakalpojuma izmantošanas plusus un mīnusus.

Varbūt vairāk nekā jebkurš cits paroļu pārvaldnieks, uzsver True Key daudzfaktoru autentifikācija. Tā ir noteikta priekšrocība. Šo pakalpojumu var viegli sinhronizēt vairākās ierīcēs, ieskaitot Windows, macOS, iOS un Android. Tas atbalsta vairākus pārlūkus, bet neatbalsta Safari.

Vēl viena priekšrocība ir tā, ka drošība nav pilnībā atkarīga no galvenā paroles. Daži trūkumi ir drošas paroles koplietošanas trūkums, konta mantojums un automātiska paroles maiņa.

Tehniskās specifikācijas

True Key atbalsta operētājsistēmas Android, iOS, Windows vai macOS. Tam nepieciešama iOS 9.0 vai jaunāka, Android 4.1 vai jaunāka, Windows Vista vai jaunāka, vai jaunākās MacOS versijas.

Ir arī pārlūka paplašinājumi pārlūkam Chrome, Mozilla Firefox un Microsoft Edge. Jūs’Lai optimāli izmantotu, jūs vēlaties, lai jūsu pārlūkprogramma būtu atjaunināta.

Vai patiesā atslēga ir droša?

Šī lietotne izmanto AES-256 šifrēšanu, kas tiek uzskatīta par vienu no drošākajiem pieejamajiem šifrēšanas algoritmiem. Vairāku faktoru autentifikācija palielina pakalpojuma vispārējo drošību. Pierakstīšanās var notikt, izmantojot galveno paroli vai sejas vai pirkstu nospiedumu atpazīšanu. Kopumā True Key nodrošinās jums daudz drošības, vienlaikus atļaujot arī dažus pielāgojumus.

Cenu noteikšana

Patiesā atslēga ir bez maksas līdz 15 parolēm. Pēc tam pakalpojums ir 19,99 USD gadā. Izmantojot maksas versiju, jūs varat saglabāt līdz 10 000 paroļu / pieteikšanās.

Cena padara to lētāku nekā citi paroļu pārvaldnieki, piemēram, Dashlane. Tomēr citiem vadītājiem ir bezmaksas versijas ar daudz lielāku izmantojamību.

Kā izmantot patieso atslēgu

Šo paroļu pārvaldnieku ir viegli lietot. Vispirms lejupielādējiet un instalējiet produktu no uzņēmuma’vietne. Operētājsistēmā Mac un Windows tas tiks instalēts kā pārlūka paplašinājums. Operētājsistēmās iOS un Android tas tiek instalēts kā lietotne.

Jūs’Pirmoreiz reģistrējoties, jums būs jāizveido galvenā parole. Bet pēc tam jūs, iespējams, nedarbosities to izmantot. Vēljoprojām tu’Jūs vēlaties izvēlēties paroli, kas ir spēcīga un unikāla, bet viegli atcerēties.

Vēlāk jūs varēsit izvēlēties autentifikācijas metodi. Varat izmantot sejas atpazīšanu, pirkstu nospiedumu atpazīšanu vai nūju ar galveno paroli.

Lietotāju atsauksmes par patieso atslēgu norāda, ka daudzi dod priekšroku piekļuvei bez paroles.

Kā atinstalēt patieso atslēgu

Dažos gadījumos šī lietotne nolaižas jūsu ierīcē kā trešās puses piedāvājums, kad instalējat noteiktu programmatūru. Varbūt esat to instalējis un nolēmis izmantot citu paroļu pārvaldnieku.

Atverot ierīcē instalēto lietotņu sarakstu, True Key parasti to nedara’t parādās. Tas ir tāpēc, ka tas tā nav’t uzskatīja par atsevišķu lietotni. Tā’ir daļa no lielākās McAfee Security programmas. Tas padara paroles pārvaldnieka noņemšanu nedaudz grūtāku nekā parasto lietotni.

Kā atinstalēt patieso atslēgu no Windows

Operētājsistēmai Windows, pieskarieties Windows taustiņam. Ierakstiet appwiz.cpl. Noklikšķiniet uz Enter.

Tagad meklējiet True Key. Ja tas parādās, nospiediet pogu Atinstalēt. Ja tas nenotiek’t nākt klajā, atrodiet McAfee un noklikšķiniet uz Atinstalēt.

Varat arī mēģināt meklēt vadības panelī, noklikšķinot uz Sākt->Vadības panelis.

Ir iespēja pievienot un noņemt lietotnes.

Noskaidrojiet, vai ir norādīta True Key vai McAfee. Ja tā, noklikšķiniet uz Atinstalēt.

Parasti darbosies viena no šīm divām iespējām.

Kā atinstalēt True Key no Mac

Mac, dodieties uz lietojumprogrammu mapi.

Velciet True Key vai McAfee uz miskasti. Iztukšojiet miskasti.

Pārlūka paplašinājumus var atinstalēt, atspējojot paplašinājumus.

Atkarībā no jūsu pārlūkprogrammas šī opcija atradīsies sadaļā Rīki, Papildinājumi vai Paplašinājumi.

Patiesās atslēgas alternatīvas

True Key vs LastPass

Patiesā atslēga
LastPass
Divu faktoru autentifikācija
Automātiska tīmekļa veidlapu aizpildīšana
Paroles stipruma ziņojums
Droša kopīgošana
Sinhronizācija Android, iOS, Windows, Mac MacOS, Windows, Linux, Chrome, iOS, Android

Patiesā atslēga ir laba iespēja, ja jums vienkārši nepieciešama paroles pārvaldības pamatfunkcija. LastPass ir vairāk funkciju. Īpaši noderīgas ir paroles stipruma atskaite un drošas koplietošanas funkcijas. Tomēr šīs lietotnes trūkst.

LastPass bezmaksas versija ir labāka par True Key bezmaksas versiju, jo jūs varat uzglabāt vairāk paroļu un pieteikumvārdu. Tam ir arī lielāka savietojamība.

Kopumā True Key ir efektīvs paroļu pārvaldnieks, kas izceļas ar koncentrēšanos uz daudzfaktoru autentifikāciju. Tas ir lieliski, ja jums ir slikta atmiņa un don’nevēlaties atcerēties galveno paroli. Bet tā’Trūkst galveno funkciju, kuras jums var piedāvāt tādas populāras alternatīvas kā LastPass, Dashlane vai daži citi labākie paroļu pārvaldnieki. Piemēram, viena lieta, ko mēs vēlamies piedāvāt True Key, ir automātiska tīmekļa veidlapu aizpildīšana.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

57 + = 59