Parole drošs pārskats

Drošs parole ir atvērtā koda paroles pārvaldības risinājums, kas paredzēts, lai vienkāršotu tā lietotāju digitālo dzīvi. Tas izmanto jaudīgu GUI saskarni, lai nodrošinātu pārsteidzoši plašu paroļu pārvaldības risinājumu klāstu, un ļauj lietotājiem pārvaldīt savas paroles drošā un arvien paplašinošā platformā. Slavenā drošības tehnologa Brūsa Šneijera izstrādātais Password Safe ļauj lietotājiem droši un ērti izveidot drošas un šifrētas lietotāja paroles un pārvaldīt tās pieejamā un ērti lietojamā veidā..


Kopumā Password Safe ir labs veids vidējiem un pieredzējušiem lietotājiem, lai pārvaldītu savas paroles, izmantojot atvērtā koda un bezmaksas risinājumu. Lietotāji ar mazāku pieredzi mazāk izmantos šo risinājumu, taču viņi joprojām tiek aicināti to pārbaudīt. Es esmu gatavs mācīties.

Plusi un mīnusi

Tāpat kā jebkura laba paroļu pārvaldības programmatūra, tai ir vairākas priekšrocības un trūkumi. Lietotājiem, kuri ir pietiekami lietpratīgi, ir pieejams plašs drošības un citu funkciju saraksts, lai izmantotu dažas eksperimentālās funkcijas un citas atvērtā pirmkoda iespējas, kas pieejamas caur spraudņiem vai komandrindas saskarnēm..

Plusi:

  • Labi lietotājiem, kas ir lietpratīgi
  • Atvērtais avots
  • Viegli izmantot

Mīnusi:

  • Ierobežota integrācija ar citām ierīcēm
  • Dažām funkcijām ir vajadzīgas zināšanas par komandrindu

Kā redzam, lietotājiem, kuriem ir vairāk zināšanu par atvērtā pirmkoda programmatūras izmantošanu, nav tik daudz trūkumu. Kaut arī daudz priekšrocību ir raksturīgas tiem lietotājiem, kuri ir prasmīgāki, mazāk spējīgiem lietotājiem nevajadzētu justies ierobežotiem, jo ​​pamata programmatūra joprojām ir maldinoši viegli lietojama..

Tehnoloģiskās specifikācijas

Password Safe izmanto vienkāršu GUI sistēmu drošai paroļu pārvaldībai. Viņiem ir divu faktoru autentifikācijas funkcijas un šifrēšanas iespējas lietotājiem, kuriem nepieciešama lielāka drošība, un ir plašs iespēju klāsts, pateicoties tam, ka programmatūra ir atvērtā koda. Programmatūras atvērtā koda raksturs nozīmē, ka lietotājam ir pieejams plašs funkciju klāsts, ja viņi ir pieraduši izmantot spraudņus un komandrindas saskarnes, kas raksturīgas atvērtā pirmkoda programmatūrai..

Ir svarīgi atzīmēt, ka šī paroļu pārvaldības risinājuma atvērtā pirmkoda un gandrīz daļējs raksturs nav labākais risinājums biznesa kontekstā vai liela mēroga operācijās. Tas ir vienkārši pārāk plašs un smagnējs tādiem lietojumiem kā šie. Lai gan šādām lietojumprogrammām ir arī citas iespējas, tas joprojām ir kompetents risinājums mazāka mēroga paroļu pārvaldības vajadzībām.

Vai parole ir droša?

Kā atvērtā koda risinājums šīs paroles pārvaldnieka drošība patiešām ir atkarīga no lietotāja. Pamata programmatūra ir ļoti droša un ļauj lietotājam izmantot plašu drošības pasākumu klāstu, piemēram, atļaujas un paroļu grupas. Ir arī šifrēšanas iespējas lietotājiem, kuri pieprasa lielāku drošību.

Kopumā programmatūra ir ļoti droša, un tā kļūs neaizsargāta tikai tad, ja nepieredzējuši lietotāji instalēs neuzticamus spraudņus, kas apdraud programmatūru. Kā vienmēr, labākais risinājums ir pārliecināties, ka esat sapratis izmantoto programmatūru. Plašais funkciju klāsts, kas pieejams ar dažādiem spraudņiem un eksperimentāliem projektiem, kas saistīti ar šo programmatūru, sniedz unikālu iespēju cilvēkiem izjust augstas kvalitātes paroļu pārvaldību bezmaksas un atvērtā koda iestatījumos..

Kā lietot paroli droši

Droša parole ir pārsteidzoši jaudīga atvērtā koda opcija paroļu pārvaldībai un ļauj plaši izmantot paroļu pārvaldības iespējas. Drošas paroles izmantošana var būt ļoti vienkārša lietotājiem, kuri vēlas izmantot tikai pamata funkcijas, vai arī tā var būt ļoti sarežģīta tiem lietotājiem, kuri vēlas izmantot dažas eksperimentālās trešo personu atvērtā pirmkoda funkcijas. Cerīgiem programmatūras izstrādātājiem ir arī iespēja dot ieguldījumu pašā projektā, jo tas ir atvērtā koda.

Parasti paroli droši var viegli lejupielādēt un palaist daudzās ierīcēs, ieskaitot mobilās platformas, bet mēs’Aplūkosim pāris galvenās platformas, īpaši nākamajā sadaļā. Neatkarīgi no platformas vispārējie lietošanas principi ir vienādi, taču ir labi aplūkot katras OS mijiedarbību ar programmatūru..

Droša parole operētājsistēmai Windows

Ja esat Windows lietotājs, paroles Droša instalēšana un vispārīga lietošana ir ļoti vienkārša un vienkārša. Jūs varat pāriet uz Drošu paroli’Lejupielādes lapa, lai iegādātos programmatūru, kas jums nepieciešama programmatūras palaišanai. Tiklīdz būsit noklikšķinājis uz lejupielādes pogas, jūs nonāksit lejupielādes lapā trešās puses vietnē, kas pazīstama kā Fosshub.com. Šī vietne ir pilnīgi uzticama, un jūs varat noklikšķināt uz lejupielādes saites, kas attiecas uz izvēlēto instalētāju.

Kad tā ir instalēta, jūs varat palaist programmu, lai piekļūtu GUI, kur varat spēlēt ar dažādajām paroļu pārvaldības un drošības funkcijām. Vairāk pieredzējuši lietotāji, lai iegūtu papildinformāciju, var izlasīt rokasgrāmatas vietnē Drošs parole.

Drošs parolei operētājsistēmai Mac

Mac lietotājiem lejupielāde un lietošana parasti būs tāda pati kā Windows lietotājiem, lai gan mac lietotājiem programmatūrai būs jāpiekļūst, izmantojot atbilstošu lietotni, piemēram, GNOME.

Tiešsaistē ir pieejams liels daudzums literatūras lietotājiem, kuri vēlas izmantot paroli droši MacOS, un vienmēr ir ieteicams pirms turpināt, lai iegūtu daudz informācijas par to, kā pareizi izmantot atvērtā pirmkoda programmatūru..

Drošs ar paroli nedarbojas

Parole droša GUI nevajadzētu’t nerada lietotājiem daudz problēmu, ja viņi vienkārši izmanto pamata funkcijas. Tomēr daži lietotāji sastapsies ar kļūdām un tādām, mēģinot izmantot sarežģītākas funkcijas, kas ir raksturīgi sarežģītākiem atvērtā koda paroļu pārvaldības risinājumiem..

Parolei droša cenu noteikšana

Parole drošs ir pilnīgi bezmaksas, atvērtā koda paroļu pārvaldības risinājums, kas visu savu programmatūru un saistītos pakalpojumus piedāvā bez maksas. Viņi izstrādātājiem piedāvā arī savas programmatūras avota kodus, lai cilvēki ar programmēšanas prasmi varētu dot ieguldījumu projektā, ja viņi to izvēlas.

Droša parole pret KeePass

Iespējas Droša parole KeePass
Divfaktoru autentifikācija
Tīmekļa veidlapu automātiska aizpildīšana
Paroles stipruma ziņojums
Droša koplietošana
Sinhronizācija
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

66 + = 74