LastPass paroles pārvaldnieka pārskats


LastPass ir viens no atpazīstamākajiem vārdiem paroļu pārvaldībā. Bezmaksas versijai ir vairāk funkciju nekā dažām paroļu pārvaldniecēm, par kurām jums ir jāmaksā. To var izmantot arī daudzās ierīcēs, ieskaitot Windows, Android, iOS un macOS.

Šajā LastPass pārskatā mēs’Sīkāk apskatīsim šo paroļu pārvaldnieku. Mēs’Apskatīsim pakalpojuma plusus un mīnusus, tehniskās specifikācijas un cenu. Mēs’Apskatīsim arī drošības elementus. Mēs’Tad apskatīsim, kā darbojas paroļu pārvaldnieks, un salīdziniet pakalpojumu ar pāris citiem līdzīgiem produktiem. Tagad ļaujiet’s sāciet šo LastPass pārskatu, izpētot dažas šī pakalpojuma priekšrocības.

Plusi un mīnusi LastPass

Lielākā LastPass priekšrocība ir tā, ka bezmaksas versija ir ielādēta ar funkciju. Faktiski tikai daži bezmaksas paroļu pārvaldnieki var ar to konkurēt. LastPass ir divu faktoru autentifikācija, konta mantojums, spēcīgs paroli ģenerators, automātiska paroles maiņa, un vēl.

Tur nav’t ir daudz mīnusu, izmantojot LastPass. Tomēr dažas funkcijas ir nedaudz datētas. Īpaši tas attiecas uz Internet Explorer un Opera paplašinājumiem. Lai arī viņi atjaunināja Chrome un Firefox paplašinājumus, viņi to nedarīja’t atjaunināt pārējo divu pārlūku paplašinājumus.

Tehniskās specifikācijas

LastPass strādā ar Windows Vista, Windows XP, Linux, Mac OS, Windows 7, Windows 8, Windows 10, iOS, Android.

Ir arī paplašinājumi pārlūkam Chrome, Opera, Firefox, Internet Explorer un Safari. Lai iegūtu vislabāko funkcionalitāti, izmantojiet atjauninātos pārlūkus.

Kā darbojas LastPass autentifikators

Uzņēmumam ir sava lietotne ar nosaukumu LastPass Authenticator. Tā’ir pieejami iOS un Android attiecīgajos lietotņu veikalos.

Izmantojot autentifikatoru, katru reizi, kad piesakāties, jūs’Jums būs jāievada vienreizējs kods, kuru lietotne jums ģenerē papildus galvenajai parolei.

Vai LastPass ir drošs?

Šajā LastPass pārskata daļā tiks apskatīti drošības līdzekļi. Velvē tiek izmantota AES-256 bitu šifrēšana, kas tiek uzskatīta par vienu no spēcīgākajiem šifriem, ko varat izmantot..

Ar daudzfaktoru autentifikāciju un drošu paroles stiprumu tas ir’s ir viens no drošākajiem paroļu pārvaldītājiem. LastPass desmit gadu vēsturē ir bijis tikai viens drošības incidents. Tomēr šajā drošības incidentā hakeris joprojām to nedarīja’t izdodas izlauzties caur šifrēšanu.

Kopš 2015. gada nav notikuši nekādi starpgadījumi. Pat ja tiek apdraudēta drošība, šī šifrēšana ir pietiekami spēcīga, lai izturētu lielāko daļu nevēlamo darbību..

Kā lietot LastPass

LastPass vietnē jūs’Jūs redzēsit saiti, lai izveidotu bezmaksas kontu. Noklikšķinot uz šīs saites, pakalpojums noklusējuma pārlūkā tiks instalēts kā paplašinājums. Tagad palaidiet paplašinājumu. Pēc tam konsultācijas palīdzēs jums uzzināt par konta izveides procesu.

Jūs’Jums būs jāievada jūsu e-pasta adrese.

Tālāk jūs’Jums būs jāizveido unikāla galvenā parole. Izvēlieties spēcīgu paroli, kuru viegli atcerēties.

Kad konts ir izveidots, jūs’Jūs varēsit importēt paroles no sava pārlūka. LastPass arī izslēgs paroļu uztveršanu, kas varētu būt iespējota jūsu pārlūkprogrammā. Patiesība ir tāda, ka jūs vēlaties to atspējot, jo tas var traucēt trešās puses paroļu pārvaldītājam.

LastPass cenu noteikšana

LastPass ir bez maksas. Tomēr tur’s a premium versija, kas mēnesī maksā 2,00 USD un ģimenes pakete, kas mēnesī maksā 4,00 USD.

Apmaksātajā versijā ir vairāk rezerves un koplietošanas iespēju. Neskatoties uz to, lielākajai daļai cilvēku kopumā pietiks ar bezmaksas versiju.

Kā LastPass salīdzina ar citiem paroļu pārvaldniekiem

LastPass vs Dashlane

LastPass Dašlāns
Divfaktoru autentifikācija
Automātiska tīmekļa veidlapu aizpildīšana
Paroles stipruma ziņojums
Droša kopīgošana
Sinhronizācija MacOS, Windows, Linux, Chrome, iOS, Android Android, iOS, Windows, Mac, Linux

LastPass vs 1 parole

LastPass 1 parole
Divfaktoru autentifikācija
Automātiska tīmekļa veidlapu aizpildīšana
Paroles stipruma ziņojums
Droša kopīgošana Tikai ģimenes un komandas izdevumos
Sinhronizācija MacOS, Windows, Linux, Chrome, iOS, Android Android, iOS, Windows, Mac, Web, Linux

LastPass vs KeePass

LastPass KeePass
Divfaktoru autentifikācija
Automātiska tīmekļa veidlapu aizpildīšana
Paroles stipruma ziņojums
Droša kopīgošana Nē. Tomēr ir spraudnis, lai to iegūtu
Sinhronizācija MacOS, Windows, Linux, Chrome, iOS, Android Windows, Mac, Linux

LastPass vs Google Smart Lock

LastPass Google Smart Lock
Divfaktoru autentifikācija
Automātiska tīmekļa veidlapu aizpildīšana
Paroles stipruma ziņojums
Droša kopīgošana
Sinhronizācija MacOS, Windows, Linux, Chrome, iOS, Android Android, Chrome

LastPass ir visvairāk salīdzināms ar Dashlane. Abas piedāvā gandrīz visu, ko vairums cilvēku vēlēsies no paroļu pārvaldības pakalpojuma. Tomēr Dašlāns maksā vairāk.

1 parole ir vēl viena laba iespēja, bet jūs uzvarējāt’t nespēj tikpat viegli koplietot paroles. Izmantojot iepriekšējās divas iespējas, jūs saņemat labākus paroles stipruma pārskatus.

Google Smart Lock var būt noderīgs produkts pārlūka Chrome un Android lietotājiem, taču tas nav’t piedāvā tādu pašu daudzpusību kā LastPass. Piemēram, jūs varat’t veikt drošu paroļu kopīgošanu un tur’s arī nav stipruma ziņojuma. Uz augšu to visu nedara’t pat neveic automātisku tīmekļa veidlapu aizpildīšanu.

Mūsu LastPass pārskata secinājums

Kopumā LastPass ir viens no labākajiem paroļu pārvaldniekiem. Tam ir visas funkcijas, kuras mēs vēlamies no paroļu pārvaldnieka, piemēram, daudzfaktoru autentifikācija, paroles uztveršana un atkārtota atskaņošana, droša kopīgošana, automātiska tīmekļa veidlapu aizpildīšana un šifrēta glabātuve.

Pakalpojumam ir arī lieliska savietojamība un tas darbojas lielākajā daļā ierīču. Tikai daži citi paroli pārvaldnieki var atbilst LastPass. Mēs uzskatām, ka tā ir liela vērtība.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 − = 72