Dašlāna paroles pārvaldnieka pārskats


Dašlāns ir viens no vispopulārākajiem paroļu pārvaldītājiem. Bet kā tas tiek piesaistīts citiem populāriem paroļu pārvaldniekiem, piemēram, LastPass, Keeper un 1password? Šajā Dashlane pārskatā tiks pārbaudīta Dashlane’Plusi un mīnusi, tehniskās specifikācijas, cenas un drošības elementi. Mēs’Uzzināsim arī, kā izmantot pakalpojumu un salīdzināt Dashlane, LastPass, Keeper un 1password..

Dašlāna plusi un mīnusi

Labākā daļa par Dašlānu ir tā’s bagāts ar funkcijām. No otras puses, sliktākā daļa par Dašlānu ir tā’s dārgi. Tam ir arī VPN funkcija, tāpēc tas maksā vairāk. Bet, ja jums jau ir VPN, tas varētu būt vairāk nekā jūs vēlaties tērēt.

Tas nozīmē, ka dienestam tas ir ļoti noderīgi. Tas darbojas vairākās platformās, tam ir tīmekļa funkcijas ar tumšu skenēšanu, un jūs pat varat tvert tiešsaistes pirkumu kvītis. Paroļu pārvaldniekam ir labi izstrādāts interfeiss, un to ir viegli izmantot. Daži trūkumi ietver to, ka tas tā nav’Tas nedarbojas labi ar Internet Explorer un VPN’t tikpat universāls kā daži izraudzīti VPN.

Tehniskās specifikācijas

Mūsu Dashlane pārskatā tika atklāts, ka šī lietotne darbojas ar visām primārajām platformām. Tie ietver Android, iOS, Windows, Mac un Linux. Dašlane ir nepieciešama operētājsistēmai Windows 7 vai jaunākai versijai, iOS 12.0 vai jaunākai versijai, macOS Sierra vai jaunākai versijai vai Android 5.0 vai jaunākai versijai. Šim paroļu pārvaldniekam ir pārlūka paplašinājumi pārlūkam Chrome, Firefox, Safari, Internet Explorer, Edge un Opera.

Vai Dašlāns ir drošībā??

Saskaņā ar šo Dašlāna pārskatu tas’s ir viens no drošākajiem paroļu pārvaldītājiem. Pakalpojumam ir standarta drošības funkcijas, piemēram, divu faktoru autentifikācija un augstākās klases šifrēšana. Papildus šiem, Dashlane piedāvā arī tumšā tīmekļa uzraudzību un VPN aizsardzību wifi. Identitātes informācijas panelis ļauj ērti izsekot jūsu drošībai. Visa jūsu paroles metrika un brīdinājumi atrodas centralizētā vietā. Jums ir arī 1 GB datu krātuve, kurā varat droši glabāt failus, paroles un konfidenciālu informāciju, piemēram, kredītkartes informāciju. Kopumā Dašlāns ir viens no drošākiem paroļu pārvaldītājiem.

Kā lietot Dashlane

Kad esat instalējis produktu Dashlane vietnē, jūs’Jums būs jāizveido tiešsaistes konts. Jūs’Jums būs jāizvēlas galvenā parole, kas ļaus vēlāk piekļūt savam kontam. Turklāt Dašlāns arī nodrošinās jūs ar dažām pamācībām.

Pēc tam Dašlāns veiks drošības skenēšanu ar jūsu sniegto e-pastu, lai pārbaudītu visu jūsu dažādo tiešsaistes kontu drošības līmeņus. Ja vēlaties, varat izlaist šo procesu un darīt to vēlāk. Tagad jūs varat importēt savas paroles. Importēt ir iespējams no vairuma macOS un Windows pārlūku, bet ne no mobilajām ierīcēm.

Cenu noteikšana

Balstoties uz mūsu pētījumiem par šo Dašlāna pārskatu, tas’var brīvi izmantot, ja jums tas ir tikai vienā ierīcē. Par vairākām ierīcēm jums ir jāmaksā papildus. Bezmaksas versijā var saglabāt līdz 50 parolēm. Piemaksu versija maksā 4,99 USD mēnesī. Ir premium-plus versija, kas mēnesī maksā 9,99 USD. Izmantojot maksas versijas, jūs’Jūs iegūsit vairāk krātuves, iespēju sinhronizēt ierīces un daudzas citas drošības iespējas.

Dašlāna salīdzinājumi

Dashlane vs LastPass

Dašlāns LastPass
Divfaktoru autentifikācija
Automātiska tīmekļa veidlapu aizpildīšana
Paroles stipruma ziņojums
Droša kopīgošana
Sinhronizācija Android, iOS, Windows, Mac, Linux MacOS, Windows, Linux, iOS, Android, Chrome

Dašlāns pret Keeperu

Dašlāns Turētājs
Divfaktoru autentifikācija
Automātiska tīmekļa veidlapu aizpildīšana Jā, bet tas ir ierobežots
Paroles stipruma ziņojums
Droša kopīgošana Jā, ar citiem Keeper lietotājiem
Sinhronizācija Android, iOS, Windows, Mac, Linux Android, iOS, Windows, Mac, Web, Blackberry, Windows Phone, Linux, Kindle

Dashlane vs 1 parole

Dašlāns 1 parole
Divfaktoru autentifikācija
Automātiska tīmekļa veidlapu aizpildīšana
Paroles stipruma ziņojums
Droša kopīgošana Tikai ģimenes un komandas izdevumos
Sinhronizācija Android, iOS, Windows, Mac, Linux Android, iOS, Windows, Mac, Linux

Kā norāda mūsu Dašlāna pārskats, tam ir vairāk funkciju nekā daudziem citiem populāriem paroļu pārvaldniekiem. Tikai LastPass ir sakrājies. Tajā pašā laikā Dašlāns ir arī visdārgākais no ķekara.

Kopumā mūsu Dašlāna pārskatā ir atzīts, ka šis paroļu pārvaldnieks ir viens no labākajiem paroļu pārvaldītājiem tirgū. Ļoti maz var atbilst viņu sniegtajam pakalpojumam. Tā’Tas ir ērti lietojams, un tam ir visas nepieciešamās funkcijas no paroļu pārvaldnieka. Mums patīk, cik detalizēts ir viņu paroles stipruma pārskats. Un, kaut arī mēs domājam, ka cena ir augsta, jūs saņemat savu naudu’ir vērts. Drošība ir lieliska, un funkcionalitāte ir viena no labākajām’es mēģināju.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 5