Advanced Password Manager Review


Kiberdrošības eksperti visā pasaulē katram jaunajam pakalpojumam iesaka izmantot dažādas paroles’atkārtoti pierakstījies - katrs stiprāks par pēdējo.

Par laimi, jūs don’Šīs paroles vairs nav jāiegaumē un jāatceras. Jūs varat izmantot digitālos nesējus un izmantot paroļu pārvaldnieku’Turēsiet īpaši spēcīgas paroles parocīgas un drošas.

Šis pārskats koncentrējas uz Advanced Password Manager - vārdu, kuru jūs, iespējams, jau esat dzirdējuši.
Apkopojot tā funkcijas, ļaujiet’Sāciet ar salīdzinājumu ar citu lielu vārdu: Advanced Password Manager vs LastPass.

Iespējas Advanced Password Manager LastPass
Divfaktoru autentifikācija
Automātiska tīmekļa veidlapu aizpildīšana
Paroles stipruma ziņojums
Droša kopīgošana
Sinhronizācija dažādās ierīcēs Visas galvenās pārlūkprogrammas operētājsistēmās Windows un Mac: Chrome, Edge, Firefox, Safari un Internet Explorer Windows, Android, iOS, Edge, Chrome, Opera, Firefox, Safari un Internet Explorer

Kā redzat, programmatūrai, kuras instalēšana prasa tikai 20 sekundes, un tās cena ir lētāka nekā nedēļa’Kafijas vērtībā, Advanced Password Manager ir labi pazīstams ar labāko vārdu.

Plusi un mīnusi Advanced Password Manager

Advanced Password Manager darbojas jau labu laiku un jūsu identitātes aizsardzībai izmanto valdības līmeņa Microsoft tehnoloģiju. Vienkārši izvēlieties galveno paroli, lai piekļūtu pārējām parolēm, un pārējo visu veiks lietotne jūsu vietā: paroles tiek ģenerētas nejauši pēc jūsu specifikācijas.

Advanced Password Manager ne tikai dara to, ko norāda nosaukums - pārvalda paroles, bet arī atbilst “Advanced” daļa no tā. Būtībā uzlabotā paroli pārvaldnieks ir kā divi-vienā risinājums lielākajai daļai privātuma problēmu. Vienmēr turot galvenās paroles drošībā un pa rokai’Ja tie ir nepieciešami, tas arī nepārtraukti skenē jūsu datoru, lai noteiktu draudus.

Advanced Password Manager meklēs jūsu sistēmā visas pēdas no tālruņu numuriem, kredītkaršu numuriem un paziņojumiem, kā arī citas identitātes pēdas, kuras pēc tam varēs saistīt ar personīgi identificējošu informāciju un paziņot jums, ar iespēju saglabāt vai noņemt bīstamo materiālu vai šifrēt un aizsargāt to uz saviem mākoņa serveriem. Jūs pat varat saglabāt kredītkartes datus tieši lietotnē un veikt pirkumus tiešsaistē ātrāk un drošāk.
Tomēr viens no galvenajiem trūkumiem ir 2FA (divu faktoru autentifikācija) trūkums, kas šobrīd ir vairāk vai mazāk norma drošībai, kad runa ir parolēm..

Tur’s arī neveikls dizains un uznirstošie logi pašā programmatūrā, ļaujot jums uzzināt, ka viņi piedāvā mūža atbalstu un bezmaksas tālruņa tērzēšanu (kas pats par sevi noteikti ir “pro”, tomēr).

Advanced Password Manager drošības līdzekļi

Diemžēl ātrs Google atklās, ka daudzi cilvēki (kļūdaini) domā par Advanced Password Manager par sava veida ļaunprātīgu programmatūru vai krāpniecību.

Tomēr tas ir tālu no tā gadījuma, kad tas ir noticis’s būtībā uzņēmums’mārketinga shēmas, kas, šķiet, izraisa šo problēmu: to sakot, ieteicams ievērot veselīgu skepsi, taču mūsu pētījumi parādīja, ka Advanced Password Manager vada “bezmaksas versija” kas vienkārši ļaus jūsu ierīcei atrast privātuma problēmu pēdas, bet gan tos notīrīt’d jāiegādājas pilna versija.
Protams, tas nenozīmē, ka pati programmatūra ir bīstama lietošanā vai, kā zināms, ir kāda jūsu datu vai informācijas ķīlniece, piemēram, ransomware. Pati vietne paziņo, ka programmatūras lejupielāde dod jums tiesības uz: “Bezmaksas skenēšana. Lai izmantotu visas funkcijas, ir jāveic pirkums.”

Tā’Tā ir caurskatāma situācija, un tā norāda uz nepatīkamu mārketingu un satrauktu pieeju kiberdrošībai, taču neatkarīgi no tā’t noteikti neklasificē pašu programmatūru kā vīrusu.
Faktiski tirgū ir daži citi rīki, kas būs pieejami tādā mērā, kā to dara Advanced Password Manager, koncentrējoties uz dziļu tīrīšanu un visu iespējamo jūsu privātuma apdraudējumu izskaušanu no sava datora. Jūs varat glabāt savu personīgo informāciju savā drošajā glabātuvē, nevis savā (būtībā nenodrošinātajā) datortīklā, kas ir pakļauts uzbrukumiem (ja vien, protams, jūs neizmantojat VPN (virtuālo privāto tīklu)).

Daudzplatformu atbalsts

Advanced Password Manager tika izveidots, lai palielinātu jūsu ērtību: kā tāds tas nav’t no jums prasa daudz. Tā’ir pieejams visās sistēmu arhitektūrās, kurās darbojas operētājsistēma Windows XP un jaunāka, kā arī Mac 10.8 un jaunāka.

Vienīgais ierobežojums ir pārlūkprogrammām:

  • Internet Explorer ir jājaunina uz 11. versiju
  • Microsoft Edge jābūt versijai 40 vai jaunākai
  • Firefox un Google Chrome jābūt stabilām versijām, nevis beta versijām.

Advanced Password Manager ir gandrīz vienāds visu pieejamo pārlūka paplašinājumu dizaina ziņā.

  • MS Edge: tāpat kā visiem dažādiem pārlūkiem, jūs varat vienkārši lejupielādēt papildinājumu no attiecīgā veikala (šajā gadījumā no Microsoft veikala). Pašā vietnē ir pogas, kas ļauj instalēt paplašinājumus ar klikšķi.
  • Internet Explorer: saskarne ir vienāda visās pārlūkprogrammās, un Internet Explorer nav izņēmums. Pēc papildinājuma instalēšanas no pašas programmatūras iestatīšanas visām funkcijām var piekļūt no cilnes nolaižamajā stila izvēlnē, kas izkārtota glītā, kvadrātveida lodziņā..
  • Google Chrome: programmatūra darbojas kā atsevišķa lapa vai cilne, ja jums īsumā jāaplūko visi saglabātie profili un informācija. Ja vēlaties, varat pievienot piezīmes, sinhronizēt pārlūkus, spēlēt ar iestatījumiem un pat izslēgt vietnes no sistēmas.
  • Firefox: Lai gan viss pārējais paliek tas pats, rodas problēma, kas saistīta ar izdzēsto pēdu atgriešanos Firefox. Lai to izvairītos, vienkārši dodieties uz Mozilla Firefox sava pierakstītā profila vai konta opcijām un izslēdziet automātisko sinhronizāciju..

Pati programmatūra arī piedāvā lejupielādēt pārlūkprogrammu papildinājumus visiem pārlūkiem, kurus tā atrod jūsu sistēmā pierakstīšanās un instalēšanas procesa laikā, kas ir ļoti noderīgs pieskāriens.

Cenu noteikšana

Visbeidzot, vārds par cenu noteikšanu.

Advanced Password Manager ir tikai viens maksājumu plāns: 20,00 USD, rēķins jāiesniedz ik pēc sešiem mēnešiem līdz nolemjat anulēt abonementu. Maksāt var, izmantojot PayPal un visas galvenās kredītkartes.

Lai gan ir pieejamas lētākas lietotnes, tikai dažas no tām dara to, ko Advanced Password Manager var darīt jūsu labā, kā jau tika minēts iepriekš. Ja jūtat, ka personīgās vajadzības tiek saskaņotas ar programmatūru, izmantojiet tūlītēju aktivizēšanu un izmēģiniet to: tur’30 dienu naudas atdošanas garantija bez jautājumiem’s jūs aizklājāt.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1