مرور مدیر RemodBear را مرور کنید


وقتی صحبت از فعالیت آنلاین شما می شود ، امنیت مهمتر از گذشته است. مجرمان سایبری دائما روشهای خود را بهبود می بخشند و به دنبال اهداف جدید هستند. بنابراین ، هنگامی که افراد برای همه حساب های خود از همان رمز عبور استفاده می کنند ، این کار را برای هکرها آسان می کند.

RememBear یک مدیر رمزعبور دیجیتال است که رمزهای عبور خود را برای شما حفظ می کند ، ذخیره می کند و آنها را ایمن می کند. این به شما امکان می دهد از کلمه عبور های منحصر به فرد و قوی برای همه حساب های مختلف خود استفاده کنید. چی’بیشتر ، شما برنده شد’باید نگران فراموش کردن آنها باشید.

این بررسی RememBear به مزایا و مضرات محصول می پردازد. ما’همچنین مشخصات فنی ، اطلاعات امنیتی و قیمت گذاری را به اشتراک می گذارید. سرانجام ، ما’به نحوه استفاده از این مدیر رمز عبور و مقایسه سرویس با گزینه های محبوب می پردازیم. به عنوان مثال ، چگونه RememBear و LastPass با هم مقایسه می کنند.

جوانب مثبت و منفی RememBear

اجازه دهید’این بحث RememBear را با بحث در مورد جوانب مثبت و منفی این مدیر رمز عبور خاص شروع کنید. این محصول وظایف اصلی مدیریت رمز عبور شما ، یعنی ضبط و پخش مجدد ورود به سیستم را برطرف خواهد کرد. با این حال ، برخی از گزینه های پیشرفته دیگر خدمات مشابه مانند تأیید اعتبار دو عاملی و اشتراک گذاری امن فاقد آن است.

این سرویس سازگاری زیادی دارد. با ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS کار می کند. در نتیجه ، می توانید RememBear را در تمام این دستگاه ها همگام سازی کنید. اگر می خواهید یک تجربه خلاقانه تر داشته باشید رابط کاربری با خرس یک مزیت است.

با این گفته ، آنجا’هیچ راهی برای سازماندهی موارد در دسته ها نیست. بنابراین ، اگر شما سفارش و سفارشی سازی را دوست دارید ، ممکن است این مدیر رمز عبور بهترین گزینه برای شما نباشد.

مشخصات فنی

RememBear به macOS 10.11 یا بالاتر ، iOS 9 یا بالاتر ، ویندوز 10 یا Android 5.0 یا بالاتر نیاز دارد.

افزونه هایی برای Chrome ، Firefox و Safari وجود دارد. برنامه های افزودنی به مرورگر Chrome 22+ ، مرورگر Firefox 57+ یا Safari Browser 11 نیاز دارند+.

نحوه استفاده از RememBear

RememBear نصب کننده ای دارد که مراحل نصب را به صورت مرحله به مرحله شما را طی می کند.

شما با وارد کردن ایمیل و انتخاب استاد رمز عبور ، یک حساب کاربری ایجاد می کنید. شما’می خواهم ایمن ترین رمز عبور خود را انتخاب کنید. از آنجا که قدرت Master رمز عبور شما تعیین خواهد کرد که مدیر رمز عبور ایمن است. در همان زمان ، شما می خواهید یک استاد رمز عبور که برنده شوید’در یادآوری مشکل دارید.

RememBear به شما کمک خواهد کرد که یک کیت پشتیبان تهیه کنید. به عبارت دیگر ، می توانید اطلاعات را چاپ کرده و در جایی امن ذخیره کنید. خوشبختانه ، این کیت در صورت فراموش کردن رمز عبور اصلی خود ، به شما امکان می دهد تا حساب خود را بازیابی کنید. کیت حاوی یک کلید 29 رقمی و یک کد QR است.

در مرحله بعد ، شما می توانید کلمه عبور را از Chrome یا یک مدیر رمز عبور دیگر وارد کنید. می توانید از LastPass یا 1password وارد کنید.

شما برای استفاده بیشتر از RememBear ، شما’می خواهم افزونه مرورگر را برای مرورگری که استفاده می کنید نصب کنید. در برنامه اصلی و پسوندی که باید مطابقت داشته باشد ، یک کد شش کاراکتر وجود خواهد داشت.

برای نصب بر روی تلفن خود ، از Google Play Store یا iOS App Store استفاده کنید. برنامه اصلی یک کد QR به شما می دهد تا بتوانید برنامه های موبایل را به راحتی تنظیم کنید. استفاده از برنامه های تلفن همراه آسان است. و هر دو از ورود به اثر انگشت پشتیبانی می کنند.

قیمت گذاری RememBear

RememBear نسخه رایگان دارد ، اما فقط روی یک دستگاه کار خواهد کرد. نسخه رایگان همچنین فاقد قابلیت همگام سازی و تهیه نسخه پشتیبان است.

نسخه حق بیمه ماهانه 3.00 دلار قیمت دارد. این مبلغ سالانه 36.00 دلار صورتحساب اضافه می کند.

نسخه برتر دارای نسخه پشتیبان است و می تواند در همه دستگاه های شما همگام سازی شود. علاوه بر این ویژگی ها ، شما’گزینه های بهتر خدمات به مشتری را نیز خواهید دید. RememBear از روشهای مختلف پرداخت پشتیبانی می کند: VISA ، MasterCard ، American Express و Bitcoin. ما از تنوع در اینجا قدردانی می کنیم.

گزینه های RememBear

برخی گزینه های دیگر شامل KeePass ، LastPass و 1password است.

KeePass یک مدیر رمزعبور با منبع آزاد است که با Mac ، Windows و Linux کار می کند. این ویژگی دارای یک طاق رمزگذاری شده و تأیید هویت چند عاملی است. KeePass برای عملکرد خود به شدت به افزونه ها تکیه می کند ، بنابراین ممکن است برای همه نباشد.

LastPass یک مدیر متمرکز در مرورگر است که از Mac ، Windows ، Linux ، Android ، iOS ، Blackberry ، Internet Explorer ، Chrome ، Safari و Firefox پشتیبانی می کند. LastPass ویژگی های پر کردن فرم خودکار ، تولید رمز عبور تصادفی ، اشتراک گذاری امن و تأیید هویت چند عاملی را دارد.

1password گزینه دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد. این برنامه از Mac ، Windows ، iOS ، Android ، Chrome ، Firefox ، Opera و Safari پشتیبانی می کند. این ویژگی دارای رمز عبور است و دارای رمزگذاری قوی است. با این حال ، 1 کلمه کلیدی فقط اشتراک گذرواژه ایمن را با اشتراک های خانواده و تیم ارائه می دهد. این مدیر گذرواژه فقط گزارشهای قدرت پسورد را برای سیستم عامل های Windows و Mac ارائه می دهد.

RememBear vs LastPass

RememBear LastPass 1 کلمه کلیدی
احراز هویت دو عاملی نه آره آره
پر کردن خودکار فرمهای وب
آره آره آره
گزارش قدرت رمز عبور نه آره نه
اشتراک گذاری ایمن نه آره فقط در نسخه های خانواده و تیم
هماهنگ سازی Windows ، MacOS ، Android ، iOS Windows، MacOS، iOS، Android، Linux Android ، iOS ، Windows ، Mac ، وب ، Linux

در کل ، LastPass از ویژگی های بیشتری برخوردار است. RememBear فاقد احراز هویت دو عاملی ، گزارش قدرت خوب پسورد و اشتراک گذاری رمز عبور ایمن است. این باعث می شود LastPass یک سرویس مدیریت رمز عبور کاربردی تر باشد.

خط پایین

RememBear با رمز رمزگذاری شده Master و یک کلید دستگاه منحصر به فرد رمزگذاری می شود که RememBear برای شما ایجاد می کند. بنابراین ، اقلام شما نیز هنگام انتقال رمزگذاری می شوند. این طراحی برای محافظت در برابر فرهنگ لغت ، نیروی بی رحمانه و حملات آفلاین است. رمزگذاری آنها استفاده می شود قوی و قابل اعتماد است.

اما فاقد احراز هویت چند عاملی است. RememBear می تواند قدرت پسورد شما را بررسی کند اما این کار را نمی کند’ابزاری دارید که به طور فعال در بهبود قدرت آن کمک می کند. در کل ، RememBear بسیار ایمن است ، اما فاقد ویژگی های اصلی آن است.

از طرف مثبت ، RememBear از رابط کاربری عجیب و غریب خود استفاده می کند. بنابراین ، آن’یکی از سرگرم کننده ترین مدیران رمزعبور در آنجا است.

گرچه قیمت و رمزگذاری هر دو خوب هستند ، اما’همچنین یکی از اساسی ترین مدیران رمز عبور است. شما’مهمترین کارکردها و ویژگی های RememBear را دریافت خواهید کرد ، اما شما برنده شدید’تمام زنگ ها و سوت های شما را با LastPass داشته باشید.

به طور کلی استفاده از یک مدیر رمز عبور در ابتدا کمی خسته کننده است. با این وجود ،’امروز یک ضرورت است’محیط زیست اگر به دنبال مدیر اصلی رمز عبور هستید ، قطعاً RememBear شخصی است که باید در نظر بگیرید.

قرائتهای توصیه شده:

بهترین مدیران رمز عبور

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

75 − = 71