از بررسی مدیر رمز عبور استفاده کنید


Enpass در همه سیستم عامل های اصلی موجود است ، مجموعه ای کامل از ویژگی های مدیریت رمز عبور را برای ایمن نگه داشتن حساب های آنلاین خود ارائه می دهد. اما ، گرفتن وجود دارد?

گذرواژه‌ها یک شر ضروری است. ما به دلایل امنیتی به آنها احتیاج داریم ، اما ردیابی ده ها رمز عبور کار ساده ای نیست. مگر اینکه برای همه چیز از همان رمز عبور استفاده کنید ، که تمایل به شکست هدف دارد. با این وجود ، دائماً با گذرواژه‌های جدید و منحصر به فرد که ایمن هستند و به راحتی به خاطر بسپارید ، در صورت داشتن حسابهای مختلف بسیار غیرممکن است.

Enpass Manager رمز عبور یک راه حل عملی برای آن مسئله است: تنها چیزی که باید بخاطر بسپارید “استاد” رمز عبور ، و Enpass مراقبت از بقیه.

در این بررسی بررسی ، ما’نگاهی به جوانب مثبت و منفی آن ، استفاده و قیمت گذاری خواهد داشت. سرانجام ، برای دیدن اینکه چگونه این مدیر رمز عبور در برابر رقابت کنار می رود ، ما هستیم’سرویس را با دو گزینه محبوب مقایسه خواهید کرد: 1password و LastPass.

جوانب مثبت و منفی از Enpass

اجازه دهید’با بررسی برخی از مزایای آن ، این بررسی را بررسی کنید.

برای مبتدیان ،’s رایگان برای دسک تاپ ویندوز ، macOS و Linux کاربران در حالی که برخی از مدیران گذرواژه فقط یک مجموعه ویژگی barebones را برای نسخه های رایگان خود ارائه می دهند ، Enpass تمام ویژگی های بارز مورد نظر یک ابزار مدیریت رمز عبور کامل را ارائه می دهد.

بدون صرف یک پنی ، ویژگی های زیر را دریافت می کنید:

  • تولید رمزعبور قوی
  • قفل خودکار
  • تکمیل خودکار
  • پشتیبانی همگام سازی
  • ضبط و پخش مجدد گذرواژه (با پسوند مرورگر Enpass)
  • یک طاق داده رمزگذاری شده
  • اشتراک گذاری رمز عبور ایمن

برای یک مدیر رمز عبور (عمدتا) رایگان ، این یک مجموعه ویژگی نسبتاً سخاوتمندانه است.

از طرف دیگر ، در حالی که مدیر رمز عبور Enpass برای استفاده دسک تاپ رایگان است, آی تی’s رایگان از طریق تلفن همراه نیست, مگر اینکه تو’با 25 مورد و یک محدودیت طاق برای iOS و Android خوب خواهید بود.

نحوه استفاده از Enpass

برخلاف بسیاری دیگر از مدیران رمز عبور, Enpass مبتنی بر ابر نیست. این کلمه عبور را به صورت محلی ذخیره می کند و باید همگام با وای فای منزل خود همگام سازی کنید. این بدان معناست که شما فقط برنامه را در هر سیستم عامل یا دستگاه مورد نیاز خود نصب کرده و آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

Enpass از طیف گسترده ای از سیستم عامل ها پشتیبانی می کند و برنامه هایی را برای آن ارائه می دهد Windows ، macOS ، Linux ، iOS ، Android و ChromeOS, و همچنین پسوندهای مرورگر برای Chrome ، Firefox ، Edge ، Opera ، Vivaldi و Safari.

وقتی اولین بار آن را نصب کردید ، شما’شما نیاز به ایجاد یک رمز عبور اصلی دارید. یکی را انتخاب کنید که قوی و مطمئن باشد ، اما یکی شما’می توانم بخاطر بسپارم. اگر رمز عبور اصلی را گم کنید ، برنده شدید’قادر به بازگرداندن حساب خود هستید.

در این مرحله ، اگر فقط به یک دستگاه نیاز دارید ، شما’دوباره انجام شد اگر می خواهید از آن در رایانه یا تلفن هوشمند دیگری استفاده کنید ، خودتان هستید’باید برنامه اضافی را نصب کرده و Master رمز عبور خود را وارد کنید.

شما می توانید از طریق ابر همگام سازی کنید ، اما شما نیاز به بارگیری یک برنامه ذخیره سازی جداگانه ابر دارید زیرا همانطور که اشاره کردیم ، خود Enpass نیست’t مبتنی بر ابر.

بیشتر دستگاه ها و مرورگرهای شما مکانیزم های مدیریت رمز عبور خود را دارند. شما’می خواهم اینها را غیرفعال کنیم زیرا می توانند در Enpass تداخل داشته باشند.

شما نمی توانید کلمه عبور را از مرورگر خود وارد کنید ، اما می توانید رمزهای عبور را از Dashlane ، LastPass وارد کنید, و چند مدیر رمز عبور دیگر در حالی که از نظر فنی ، واردات با همه این مدیران مختلف پشتیبانی می شود ، این کار را نمی کند’همیشه کار قابل اعتماد.

به طور پیش فرض ، برنامه ها رمزهای عبور را ذخیره و همگام سازی می کنند ، اما آنها اهدا نمی کنند’ضبط و پخش مجدد رمز عبور را ارائه دهید. برای اینکه بتوانید از این ویژگی استفاده کنید ، شما’به یک برنامه افزودنی مرورگر نیاز خواهید داشت که بیشترین تعامل روزانه شما با Enpass را کنترل خواهد کرد.

برای تجربه کامل Enpass ، ما قطعاً توصیه می کنیم هم برنامه و هم افزونه را نصب کنید.

پیگیری قیمت گذاری

Enpass نسخه دسک تاپ رایگان دارای تمام ویژگی ها است اما اجازه می دهد تا فقط 25 مورد در دستگاه تلفن همراه خود را ذخیره کنید. نسخه Premium به شما امکان دسترسی کاملی را از طریق دسک تاپ و موبایل فراهم می کند 1.49 دلار در ماه صورتحساب سالانه, 1.99 دلار در ماه صورتحساب سالانه ، یا $ 53.99 برای پروانه زندگی کاربران حرفه ای موجود برنده شدند’برای حفظ تمام ویژگی ها باید هزینه بپردازید.

اخیراً ، Enpass به یک مدل مبتنی بر اشتراک تبدیل شده است ، بنابراین دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای هر برنامه موبایل ندارید. اکنون ثبت نام فقط به آدرس ایمیل شما نیاز دارد که به خرید وصل می شود و امکان بازگرداندن حساب شما را فراهم می کند.

با این حال ، به طور کلی ، برنامه Premium محصولی با قیمت مناسب برای ویژگی هایی که ارائه می دهد ، است.

جایگزین گزینه های دیگر شوید

Enpass vs LastPass

پیگیری LastPass
احراز هویت دو عاملی نه آره
پر کردن خودکار فرمهای وب آره آره
گزارش قدرت رمز عبور آره گزارش قدرت ساده. ویژگی امنیتی چالش در دسترس است
اشتراک گذاری ایمن آره آره
هماهنگ سازی Windows ، macOS ، Linux ، iOS ، Android ، ChromeOS macOS ، Windows ، Linux ، Chrome ، iOS ، Android

رمزگذاری مقابل 1 کلمه کلیدی

پیگیری 1 کلمه کلیدی
احراز هویت دو عاملی نه آره
پر کردن خودکار فرمهای وب آره آره
گزارش قدرت رمز عبور آره نه
اشتراک گذاری ایمن آره فقط در نسخه های خانواده و تیم
هماهنگ سازی Windows ، macOS ، Linux ، iOS ، Android ، ChromeOS macOS ، Windows ، iOS ، Android

در هنگام مقایسه با LastPass ، رمز عبور را کاهش می دهد کمی کوتاه است. فقط دومی تأیید هویت دو عاملی دارد که کمی ناامید کننده است. هر دو ، با این حال ، پر کردن خودکار ، سازگاری عالی هستند و گزارش های قدرتمندی رمز عبور را در اختیار کاربران قرار می دهند. Enpass اشتراک گذاری را تضمین کرده است ، اما شما نمی توانید در اینجا به عقب برگردید ، بنابراین شما’فقط می خواهم چیزهایی را با افرادی که به آنها اعتماد دارید به اشتراک بگذارید.

1password جایگزین خوبی نیز هست. این محصول دارای فرم پر کردن خودکار وب است ، اما گزارش های قدرت پسورد را ارائه نمی دهد. 1password همچنین فاقد راهی آسان برای به اشتراک گذاشتن ایمن رمزهای عبور است.

از میان سه مورد ، بیشترین ویژگی را با LastPass به دست می آورید.

خط پایین

به طور کلی ، ما فکر می کنیم Enpass یک مدیر رمزعبور خوب است ، اما آن را دارد’اونجا هم بهترین نیست.

با این ابزار می توانید کارهای زیادی انجام دهید. برای مبتدیان ، می توانید کارهای معمول را انجام دهید: کلمه عبور ، ضبط ، ذخیره و پخش مجدد. همچنین می توانید اسناد و عکس ها را در یک طاق امن ذخیره کنید ، همچنین پرونده ها و رمزهای عبور را با خانواده و دوستان به اشتراک بگذارید. برای یک محصول رایگان ، که’خیلی زیاد است.

با این حال ، Enpass همچنین از فقدان ویژگی های خاصی که توسط دیگر مدیران رمز عبور محبوب ارائه شده است رنج می برد. قابل توجه ، برنده شد’t احراز هویت دو عاملی به شما می دهد.

این واقعیت است که این سرویس نیست’t مبتنی بر ابر چیز دیگری است که باید در نظر بگیرید. برخی از کاربران ترجیح می دهند همه چیز به صورت محلی ذخیره شود ، اما همگام سازی کلمه عبور در دستگاه ها کمی دشوارتر می شود.

همه مواردی که در نظر گرفته شده است ، مطمئناً اگر شما باشید ، Enpass ارزش آزمایش دارد’دوباره به دنبال یک مدیر رمزعبور اساسی اما قابل اعتماد هستید. پس از همه ، آن را’(اکثرا) رایگان است.

خوانده شده توصیه می شود:

بهترین مدیران رمز عبور

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

98 − 88 =