مرورگر گذرواژه مرورگر


نگهدار چیست؟ Keeper یک مدیر رمزعبور مبتنی بر ابر است که می تواند به شما در ایجاد رمزهای عبور قوی تر کمک کند و این رمزهای عبور را ایمن نگه دارد. Keeper همچنین یک طاق دیجیتال است که در آن می توانید کلمه عبور ، اطلاعات ورود به سیستم ، پرونده ها ، اطلاعات کارت اعتباری و سایر محتواهای دیجیتال محرمانه را ذخیره کنید.

این بررسی Keeper مزایا و معایب Keeper ، مشخصات فنی و ویژگی های امنیتی را در نظر می گیرد. ما’همچنین می توانید گزینه های Keeper را مرور کنید و به نحوه استفاده از Keeper بر روی سیستم عامل های مختلف بروید.

جوانب مثبت و منفی دروازه بان

یک مزیت بزرگ Keeper سازگاری عالی آن است. با ویندوز ، macOS ، Android ، iOS ، Kindle و Linux کار می کند. افزونه هایی برای Chrome ، Firefox ، Safari ، Edge و Internet Explorer نیز وجود دارد.

سایر نکات برجسته شامل تأیید اعتبار دو عاملی و به اشتراک گذاری رمز عبور ایمن است. ابزار نسبتاً ارزان است. آنها همچنین پشتیبانی 24/7 دارند.

در حالی که مدیر رمز عبور امکان پر کردن فرم وب را فراهم می کند ، عملکرد محدود است. اشکال دیگر این است که اگر اهدا نکنید’تغییر مانند Keeper می تواند دشوار باشد برای تغییر به یک چیز جدید. رابط کاربری خوب نیست. اگرچه طراحی اکنون بهتر از گذشته است. با این حال ، هنوز هم می تواند از پیشرفت هایی استفاده کند.

مشخصات فنی

Keeper نیاز به IOS 9.0 یا بالاتر ، ویندوز 10 نسخه 15063.0 یا بالاتر ، Android 4.4 یا بالاتر ، OS X 10.10 یا بالاتر دارد. همچنین روی نسخه های جدیدتر لینوکس و دستگاه های بلک بری کار خواهد کرد.

با برنامه های افزودنی برای محبوب ترین مرورگرها ، می توانید از Keeper با بیشتر دستگاه هایی که در اختیار دارید استفاده کنید.

گزینه های نگهدارنده

در حالی که Keeper در کل یک برنامه عالی است ، گزینه های قابل توجه دیگری وجود دارد که می توانید در عوض از آنها استفاده کنید.

LastPass یکی دیگر از مدیرهای بسیار محبوب رمز عبور است. آی تی’رایگان ، قابل اعتماد و ساده برای استفاده LastPass دارای بسیاری از ویژگی های مشابه Keeper است ، از جمله احراز هویت 2 عاملی ، ایجاد رمز عبور ، اشتراک گذاری امن و رمزگذاری درجه یک.

گزینه دیگر Dashlane است که یک مدیر دیگر رمز عبور است که دارای نسخه رایگان است. آنها هر دو دارای ویژگی های امنیتی عالی مانند تأیید هویت 2 عاملی ، تست های امنیتی ، رمزگذاری یک طرفه و ژنراتورهای رمز عبور هستند.

Keeper برای خانواده ها بهتر است ، اما Dashlane و LastPass گزینه های بیشتری برای مشاغل دارند. گزینه سوم 1password است. آی تی’s همچنین یک مدیر رمزعبور مبتنی بر ابر است که برای خانواده ها و مشاغل بسیار عالی است اما برای کاربران شخصی ایده آل تر است. 1password دارای رمزگذاری جامد ، یک طاق امن ، اشتراک فایل و گذرواژه (نسخه های خانواده و تیم) و مولد رمز عبور است.

Keeper vs LastPass

نگهدار LastPass
احراز هویت دو عاملی آره آره
پر کردن خودکار فرم های وب بله (تا حدودی محدود) آره
گزارش قدرت رمز عبور آره آره
اشتراک گذاری ایمن آره آره
هماهنگ سازی فقط برای برنامه های پرداخت شده!
Windows، MacOS، Android، iOS، Kindle، Linux، Chrome، Firefox، Safari، Edge و Internet Explorer
MacOS ، Windows ، Linux ، Chrome

دروازه بان مقابل داشلین

نگهدار داشلان
احراز هویت دو عاملی آره آره
پر کردن خودکار فرم های وب بله (تا حدودی محدود) آره
گزارش قدرت رمز عبور آره آره
اشتراک گذاری ایمن آره آره
هماهنگ سازی فقط برای برنامه های پرداخت شده!
Windows، MacOS، Android، iOS، Kindle، Linux، Chrome، Firefox، Safari، Edge و Internet Explorer
MacOS ، Windows ، iOS ، Android ، Linux ، Chrome

برای اطلاعات بیشتر به بررسی کامل ما در LastPass Review و Dashlane مراجعه کنید.

نحوه استفاده از Keeper

شما’می خواهید قبل از استفاده از شخص ثالث ، مدیر رمزعبور موجود در مرورگر خود را غیرفعال کنید. نگهدار’وب سایت s دارای آموزش گام به گام بسیار خوبی در مورد نصب برنامه Keeper است. آی تی’من از این طریق بهتر کار خواهم کرد.

یک بار شما’Keeper را بر روی دستگاه خود نصب کرده اید ، اولین قدم این است که یک رمز عبور اصلی تنظیم کنید. شما می خواهید یک رمز عبور فوق العاده قوی داشته باشید ، زیرا مدیران رمز عبور فقط به اندازه Master رمز عبور خود ایمن هستند. هنگامی که یک رمز ورود تایپ می کنید ، نوار نشان داده خواهد شد که قدرت نسبی رمز عبوری را که انتخاب کرده اید نشان می دهد.

شما پس از آن سوالات امنیتی ایجاد کنید در صورت نیاز به بازیابی نسخه پشتیبان تهیه یا نگهدارنده در دستگاه های جدید ، می توانید بعداً از آنها استفاده کنید. کلیک ایجاد حساب کاربری.

اکنون می توانید Keeper را به راحتی در دستگاه های تلفن همراه خود بارگیری کنید. فقط برنامه Keeper را از فروشگاه Play یا فروشگاه App iOS بارگیری کنید. برای همگام سازی دستگاه ها ، ایمیل و Master رمز عبور خود را وارد کنید.

سپس می توانید پوشه ها و زیر پوشه هایی را ایجاد کنید که در آن می توانید کلمه عبور و فایل ها را ذخیره کنید. برای ایجاد یک پوشه جدید ، را انتخاب کنید ایجاد جدید. آی تی’امکان انتخاب بین یک پوشه معمولی یا یک پوشه مشترک وجود دارد.

ضبط و پخش مجدد رمزعبور چگونه کار می کند

Keeper هنگام ورود به سایت جدید ، گذرواژه‌ها را ضبط می کند. هنگامی که یک صفحه ورود به سیستم شناسایی شد ، یک پنجره بازشو ظاهر می شود و از شما می خواهد یک رکورد جدید ایجاد کنید. با ایجاد یک رکورد جدید ، اطلاعات ورود به سیستم در Keeper ذخیره می شود.

هنگامی که دوباره به سایت مراجعه می کنید ، اطلاعات ورود به سیستم به طور خودکار خود را پر می کنند. این با صفحات ورود به سیستم استاندارد کار می کند اما برنده شده است’با اطمینان در صفحات ورود به سیستم غیر استاندارد کار کنید. اگر ضبط رمز عبور نمی کند’به طور خودکار کار کنید ، می توانید با کلیک بر روی نماد قفل کلیک کرده و رمزعبور را به صورت دستی ضبط کنید.

ویژگی های امنیتی

Keeper تعدادی از ویژگیهای امنیتی مفید را ارائه می دهد. Keeper یک ارائه دهنده امنیتی با دانش صفر است که به جای سطح سرور ، داده ها را در سطح دستگاه رمزگذاری می کند. هیچ داده ای در متن ساده ذخیره نمی شود. رمزگذاری آنها استفاده می شود AES 256 بیتی است ، که یکی از بهترین و محبوب ترین گزینه های رمزگذاری است. یکی دیگر از ویژگی های امنیتی آنها تأیید هویت چند عاملی است. نکته جالب در مورد Keeper این است که فقط کاربر می تواند داده ها را رمزگشایی کند ، Keeper نمی تواند. بازیابی حساب همچنین امنیت اضافی را اضافه می کند. با این حال ، مانند اکثر مدیران رمز عبور ، کیفیت Master رمز عبور شما اهمیت دارد.

اشتراک گذاری

با Keeper می توانید کلمه عبور را با سایر کاربران Keeper به اشتراک بگذارید. برای به اشتراک گذاشتن گذرواژه‌ها یا سوابق دیگر ، باید کاربر دیگری را وارد کنید’آدرس ایمیل Keeper قادر خواهد بود تشخیص دهد که آیا ایمیل با کاربر دیگری Keeper مطابقت دارد. کاربر دیگر از طریق نامه خود اعلانی دریافت می کند. شما می توانید آن را تنظیم کنید تا پرونده فقط با کاربر به اشتراک گذاشته شود ، یا می توانید به آنها امکان ویرایش و اشتراک فایل را بدهید. همچنین می توانید سایر کاربران را صاحب رکورد کنید. اگر می خواهید فایل ها را با چند کاربر به اشتراک بگذارید ، گزینه ایجاد پوشه مشترک را نیز دارید.

دسترسی اضطراری

یکی از مشکلات احتمالی مدیران رمز عبور ایمن این است که کنترل کاملاً با کاربر است. آنجا’اطلاعات احتمالی در طاق که کاربر می خواهد در صورت گذر از آن با خانواده به اشتراک بگذارد. Keeper به شما امکان می دهد حداکثر به پنج کاربر Keeper دسترسی اضطراری اعطا کنید. پنج عضو خانواده یا دوستانی را که به آنها اعتماد دارید انتخاب کنید و ایمیل های آنها را اضافه کنید. اگر آنها سعی در دسترسی به حساب شما دارند در حالی که می توانید دسترسی را لغو کنید’دوباره زنده ام شما’اگر شخصی غیر از شما به حساب شما دسترسی پیدا کند ، در ایمیل خود اعلان دریافت خواهید کرد.

به طور کلی ، Keeper یکی از معتبرترین و امن ترین مدیران رمز عبور در بازار است. به روزرسانی های اخیر مدیر رمز عبور را حتی بهتر از نسخه قبلی در زمان راه اندازی کرده است. آی تی’آسان برای استفاده ، سازگار با بسیاری از دستگاه های مختلف ، و ارزان است.

خوانده شده توصیه می شود:

بهترین مدیران رمز عبور

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

30 − 29 =